Opinie o Recaro w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Recaro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Recaro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recaro w Świebodzin

Kandydatka na szwalnię

Witam..po opiniach domyślam się że opinie są od pracowników produkcji.Czy ktoś może coś poniekąd napisać o szwalni..jaka tam jest sytuacja..? Złożyłam CV ale ponoć na szwalni też nie jest ciekawie i zwalniają dobrych pracowników

Szwalnia
@Kandydatka na szwalnię

Pracuje na szwalni i polecam, wszystkie negatywne komentarze pochodzą spoza szwalni od ludzi których piecze zadek że nie mamy taktu 15 minut jak na produkcji, Do zwolnienia dochodzi tylko wtedy gdy pracownik zaczyna już za bardzo pyskować i robić awantury o byle problem i psuje atmosferę. Nie ma się czego bać a może się okazać fajnym miejscem pracy :-)

Zuzanna
@Szwalnia

Opinie są dość podzielone, dlatego właśnie warto je werfikować. A co znaczy, że ktoś za bardzo pyskuje i się awanturuje? W jakich sytuacjach najczęściej dochodzi do jakiś awantur?

@Zuzanna

Najlepiej siedzieć cicho ..Zocha nie lubi jak ktoś jest lepszy od niej

Szwalnia
@Zuzanna

Pracowała u nas na szwalni taka jedna właśnie cwaniara co to myślała że ma plecy i pyskowała wszystkim i wszczynała awantury + siała plotki. - prawdopodobnie taki charakter. Takich osób nam nie potrzeba dlatego została zwolniona.

Krystyna
@Szwalnia

Po ile godzin tu pracujecie ?

Renata

Zazdrościsz im tego wyjazdu czy co? Szwalnia to chyba jeden z podstawowych obszarów, wiec czemu uważasz że pracownicy są bezużyteczni??

Alkomaster
@Renata

Skoro to taki wybitny dział ta szwalnia to może po integracjach poszerzą zakres swoich usług o robienie wszywek

4 razy na tak

Kogoś chyba (usunięte przez administratora) piecze, Zamiast podszywać się pod kogoś i wylewać gorzkie żale na forum gdzie ludzie szukają opinii o zakładzie to może lepiej zmienić pracę i głupio nie pisać ????

4 razy na tak
@Alkomaster

A oczywiście może istnieje możliwość poszerzenia oferty. Wszystko zależy czy szwalni się to opłaci ????

@Alkomaster

Wybitny dział bo wybitna kierownik i piękne brygadzistki ..po integracji dopiero dadzą czadu

@4 razy na tak

Jakich opini??? Ten zakład ma tylko źle opinie..pozbyli się dobrych .nie poprzedluzali umów i teraz każdy ploty sieje i trzeba się z tego wymigać..Cichonska Marta dalej pracuje i Aneta Pys też..a nie powinny

Szewczyk dratewka
@Starsza szwaczka

I ani słowa o szwaczkach, a przecież One odwalają brudna robotę i są najważniejszym ogniwem, bo sam materiał + wybitna kierownik + piękne brygadzistki to tylko otoczka i mydlenie oczu, przecież ktoś musi pracować żeby powstał produkt finalny

Kot w butach

Z tego co słyszałam to te co napisały list do głównego dyrektora zostały zwolnione za to że do pracy przychodziły jak na wakacje ;)

@Kot w butach

Ta która pisała pismo do głównego dyrektora jeszcze pracuje sobie ciuchutko i robi wszystko by nikt się nie dowiedział..jak możesz pisać że wiesz że zostały zwolnione?..no tak..bo jakoś trzeba było uciszyć sytuację

Ania Ż....

Czy glonojady na szwalni zaczną się brać za rozdawanie pracy i umiejętność rozporządzania??? Wstyd dosłownie co się wyprawia ..Fiona pokaże się raz kiedyś bo nie ma pojęcia o niczym a one zamydlaja jej oczy.. jakość na szwalni to żenada

@Ania Ż....

Może jakas nowa odmiana wirusa w biurze sieje spustoszenie skoro (usunięte przez administratora) I wary puchną, że też nasi niemieccy przyjaciele nie potrafią ich rozruszać w ramach walki z nadwagą

Firma Recaro w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier Procesu (branża lotnicza). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Imię i nazwisko

Oby PIP nie przespała momentu jak pracownicy produkcyjni będą znowu rachować w ponadnormatywnej ilości godzin, jest kryzys, firma korzystała z tarczy, powinni trzymać się zasad i nie zmieniać ich co 2-3 m-ce,

@Imię i nazwisko

Tutaj nie trzymają się zasad... Recaro ma swoje... zamiast kasy dostaniemy wolne

Damian
@Mariano żabka

Nie da się dogadać żeby jednak zapłacili za te nadgodziny? ;/

@Damian

Nie da się.. wszystko pięknie ładnie a później będzie wolne albo platne co 3miesiace

Mariano żabka

Ktoś usunął opinię o Fionie i szreku..bo to prawda..w tej firmie tylko (usunięte przez administratora) przeżyją siedząc cicho jak myszy..firma straciła najlepszych a teraz jest w potrzebie..nie szanujecie to nie macie!!

Żżż
@Mariano żabka

Nie tylko ten komentarz. Prawda w oczy kole ich

@Żżż

Niestety tu prawdy nie uznają a chcą dbać o dobre imię firmy..od dawna nie ma dobrego imienia ..ludzie przychodzą odchodzą a Szrek i tak doprowadzi do zamknięcia razem z Fioną

XYZ

Witam wszystkich pracowników produkcyjnych firmy Recaro! Jednocześnie zapraszam was do zmiany pracodawcy, gdyż firma zaczęła mocno was wyzyskiwać. Pracujecie cały czas od poniedziałku do soboty bez możliwości dnia wolnego (jedynie niedziela i święta), bo osoba zarządzająca produkcją na to nie pozwala jak i prezes firmy, a brygadziści chcąc utrzymać pracę wykonują ich polecenia. Firma nie może wam także narzucać wzięcia urlopu kiedy jej się to podoba. Nie może też nałożyć harmonogramu pracy tak jak tym się tłumaczy jest to zabronione zgodnie z kodeksem pracy, a regulamin w firmie nie jest wiążący do końca z kodeksem. Dlatego ludzie nie bójcie się zmienić pracę lub poprawić swoją sytuację w pracy np. "strajk". To dzięki wam ta firma istnieje i przynosicie zyski tej firmie, ale jeżeli was się nie szanuję i doprowadza do tego, że ludzie nie mają już siły pracować zróbcie ten krok, który pisałem wcześniej, zmieńcie otoczenie pracy lub zawalczcie o siebie, bo tak to cały czas będziecie pomiatani przez tą firmę.

Pamietamy
@XYZ

Niemce mają to we krwi, z mlekiem matki wyssali brak szacunku dla naszej klasy robotniczej, mimo że taką kasę robią, pewnie nie jeden wróciłby do lat kiedy to ludzie pracowali za kromkę chleba do ostatniego tchnienia, historia do tej pory ich nie rozliczyła, a firmy które wtedy zrobiły kapitał teraz są potęgami,

Łemko
@Pamietamy

Wy Polacy to we krwi macie (usunięte przez administratora) i nic wam nie chce się robić tylko wolicie bezmyślna harówkę. I dlatego jesteście montownią dla obcego kapitału. Chiny i inne azjatyckie państwa w latach 90-tych produkowali trampki i inne proste towary a teraz produkują samochody, samoloty, rakiety kosmiczne. Każdy naród jak chce to ma równy start, prawie równy start bo gospodarność ma też się genach. Tu przez wieki polska szlachta która nie widział innego sposobu na życie jak życie z pracy cudzych rąk (przy prostych pracach) ukształtowała w Polakach takie cechy. Po za azjatyckimi krajami jest bliższy przykład: w Świebodzinie i okolicy żyje pewną mniejszość prawosławnych górali Łemków. Kto ich zna to zaczął dostrzegać że im jakoś firmy nie bankrutują. Tylko że jak się przyjrzeć to jednak lepiej gospodarują jak ich konkurenci Polacy. I np. Polak kupi maszyny, zatrudni pracowników najlepiej głupszych od siebie aby nieprzemadzrali się jemu i robili za grosze i jak dostanie pieniądze z przetargu to kupi synowi motor, żonie wstawi cycki a Łemko kupi maszyny i pracuje na nich z synami i co najwyżej zatrudni jednego pracownika a jak dostanie pieniądze z przetargu tu kupi kolejne maszyny.

Na jakie wsparcie w Recaro mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracuś

Hala produkcyjna to nie miejsce dla kobiet w ciąży. Zalecam zwolnienie lekarskie.

Imię i nazwisko

Z matematycznego punktu widzenia skoro przyjmują to pewnie będą zwalniać, W końcu zarząd jest bez zmian to trudno żeby się podejście do tematu zmienilo

Taaa
@Imię i nazwisko

Zwolnili tyle ludzie a teraz zaśmiecają skrzynkę tymi swoimi ulotkami. Pora znów się zastanowić czy aby zarządzający produkcją spełniają dobrze swoje rolę

Ciekawy link, można zrozumieć dlaczego firmy takie jak ta były zmuszone do wprowadzenia równoważnego systemu pracy, żeby wymusić na pracownikach pracę w weekendy (usunięte przez administratora)

XYZ

Taaa
@XYZ

Przecież tam już nikt taki nie pracuje co mial swoje zdanie i umiał coś powiedzieć. Gadają między sobą jak to źle a nic z tym nie robią

Ona
@Taaa

Zgadzam się! Pamiętam jak kolega lysy z oparc z 2 linii kiedyś pisał z 10 pism do skrzynki między innymi o podwyżkę czy awans na starszego montera, czy krytykę zarządu, stało obok niego z 8-10 osób i bali się sami napisać bo 'dojda po charakterze pisma' i tacy właśnie tam zostali Cwaniacy (usunięte przez administratora)

Karma

Rok temu poczuli się bardzo pewnie zwalniając ludzi na lewo i prawo, ale teraz nikt normalny nie przyjdzie tu pracować.

Wraca
@Karma

Ludzi o których mogą teraz tylko pomarzyć.

@Karma

Zatrudnili babę co nic nieogarnia, nie wspomnę o "dyrektorze" to i tak się dzieje. Nie powinni do tego w ogóle dopuścić. Pozbyli się jednych z lepszych, a teraz oni się śmieją. Karma wraca !!! I dobrze

Robol.

Jeżeli pasuje Wam zmuszanie do każdej soboty, bez gwarancji zapłaty za te godziny, welcome to recaro. XD

Brrr

Znowu będę zwolnienia bo szukają szeregowych pracownikow

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Recaro?

RECARO Aircraft Seating Polska

Szanowni Państwo, kwestia uzyskania umowy na czas nieokreślony, uzależniona jest od stanowiska i pełnionej funkcji i może być rozpatrywana indywidualnie. Co do zasady jednak, jest ona przyznawana zgodnie z przepisami polskiego prawa, tj. po 3 latach współpracy. W przypadku zainteresowania pracą w RECARO zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji, gdzie otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia w naszej firmie. Serdecznie Zapraszamy do kontaktu.

Po 8 latach

Prędzej cię zwolnią

Poz2
@RECARO Aircraft Seating Polska

Sami sobie pytania piszecie? Bo widzę co chwilę tego typu durne pytania,na które możecie coś pozytywnego napisać... Amazon już niedługo was zmiecie przy waszym podejściu, a ludzi ponad 4500 będzie docelowo, i podejście do pracownika lepsze jak w najlepszych czasach recaro które odeszły i nie wrócą ????

Bida piszczy
@Poz2

Kolego my pracujemy w nowych shape gdzie przy 25° na dworze mamy 30 i zero powietrza, nie da się robić a kochany patologiczny zarząd kombinuje jak się tylko da żeby o 12 przerwy 10 minutowej nie dać, a Amazon dokładnie jest 19 razy większy i jest klima cały czas 22° o 3 przerwach nie wspomnę , jest różnica? Latem na pewno , w recaro pocisz się latem jakbys miał 50kg nadwagi. Patologiczny zakład się zrobił , a prezes do tego dopuścił a miałem go na prawdę za fajnego gościa mimo że to wnuk nazizmu..

A

Dłuuuugo trzeba na nią czekać, wielu noedoczekalo

cyklop

recaro polska zatrudni na stanowiska kierownicze psychopatów i socjopatów dobre zarobki

Gerwazy

Witam, podobno firma ma na sprzedaż zmywarkę ponieważ pracownicy produkcji nie mogą jej używać od 31 mają. Czy firma nie chce jej sprzedać w ramach oszczędności? Chętnie kupię, czy jest możliwość odbioru osobistego?

@Gerwazy

To ta firma jeszcze istnieje? Przecież miała upaść w kryzysie

Oooo

Jak widać ratują się jak mogą zaczęli od zmywarki ???? robol gara nie umyje i już oszczędność.

Rodzina

Zapraszam do Amazona też trzeba pracować ale ludzi szanują chciałem jeszcze napisać że w Sulechowie też się buduje duża firma i myślę że ludzie już widzą co się dzieje w recaro. Hujneeeeeeeeeee

@Rodzina

Proszę o więcej informacji, kiedy nabór?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Recaro?

Ciekawski sklerotyk

Na linii monter - monter moim zdaniem atmosfera jest dobra. Na linii monter - przełożony jest delikatnie mówiąc słabo

Abdul Wisi Mu Lahha
@Ciekawski sklerotyk

Na linii (usunięte przez administratora)- przełożony dobrze jest , jak nie wierzycie zapytajcie Kryśke koordynatora ważniaka , dzwoni do Golcunia czy Kuby i informuje o różnych drastycznych występkach pracowników takich jak np : pójście do szatni minutę przed , sam raz słyszałem wyrzucająć śmieci jak na łysego dzwonił styl "uprzejmie donoszę", a pózniej sie dziwi ze go biją czy plują na niego na mieście ^_^

Fanta

Jest nowa oferta na olx dotyczaca montera foteli lotniczych. Chciałbym sie odnieść do przetlumaczenia na jezyk Recaro pewnych okreslen z tego ogloszenia. - dyspozycyjność. - jak nie bedziesz dyspozycyjny po dobroci to Cie zmuszą albo wprowadzą grafik lub rzucą nakaz pod grozbami lub Cie brygadzista zastraszy -dobra organizacja pracy : mozesz byc idealnie zoorganizowany i tak sie nie wyrobisz jak Golec stolec czy Kuba Tabaluga da za malo ludzi na modul za to jak sie wyrobisz chocby dzien bedziesz tam stal do smierci w okrojonym skladzie -zaangażowanie- musisz sie zaangazowac w donoszenie, niektorzy brygadzisci i Pani mistrz to lubi no i Krzysiek Alkomat -odpowiedzialność i rzetelnosc - w skali recaro mając jeden blad w miesiacu juz mozna powiedziec ze jestes bublarz, no i wiadomo po % premii pojadą za jakaś pierdołę no i naturalnie na kartce a4 ladnie opisac trzeba dlaczego sie pomyliles, tekst na minimum 250 znakow, -stanowisko Linefeeding - jak masz uprawnienia na wozki spotkasz Krzysztofa Alkomata i zycie staje sie trudniejsze -stanowisko pakowania - tam tez spotkasz Krzysia Francuza Alkomata lizusa nr2 po Golcu no co tu gadac Ja juz Ci wspolczuje -Możliwość rozwoju zawodowego- Nie łudz sie, nie polizesz w tej firmie to zostaniesz wiecznie młodszym monterem, nawet starszego Ci nie dadzą bo to przeciez 500zl brutto -Preferencyjne warunki zatrudnienia- Jak trafisz na nowe linie pomiedzy regały wysokiego składowania to uwierz takich warunkow nigdzie nie ma, zalecam modlitwe przed praca i po pracy A tak poza tym czujesz sie jak smiec , zarzad jest smieszny i Jedynie co umie wypracowac to zamieszanie i -$$$$ na koniec roku a poza tym czasem jest wesolo , jest jedna zmiana, a stare czasy nie wroca bo duzo fajnych i pozytywnych ludzi pozwalniali.

100%
@Fanta

Coś pięknego. Lepiej ująć nie można było. Teraz tylko tyrać najlepiej się nie odzywać, no chyba że donieść kubusiowi. Zarząd to o kant (usunięte przez administratora) to co było parę lat temu już nie wróci wiadomo. Szkoda bo było sporo fajnych ludzi

Człek nie czlowiek
@100%

No i czasem nie idź do szatni o13:58 bo Kubusiowi czasem odbije palma i robi nalot, o 13:59 też się zdarzyło , na podstawie tego odoowiedzcie sobie co ten człowiek ma w głowie komu służy jak piesek

100%
@Człek nie czlowiek

No trzeba mieć coś z głową...jeszcze trochę i polecą kolejne osoby które jeszcze potrafią się odezwać, tak jak te osoby które już poleciały czyli według firmy niewygodne , A zostaną same gwiazdeczki i (usunięte przez administratora) czyli będzie wtedy JEDNA WIELKA RODZINA

Milka
@Człek nie czlowiek

Jeżeli pracuje się do 14 to do 14 a nie 13:59. Dzisiaj to jest minuta jutro 5, dzisiaj to jest jedna osoba jutro 3 bo niby dla czego mam być gorszy. Puść palca ugryzą całą rękę. Czasami szkoda mi tych brygadzistów, bo ciężko być ludzkim jak nikt tego nie szanuje i stają się przepisowi...

Zostaw merytoryczną opinię o Recaro - Świebodzin

• Jak się pracuje w Recaro?

Zobacz opinie na temat firmy Recaro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recaro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Recaro