Opinie o Recaro w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Recaro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Recaro o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recaro w Świebodzin

Byly

Jest zapotrzebowanie bo ludzie odchodzą ????

M

Jak tylko pojawi się nowy niewygodny wpis za chwilę go nie ma.Ale kto miał zobaczyć ten zobaczył. No nic my dalej będziemy pisać żeby ktoś miał co robić....

Łojojoj
@M

Masz rację, bo prawda w oczy kole ???? robią porządek, ale nie w tą stronę co trzeba. Byłych pracowników powinni błagać o powrót, a pozbyć się łysego i Sołtysowej, przeprosić Pana Jarka B. I wtedy zakład jeszcze by prosperował. Jak na razie to koniec jest bliski ...

Emma

kontrolerów też zwalniają?

Monter
@Emma

Kontrolerów i brygadzistów degradują na monterów, a monterów zwalniają

bumper panel
@Łojojoj

Pracowałem tam 5 lat i było OK . Nie znam sołtysowej (usunięte przez administratora) Współczuć tym co tam pozostali. Jutro będzie lepiej

P@

Ciekawe kiedy się za ten kurnik wezmą... jedni muszą się pilnować, najlepiej nie odzywać, A inni mogą siedzieć cały dzień i (o)(na)wijać... jakieś przywileje?

wacek

Na dobrą opinię pracuje się latami, traci się w trzy sekundy a odbudowuje.......no czasem jest to w ogóle niemożliwe. Można zrozumieć potrzebę redukcji ale recaro nie potrafi tego zrobić z klasą. Tutaj zwalnia się pracowników jak przestępców (brakuje tylko kajdanek przy wyprowadzaniu z zakładu). Jak w handlu czy też w gastronomii zadowolony klient powie o tym 3 osobom zawiedziony 10. Dziś recaro ma opinię zakładu który się unika no bo jaka ma mieć skoro tak się traktuje pracowników. Atmosfera w zakładzie ciężka to za mało powiedziane. Ludzie patrzą na siebie wilkiem, losując w myślach kto następny. Jedno wielkie czepianie się wszystkiego i wszystkich jak to w zakładzie w którym nie ma tak naprawdę prawie nic do roboty. Czasem myślę może i lepiej byłoby się znaleźć w grupie zwolnionych, zabrać odprawę i dziś pracować gdzie indziej bo praca jest. Potencjalnym pracownikom nie polecam bo branża a co za tym idzie recaro będzie się dźwigać jaszcze przez lata. Wszystko obliczone na przeczekanie ale czy da się w takiej atmosferze czekać na lepsze czasy? Trudno stwierdzić kto jaka ma wytrzymałość. ps. może ktoś odważny z umową na stałe zdecyduje się założyć w końcu związki zawodowe

@wacek

Odważnych już zwolnili

Firma Recaro w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inżynier Procesu (branża lotnicza). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Ambasador

Oczym wy ludzie mówicie ? Recaro dało się poznać z kłamstwa, obłudy ,braku szacunku , nie szanowani człowieka , zarządzanie na poziomie amatorskim !!! Najgorsze jest to ze oni żyją w innym świecie . Wy nigdy nie byliście w swiebodznie nawet średnikami a uważacie się najlepszych

Łojojoj

Jak można było w ogóle dopuścić do tego że jakaś baba zwana "mistrzem produkcji" (chyba tylko dla zarządu) i która jest zatrudniona od stycznia, zwolniła tylu starych pracowników, którzy pracowali kilka lub kilkanaście lat. Co to za kryteria, bo ktoś między styczniem A Marcem zachorował lub popełnił błąd bądź nie mógł przyjść w sobotę do pracy to wywalili człowieka ot tak. Ktoś kto np. Pracował 9 lat A zachorował akurat na początku tego roku umową została z nim rozwiązana... No jak tak można? Wstyd dla zarządu

Bidek

Powiem tak jak chcecie tam pracować to trzeba zapraszać brygadzistę na grilla albo na chrzciny.tak Kubuś prawda boli ale tak jest a jak masz poinformować kogoś ze nie przedłuża umowy to uciekasz na chorobowe tylko umiesz kłamać jak też ta firma po co robicie zebrania chyba po to żeby dla keler klaskać.z reszta recaro jedna wielka rodzina ?? Jak postąpili z mieciem. Mają was wszystkich za nic po to robią zebrania żeby kłamać że jest dużo foteli do zrobienia żeby ludzie na chorobowe nie uciekli zwalniają doświadczonych ludzi ale jak to kiedyś łysy powiedział co byś zrobił ze zgnitym jabłkiem trzeba go wyrzucić tak traktują ludzi i to trzeba wszędzie pisać niech wszyscy wiedzą jak tam jest bo wolę już robić w Biedronce na kasie chociaż tam cię ludzkie szanują

@Bidek

Najśmieszniejsze jest to, że kadra zarządzająca chyba sama wierzy w to, co mówi. Takich optymistów, albo kłamców w życiu niespotkałem. Dla niektórych osób pracownik produkcji znaczy faktycznie "mniej niż zero". Myślę że przestrzeganie ludzi przed pracą w tym miejscu jest zbędne, ponieważ wątpię, że jeszcze kiedykolwiek przyjmować na produkcję będą. No chyba, że do biur????

Pączek
@Bidek

Czyli reasumując jak Kubuś traktuje cię dobrze to zostajesz a jak Cię nie lubi to spadasz. Mamy nowy miernik ???? Trzeba go opatentować

Dociekliwy

A dali Wam chociaż obiecane w październiku, po zeszłorocznych upałach, wentylatory? Podobno były na to pieniądze zarezerwowane. Czy pracujecie po 10 h w piekarniku?

Czarny
@Dociekliwy

Wentylator dali puzniej zabrali a jak chodziliśmy na kawę to nam stołówke zamykali na klucz banda pajacy ludzie powinni się zbuntować ale tam już nikt taki nie został same piz.... Zostały nikt nie potrafi się postawić dobrze niech robią po 10 godzin i po 9 procent premi Kuba i tak powie że za dużo dobrze niech robią przecież barany są po to żeby je strzyc .poz tych baranów co robią dalej

zainteresowany

prowadzą aktualnie jakieś rekrutacje?

Hashirama
@zainteresowany

Aktualnie to bardziej interesują ich zwolnienia niż rekrutacje

@zainteresowany

Jaka rekrutacja ???? tyle monterów zwolnili ,że nikt już się niedoliczy

Gigi

Firma zarządzana przez amatorów, zarząd żyje w innym świecie nie wie co się dzieje na produkcji , chwal się lean manufacturing a tak na prawdę jedno wielkie marnotrastwo na każdym poziome .

Rafał

Czym innym jest prawo do redukcji kosztów a czym innym sposób w jaki to jest zrobione a ubogie rymy czestochowskie nie mogą usprawiedliwiać tego typu zachowań.

Też były
@Rafał

Rafał dostaniesz odprawę, zwolnienie ze świadczenia pracy i stawkę na wypowiedzeniu jak za urlop. Inni pracodawcy dają np dyscyplinarkę albo z winy pracownika bez odprawy i kop się po sądach przez lata.A że na nas trafiło to widocznie nie byliśmy przydatni dla firmy. Ja zachowam dobre wspomnienia...

@Też były

Żeby dostać dyscyplinarke albo z winy pracownika trzeba sobie zasłużyć .Żaden normalny pracodawca tak nie robi .A w sądzie pracy kolejek nie ma .A śtawka z ekwiwalentu urlopowego na odprawie. .Bez przesady dali porozumienie stron i papiery mają ok.

Jaro
@Też były

Mam podziękować że nie dostałem dyscyplinarnki? To tak jakbym miał być komuś wdzięczny za to że mi ojca i matki nie zabił.

@Jaro

Mam podziękować że nie dostałem dyscyplinarke??? Czytać opinie że zrozumieniem a nie pisać takie rzeczy

KAziMIerz począket
@M

Biura nie ruszają, bo "ich ból jest lepszy niż mój", smutne ale prawdziwe

Hieh

Wiem jedno już nigdy pozytywnie nie wypowiem się o tej firmie wśród znajomych i będę zawszę odradzać to utopijne miejsce pracy gdzie szacunek dla pracownika produkcji jest tylko w pięknych hasłach "Recaro jedna wielka rodzina" ????????

A

Potwierdzam, życzą zdrowia

Stefan
@A

No tak zdrowie najważniejsze

Rafał

Wielki napis nad głowami w sali spotkań "WE" należałoby zamienić na "I'm". W czasach prosperity pikniki rodzinne, integracje, wigilie i zdjęcia z prezesem z okazji jubileuszu pracy. Dziś masowe zwolnienia. Pojedynczo wyciągani z miejsca pracy pracownicy i prowadzeni pod eskortą do pokoju dla gości. Tam wręczane wypowiedzenie (wczesniej próba oszustwa na "porozumienie stron". Szybkie rozliczenie i szybki wypad za bramę bez możliwości pożegnania z kolegami. Po kwadransie wali Ci się swiat. Tak recaro dziękuje za lata pracy.

M

Pani z PKS przyjęto żeby ludzi zwalniać mam nadzieję że na koniec jak firmę zamkną to i ona wyleci na zbity pys...Tego życzę

uSKP z anyżarG

Dajcie znać jak w niemieckim oddziale będą potrzebować wykwalifikowanych monterów foteli lotniczych

Japson

Co mogę powiedzieć o to tej firmie chyba nic dobrego pracuję od lat zauważyłem jak żyjesz dobrze z brygadzista to masz dobrą premie i lepsze stanowisko.ta firma schodzi na psy brygadzista okrada szafki ludzi z produkcji a zieloni chodzą naćpani a góra udaje że jest wszystko jak należy najlepsza firma w Świebodzinie taki hu... Jeszcze pani z pks wiedząca wszystko potrafi tylko chodzić.szkoda mi tylko jednogo pana co biegał i załatwiał wszystko a oni go na koniec wydymali. Omijajcie firme z daleka.

Lean

Kryzys w pełni, a brygadziści i kontrolerzy mogą sobie pozwolić na siedzenie na telefonach, ale fajna firma

Czy dyżury międzyświąteczne w Recaro obstawiają najmłodszymi stażem?

Cypisek

Do świąt to być może firmy już nie będzie jak tak dalej pójdzie

Totalna porażka i sama (klika)

Zostaw merytoryczną opinię o Recaro - Świebodzin

• Jak się pracuje w Recaro?

Zobacz opinie na temat firmy Recaro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recaro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Recaro