Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Opole

Pracowałem w dwóch marketach jakie mamy w Opolu. Wewnętrznej ochronie - kierownik Marcin to partacz a jak nie grasz jak ci zagra to robi pod górkę czyli mobing. Pracownik działu - najniższe wynagrodzenie a wymagania, bilans to upokarzanie się za około 50 złoty na rękę. Nie polecam firmy, menadżera robią pranie mózgu i biorą mało inteligentnych bo takimi najlepiej sterować.

Ej hey

No i wiedziałam Warszawa ....przyszłam tu co chwila nowi ludzie ....i 2 miesiącach słyszę od koleżanki spotkanej 7 osób razem ze mną wyrzucili na raz .....a potem przypadkowo wiesz że z tobą jeszcze 2 osoby zwolnią .....i stało się ....wiedząc że przyszłam tylko na okres pr. żegnałam stałych klientów którym było przykro

gary

Auchan to wyjątkowo żałosna firma. Zapewne nazwą to działaniem marketingowym ale dla mnie to zwykłe (usunięte przez administratora) i ordynarne walenie w (usunięte przez administratora) Od jakiegoś czasu Auchan sprzedaje na specjalnych stoiskach produkty spożywcze którym kończy się termin przydatności do spożycia, przecena wynosi 40 % i wszystko było by OK gdyby nie fakt że przed obniżką geniusze z Auchana podnoszą cenę tych produktów, wziąłem dzisiaj z takiego stoiska jeden z produktów a potem robiłem zakupy w sklepie, zawędrowałem na stoisko gdzie stały te produkty i ku swojemu zdziwieniu stwierdziłem że cena świeżego produktu na półce z długim terminem przydatności jest niższa od tego przecenionego o ponad dwadzieścia procent. Tak więc gdy leci termin podnosi się cenę przynajmniej o ok. 20 % po czym wspaniałomyślnie obniża o 40 %. Żałosne.

@gary

Takie akcje odrazu zgłaszaj w POKu albo krzycz i wołaj menagiera,a nie pisz w necie :)

Ika
@gary

Nie podnosi się cen, bo nie ma na to ani czasu ani ochoty. Różnice mogą wynikać albo z zamienionych naklejek albo z tego, że na produkt weszła promocja. Ewentualnie mógł być jakiś błąd w systemie, na który nikt nie zwrócił uwagi.

Squad Game by Auchan
@Ika

Zła cena,ktoś nie zmienił często tak jest w biedronce.Kup 2,kup 4,promocja wisi a data jak byk 2 dni po lub na kasie patrzę w paragon a jakiś produkt droższy.Tym sposobem robią ludzi w ci*la.

Kobylnica

Dyrekcja zdaje sobie sprawę, że za obrót 100000000zl lepiej było nie dać nic niż orzeszki? to policzek dla pracowników za włożony wysiłek. Z umowami też będziecie kombinować jak co roku? Zamiast dać wszystkim aneks na nowe stawki wprowadzone przez rząd (3490) i dopiero od niej naliczać podwyżkę z bilansu to będzie znów zamiast tego równanie do tej stawki premiami ...?!! Przykładowo jeśli ktoś na dzień dzisiejszy ma 3100zl brutto na umowie i nie dostanie aneksu ma nową stawkę 3490 to podczas bilansu nawet gdy uzyska podwyżkę w wysokości 400zl, to jego podwyżka wyniesie tak naprawdę 10zl. Czas na bycie uczciwym w Kobylnicy! może zacznijcie z nowym rokiem .

@Kobylnica

Póki "woły" harują za dwóch a dostają jedną pensj,to znaczy,że ludzikom warunki odpowiadają:) Zwiększyć kwalifikacje i zmienić robotę albo nie marudzić:)

E tam...
@Kobylnica

Aneksy do umów powinny już być w grudniu a bilanse mogły być spokojnie zrobione po nowym roku. I nie było by wtedy problemu.

Kobylnica
@Zirytowany

W Auchan Kobylnica jak i w każdym innym sklepie na świecie pracują LUDZIE a ich praca jest potrzebna. Niezależnie od wykonywanej pracy każdemu należy się szacunek i uczciwe wynagrodzenie. Czekamy na podjęte kroki , będziemy bacznie obserwować jak zostaną przeprowadzone bilanse i związane z nimi podwyżki. Jeżeli kwota z bilansu nie będzie liczona dopiero od kwoty 3490 całość trafi do PiP. Np. gdy pracownik dostaje 350zl podwyżki z bilansu ma mieć na umowie (lub łącznej kwocie co miesiac)3840zl i ani grosza mniej. Każdy inny przypadek będzie zgłoszony.

Kobylniczek
@E tam...

Dokładnie tak i w dalszym ciągu można to zrobić w sposób uczciwy, zobaczymy jak będzie. Obserwujemy z ręką na pulsie.

KobylnicaAuchan
@Kobylnica

Wstydu nie mają, wieksze podwyżki są dzięki ustawą niż od zakładu pracy. Drugi raz z rzędu udało nam się dzięki ciężkiej pracy osiągnąć obrót na poziomie stu milionów a w zamian dostaliśmy orzeszki juznjie wspomnę o tym , że kilka osób z naszej ekipy na nie uczulona....Cały czas brak ludzi, ochrona pomaga na piekarni/cukierni ???????????????? Turysta robi co chce, prywatne rozmowy najważniejsze a praca nie zająć.

Emil
@Kobylnica

Niestety tak nie będzie jak piszesz fakt muszą dźwignąć do kwoty 3490zł(są aneksy jak brakuje komuś do tej kwoty).Na bilansie dostaniesz 350zł i coś tam max 600zł.I do lipca otrzymasz 75% a potem 25% (150zł jako premią gwarantowana.Czyli 3640zł od lipca.Wszystko zależy od podstawy jaką masz,jakie masz wyniki,ile byłeś na L4,dodatkowe funkcje.Wyniki ocenia menedżer i senior od nich zależy ile będzie podwyżki.Dyrektorzy też mogą podnieść od nich też dużo zależy i można dostać max albo min. Oczekują wyników i muszą mieć podstawę by dać podwyżkę

Greg
@Emil

Możesz to wyjaśnić na przykładzie 3200 brutto i premia max 300?.

Ojej
@Kobylnica

Z ich wypłatą zabraknie nam na jedzenie, to uszaty zorganizuje może biesiadę na stołówce ,,Pewni dobrego,, byśmy nie zapomnieli smaku wędliny... Ta firma tak płaci i kombinuje, że nie tylko my uciekniemy, ale i ptaszek z logo (usunięte przez administratora)

Kurka wodna
@Kobylnica

Mogę w końcu to napisać. Odeszłam z tego cyrku i tylko frajerzy myślą że to Auchan da wam podwyżkę wysokości 480 zł. Bawi mnie takie myślenie. Po pierwsze z dniem 1.01.2023, każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę jeśli jego pensja przed wspomniana data była 3010 zł ma obowiązek dania wam aneksu do umowy (Już w grudniu powinniście dostać aneksy a nie w styczniu w lutym czy marcu.) I nie może powiedzieć,że firma dała wam 480 zł podwyżki. Oni co najwyżej dadzą około 50 bądź 60 zł aby reszte ochlapstwa dać wam w Lipcu. Więc, na prawdę włączycie myślenie. Bo najwyższa pora. Jeśli dadzą wam wyrównanie to będę meeeggga zaskoczona tym faktem.

Daniel
@Kurka wodna

Ja dostałem aneks nowy bez bilansu na kwotę 3490brutto z 3090brutto po bilansie mogę liczyć na nic bo od lipca muszą podnieść do 3600brutto.A w tym roku jestem ujęty w bilansie i ile dostanę moje stanowisko płaca dla nowych od lipca wynosi 3750zł.A pracuję w firmie Auchan od 20lat wcześniej Real i Geant.Co roku ta sama bajeczka że podwyżki są sprawiedliwe i uzależnione od sklepu i środków oraz kondycji danego sklepu.Niestety tak nie jest są osoby i sklepy gdzie wynagrodzenie różni się nawet od 150zł do 300zł(to samo stanowisko i krótszy staż).U nas dyrektor zapowiedział że pulę pieniędzy na podwyżki ma ograniczone że względu na wysokie koszty utrzymania obiektu i opłaty za energię.Ostateczna decyzję podejmuje centrala Auchan i senior Menedżer zarządzania zasobami ludzkimi.Atmosfera jest dość napięta kiła osób się zwolniło nowi przychodzą i szybko znikają.Grafiki zmieniają non-stop.W soboty nie ma kto obsadzić kas na 40 było otwartych tylko 15kas i 2 samoobsługi.Czasem trzeba zamknąć dział rożno i dział z biżuterią bo brakuje kasjerów.Osoby z firm zewnętrznych nie chcą przychodzić w soboty bo mają inne plany.Ostatnio jest fala krytyki i drwin pod adresem kasjerów,że pracujemy za (usunięte przez administratora)A Auchan wzbogaca się i daje podwyżki we Francji swoim pracownikom.A żeby było ciekawie podwyżki we Francji w Auchan wynoszą od 100€ do 400€(i są gwarantowane).

Kurka wodna
@Daniel

Dlatego ja się zwolniłam i nie płacze z tego powodu. Wolalam odejść niż siedzieć w toksycznej firmie,gdzie nic się więcej już nie osiągnie. A obecnie zarabiam więcej i przynajmniej mam spokój,bo nikt nade mną nie siedzi i gada jaka ta firma jest wspaniała.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
rekrutacja manager handlowy

Rozmowę oceniłabym jako bardziej żart z strony auchana niż poważne podejście do kandydata. Szczególnie kandydatki, dziwne sugestie na temat L4. Łącznie odbyłam w auchanie 3 etapy rozmów kwalifikacyjnych i na każdej z nich słyszałam różne wersje pracy i wynagrodzenia. Rekruterka z pierwszego etapu podała mi określoną kwotę jaką będę zarabiać a kolejna rozmowa z dyrektorem ukazała, że stawka będzie jednak mniejsza. SŁABE AUCHAN Z WASZEJ STRONY! Pominę fakt, że nikt nie powiedział mi o 3 etapach. Przez telefon dowiedziałam się, że czeka mnie tylko 1 rozmowa. JEDNA. a na miejscu okazało się, że trzeb porozmawiać  jeszcze z działem personalnym i dyrektorem. Dyrektora jeszcze rozumiem, ale dział personalny? Nie wystarczy wam rozmowa z rekruterem? Który mógł zadać te same pytania które zadał dział personalny?Dosłownie pytania się powielały więc czułam się po prostu nie wysłuchana. Podczas rekrutacji dzwonił rekruterce cały czas telefon. Bardzo mnie to rozpraszało i chciałam już wtedy podziękować za rozmowę. Kolejnym momentem kiedy chciałam wyjść z rozmowy było zapytanie o mój znak zodiaku. Może nie dostałam pracy bo byłam zbyt mało kompatybilna z innymi pracownikami i mój układ planet przekreślił już mnie na samym początku. Rozmowy były umawiane na konkretną godzinę a zdarzyło mi się czekać po 15 minut aż ktoś łaskawie po mnie przyjdzie. Najzabawniejsze jest to, że na maila dostałam informację, że mam się zgłosić do działu obsługi klienta a kiedy tam poszłam dostałam ochrzan i pouczenie, że ta pani się czymś takim nie zajmuje, że ona o niczym nie wie i mam sama udać się do biura które znajdowało się gdzieś poza budynkiem- pomogła mi tam dojść pani sprzątająca którą zapytałam o drogę aby się nie zgubić i nie spóźnić. Pytania z kosmosu które mam wrażenie, że namawiały mnie do wyznawania kultu za pier do lu. Najlepiej jakbym miała podejście do pracownika aby ten za pier da lał jak najszybciej, bez przerwy, bez urlopów i bez chodzenia na L4. Najlepiej jakbym miała podejście aby za wszystko pracownika zwalniać i pani rekruterce bardzo się nie podobało to, że zaproponowałam na początku rozmowę z pracownikiem zamiast go wyrzucić od razu. Koniec końców dowiedziałam się, że fajnie iż mam doświadczenie, ale jestem za młoda (a co za tym idzie pewnie bali się, że pójdę na L4 ciążowe bo kiedy wspominali o umówię na czas nieokreślony zapytano mnie o mój wiek, datę urodzenia i trochę próbowali podejść czy mam w planach zakładać już rodzinę, ale się nie dałam- rekruter ani dyrektor czy dział personalny PRZYPOMNĘ nie ma prawa zadawać takich pytań). Rozmowy trwały bardzo długo, ale mam wrażenie, że większość rozmów to były pierdoły. Szkoda, że pominięto takie informacje jak jeżdżenie po sklepach w całym mieście, dyżury dyrektorskie gdzie jest się cały dzień pod telefonem, czy delegacje na sklepy w całej polsce trwające 2 tygodnie- podobno nowi pracownicy odbywają je bardzo często. Przeszkadzało im również to, że jestem studentem zaocznym. Bo nie będę mogła pracować każdego weekendy a sam dyrektor powiedział, że weekendy są najważniejsze i prawie każdy jest pracujący. Omijajcie lepiej te firmę z daleka. Moje CV zostało nawet wyśmiane bo wpisałam sobie wolontariat który kiedyś robiłam z chęcią, uznano, że tracę czas na głupoty a powinnam pracować i padało dużo pytań czy nadal robię coś w wolnym czasie bo możliwe, że wpadną nadgodziny i muszę być czasem w gotowości poświęcić swój czas wolny. Nie muszę już chyba więcej dodawać, sami wyciągnijcie wnioski czy warto iść do firmy która nie ma żadnych zasad i wartości wprost się do tego przyznając. Nie piszę tej opinii jako zdesperowana osoba która nie dostała pracy. Gdyby rekruter oddzwonił do mnie z pozytywną informacją to sama odmówiłabym zatrudnienia w takim miejscu które wiało (usunięte przez administratora). Obecnie żałuję, że brnęłam dalej w te rozmowy, ale cały czas liczyłam, że uda mi się porozmawiać z kimś kompetentnym i dowiedzieć się czegokolwiek przydatnego dla mnie. Jak widać nie udało się. Na zadawanie pytań też nie ma co liczyć, dyrektor każde pytanie obejdzie w taki sposób aby opowiadać o sobie i podkreślać, że on to w sumie nie wie bo na co dzień go tutaj na miejscu nie ma. A, dodam jeszcze, że pomylono moje imię kiedy CV leżało na wprost kobiety która ze mną rozmawiała i to kilkukrotnie. Ale patrząc na ich reakcje to go raczej i tak nie czytali. Zapytano się mnie dlaczego sobie coś wpisałam w CV i to prawda a nawet nie miałam tego wpisanego. Śmiech na sali i współczucie dla wszystkich pracujących.

Renegat
@rekrutacja manager handlowy

Masz rację co napisałaś w tej firmie nie masz żadnych praw i nic do powiedzenia.Jak chcesz założyć rodzinę albo masz hobby to zapomnij wybiją ci to z głowy.W Auchan liczy się tylko zysk i cyferki w Excel.Rozwój żaden i pensja niska niż w dyskontach a robisz za sprzątaczkę,pracownika działu, dyżur dyrektorski itp.Rozmowy rekrutacyjne to fikcja szukają osób które będą robić za najniższą i nie mają wymagań.Zgodzą się na najniższą stawkę.W Auchan są wszystkie weekendy pracujące i najlepiej cały dzień.Grafik ustala senior menedżer zarządzania operacyjnego.I bywa tak że pracujesz non-stop w weekendy.Nikt nikogo nie pyta o zdanie.Ostatnio (usunięte przez administratora) na premii i wynagrodzeniach winę zwalają na system.A co ciekawe osoba z 20letnim stażem od 2023 będą mieć wynagrodzenie 3490brutto.W dyskoncie podstawa wynosi 3900brutto osoby z 20letnim stażem.Socjal w Auchan żaden o wszystko trzeba się prosić i pilnować bo oszukują.Bony stażowe dla osób po przepracowaniu powyżej roku i brak absencji do 52dni.I tu szok osoba z 10letnim stażem brak absencji nie dostała bo system uznał,że osoba nie jest pracownikiem Auchan.Centrala Auchan stwierdziła że system się pomylił i muszą to zweryfikować.W tej firmie wymagają aż za dużo mamy znać procedury wszystkich działów i stanowisk.Straszą by nie iść na L4 przed świętami Bożego Narodzenia ,ale nie liczą się z nami i naszymi problemami.Radzę się zastanowić czy warto tracić czas,a w szczególności zdrowie w tej firmie

aaa
@rekrutacja manager handlowy

Ile proponują na to stanowisko? 5 brutto jest realne na początek?

Kiedys Manager
@aaa

5000 dopiero teraz jest dla każdego managera (takie ciche widełki) - niektórzy po kilkunastu latach pracy otrzymali wyrównanie do 5000. Na początku nie ma co liczyć na takie pieniądze. Odszedłem bo miałem dość słuchania „poczekaj jeszcze rok, w końcu będzie dobrze”. Jako pracownik bez żadnej odpowiedzialności można zarobić więcej niż. 3500 na rękę + 6000 premii wypłacanej półrocznej pod warunkiem zrealizowania astronomicznych w niektórych przypadkach celów.

Rafał
@Kiedys Manager

To jest prawda ja w Biedronce po podwyżce będę zarabiał ponad 5000zł.Jestem zwykłym pracownikiem staż 15lat. Na dzień 2022 moja podstawa wynosiła 4000brutto plus premia za obecność 550zl plus 270zl(premią uznaniowa za wyniki czyli 4820brutto czasem mniej ale była w okolicach 4500-4600.Dodatkowo wypłata ekstra dodatku za obrót,paczki, dofinansowanie dla dzieci do kolonii(dobry gest).Teraz podwyżki od 2023.Od podstawy 4000+500+550+270 czyli mam ok.5100brutto jako zwykły pracownik z 15letnim stażem.Teraz moja żona jest menedżerem z 20letnim stażem w Auchan i jej pensja od 2023 będzie wynosić 5000brutto tylko menedżer kas ma większą ma więcej ludzi pod sobą.W Auchan jesteś na telefon i jak zaczynasz pracę jako menedżer to twoja pensja jest niska niż pensja pracownika Biedronki.A pensje pracowników są niższe niż pracownika w Biedronce.Auchan nie ma tak bogatego socjalu ani ścieżek rozwoju

Ika
@Rafał

Tyle że w Biedroce nie robisz na jednym stanowisku ale na kilku. W Auchanie nie lata się między odpiekiem i/lub przebieraniem warzyw, dokładaniem towaru na półki i obsługą kasy. Nie zawsze trzeba być też magazynierem. Na żadnej kasie nie obsługuje się jednocześnie ludzi z kolejki i samoobsługi, przeplatając to uzupełnianiem szlugów i gazet. Na dobrą sprawę nie trzeba przerywać zadań w połowie. Sorry ale to 5 koła, co i tak jest wartością maksymalną, bo za dwa dni nieobecności premia frekwencyjna idzie się kochać i nie zawsze wyrobi się target, jest kwotą stanowczo za małą, jak za taki zajob i nieustanny stres.

Napiszcie mi proszę, czy warto aplikować do księgowości Auchan? Jak atmosfera, czy są możliwości rozwoju, czy zarobki są zadawalające?

aga
@Anna

Bardzo Zła atmosfera sprawia, że pracownicy z dużym stażem odchodzą z pracy. kiepska atmosfera w zespole , brak rzetelnej komunikacji i dialogu na linii pracownicy - kierownik. Niskie wynagrodzenia i brak możliwości rozwoju.

Alicja
@Anna

Nie i jeszcze raz nie. Jak poniźej, obrażanie pracownika, brak komunikacji, kierownictwo które uważa sie za cud świata, dziewczyny sie zwalniaja, jak to jedna powiedziała: mam dosyć bycia (usunięte przez administratora) za groszowa premie a kierownictwo bierze premie na poziomie kilku tysiecy. Brak rozwoju. Poczytaj sobie wcześniejsze komentarze.

@Anna

To wszystko prawda co piszą dziewczyny , fatalny kierownik, zła atmosfera sprawia, że dziewczyny odchodzą z księgowości.. Nie polecam, Próbuj do innych działów, tam jest całkiem przyzwoicie.

Klara
@Monika

@Monika , ale w ksiegowości nie ma kierownika, czyba piszesz o innej firmie. U nas jest spoko.

@Klara

zwany managerem

NICO

Hej ile można zarobić na 3/4 etatu.

Jan
@NICO

2750brutto plus premia 160zł czyli 2900brutto.Premia nigdy nie jest cała i L4(0zł).Taki etat tylko kasy na działach ciężko

Aneta
@Jan

dlaczego nigdy nie jest cała? jak to ewentualnie jest wyjaśniane? I ona to w odniesieniu do czego jest przyznawana tak naprawdę?

Jan
@Aneta

Na obrót sklepu nie masz wpływu,na efektywność ilość skanowanych art.na minutę, różnice kasjerkie(liczy bank i często są różnice i nie są wyjaśnione). Skanowanie kart skarbonka.

Wariatka

Pracuje w Krakowie, w jednym ze sklepów. Nie polecam nikomu tej firmy, zero szacunku, wszyscy się wyżywają, na szczęście jestem na wypowiedzeniu więc uwolnię się. Obiecywali menagera-szkolenie 2lata, ok. Ale chamstwo innych pracowników i odzywki to szok. Brak słów. Po zgłoszeniu wyższemu zarządzającemu stwierdził, że ważne że robią a kultury nie nauczysz. Więc dają zezwolenie na (usunięte przez administratora)i wyzwiska w pracy... Gdzie to można zgłosić?? Pozdrawiam, na pewno tu nie wrócę...

@Wariatka

Ja też pożegnałem tą firmę jak wyszło na jaw,że moja pensja była zaniżona i to sporo.Błąd wyszedł przypadkiem.Dla niedowiarków pensja w jednym z hipermarketów Kraków jest najniższa.Po 4 latach pracy jako pracownik działu zarabiałem 3080brutto i nie byłem ani razu na L4. A w innym hipermarkecie osoba na tym stanowisku zarabia 3450brutto i jeszcze jej podnieśli o 40zł by wyrównać do minimalnej.Nie można doprosić się pasków płac dostępne w jakimś programie,który działa tylko na nowych smartfonach.Niektóre osoby z dłuższym stażem zarabiają mniej.Tylko kadra kierownicza zarabia najwięcej ten łańcuch jest najważniejszy i zarobki wysokie.Jedna osoba robi,a reszta odpoczywa i zbiera pochwały.Znalazłem pracę pensja o wiele wyższa i wolne weekendy. W Auchan zapomnij zaczynają zabierać weekendy nawet jak ci się należy.W tej firmie zaczynają się podchody kto pierwszy wskoczy na wyższe stanowisko.A pracownik zero szacunku,wyzysk,krzyki i wyżywanie się. Nie warto się starać do momentu kiedy nie chodzisz na L4 jest fajnie.Jak już zaczniesz L4 jesteś problemem.Powodzenia na bilansach śmiechu i żartu to nie żadna podwyżka tylko wyrównanie

Mariola

Czy ktoś pracuje na dziale e-commerce (zarządzanie produktami) w Piasecznie i moze się wypowiedzieć jak wygląda tam praca i czy w ogóle warto aplikować? I czy rzeczywiście są te 2 dni zdalne w tygodniu w domu?

Katarzyna

W tym miesiącu na którego przelewy?

@Katarzyna

Hmmmmmmm Zapytaj w HR? To aż takie ciężkie?

Squad Game by Auchan

Dobre czasy się skończyły! Kiedyś to 7- go każdego miesiąca. Auchan nabiera wody od dawna i TO-nie jak TY-tanic. Czas najwyższy żeby to UP-adło DZ- iados-two.

A

Wie ktoś coś o tych bonach sylwestrowych? Będą czy jednak nie ?

Rafał
@A

Nic takiego nie będzie.Premia zostanie zabrana bo są straty i koszty wzrosły.Bilanse startują w styczniu osoby z podstawą powyżej 3600brutto dopiero mają w maju i wypłata do czerwca 75% a w reszta 25% w lipcu.Podwyzki max do 300zl.Dużo osób poszło na L4 i Unż biorą w grudniu.Nie ma żadnych konsekwencji.Inne sieci wypłacą dodatki noworoczne za obrót i obecność Auchan nic takiego nie planuje.Premie za obrót dostaną tylko Dyrektorzy sklepów i menedżerowie.Pracownicy nic.Jeden menedżer się wygadał że premią będzie około 2,5tys.Dyrektorzy ok 10tys.Wszystko zależy od sprzedaży, marży i obrotu.Auchan najniższe podwyżki 2023

A
@Rafał

Mhmmm mam jeszcze 2 NŻ nie chciałam ich wykorzystywać bo właśnie dużo osób poszło na L4, a w takim wypadku wezmę sobie 2 ostatnie dni w roku. Trudno jak oni tak do nas to nie ma co być dobrym. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!

Daniel
@A

I bardzo dobrze niech się zastanowią co robią najgorszy pracodawca.Tylko liczy się zysk i nic więcej.Moja pensja wynosi 3100brutto premii nie będzie sklep nie wyrobił obrotów za dużo osób na L4 i braki personelu oraz ogromne straty.Też mam Unż i w Sylwestra biorę Unż. Mam inne plany umowę mam do lutego 2023 i nie mam zamiaru jej przedłużać.Te podwyżki co proponują to śmiech na sali.Tylko wrzask i poniewieranie na porządku dziennym.

Kiedys Manager
@Rafał

Bzdura- nic takiego nie ma dla managerów. 2 x w roku półroczna premia i tyle. Nie wiem jak z Dyrektorami ale widełki i premie managerskie znam z własnego doświadczenia.

Była pracownica

Pracowałam w Jarosławiu. Wyzyskują człowieka ile się tylko da. Pseudo kierownik kazimierz staje na głowie żeby tylko utrudnić pracę,nie liczy sie z pracownikiem, po jego hamskim zachowaniu i mowie można bardzo szybko wywnioskować że to (usunięte przez administratora) i burak bez szkoły.Uważajcie na justynkę bo kabluje wszystko kaziowi. Pozdrawiam

Kandydatka

15 lat doświadczenia+ w mediach, social mediach, strategii, szkoleniach z SoMe... feedback rekruterki "szukamy kogoś z większym doświadczeniem na stanowisko specjalisty social media" no joke!!! Firmo Auchan WAKE UP!!! Kogo wy zatrudniacie???

B
@Kandydatka

Podali w ogłoszeniu zarobki? Jeżeli nie, to czy miałaś pytanie ile chciałbyś zarabiać(lub podobne)? Jeżeli takie pytanie padło to obstawiam że podałaś kwotę jaką normalnie zarabia się na takim stanowisku. Domyśl się do czego "piję" ^^

Weronika

Dali takie ogłoszenie jakiś czas temu Pracownik działu z art. na wagę. Trzeba mieć doświadczenie jakieś czy wezmą do przyuczenia też? Może tutaj ktoś będzie wiedział.

Pseudonim wacek

Pracuję w Opolu w Auchan przy ul Sosnkowskiego,praca jak każda inna gdzieś trzeba pracować,i utrzymać rodzinę,ale zarządzający to opryskliwi ludzie,jak idę na wychowawcze to robi się kwas ,obgadywanie ,gadanie głupot, ludzkie nie mają swojego życia, żyją cudzym ,takie to plotkarskie życie ale tu wchodzi tam wychodzi i tak cały czas ,swoje robię i do domu , natomiast chciałbym dodać kilka groszy iż kilku menadżerów z działów takich jak napoje czy chemia i inne działy ci menadżerowie mają gdzieś swoich pracowników i ich potrzeby ,nie mają kultury do tych ludzi żadnej ,przedmiotowe traktowanie ,szydercze podsmiechieanie się i ta wazelina, na zabawkach wcale lepiej nie jest , menadżerowie ze względu na możliwość zatrudnienia się w Auchan i podjęcia pracy na owych stanowiskach powinni być oceniana pod kątem współpracy z pracownikami i szacunku do nich a nie traktowanie jak nie powiem kogo , menadżer jest kimś,jest takim kimś jak każdy pracownik nie widzę żadnej różnicy,liczy się szacunek i zrozumienie , współpraca a nie pomówienia oszczerstwa itp ,Polaczki takie są że lubią żyć innym życiem na szczęście nie ja i wielu w tej firmie też tak uważa.stop (usunięte przez administratora)w Opolu w Auchan.

Michusiasiu

Ostatnio byłem na zakupach w Auchan aby kupić sobie słuchawki i myszkę do komputera bo poprzednie się zepsuły nie polecam firmy gamingzone ponieważ po odpakowaniu w domu okazały się być mniejsze niż na zdjęciach oraz jedna słuchawka nie działała prosiłbym pracowników o sprawdzanie towaru przed rozłożeniem i sprzedażą gdyż inni mogą wydać prawie 80 zł na takie (usunięte przez administratora) co kupiłem ja moja opinia na ten temat jest bardzo negatywna A ja jestem oburzony tym co sklep wystawia na sprzedaż

Askier
@Michusiasiu

Chłopie w wigilię takie pierdolamento żeś wygryzmolił i to za bzdet warty 80 zł. . Nie czytasz tego forum i nie widzisz że tam nie ma kto pracować za najniższą krajową.. Kto w dzisiejszych czasach kupuje s) uchawki w marketach a nie przez internet? Skąd się urwałeś..

Mała

Nie polecam pracy w Auchan Opole karolinka. Brakuje ludzi do pracy a ci którzy tam pracują to porażka.1 na 2 donosi, obgadywanie i śmianie za plecami. Na mięsnym jest pracownik zboczeniec! Mówi sprośne i niesmaczne teksty kobietom. Zwrócenie uwagi nie pomaga a przełożony nic z tym nie robi!

Aneta

i nawet jak zgłosi to co hr z tym zrobi? zwolniliby go po prostu i tyle? ciekawe czy często z podobnymi problemami do nich przychodzą i jak ostatecznie je rozwiązują

Beti
@Mała

Nie polecam pracy w Auchanie Wola Park Warszawa jest to jeden wielki cyrk...Nie dość że przełożeni nie mają szacunku dla pracownika to pracownik jeden na drugiego donosi itd.

mozna fotografowac kogo sie chce i nie trzeba miec niczyjej zgody, natomiast z udostepnienem wizerunek jest inaczej... tu jez trzeba miec zgode lub opublikowac zdjecie tak zeby nie bylo mozna danej osoby zidentyfikowac.

Brak chęci do pracy

Pracuję w największym w Warszawie a i Polsce supermarkecie i jak myślę o tym jak się do nas kierowniczka patrzy i odzywa i jak się na wszystko złości marudzi narzeka to mnie brzuch boli i mam chęć nie iść.Jest smutno bo praca nie letka to by atmosfera mogła być inna/ kierowniczko pomyśl jaką masz minę na szarego człowieka

Pootr

Zakupilem ziemniaki w auchan Kobylnica, wiekszego (usunięte przez administratora) nie jadlem w życiu. Oczywiscie nie jadlem bo tego g.... nie da sie zjesc. Gratuluje menadżerom i proponuje posmakować tego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.