Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

BlackCAT

Czy w Hebe w Toruniu na Szerokiej jest duża rotacja? Może ktoś z Was tam pracował i może powiedzieć kilka słów o atmosferze miedzy pracownikami i czy kierownictwo jest w porządku? :)

Joanna

@NNnie jestem związana z drogerią hebe. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl, tak jak możesz zobaczyć po najechaniu na mikrofon obok mojego imienia. Chcę dzięki Waszym komentarzom poznać jak wygląda praca w firmie oraz pomóc osobom, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

NN

@Joanna Czyżby na polecenie przełożonej AW zaczęła Pani zarządzać wpisami na tym forum ?

pracownik hebe

dziewczyny jak wygląda spraw premii rocznej, będzie coś w tym roku? bo podobno to nie takie pewne, i czy wiadomo coś czy jakieś podwyżki w tym roku będą ?

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
hebowa

Pewnie napisał to sfrustrowany konsultant bez szans na awans. W moim sklepie w przeciągu trzech lat nikt się nie zwolnil. W innych hebe ludzie faktycznie mogą nie wytrzymywać presji bo to nie miejsce do ludzi nie przystosowanych do ciągłych zmian i pracy na celach.

Kinga

Joanna- statystyk nie prowdzę , jednak ludzie sami się zwalniają ( zbyt duży nawał obowiązków, niemożność wypełniania założonych wytycznych na konkursy-brak klienta),zbyt małe doświadczenie ludzi na kierowniczych stanowiskach, poniżanie konsultantów,zbyt duża presja oraz zbyt duże Ego ludzi zarządzajacych, brak podstawowych zasad kultury etc.To są główne powody dla których człowiek się zwalnia..Brak ludzi do pracy ,kolejki przy kasach, roszczeniowy klient,do którego nie ma kto podejsc i pomóc .

Joanna

@Kingawspominasz o masowych zwolnieniach. Co przez to rozumiesz? Ile osób odeszło z firmy w ostatnim czasie?

Kinga

Techniki sprzedaży, awans-ot taki świąteczny żarcik ,polecam wejśc do magazynu i sprawdzić ile waża kuwety z towarem...wymogi są wymogami, jednak należy również przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa pracy! Ludzie się zawalniają i to masowo.Nie jest to wymysł sfrustrowanych pań,którym nie chce się pracować tylko stan faktyczny.

Joanna

@Zadowolony dlugoletni pracownikgratuluję awansu. Czyli pracownicy zaczynając od bezpośredniej pracy z klientem na sklepie mają realną szansę na to by zostać częścią kadry kierowniczej. Po jakim czasie można liczyć na takie wyróżnienie?

bdb
@Joanna

Taaa...awans

Zadowolony dlugoletni pracownik

Doswiadczenie, rozwoj( z punktu widzenia sprzedazowego, wiedza produktowa, techniki sprzedazy) , nowe koncepcje, awans :), rozwoj kompetencji menadzerskich (praca w kadrze kierowniczej)

Joanna

@Zadowolony dlugoletni pracownikdziękuję za uzupełnienie wypowiedzi. Jakie możliwości dała Tobie firma?

PPP

Cześć. Możecie mi powiedzieć coś więcej czym zajmuje sie zastępca kierownika? Ustala grafik, jakaś papierkowa robota, praca na sklepie? Konkrety poproszę :)

Zadowolony dlugoletni pracownik

Kontakt z ludzmi-klientami, szkolenia, atmosfere w pracy, rozwój, możliwości, dynamike, zmiany, premie :), przestrzeganie prawa pracy... oczywiscie wszystko zwiazane jest z ciezka praca. Jesli ktos chce siedzieć i pachniec- Hebe nie jest dla niego.

Joanna

@Zadowolony dlugoletni pracownik a możesz powiedzieć co najbardziej lubisz w pracy w firmie?

Ty wiesz!

Czytam wasze opinie i komentarze i musze dodać trzy grosze. Hebe w Szamotulach to jest dopiero samowolka. Odkąd zastępca zostala dziewczyna bez doświadczenia i w handlu i. Na stanowisku kierowniczym to przewinęło sie tam mnostwo osób ludzie się zatrudniają miesiac wytrzymają i nara. Laska nie robi nic, bo nic nie umie a manipuluje KR jak chce wystarczy tylko przejrzeć monitoring ale nikt tego nie robi. Prezenty świąteczne zrobila sobie z towaru z półek wyrównując stany inwentura. Sklep zaniedbany grafik porawiany milion razy bez zgody pracowników. Mobing to nic. Pisma juz byly wszedzie skadane. Najlepsze ze sklep funkcjonuje bez kierownika juz od roku. Zastępca nie ma autorytetu i szacunku. Brak słów!

...
@Ty wiesz!

Ty mowisz o Szamotułach a w Warszawie też zastępca zatrudniony bez doswiadczenia na jakim kolwiek stanowisku w handlu, a co dopiero jako kierownik. Po 4 miesiacach to juz pełni funkcje kierownika. Jest to smutne bo tylu zastępców z prawdziwego zdarzenia nadaje się. Ktoś powinień spojrzeć czasem w papiery i sprawdzić z kąd się nagle biorą kierownicy.....

Ciciola
@...

O kim mowa? MK?

Gdf
@...

Ty chyba nie nadajesz się na to stanowisko skoro pisać nie potrafisz poprawnie

Ty nie wiesz!
@Ty wiesz!

Chamstwo i prostactwo osoby ZWOLNIONEJ to nie jest rzetelna opinia. Dopóki pracuje to się podlizuje a kiedy zostaje zwolniona dołki kopie i złośliwie umieszcza komentarze w internecie. Nie ładnie nie ładnie. Sama sobie opinię robisz. Szamotuły duże nie są, który pracodawca zatrudni osobę która podpisując umowę o poufności sprzedaje siebie i innych, mało tego obrabia d...ę fałszując informacje. Powodzenia

ktoś
@Ty nie wiesz!

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Bejbi mejbi

Ks ds zawsze usmiechnieta, z wszystkimi sie wita, wymaga i wspiera. Nie ma sie co bac, wystarczy robic to co do ciebie nalezy. A pewien sklep na slasku do ktorego ks ds zatrudniala powinien wziasc sie do roboty a nie zajmowac sie plotkami bo chyba sie nie wyrabiacie.

Hmm
@Bejbi mejbi

Który sklep masz na myśli?

Joanna

@Miła @hebowa a co więcej możecie powiedzieć o tym jak odbieracie drogerie hebe jako pracodawcę?

Miła

Ja też uważam że w Warszawie szerzy się kumoterstwo, osoby bez żadnego doświadczenia otrzymują stanowiska kierownicze, chyba tak nie powinno być.

hebowa

Koleżanką kr w Warszawie to awans gwarantowany bez umiejętności? Bez przesady- one chyba tez dbają o swoja opinię. Może jestes zazdrosna nie tylko zmęczona stąd ten komentarz. Teraz kr na Warszawie maja koleżanki wśród ks ciekawe czy jedna z nich awansuje;-)

Joanna

Jesteś zainteresowana/zainteresowana pracą w drogerii hebe? Aktualne oferty pracy możesz znaleźć na stronie firmy w zakładce kariera. https://www.hebe.pl/kariera Zamierzasz aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe