Opinie o Gama Salon podróżnika w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gama Salon podróżnika. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gama Salon podróżnika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Salon podróżnika w Katowice

Czy pracodawca Gama Salon podróżnika motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ziuta

beznadziejna praca. Atmosfera godna pożałowania. pracodawczyni niezrównoważona i zakłamana. Ciągle zmieniają się pracownicy - rotacja ogromna. A firma zadłużona na pół Polski.

przypadkowy czytelnik

Gama Salon Podróżnika to firma z ponad 20to letnią tradycją posiada liczne wyróżnienia,wystarczy prześledzić historię. Pani C. wyszkoliła sporo osób w branży ponadto posiada bardzo dobra opinię w gronie międzynarodowych fachowców od produktu turystycznego , pracowała między innymi przy projektach promocji Polski " Polskie dni w Austrii" i Śląska " wydała broszurę "Gaminco" 7 dni na Śląsku - za która otrzymała nagrodę na Targach Turystycznych Glob. Poza tym faktycznie zakończyła działalność gospodarczą w Polsce w grudniu 2013 roku co wynika ze wpisu do EDG, więc coś tu się nie zgadza. Wypowiedzi typu " pracowałam tydzień i wiem wszystko" to raczej banał i dowód na frustracje ciekawe za co ta osoba wyleciała po tygodniu. Ktoś tutaj leczy swoje psychiczne problemy zamiast pozostać przy faktach, ta strona nie jest po to.

syrus

Gama Salon Podróżnika nie ma nic wspólnego z drzwiami mówimy tutaj o zupełnie różnych firmach.

Tedi Nowy wpis
@przypadkowy czytelnik

Pani Celino...proszę się nie ośmieszać. Pięknie wystawiła sobie Pani laurkę, natomiast proszę zrozumieć, że ludzie w internecie to nie są (usunięte przez administratora)i taki wpis (usunięte przez administratora)na kilometr.

Leszek Nowy wpis

Nadal w firmie taka rotacja? Bo ostatnie komentarze są sprzed 6 lat więc minęło kawał czasu. Teraz można dostać stabilną umowę i nie bać się że zaraz zwolnią? Piszcie.

Z... Nowy wpis

Ludzie! Naprawdę zastanówcie się zanim zdecydujecie się na współpracę z tą firmą!!! Firma niewypłacalna, nie szanująca pracowników a rotacja tam jest tak duża że aż nie do uwierzenia. Omijać szerokim łukiem...... Celina D. to potwór...

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to morze możliwości, studnia obietnic bez dna. W rzeczywistości terror psychiczny, obietnice bez pokrycia. Szkoda czasu na rozmowę w sprawie pracy. lepiej znaleźć inną.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Justyna

Witam wszystkich! pracowałam u Pani Celiny 16 lat temu, rzeczywiście jest to osoba kontrowersyjna i wiele o niej można powiedzieć ja jednak ja osobiście jestem jej bardzo wdzięczna. Podczas odbytego szkolenia, a później pracy nauczyłam się bardzo dużo mogę smiało powiedzieć, że dzieki niej dzisiaj jestem tym kim jestem - a dlaczego? Dlatego, że praca u niej to rzeczywiście szkoła życia, ale głównie to ona ukształtowała moje spojrzenie na turystykę i nauczyła mnie wszystkiego na temat tej branży. Wiele razy płakałam bo była surowa, ale nie poddałam się. Zdobyta wiedza i doświadczenie zaowocowało propozycjami pracy w innych biurach na różnych stanowiskach oraz w różnych działach, w konsekwecnji zostałam kierownikiem biura, później dyrektorem w dużej firmie transportowo-turystycznej. Oczywiście rozumiem was wszystkich i zdaję sobie sprawę, że każdy chce pracować w miłym i sympatycznym zespole ze śwtnym szefem, ale uwierzcie mi JA NIGDY NIE POŻAŁOWAŁAM PRACY U PANI CELINY i do dzisiaj jestem jej wdzieczna za to co mnie nauczyła. świat od tamtej pory się bardzo zmienił ja byłam pokorna i nastawiona na zdobycie wiedzy, nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniami były systematycznie wypłacane. Myślę, że problem tkwi w tym, iż młodzi ludzie bardzo często nie chcą sie napracować, ale sporo zarabiać - oczywiście to nic złego, jednakże tak sie niestety nie da. Porada zatem jest prosta - nauczcie się wsyztskiego, posłuchajcie mąrzejszych i zdobądżcie doświadczenie, a drzwi do kariery przed wami sie otworzą.

yellow

Może i są jakieś szkolenia @edr, ale wiadomo czy wypłata u nich jest terminowa? Pewnie tak, bo nikt na ten temat nic nie wspominał, więc stabilne zatrudnienie jest.

Idr

co jakiś czas wchodzę na tę stronę żeby poczytać te coraz nowsze złe opinie na temat pani C. Byłam tam na rekrutacji, która polegała na tym, że ja i druga dziewczyna siedziałyśmy przez kilka godzin wertując katalogi i robiąc z nich notatki, ponieważ pani C. miała ważne sprawy do załatwienia poza biurem. Ostatecznie opryskliwa i arogancka właścicielka przyjęła na obie. Na szczęście po powrocie do domu sprawdziłam opinie na internecie - szok i niedowierzanie. Następnego dnia udałam się po odbiór moich papierów i poinformować, że jednak rezygnuję (druga dziewczyna też zrezygnowała). Wtedy pani C. pokazała ostatecznie prawdziwą twarz. Najpierw powiedziała, że papierów mi nie odda, a gdy wróciła do rozmowy z dostawcą, ja poprosiłam jedna z pracownic o oddanie mi teczki. Dziewczyna po nią poszła, a gdy pani C. to zobaczyła, szybko udała się na zaplecze. Zobaczyłam tylko jak wyrywa dziewczynie moja teczkę, po czym arogancko zamiast mi ją dać, rzuciła na bar ... smutne. obecnie czuję się najszczęśliwszą osoba na świecie i dziękuję wszystkim którzy pisali swoje opinie na necie. Dzieki nim nie wkopałam się we współprace z tą Panią. Chwila cierpliwości i dostałam prace w fajnym zespole, gdzie szacunek jest na porządku dziennym.

Negatywne opinie to czysta prawda! Sama tam kiedyś pracowałam. Skończyło się to dla mnie wizytą u psychologa. Właścicielka Pani Celina jest osobą wstrętną, zakłamaną prostaczką. Słoma z butów wystaje! Nie idźcie tam pracować, bo stracicie tylko zdrowie. Przez długie miesiące pracowałam bez umowy o pracę. Co miesiąc ściemniała, że mi ją da. Dziwie się, że nie dostała zakazu prowadzenia firmy. Przecież to oszust!

A

Po moich doświadczeniach stwierdzam, że wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. Te pozytywne zostały napisane przez właścicielkę. Miałam "przyjemność" być w tym biurze na miesięcznych, bezpłatnych praktykach przed podjęciem pracy. Praktyki nazwane w umowie szkoleniem, w rzeczywistości żadnym szkoleniem nie były. Właścicielka bezczelna z manią wyższości. Na każdym kroku przypomina pracownikom jakimi są idiotami. Pracownice cały czas piły herbatki na uspokojenie, bo nie dawały rady psychicznie. Ponieważ praktyki były bezpłatne nie miałam problemu z pieniędzmi. Natomiast po miesiącu takiego stresu schudłam 6 kg i nie zdecydowałam się na pracę. Szczerze odradzam.

byla pracownica
@A

potwierdzam. tez mialam "praktyki"... w trakcie ktorych pani C nie szkolila, nie uczyla i byla bardzo niemila. Odradzam wszystkim klientom korzystanie z uslug tego biura bo ciagle zmienia lokalizacje i duzo mozna poczytac rewelacji nt wlascicielki. To o czyms swiadczy.

R.

Ta firma zmienia miejsca siedziby firmy jak rękawiczki, dlatego że nie jest wypłacalna ..... a wrogów mają w całej Polsce.

Wsółpracownik

Niestety miałem nieprzyjemność współpracować z jędzą (usunięte przez administratora), osoba bardzo nieprzyjemna, nad wyraz opryskliwa, i przede wszystkim jest bankrutem, przestrzegam wszystkich gdyż ta jędza nie płaci NIKOMU!!!

To co piszą moi przedmówcy o fatalnym traktowaniu pracowników i klientów to cała prawda, te pozytywy to chyba opinia napisana przez właścicielkę. Pracowałam tam dosyć czasu by obserwować jak kolejne osoby przychodzą i odchodzą i choć ludzie zatrudnieni byli świetni, łagodni , mili i profesjonalni, to niestety musieli odejść ze względu na złe traktowanie lub na brak wypłaconych świadczeń, a jeść trzeba... Sama też musiałam oddać sprawę do sądu o wypłatę zaległych poborów, itd, którą oczywiście wygrałam, tak jak pozostałe osoby, które praktycznie zawsze musiały dochodzić swych roszczeń przed sądem. Więc, jeśli ktoś jest zdecydowany pracować charytatywnie i lubi autodestrukcję to ta praca jest dla niego. Teraz czeka mnie kolejna sprawa o wydanie świadectwa pracy. Mówiąc krótko, praca u pani Celiny to droga przez mękę. Mówiąc o traktowaniu klientów też racja, zachowanie żenujące, poza tym jeśli ktoś chce podróżować z tą panią i tym biurem niech najpierw sprawdzi w Urzędzie Marszałkowskim, czy biuro ma wykupione ubezpieczenie by wysyłać ludzi za granicę bo może się zdziwić. Wystarczy tylko zauważyć, że firma podczas zawieszonej działalności ogłaszała cały czas oferty jak by normalnie funkcjonowała. Polecam sprawdzić status firmy, zanim wpłacicie jakiekolwiek pieniądze. Wszystkim odważnym powodzenia

Są jakieś nowości? :P nowe przygody w pracy z panią C? :P46

Mariola

Nie polecam właścicielka to istny przekręt co widać ze musi zmieniać lokum,brak zasad i kultury słoma z butów

haha

Finansowo - różnie, mnie na przykład właścicielka nie wypłaciła tylko jednej wypłaty ale to raczej nie wiele bo pracowałem tylko 3 mc więc jedna wypłata mniej jedna więcej - co za różnica. Ale wiem że niektórym to nie wypłacała dużo więcej. Idź, idź janina90 - polecam to miejsce mimo wszystko. Niezła szkoła życia.

C.

Konkretnie to było tak, że pseudonim "ja" zgłosiła się z wielką chęcią do nauki. Jednak gdy została poinformowana o zakresie materiału bazowego, który winna opanować przed; konieczny do rozpoczęcia i dowiedziała się, że w zamian za szkolenie należy podpisać umowę lojalnościową, to już miej była skłonna. Frustracja na okoliczność niewiedzy jest wszechobecna, jak chęć uzyskania darmowej korzyści. Z przykrością muszę oznajmić, iż nie poważam zwyczaju "podawania wszystkiego na tacy" w życiu jednak wypada się czasem "samodzielnie powysilać", aby dostąpić okoliczności posłuchania mądrzejszego od siebie w danej dziedzinie. Z całą pokorą daję szansę każdemu kto o to poprosi, jak widać nie zawsze należy. Mimo wszystko życzę powodzenia w poszukiwaniu tego co powraca czasem lepiej by było jednak gdyby nie wracało.

a

Osoba odpowiedzialna za szkolenie nie zostanie zmieniona.. musiałaby się zmienić właścicielka biura ;)

Niestety ale musze potwierdzic negatywne opinie.. Pani C. na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo wyraznie zaznaczala, ze przed przystapieniem do wlasciwiej pracy bedzie mnie czekalo szkolenie (co jest plusem) po czym pierwszy dzien szkolenia wygladal tak, ze Pani C. nie miala dla mnie czasu bo miala swoje obowiazki, drugi dzien szkolenia zapowiadal sie identycznie. Nie mowiac juz o tym ze przychodzac do biura zastalam je puste i zamkniete a nie dostalam wczesniej zadnej informacji ze tak to bedzie wygladalo.. po godzinie czekania zadzwonilam do pani wlascicielki i oberwalo mi sie ze sie sama nie szkole tylko wydzwaniam do niej z pytaniami o obowiazki.. Pani C. ma na pewno duza wiedze z dziedziny ktora sie zajmuje ale jest osoba niemila, niekonkretna i nieslowna i poki nie zmieni swojego postepowania nie bedzie mogla liczyc na to ze jej interes bedzie sie rozwijal. Co dajesz - to wraca. Tak proste, a jednak tak trudne.

ktoś

Salon podróżnika wielki nie wypal lokal dla klientów którzy muszą się liczyć z możliwośćia uslyszenia nie miłych słów od pani kierownik. Kiedy pani c nie ma humoru obrywa sie wszystkim jak i pracownikom tak i przy okazji klientom. Ludzie zastanówcie sie poważnie zanim tam .pójdzie czy jako pracownicy czy jako klienci. Ktoś kto pracował tam wie dobrze jaka jest atmosfera. Nie warto opisywac tego co tam sie dzieje . Jeżeli juz odwazycie sie tam pracowac to przygotujcie sie na wieczny stres. A jak już zmadrzejecie i odejdziecie to na pewno nie zostaniecie uczciwie rozliczeni. Zresztą uczciwość nie jest zaletą pani Celiny. Dla niej liczą sie tylko pieniądze ktore zaoszczędzi nie płacąc kolejnym ludziom pracujacym dla niej jak i pana (usunięte przez administratora)właściciela!!!

celinka

Ogromna rotacja pracowników jak ktoś zobaczy co sie dzieje na codzień w tym lokalu odchodzi. pani C nie potrafi traktowac ludzi z szacunkiem. Predzej czy później kazdemu pracownikowi sie oberwie za nic Szkoda ze ludzie ida tam pracowac nie czytając komentarzy o tej firmie które sa prawdziwe. Jeżeli ktoś sie chce przekonać jak wygląda obóz pracy to zapraszamy do salonu podróżnika. Szkola życia i znoszenie humorkow pani c gwarantowane .

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Salon podróżnika - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gama Salon podróżnika?

Kandydaci do pracy w Gama Salon podróżnika napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gama Salon podróżnika
1.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Sportowa 2
    43-600 Katowice