Opinie o Yvonne-N sp. z o.o. w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Yvonne-N sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Yvonne-N sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yvonne-N sp. z o.o. w Głogów

Iza

Yvonne-N to bardzo dobra agencja pracy. Zawsze pomocni, polecam

Opiekunka24

Polecam firmę ! Bardzo fajne miejsce pracy, wypłata na czas, stały kontakt z Paniami z biura. Czekam na nową ofertę babcia niestety zmarła :(

Olek

Agencja Yvonne-N ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Teraz rozumiem dlaczego tak dawno nikt nie pisał.

Wiesława
@Olek

HA, ha, proszę nie uważać opiekunek za idiotki!!! Najgłupsza opinia jaką można napisać .

Zawsze wydaje się nam, że zarabiamy za mało. Przeważnie mamy rację. A praca opiekunki poza granicami Polski jest naprawdę ciężka. Z chęcią udzielę wsparcia finansowego tym dzielnym Paniom, by mogły spełnić swoje marzenia lub zrealizować życiowe plany, a ciężko im cokolwiek na to oszczędzić. 512 310 938

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Yvonne-N sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

@Opiekunka z Torunia - dziękuję za Twój komentarz. A na jaki okres standardowo są podpisywane umowy? I czy Yvonne-N zatrudnia w ramach umowy o pracę? Czy przy każdym zleceniu jest wymagana znajomość języka obcego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Marta

Aleś pytania zadała :( zadzwoń albo napisz do firmy i wszystko Ci powiedzą

@Opiekunka z Torunia - mogłabyś rozwinąć swoją opinię o firmie? Twoje doświadczenie będzie cenną radą dla osób rozważających podjęcie pracy w Yvonne-N sp. z o.o.

Opiekunka z Torunia
@Marta

Firma godna Polecenia : pieniądze na czas, jak zlecenie nie odpowiada zmiana lub zjazd do Polski bez kar umownych. Ja już z nimi pracuje 4 lata nigdy nie miałam problemów. Pomocne dziewczyny, zlecenia są przedstawiane jasno.Polecam

Opiekunka z Torunia

Polecam!

Dzień dobry! my również chcielibyśmy móc odnieść się do konkretnej sytuacji. Łatwiej jest rozpatrywać na konkretnym przykładzie. Dajcie nam szansę i jakiekolwiek pytania, niejasności czy zwykły żal kierujcie bezpośrednio do nas. My nie jesteśmy anonimowi, można w każdym momencie się do nas zgłosić, napisać, zadzwonić, wtedy chętnie podejmiemy dialog i odniesiemy się do Twojej, konkretnej sytuacji. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Ludzie rozmawiają, zadają pytania. My chętnie odpowiemy i nieustannie zapraszamy do kontaktu. tel. 76 724 05 52 lub 519 747 529. Nasz mail: info@yvonne-n.eu.

Grażka

OCH! Odradzam, firma malutko płaci, składki od najniższej krajowej!!! z kosztami podróży też bywa nieciekawie.

zainteresowana
@Grażka

ile zarabiasz i jaki masz język niemiecki?

Grażka
@zainteresowana

Będziesz zdziwiona , ale teraz jestem zadowolona z płacy i warunków pracy!!! Mam umowę bezpośrednio z niemiecką rodziną z komunikatywnym niemieckim.

Olga
@Grażka

Nie ma co porównywać pracy z bezpośrednią umową z rodziną z wyjazdami przez firmy tak mi się przynajmniej wydaje... Zależy co komu pasuje

Polecam ! Firma Yvonne-N jest Ok! Szty podróży zwrócone , dziadek spoko , pieniądze płacone na czas, super oby tak zostało.

Dzień dobry! zwracamy się do lucy, ale nie tylko, kolejny raz będziemy namawiać do kontaktu z nami w sprawach, które Was dotyczą, i które według Was wciąż pozostają nierozwiązane. Zwyczajnie po ludzku chcemy z każdym pozostawać w dobrych relacjach, choć to czasem trudne. Zapewniamy z tego miejsca, że każdy temat jest dla nas ważny i każdą sprawę chcemy rozwiązać. Trudno jednak odnosić się do jednostkowych oskarżeń, które można zamieszczać teoretycznie"bezkarnie" w Internecie. Dla dobra nas wszystkich musimy jednak podjąć decyzję, że bezpodstawne oskarżenia, zniesławienia firmy czy właścicieli mogą znaleźć swój finał w sądzie i opinie będą niezasadne usuwane. Póki co jednak, każdą sprawę i zgłoszenie będziemy starać się rozwiązywać między firmą a osobą "poszkodowaną". Prosimy o kontakt z nami bezpośrednio, zamiast wylewania złości i jadu na "wirtualnych kartkach". Szanujmy się wzajemnie i rozmawiajmy ze sobą.

opiekunka

Polecam współpracę z Yvonne-N !

Pracuję z Yvonne-N 1,5 roku mogę napisać,że jest dobrze! Miałam już 3 rodziny bo dziadkowie umierają. Firma kupuje bilety. Polecam.

@Anna

ha, ha ,kiedy kupują bilety?

Małgorzata
@opiekunka

Jeżdżę z firmą Yvonne-N już dwa lata, nigdy nie miałam problemu z kosztami podróży. Firma zawsze opłaca mi busa, raz zmarła mi babcia, musiałam zjechać do polski jak najszybciej i w tym przypadku nie musiałam za nic płacić. Sama miałam parę wątpliwości przed wyjazdem co do zwracanych kosztów za busa, na każde moje pytanie panie z biura szczerze odpowiedziały w przykrych sytuacjach też mogłam liczyć na firmę. Dlaczego niektóre panie nie mają zwracane za podróż? Dla mnie odpowiedź jest prosta, widocznie naruszają warunki umowy, ja tego nie robię i nie mam żadnych problemów z firmą, Polecam

@opiekunka

Pani "opiekunka" prosimy o odniesienie do konkretnej sytuacji, zależy nam na wyjaśnieniu każdej sprawy indywidualnie, by nie było nieporozumień i niedopowiedzeń (to poważny zarzut do firmy, dlatego czujemy się w obowiązku tę kwestię rozwiązać). Ze swojej strony zapewniamy, że zwrot kosztów reguluje umowa między pracownikiem a pracodawcą i ,oprócz sytuacji określonych w umowie, koszty podróży zawsze są zwracane, a w świetle ostatnich zmian prawnych, my jako firma zapewniamy bilety. W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań, czy też dalszych wyjaśnień prosimy o kontakt.

Głogów

Eleonora Ja współpracuję z tą firmą od niedawna. Byłam na 3 zleceniach Jestem zadwołona. Panie stawiają sprawy jasno . Przed podpisaniem umowy wyjaśniają jej treść. Zarobek jest uwarunkowany znajomością języka. Trzeba lubić swoją pracę, inaczej lepiej nie wyjeżdżać. Do każdej pracy podchodzi się indywidualnie . W moim przypadku mogłam liczyć na pomoc koordynatora .

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoimi opiniami, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami: info@yvonne-n.eu lub pod nr tel. 76 724 05 52. Będziemy w stanie odnieść się do każdej sytuacji indywidualnie.

lucy
@Yvonne-N sp. z o.o.

przestańcie tu mydlić! bo jesli wysyłacie opiekunke do pracy , to trzeba wszystko przewidzieć : smierć pdp , zmienniczka nie powiedziała prawdy o stanie zdrowia pdp a Wy nie byliście w stanie sprawdzić? i co dalej .. a Wy milutkie jak zawsze . i cóż dalej ?opiekunka wraca do domu bez pracy i kasy .. a ponadto za podróż musi z własnej kieszeni dopłacić , bo macie jakiś tam limit za zwrot kosztów podróży !:(ja jestem jedną z nich !

Katarzyna Głogów
@lucy

Byłam w takiej sytuacji jak Lucy i żadnych tego typu problemów z firmą nie miałam. Pani Lucy firma jak najbardziej przewidziała te sytuacje jest to zawarte w umowie widocznie pani nie czyta tego co podpisuje. Na prawdę nie wiem w czym problem czytając te wszystkie opinie. Nigdy nie miałam żadnych problemów z firmą. Pozdrawiam wszystkie Opiekunki i życzę miłej pracy a firmę Yvonne-N polecam:)

pokrzywdzony

Zgadza sie Gość , mało że nie pomoże ,ale jeszcze nie zwrócą w 100% za podróż jak zjeżdżasz po kilku dniach z trafnej szteli albo pod został oddany do szpitala :(/ chociaż żądali rachunków za przejazd /

Gosc

Jeśli sie okupuje jedną"sztele" przez pare lat (wiem co pisze) bez przepracowanych swiat itd., a miejsce dobre to można firme pochwalic , ale jeżeli trafi sie na gorsze miejsce to akurat ja na pomoc od firmy nie mogłam liczyć.

Dziękujemy wszystkim za opinie, te pozytywne oraz negatywne, dzięki którym możemy wciąż nad sobą pracować i ulepszać te kwestie, na które zwracacie Panie uwagę. Pragniemy odnieść się w szczególności do wciąż pojawiającego się wątku: zwrotu kosztów podróży. Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić, iż kwota za przejazd zawsze zwracana jest opiekunce i jest to jeden z warunków umowy. Jeśli mają Panie jakiekolwiek pytania, problemy lub kwestie do wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Każdą sprawę potraktujemy indywidualnie i starannie zbadamy. Wszystkim nam zależy na rowiązaniu problemów, które wpływają na atmosferę i warunki pracy. Nade wszystko pragniemy by ta platforma stała się miejscem do merytorycznej wymiany zdań. Zapraszamy do dzielenia się opiniami, jesteśmy tu dla Was.

Małgorzata

Jak najbardziej polecam Firmę Yvonne-N.Jestem już 4 rok z ta Firma. Konkrety są przedstawiane. Koszty podróży zwracane. Niesty każda z nas wie jak to jest na opiece raz ciężko raz lekko.Ja osobiście lubię prace opiekunki i współpracę z firma. Polecam wszystkim.

Firma jest ok pierwszy raz wyjechałam od Yonne-N i jestem zadowolona jestem 2 mięs i zostaje na następne 2 mięs dzwonią interesuja się czy wszystko jest w porządku myślę że zostanę przy tej firmie jeżdżę 6 lat i znam firmy które patrzyły aby wysłać opiekunkę i przez cały okres pracy nie interesowały się wcale ani nie odbierały telefonów.

Zostaw merytoryczną opinię o Yvonne-N sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Yvonne-N sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yvonne-N sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yvonne-N sp. z o.o.?

Yvonne-N sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 62 ocen.

Yvonne-N sp. z o.o.