Opinie o Argus w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Argus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Argus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argus w Katowice

Ewa Nowy wpis

Będąc w Biedronce w Gliwicach przy ul. Dworcowej byłam popychana i szarpana przez pracownika ochrony państwa firmy, który w poważny sposób naruszył moją nietykalność cielesną i fizyczną. Następnie byłam przetrzymywana w małym pomieszczeniu bez okna przez około 2 godz. aż do momentu przyjazdu policji. jak poprosiłam o umożliwienie mi dostępu do świeżego powietrza gdyż jestem osobą schorowaną pracownik ochrony stanął w drzwiach i groził mi użyciem siły fizycznej, Cała sprawa kwalifikuje się do złożenia w MSWIA w Warszawie.

Mariusz Nowy wpis

Tylko w Katowicach jest ta firma?

Jaro Nowy wpis

W dniu 07.04.2020 o godz 15,00 podczas robienia zakupów w Biedronce Zabrze ul.pl.św Barbary moja żona była zmuszana przez niby waszego pracownika ochrony (nie był ubrany wmundur ochrony ani też nie posiadał widocznej legitymacji pracownika ochrony) do zabrania nie odkażonego wózka pomimo tego że ja już taki wózek zabrałem.Podczas wyjścia z biedronki mężczyzna ten podając się za pracownika ochrony zablokował nam wyjście ze sklepu zbliżył się do mnie na bezpośrednią styczność bo zaczął mnie popychać i chciał nas wprowadzić na zaplecze zapewne w celu pobicia ponieważ był agresywny(BRAWO ZA PRACOWNIKÓW) Powiedziałem mu że jestem po operacji i jeżeli mnie dotknie jeszcze raz to wezwę policje a chciał też mnie wmówić że czuć odemnie alkohol co było bzdurą ponieważ jestem cały czas na lekach. Mam zamiar skontaktować się z prawnikiem i wyciągnąć konsekwencje takiego postępowania.(Brak munduru brak legitymacji i brak 2 m odległości złamał wszelkie przepisy. Też kiedyś pracowałem jako ochroniarz i trochę na zasadach się znam

Ducho Nowy wpis

Zgadzam się sam pracuję w biedronce mam tzw nasiadówkę ale liczyć trzeba nie siebie a do sklepu przychodzą różne wywrotowce począwszy od młodych gniewnych i starych(usunięte przez administratora)

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
janko

JEŚLI SĄ MANKA KIEROWNICZKI BIEDRONEK ZWALAJĄ NA PRACOWNIKA ARGUS ŻE SŁABO PILNUJE ŻE ROZMAWIA BYLE ŻEBY (usunięte przez administratora) SWĄ CHRONIĆ KIEROWNICZKI BIEDRONEK NIE ZEZWALAJĄ NA KORZYSTANIE Z KAMER POWIEDZĄ CI NA PRZYKŁAD TU STUJ PRZED ALKOCHOLEM BO GINIE TAKIE CHŁOPAKI W TESCO MAJĄ ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI BO JAK BRAMKA ZAPISZCZY TO KARZĄ PRZEJŚĆ PRZEZ BRAMKE JESZCZE RAZ I KONIEC NIE INTERESUJE ICH JAK COŚ (usunięte przez administratora) NA SKLEPIE TYLKO JAK ZAPISZCZY POWINIŚCIE MIEĆ PILOT NAPADOWY ALE MA GO TYLKO KIEROWNICZKA SKLEPU BIEDRONKA WAM NIE DAJĄ W TESCO WSZYSTKIE CHŁOPCY NA SZYI MAJĄ POWIEM TAK BĘDĄ WAM MAŁOLATY UBLIŻAĆ PŁACĄ 5,50 W DWUCH RATACH PRACA W BIEDRONCE JAKO OCHRONA JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA NIŻ POLICJANTA TYM BARDZIEJ ŻE DO BIEDRONKI CZĘSTO PRZYCHODZI ELEMENT PADOLOGICZNY W TESCO CHŁOPAKÓW JEST 3 NA ZMIANIE + ZMIANOWY WSZYSCY MAJĄ ŁOCZNOŚĆ ZE SOBĄ + WSZYSCY +MAJĄ PILOTY NAPADOWE NA SZYI KIEROWNICY ARGUS WIEDZĄ O TYM WSZYSTKIM ALE ZAŁATWIENIE DLA WAS PROSTEGO PILOTA NAPADOWEGO JEST SZTUKĄ NIE DO PRZEJŚCIA CZYLI JAK WAS BIĆ BĘDĄ ZAŁUŻMY NA BIEDRONCE TO BĘDZIECIE LICZYĆ NA SIEBIE LUB ŻE KIEROWNICZKA USŁYSZY WASZ KRZYK I WCIŚNIE PILOTA ŻEBY PRZYJECHAŁA GRUPA INTERWECYJNA LUB WAS ZABIJĄ PISAĆ MI JEST PRZYKRO ALE TAK JEST POZATYM BRAK UDOSTEPNIENIA KAMER PONIEWARZ W TYM SAMYM POMIESZCZENIU WYPEŁNIAJĄ FAKTURY ZAST.KIEROWNIKA LUB KIEROW I PRZEBYWAJĄ TAM 60 PROCENT SWEGO CZASU CZYLI JAK PUJDZIECIE NA KAMERY ZARAZ BĘDĄ UWAGI ALE JA BYM WOLAŁA ŻEBY PAN STAŁ NIŻ PATRZYŁ PRZEZ TE KAMERY A ONE TAM (usunięte przez administratora) I KAWKUJĄ PRZEZ PUŁ DNIA JESTEM JUŻ STARSZY CZŁOWIEK PRZEPRASZAM ZA BŁENDY ORTOGRAFICZNE MAM NADZIEJĘ ZE TROSZKĘ WYJAŚNIŁEM CZYM JEST OCHRONA W BIEDRONCE ARGUS JEST TO NAJGORSZE MIEJSCE JAKO PRACA OCHRONA NAJLEPIEJ W OCHRONIE TO NA BRAMIE GDZIEŚ SPOKOJNIE A TU KIEROWNICZKI BIEDRONEK WSZYSTKO BENDĄ ZWALAĆ Z CZASEM NA WAS BO BENDĄ BRONIĆ SWYCH CZTERECH LITER DZIĘKUJE ZA WYSŁUCHANIE P.S JANKO

Zostaw merytoryczną opinię o Argus - Katowice

Argus