Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Shadow

Był ktoś może z nimi w Islandii jako personel sprzątający? Jakieś opinie?

Mat

Z biurem jest bardzo łatwy kontakt starają się zawsze pomóc o wszystko można zapytać no i umowę o skierowanie się dostaje jeszcze przed wyjazdem za granice. Moim zdaniem to jest jedna z lepszych agencji

aka
@Mat

gdzie z nimi jechales? Szukam opinii o Holandii

poi
@aka

Bylem w Holandii z nimi w dwoch firmach, fajne dluzsze projekty

AAAAA

Czy oni zapewniają kwatery?

Alan
@AAAAA

Ja mialem oplacone ale nie wiem czy tak w kazdej ofercie. Kojarze, ze przy jedej mowili ze masz znaleziona ale musisz dodatkowo zaplacic

kati

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jako personel sprzątający w Islandii? Czy wyglada to tak jak w ofercie?

Buska
@kati

Też jestem ciekawy, póki co jestem polecony do klienta. Do tej pory wszystko wydaje sie okej.

kati
@Buska

o, ja dopiero będę aplikować. masz może jakieś doświadczenie w tego typu pracy? ciekawa jestem czy bez doświadczenia też idzie coś załatwić

Eldocz
@kati

zawsze lepiej miec ale bez doswiadczenia do sprzatania tez przejdzie

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Serwisant rowerowy
PK

Wspaniała firma i ludzie. Polecam.

Kuba

Islandia Monter Opon Zacząlem już pracę póki ci jest good.

Jakub22
@Kuba

Cześć. Możesz powiedzieć jak to tam wygląda na miejscu w islandii ? Zastanawiam sie właśnie nad wyjazdem na oferte sprzątania (póki co , taka mi wystarczy ), ale mam pewne obawy w związku z dość nie precyzyjnym sposobem rekrutacji i odpowidzi na moje pytania skierowane do tej agencji. Mają fajne oferty ale nie zamierzam sie wkopać (niestety już nie raz miałem przyjemnośc z przeróżnymi agencjami ), także wole dmuchac na zimne;) Z góry dzięki za odp.

Axel
@Jakub22

Nie wiem jak jest u kolegi powyżej, to co ja mogę powiedzieć to że na Islandii na pewno dobrze przynajmniej na początku zahaczyć się przez agencję bo normalnie znaleźć tam mieszkanie i pozałatwiać formalności nie jest wcale takie proste.

Tostik

DObrze traktują ludzi. Często dzownią pytają czy wszystko okej , pomagają. Bardzo fajne podejscie

Zawiedziony

Niestety agencja nie okazała się taka jak powinna być. Panie ,ktore zajmują sie rekrutacja nie sa slowne. Nie mozna sie dogadac i nic dowiedziec. Osobiscie nie polecam.

frt
@Zawiedziony

Zgadzam się w pełni, "nie wiem", "nie wiem", "Nie mogą odpowiedzieć na to pytanie na tym etapie rekrutacji"...to jest kompletnie niepoważne

Tyrel

Byłem przez nich kiedyś w Norwegii i nie mialem się do czego przyczepić, pytanie jak jest dla Hydraulików na Islandii? Ktoś da info?

Biz
@Tyrel

A jak bylo dokladnie w norwegii? maja oferty i nie wiem czy warto wysylac.....

majkel
@Biz

Ja bylem na 2 projektach (cieśla), polecam

Monter

Dobra firma generalnie

Aks
@Monter

ale pod jakim względem?? Byłeś z nimi w robocie??

ISL

Islandia, Hydraulik - wyjechałem i szczerze polecam. Kasa się zgadza, nareszcie dobrze jest czuc że wlatują właściwe pieniądze za to co robisz. Poza tym świetna przygoda, Islandia jest piękna więc posiedzę tu trochę żeby przy okazji zwiedzić cały kraj. Dla mnie top. Sama agencja pomogła mi głównie w organizacji wyjazdu, b. pomocni.

Klient

To bardzo dobra firma.Rekruterka naorawde stara sie zeby pomoc prace zalatwic.Ciagle jest w kontakcie.Pelen profesjonalizm.Pochwala dla Pani Pauliny.Co do Islandii..ta agencja tam to koszmar..nawet na sprzatanie nie da sie pracy dostac..Rekruter tam jest totalnie nieoperatywny i nieprofesjonalny.Rozmawial ze mna w j.angielskim i polskim.Nawet na sprzataniu nie potrafil pracy zalatwic..Wierze ze jest tam jeszcze inna agencja za pomoca ktorej Silverhand pomoze mi podjac prace na Islandii.

Iko

Jak u nich z pracą w Bawarii???

Hades
@Iko

ale o co dokładnie pytasz? Pracowałem przez nich w Bawarii i masz tam wiele firm, więc ciężko odp na tak ogólne pytanie

Ara
@Iko

ja jade do nich na produkcje w przyszlym tyg wiec bede mogl co nieco napisac jak dojade

Lewy
@Ara

Daj znac bo jestem ciekawy

Wawa23

Hej, pracowalem przez Silverhand w Austrii. Polecam - widac, ze maja wszystko pod kontrola. Na budowie w Wiedniu jedyne co mi sie nie podobalo to organizacja, poniewaz austracki szef firmy budowlanej byl chaotyczny.

Igi

Ja tam z wyjazdu przez nich do Islandii jestem bardzo zadowolony, znalezienie mieszkania jadąc na własną rękę graniczy praktycznie z cudem. Kasa też mi się zgadza, tak jak zapowiadali przed wyjazdem tyle faktycznie mam. Praca na Islandii nie jest dla wszuystkich, ale mi akurat b. odpowiada!

daniel
@Igi

hej,a powiedz do jakiej pracy pojechałes na Islandie?

Podsumowanie

Zakwaterowanie ok, stawka godziny pracy miejsce pracy - wszystko tak jak w umowie. Mysle ze to na prawde uczciwa agencja

DE
@Podsumowanie

a gdzie pracujesz? W DE czy gdzieś indziej??

Podsumowanie
@DE

w DE Bawaria

Opinia

Współpraca z Panią Karoliną bardzo na plus nienarzekam

Pol

Potrzebowałem pracy na już, nie miałem okresu wypowiedzenia więc to mi ułatwiło sprawę. W Silverhand wszystko zajęło 3 dni - od telefonu, do kontaktu z Niemcami aż do wyjazdu. Naprawdę jestem wdzięczny za szybką akcję ze strony Pani A. Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie pozdrawiam, dam znać jak wygląda praca o warunki..

Otto
@Pol

Zgadza się, jak komuś zależy na czasie to w silverhand cały proces to jest dosłownie moment. Jak ktoś jest zdecydowany to w kilka dni znajdzie prace

mech
@Otto

A gdzie szukałeś w Niemczech, czy gdzie indziej? Bo interesuje mnie czy tak samo szybko mogą ogarnąć coś w Islandii albo Holandii.

meczA

Witam! Ja chciałem bardzo podziękować całej grupie Silverhand za wieloletnią współpracę. Pracuje z nimi/poprzez nich już od wielu lat. Pierwszy raz pojechałem w 2013 roku. Próbowałem z kilkoma innymi firmami przez tyle lat i żadna nie stanęła do końca na wysokości zadania - szczególnie, że jest fajnie póki coś się nie dzieje - np problem w pracy bądź mieszkanie. Wtedy zaczyna się problem i test. Ale Silverhand zawsze pomógł i wyratował. Teraz już sam sobie łatwię pracę i niemieckie Zeitfirmy, ale zawsze - teraz też - jadę pod osłonką Silverhanda. tak na w razie "W". Polecam firmę każdemu i czystym sercem. Są ok, wiarygodni i pomocni.

arsen
@meczA

To gdzie polecasz najbardziej przez nich wyjechać? Mają sporo ofert i cięzko jest mi się zdecydować które miasto wybrać.

AC
@arsen

A jak u nich z pracą w Holandii? Ktoś coś?! Póki co bardzo wporządku w rozmowie, ale wolę jeszcze tutaj dopytać

Moto

Nie wiem czy ktoś ma tyle ofert co oni mega wybor... i najwazniejsze że wszystko na papierze jeszcze przed wyjazdem. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND