Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Aleksandra

Jakie stawki są na stanowisku pośrednika pracy?

Sławek

Serdecznie dziękuje agencji silverhand za pomoc. Znaleźli mi Państwo pracę na tyle szybko, że nie musiałem w tym trudnym okresie wracać do Polski. Pozdrawiam Sławomir

Wróciłem

Wróciłem właśnie do polski z drugiego projektu jaki mi załatwili i jestem zadowolony. Wszystko było okej. Kolejny wyjazd też na pewno z nimi

Moja opinia

Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy tej firmy jak sie szuka pracy za granicą. Załatwiają kwaterę, pienidze są na czas i jedzie się do konkretnej firmy, a nie "w nieznane". Bardzo rzetelna firma

Wojtas

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a Ty każdego besztasz jakby Twoje zdanie było najważniejsze. Ja skorzystałem z ich pomocy i mam bardzo dobrą opinie. To że Ty masz jakąś niezałątwioną sprawe z silverhand, to nie znaczy że każdy.

Greg
@Moja opinia

Większość agencji dba o swoich kandydatów, więc nie promójmy tej firmy szczególnie. Dział marketingu pracuje

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Serwisant rowerowy
Wojtas

Nie ma co sie przejmować marudami. Jak ktoś jest dobrym pracownikiem to dostanie też dobrą prace. Ja mam pozytywne doświadczenia z nimi, wiec moge spokojnie polecić. Wszystkiego dobrego życzę!

Wyjeżdżając do pracy trzeba znać język niemiecki ?

Mariusz

Bardzo komunikatywne panie pracują w Poznaniu w agencji Silverhand. Paracuję w niemczech 15-sty miesiąc przez Silverhand. Jestem bardzo zadowolony z obsługi w sensie jakiejkolwiek pomocy. Bardzo rzadko spotykam się z tak profesjonalnym podejściem pracowników jak w firmie Silverhand. Są mili nie tylko przed załatwieniem pracy ale i w trakcie trwania zatrudnienia. Pomagają w stworzeniu profilu. Profesjonalistki - polecam jeśli ktoś szuka pracy.

Sequ
@Mariusz

15 miesiecy przez agencje? To jest legalne?

Rysiek
@Mariusz

Muszą być miłe, człowiek wysłany do pracy = kasa:)) A ze wszystkimi Paniami rozmawiałeś czy z jakąś konkretną?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SILVERHAND?

złoty

Silverhand to tylko agencja,która rekrutuje dla innych agencji.Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to oni się już tym nie interesują

złoty

Chciałbym tu uprzedzić osoby które zamierzają podjąć pracę przez tą agencję jak i wiele innych. Podam prosty przykład jak wyglądają ogłoszenia do islandii. Oferty z godzinami już są tak nadciągnięte jeżeli chodzi o nadgodziny ,proponują po 75 nadgodzin,uprzedzam ,tak jest w jednej firmie na dziesięć albo nawet i nie. Kolejny problem to podawanie przez agencję zarobków i przeliczaniu tych zarobków w przybliżeniu na euro. Zwróćcie uwagę ,tam jest gwiazdka, oznacza przelicznik po jakim kursie i z jakiego dnia stoi waluta. Korona islandzka zaczyna tracić na wartości i to co jest napisane wcale nie przekłada się na dzień dzisiejszy. Niech każdy indywidualnie sobie sam przeliczy,sprawdzi kurs walut.Kolejna sprawa, silverhand rekrutuje do islandii dla kolejnej agencji ,która robi tu na miejscu kolejne wały. Do zarobków doliczają bonusy ,które nie powinny być dodawane do stawki ,jest to niezgodne z prawem. Bonusy powinny być wypłacane w innej formie . Podjęcie decyzji pozostawiam do indywidualnego zastanowienia.

Greg

Ja apeluje do ludzi którzy wyjeżdżaja do pracy za granice, pamiętajcie ze w Polsce też jest praca dobrze płatna, nie trzeba już sie poniewierac po świecie. Pracujcie w Polsce i zostancie ze swoimi rodzinami, bo ten czas jest bezcenny. Sznujcie siebie i własne zdrowie. Pracujac za granica pracujecie równierz na pośredików.

Nie moge narzekać

Ja nie moge narzekać, bo na prawde zajęto sie mną bardzo dobrze. Mam taką pracę jaką chciałem a w razie czego moge zawsze liczyć na pomoc ze strony SILVERHAND. Jeszcze mi sie nie zdarzyło, żeby mi odmówili jak czegoś potrzebowałem od nich. POLECAM.

Dudek

Wczoraj przyszła pierwsza wypłata. Wszystko sie zgadza, jest na czas i zakwaterowanie bardzo fajne. Dziekuje i pozdrawiam!!!

Magdalena

Polecam Silverhand. Od początku mojego pobytu w Niemczech mogę liczyć na pomoc opiekuna. W sytuacji alarmowej Firma szybko zareagowała. Bardzo dziękuję za pomoc Panu Tomkowi

Nie polecam - niekompetentni ludzie tam pracują.

Romuald N.

Dzień dobry, ze swojej strony mogę powiedzieć że faktycznie dosyć trudno było się dodzwonić do biura, ale nie żałuje że poczekałem bo pani z którą rozmawiałem wyjaśniła mi wszystko co chciałem wiedzieć. Ogólnie na plus.

Bzm

Dziękuję Pani Monice za pomoc w znalezieniu pracy. Długo czekaliśmy ale było warto. Pani Monika cały czas nas miała na uwadze, nie zapomniala, ze czekamy - dziękujemy! ;) Oczywiście polecamy biuro Silverhand. Super współpraca.

Bzm

Prosze? Chce Pan kontakt? Jeśli tak to zapraszam na priv. Pracuję w Nordlingen a nie w Silverhand.

greg

Ilość pozytywnych, czasem przesłodzonych opinii jest niepokojąco podejrzana.

Zaskoczony

Właśnie rozmawiałem z SILVERHAND przez telefon i jestem bardzo milo zaskoczony bo pani była bardzo uprzejma . Póki co na plus, oby tak dalej!!

Pozdrowienia

Pozdrawiam serdecznie z Dortmundu!! Dziekuje bardzo za pomoc.

Wróciłem na stałe do Polski, bo mam już swoje lata i wole być bliżej domu, ale pracowałem przez dłuzszy czas dzięki SILVERHAND i przez cały ten okres byłem zadowolony bo mogłem w zawsze polegać na Paniach z biura.

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND