Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Mati

Możesz coś więcej napisać?? Proponują mi wyjazd do Niemiec Drezno. Nie wiem czy warto?? Podaj jakiś kontakt do siebie.

Tomasz

Czy ktoś wie dlaczego usuneli biuro w krakowie??? Wyjeżdzałem przez oddział w Krakowie chciałam znaleźc kontakt, a tu nie ma?

Karol

Bardzo fajna firma, 10 lat dzialaja juz na rynku! Polecam

Milka

Czy ktoś pracował na pakowaniu słodyczy w Mühlhausen/Thüringen? Firma ferrero. Proszę o opinie. Jak zarobki? Waruki pracy, mieszkania?

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Serwisant rowerowy
Budowa

Pracuje na budowie w Niemczech wszystko pomogli załatwić, wytłumaczyli co i jak, umowa podpisana i wszystko co na papierze to i w praktyce. SUPER

Rufi

Qitam, chciałbym po prostu wystawić pozytywna opinie tej firmie. Nie oracuje w niej dlugo bo ok.3 mies ale Pani Aleksandra świetnie opiekuje się pracownikami. Telefon raz w tygodniu czy wszystko gra, jeżeli nie to kontaktuje się z firmą ktora wyslala pracow ikow na projekt. Jeżeli cos wam się niepodoba to raczej zasługa zeitfirmy w niemczech. Polecam przed wyjazdem sprawdzić oponie tej zeitfirmy i nie jechac do tych które mają 3*. Od was zalezy z jaka firma nawiążecie współpracę i z zeitfirma ustalacie wszystkie warunki

Tidal
@Rufi

Na czym polega ta "dobrą opieka" konkretnie? Pytam, gdyż jestem potencjalnym przyszłym pracownikiem

A macie dużo osób które zachorowały na covid ?

WQFTM

Jak wygląda podejście tego pracodawcy do kandydatów, którzy na prawdę chorują (potwierdzone dokumentami z wielu lat leczenia). Czy warto o tym powiedzieć pracodawcy, czy raczej to ukrywać przed nim?

Elektryk

Gdzie elektrycy dostaja najlepsze warunki w jakiej miejscowości?

Mito

Duże podziękowania za pomoc w znaezieniu pracy i w kontakcie z pracodawcom bez Silverhand bym sobie chyba nie poradził. Wesołych Świąt

Polecam

Pozdrawiam, Krzysztof

RPS

Agencja spisala sie na 5! Pozdrawiam serdecznie, dużo zdrowia!!

Chudy

Już 3 miesiące pracuje dzięki silverhand jestem zadowolony. W niemczech robota jest super i za godziwy pieniądz... Jak sie uda to narzeczoną też ściągne tu do siebie

VHS

Jak pracuje 3 miesiące to myśle że już dostał i to nie jedną hehe

VHS

Bardzo dobrze wspominam współprace z SILVERHAND. Wyjeżdżałem dwa razy raz do niemiec i raz do austrii. Najpierw była rozmowa telefoniczna, potem najważniejsze informacje miałem też na mailu tak jak prosiłem i potem jak się okazało, że dostałem prace to dostałem umowe. Cały czas opiekun pod telefonem, jak tylko coś potrzebowałem pomocy, to zawsze na ile mogli to pomogli. Wszystkim znajomym co chca pracować za granicom to polecam tą firme. Ja sie nie zawiodłem!!!!

1990

Jak wygląda kwestia umowy? Są polskie czy niemieckie???

Chudy
@1990

Normalnie niemiecka z pracodawcą niemieckie warunki, przynajmniej ja tak mam Pozdr

Grzegorz

Dziękuje pani Karolinie za pomoc, wypłata przyszła kasa sie zgadza to najważniejsze. Warunki okej i w pracy człowieka szanują. pozdrawiam serdecznie

Maciej N

Przez ostatnie lata miałem okazje dwa razy wyjechać do pracy przez SILVERHAND. Kontaktowałem się z kilkoma osobami z agencji i zawsze byłem kulturalnie i profesjonalnie potraktowany. Pracuje teraz dzieki nim w Niemczech jako spawacz i sobie bardzo chwale. Poleciłem tą agencje już trzem kolegą i bedę na pewno polecał nadal. Wszystko miałem na piśmie jeszcze przed wyjzdem za granice, o mieszkanie nie musiałem sie martwić a wypłaty do tej pory zawsze miałem na czas. 100 % godni zaufania!!

Pytanko

Witam serdecznie. Czy ktoś pracował przez nich w Austrii? Znalazłem fajną oferte dla operatora dźwigu ale bym sie chciał dowiedzieć jak to tam dokładnie wygląda, bo z tego co wiem agencja uczciwa. Z góry dziękuje za info.

hjvhjv

Póki co jest na +

Zdzisław

Dotarłem tydzień temu na kwatere bardzo ładna. Praca jak praca, wszystko dobrze. Pozdrawiam!!

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND