Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

MatiXD

polecam

xd
@MatiXD

ale co polecasz?

@MatiXD

Pracuje przez nich. Tez polecam

Fonso

Przy wyjezdzie do niemca byli stale w kontakcie, pomagali dogadac sie z firma finalnie wszystko wyszlo dobrze. Ze swojej strony polecam prace w Bawarii

dynamo
@Fonso

a czemu akurat Bawaria? coś szczególnego tam jest?

Złoty

Chcę nawiązać do opini kolegi Janka. I w sprawie pracy w islandii to ma rację. W islandii podpisuje się umowę z kolejną agencją ,dokładnie jest to Elja. To jest (usunięte przez administratora)agencja . Piszą w ogłoszeniu o nadgodzinach a one są albo nie są. To nie od agencji zależą nadgodziny. Ja osobiście wykluciłem się żeby agencja płaciła mi za nadgodziny które były podane w ogłoszeniu , ale są inne mankamenty. Wszelkie dodatki są wliczone do wypłaty tj, wakacyjne ,świąteczne a tak nie moze być. (usunięte przez administratora)ludzi na tym. Stawki takie ,że i u Niemca zarobi tyle. Ja pracuje teraz bezpośrednio w firmie i stawkę za zwykłą godzinę mam taką co w agencji nadgodzina

jen
@Złoty

O jak oferte pracy chodzilo?

Rick

Czuje się (usunięte przez administratora) rekruterka z agencji zapewniała, że wysyła moje cv do klienta, termin wyjazdu był już ustalony i mieli się skontaktować i na tym się skończyło, zero kontaktu z ich strony i nie odbierali telefonów.

Maras
@Rick

ale rozmawiales juz z agencja z zagranicy? Ja po rozmowie z Silverhand mialem normalnie rozmowe z niemiecka agencją a terminy itp byly ustalane później więc dziwne

moks90
@Maras

coś mi ewidentnie nie gra, no ale cóż... ja dogadywałem termin wyjazdu już z niemiecką firmą dokładnie i poźniej potwierdzałem z silverhand ale może to inna firma była... w każdym razie mnie okej

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Serwisant rowerowy
Tadeusz

profesjonalna agencja, dlugo dzialaja Polecam!

rafal

Tip top organizacja

@rafal

Jesteś pracownikiem? Bo ja jestem zainteresowana pracą i właśnie cenie sobie dobrą organizację :)

rafal
@Natalia

Tak, dalej pracuje polecam

Simonek
@rafal

w jakim sensie tip top? kasa Ci sie zgadza?

maras
@Simonek

kasa sie zgadza, warunki sie zgadzaja, kontakt jest dobry czyli 3 najwazniejsze rzeczy

Palek

Z ciekawości, z kim z Silver rozmawiałeś? Chce trafić jak najlepszą osobę żeby mnie ogarniała i jbc pomagała

R.L.

Miałem drobny problem z niemiecką firmą, wszystko rozwiązane od ręki i w miłej armosferze. Polecam i pozdrawiam!!

Zak

Współpracuję od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń. Kasa na czas, zgadza się z tym co było ustalane - wszystko dograne tak jak na umowie. W robocie dobra atmosfera.

mok
@Zak

a możesz się do nich bez problemu dodzwonić jak jest jakiś problem? Bo to dla mnie ważne, tylko z takimi firmami pracuje

Aoki
@mok

Mam swoją osobę od kontaktu, jak była sytuacja że nie pracowała to odebrała inna Pani która zastepowała. Koniec końców dostałem odp na pytania które mnie interesowały, więc okej

Kontakt

Kontakt z firmą jak najbardziej na plus. Idzie się dogadać z nimi sa bardzo ugodowi i pomagają jak mogą

@Kontakt

Ale co ty konkretnego masz na myśli? długo u nich pracujesz? :)

bugi
@Natalia

Ale że co konkretnego może mieć na myśli? Podczas pracy przez agencje jest wiele rzeczy do załatwienia, mi też zawsze pojawiają się pytania lub problemy. Chodzi o to że przynajmniej odbierają telefony i nie udają że nic się nie dzieje

@bugi

No ja nie wiem bo nigdy w ten sposób nie pracowałam dlatego pytam bo właśnie nie wiem jakie rzeczy agencja ogarnia, w czym pomagają itd.

Bartas

Byl ktos przez nich jako dekarz w holandii? Wyjechalem z nimi jakies 4 lata temu i bylo dobrze ale chce sie dowiedziec wiecej jak to wyglada teraz i czy warto czy szukac czegos innego.

MAG
@Bartas

Nie jako dekarz ale jako spawacz. Co chcesz wiedzieć?

Boras
@MAG

można wyjechać jeszcze przed świętami?

Stas
@Boras

wyjechać to zawsze można, wątpie żeby przed okresem światecznym nie chcieli do roboty tym bardziej że duzo ludzi teraz raczej nie chce wyjeżdżac bo Święta

wlkp
@Stas

a od nowego 2022 roku warto już pytac? ktos z nimi rozmawial?

Izabela
@MAG

Jakie te stawki spawacza? :) Ślubny szuka opłacalnego wyjazdu do NL :)

Mr.Welder

Pracował ktoś w Norwegi jako spawacz aluminium w Haugesund, może opisać jakie warunki mieszkaniowe, co jest do spawania itp?

Albert G

profesjonalna firma, konsultanci wiedza co mowia. Moje doswiadczenie z pracy w Holandii jest do tej pory bardzo dobre. Pracuje w Hadze o roku

@Albert G

rok to wystarczająco długo żeby wydać jakąś wstępną opinię, super :) a kobiety też z tobą pracują? może ja bym dała radę.

Kierowca

Polecam pytać o Pana Tomka, bardzo miły, profesjonalny człowiek. Powiedziałem mu jakiej pracy szukam i gdzie a on mi dobrał dobra oferte. Cały czas jesteśmy w dobrym kontakcie i jakbym miał zmieniać prace to od razu bym sie kierował do niego.

Grzesiu
@Kierowca

Zgadzam się z kolegą w 100 procentach. Pan Tomek to bardzo pomocny człowiek, można do niego uderzać jak w dym!

VHS
@Grzesiu

Ten z biura z Poznania? Też z nim rozmawiałem konkretny gość

Pal
@VHS

Tak jest, Pan Tomek załatwił już niejedną sprawę!!!

frog
@Pal

A oprócz Pana Tomka możecie jeszcze kogoś polecić???

Patryk

Ja nie narzekam, pracuje w okolicy Kulmbach, praca super, zarobki tak jak było uzgodnione, kasa na czas, jak jest jakiś problem dzwonię i w miarę możliwości pomogą, polecam

sciema firma

jak najdalej od nich. zbieraja smieciowe oferty pracy. Na pytanie jaka to jest firma na miejscu ,rekruterka powiedziala ze nie moze powiedziec. Zaklamane gnoje.

AL

Gdzie mają robotę w Niemczech???

opos
@AL

Wejdź na ich stronę i sobie zobacz, praktycznie wszędzie

Azor

Szybka akcja - zadzwoniłem, dosłałem dokumenty po chwili miałem kontakt od niemieckiej firmy i cały wyjazd dopięty praktycznie w dwa dni. Za to duży plus.

Śpioszek

Godzina 8 rano. (czyli gdy normalnie przewracam się na drugi bok) ktoś puszcza mnie biedaka z polskiego numeru "No to oddzwaniam bo może porywacze" A tam po drugiej stronie zawiedziony głos że oddzwaniam z Polskiego numeru. "No przecież też dzwonione z polskiego jak ty to w czym problem" Pytanie przed sniadaniem czy szuka pan pracy? (myślę że jest jakaś pusta.... Przecież dzisiejszej nocy wysyłałem CV.) Czy zna pan angielski i zadaje (usunięte przez administratora) Nie skomplikowanie pytanie w kategorii co robił pan w ostatniej pracy? Drugie ile by Pan chciał zarabiać? TO Odpowiadam że 11 euro bo tyle wynosi mniej więcej płaca minimalna przy 38... szon (zaczyna lecieć zupełnie w kulki i się pyta brutto czy Netto) Kolejne pytanie czy te uprawnienia na wózki są wymyślone? " No poprostu odradzam firma mieści się w obskurnej kamienicy w Poznaniu i śmierdzi od nich (usunięte przez administratora)już na etapie telefonu." (Sami piszą sobie komentarze na bank)

okaz

Pracuje ktoś przez nich w holandii jako elektryk budowlany? jakie warunki?

Es
@okaz

A wiesz do jakiej firmy końcowej?

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND