Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Ania Rzym

Widziałem, ze oferuja duzo miejsc pracy prawie we wszystkich krajach UE oraz w Norwegii i Islandii, a nawet w Kanadzie i Portuglii - czy we Wloszech tez sa oferty? Obecnie przebywam w Rzymie

@Ania Rzym

Wszystkie dostępne oferty pracy za granicą znajdziesz na stronie firmy pod tym linkiem: https://silverhand.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/ Zapoznałam się z nimi i na ten moment firma nie poszukuje kandydatów do pracy we Włoszech. Jednak można znaleźć informację, że SILVERHAND prowadzi rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki, czyniąc to zarówno na zlecenie polskich pracodawców, jak i dla pracodawców z Włoch. Także zachęcam Ciebie do bieżącego monitorowania ogłoszeń.

Lasta

Witam Szukam pracy za granicą i myślałem o elektryku w Islandii z ich ofert,pytanie brzmi jak wygląda zakwaterowanie i ile ściągają z wynagrodzenia i czy po prosty warto,ma ktoś jakieś doświadczenia?

@Lasta

zadzwoń i do firmy a się wszystkiego dowiesz

Michal J
@Lasta

tez udezylbym do firmy

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy norweskich warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy w norwegi i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco ? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-Norwegia -PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do biura w trójmieście , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy Norwegia ? z góry dziękuje za odpowiedzi !

@zainteresowany

Nie jestem pracownikiem firmy zatem nie mogę odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, jednak przejrzałam oferty pracy na stronie SILVERHAND. Wspomniałeś w swojej wypowiedzi o Norwegii. Znalazłam pięć propozycji pracy w tym kraju, w różnych miastach, na stanowiskach: hydraulika, cieślai szalunkowy, piaskarza/malarza, spawacza MIG i stolarza. Warunki zatrudnienia różnią się nieznacznie na poszczególnych stanowiskach, dlatego też - czy mógłbyś doprecyzować, w jakim charakterze chciałbyś podjąć pracę?

Zastanawiam sie nad wspolpraca z Silverhand? Jakie macie zdanie o tej firmie? Pozdrawiam

Sylwia

Czy interesuje Ciebie już jakieś konkretne stanowisko lub miejsce w którym chciałabyś pracować? Jeżeli nie, to firma obecnie prowadzi sporo rekrutacji i dla ułatwienia Twoich poszukiwań dodaję link: https://silverhand.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/ Czy zdecydujesz się na któreś z nich, czy będziesz czekać na kolejne?

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ewka

z chłopakiem pracujemy od pół roku w Freiburgu i jesteśmy zadowoleni. my nie znamy języka ale tam to nie problem. Załatwienie formalności przebiegło sprawnie i przez internet.

Nat
@ewka

Ewa, na jakim stanowisku pracujesz?

spawacz

w nowym roku planuje skorzystac z ich ofert, słyszałem wiele dobrych opinii , mój kolega już przez nich wyjechał do pracy to może w teamie mi się uda

jak

nie idzie znalezc tej firmy w kraz ,nie jest tam wpisana niech napiszą dlaczego?

Marek pracus
@jak

Ja tam ich widze, cos chyba zle szukales

Jacy
@Marek pracus

nr 7822

z Monachium

3x przez nich pracowalem w dwoch roznych firmach. Raz pojawily sie problemy z dieta, ale od razu byla interwencja i wszystko pracodawca wyplacal mi jak trzeba

Rafal 29

Profesjonalna duza powazna firma polecam

Krejsol

Ogolne uwazam ze firma jest powazna i solidna

Even

Szybka sprawna obsługa . Szybko dają odpowiedz o rozpoczęciu pracy

ślusarznumer1

Generlanie jest w porządku stawka niezła mam pokój jednosobowy dietę kalendarzową nie ma na co narzekać zajmują się pracownikiem, jak coś trzeba było załatwić, to problemu nigdy nie było jak ktoś szuka w niemczech w bawarii to mogę ich polecić

Kuczyyyy

Jestem dobrym elektrykiem i bez problemu znaleźli mi pracę w Niemczech. Jak ktoś jest dobrym specjalistą i zna język, a nie czopkiem bez kwalifikacji, to warto się do nich zgłosić. Polecam!

Radus

Pierwszy raz widzę firmę pośredniczącą która ma takie dobre opinie...

Aman

Agencja b.dobra i rzetelna. Moje sugestie dla SILVERHAND: Ok,rzetelni

kulikowski

dobra firma, otrzymałem wszystkie informacje szczegółowe w sprawie moich pytań, jestem zadowolony z obsługi

Grzesiek Nowy Tomysl

Rzetelna firma, bardzo duzo ofert. Wyjechalem do Bawarii jako spawacz pol roku temu i polecam

Rafal z Zabrza

Działają od lat, bardzo dobrze zorganizowana firma, która ma w ofercie prace w wielu krajach ue. Sam pracuje przez nich w Austrii Lubię atmosferę w SILVERHAND za: Organizacja pracy

Sero92
@Rafal z Zabrza

Interesuje mnie ile można zarobić jako pomocnik średnio?

Nock

Podoba mi się ta agencja to nie to samo co resztą agencji A byłem już w kilku Tu się mną zaopoekowali dzwonią regularnie z pytaniem czy wszystko w porządku w pracy i zawsze pomogą To wysoko zorganizowana agencja

Sero92

Witam wyjeżdża ktoś na pomocnika elektryka? Podstawy niemieckiego.

Patrycja
@Sero92

Czy chciałbyś zadać jakieś konkretne pytania? Może warto zapytać od razu, w ten sposób szybciej uzyskasz odpowiedź. Forum GoWork.pl czyta bardzo wiele osób, znaczna część z nich to także osoby, które nie publikują opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 76 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND