Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Poldek

@pikolo i @Smerfik Zanim oskarżycie kolejny raz o coś firmę to radzę sprawdzić opinie na forum

@Poldek

Jestem przekonany że te dobre opinie pisze Silvergang, ja nie kieruję się opiniami z forum tylko mam negatywne z nimi doświadczenie.

pikolo

czytam te opinie i jest wrecz cukierkowo...same ochy i achy,jedyne opinie jakie tu sa to pozytywne. Czy takie agencje pracy w ogole istnieja? Jezdzeprzez AB do Holandii i mimo,ze jakos tam jest to kilku znajomych ktorych tam poznałem mielo naprawde niezle akcje ktore wolaja o pomste do nieba a tutaj ...raj na ziemii. Cos mi tu nie pasuje a moze to tylko moja wrodzona nieufnosc?

Okazały

Do pracy zgłaszają się ludzie dorośli więc powinni wiedzieć, że należy sie pytać o wszystko. Należy wymagać dokumentów na papierze . Do kogo więc są te różne pretensje? Jak ktoś nie umie pilnować swoich spraw to jego problem. Przestańcie oskarżać firme z swoje błędy.

Pracuś

Bardzo podoba mi się aktualna oferta tej agencji. Chociaż wcześniej słyszałem już o n ich w dobrym tonie. Mam pytanie czy praca montera fasad w Tyrolu jest aktualna? Połączyłbym pracę z pobytem w taki fajnym rejonie.

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Smerfik

Czyli standard, SILVERGANG wszystkiego nie powie a potem jesteśmy czymś zaskoczeni, ale dla nich ważne że mają z nas kasę, w moim przypadku też nie powiedzieli że niemiecki pośrednik nie jest tak uczciwy jak można tego oczekiwać. Kasa za nas wzięta to na nic zdaje się pisanie do nich wiadomości o odstępach z obiecanek. Raz pojechałem z ich skierowania i więcej nie może być o tym mowy.

Patrycja

@rovertrzeczywiście warto napisać coś więcej. Tym bardziej, że to co sprawia, że Tobie nie odpowiada praca w firmie, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Co jest powodem Twojej negatywnej opinii o SILVERHAND?

Oklaszak

@rovert Dlaczego tak piszesz? Jedno zdanie i uważasz , że to jest uczciwe tak pisać? Może miałeś problem z chęcią do pracy i nie pracujesz już? SILVERHAND ma zawsze bardzo dużo ofert , można wybierać co komu odpowiada. Tylu ludzi wyjeżdża a nimi do roboty za granicę!!

rovert

nie polecam

Patryk

SILVERHAND to chyba najlepsza agencja pracy za granicą!!!!!

Mario

Wyjechał ktos do Danii jako malarz na wykonczenia z firmy silverhand jak tam zarobki i warunki

Mario

Pirolka

SILVERHAND jest dobrą agencją dla ludzi którzy chcą pracować.

bożenka

a jakas prace na wakacje maja? szukam dla syna

Zadowolony

SILVERHAND to jedna z najlepszych agencji. zawsze maja fajne oferty a poza tym dbają o ludzi za granicą.

appollo

mozna im zaufac

Wojtalka

Jak się za coś zabierają to robia to porządnie i ja to Lubie u nich wo

Tytus

Proszę państwa żeby tak nie było że tylko tu chwali się Zdążają się i pewni pracodawcy ze mamy problemy ale po to właśnie jest Silver żeby nam pomóc w rozwiązaniu problemu z pracodawcą Nigdy mnie z problemem nie zostawili

@Tytus

Mnie zostawili z problemem, pomimo że dostali informacje na piśmie to ją zignorowali.

Tytus

OLO
@Tytus

ZATEM MASZ DUZO SZCZESCIA

Pirol

Szukanie na siłę negatywnej opinii ton dziecinada. SILVERHAND to fajna agencja i tyle!!!!!

Bohdan

skladam glebokie wyrazy szacunku dla Pani Kasi ktora jest pomocna w kazdej formalnosci przy zalatwianiu spraw jestem jej wdzieczny

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 76 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND