Opinie o Play 4 Mix Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Play 4 Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Play 4 Mix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Play 4 Mix Sp. z o.o. w Kraków

Aneta

Jak u was wyglada system premiowania?

Iga

Firma dobra ale jednocześnie bardzo wymagająca, więc z pewnością nie każdy potrafi spełniać oczekiwania!

Spółka sukcesywnie od zmiany prezesa z p. (usunięte przez administratora)na p. Dariusza zmienia systemy premiowania z klarownych na niesamowicie złożone i szyte na miarę tak aby jak najwięcej prowizji „zgarnąć” a Konsultantowi wypłacić ochłapy. Spółka tnie koszty na niezbędnym do pracy wyposażeniu, oferując sprzęt lichej jakości utrudniający tylko prace i powodujący irytację mowa tu o drukarkach i komputerach z epoki kamienia łupanego, doproszenie o cokolwiek graniczy z cudem, tu za drogo, tu zapracujcie sobie na to, najpierw plan potem pogadamy, ciągłe wymówki i uniki. Pracodawca nie dba o pracownika, narzuca dużo wyższe plany niż P4, wymaga realizacji wskaźników nie oferując żadnych szkoleń ze sprzedaży, umiejętności negocjacji, Konsultant jest pozostawiony sobie sam, z narastającą z miesiąca na miesiąc ilością obowiązków i psychiczna presją. W okresie mojej pracy w tej firmie wielokrotnie zdarzały się sytuacje nieprofesjonalne, podłe, firma nie zapewnia żadnych bonów świątecznych, opieki medycznej, karty Multisport, a o telefonie służbowym można zapomnieć co jest absurdem bo jest to telekom... Absurd goni absurd. Biuro jest sparaliżowane, szef biura jest na L4, nie wiadomo do kogo pisać w sprawach kadrowych bo takiej osoby po prostu nie ma, kierownicy regionalni nie interesują się pracownikami, są nieobecni, nie ma od nich żadnych e-maili, rozmów, wsparcia, motywacji, salony są pozostawione same sobie, oczekuje się od nas tylko większego zakresu odpowiedzialności obowiazkow ktore spoczywaja na Kierowniku Regionalnym, trener szkoli tylko nowych pracowników wdrażając ich do CRM, potem go nie ma - znika i dowiedzenie się czegokolwiek jest po prostu niemożliwe. (usunięte przez administratora)

Czarek

W każdej pracy jeśli dobrze się ją wykonuje to i zadowolenie gwarantowane!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Play 4 Mix Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Inżynier Budowy / Kosztorysant robót ogólnobudowlanych/Specjalista ds. zamówień.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

No miałam okazję, pracować w salonie Play w lubuskim. Tragedia - tyle mogę powiedzieć...to był rok męki. Wymagań sporo, najlepiej to by stali nad Tobą cały dzień, krytykowali Twoją sprzedaż i dlaczego nie udało Ci się pozyskać klienta...sytuacje zdarzają się różne i nie zawsze jesteśmy w stanie tego klienta przełamać. Takie są uroki pracy w handlu. Nie ludzcy dealerzy, naciskają tylko, wywołują ogromną presję, na którą i tak byłam odporna. Ale są pewne granice

mgmt

Nie wiem co Wy chcecie od P4M, uczciwy pracodawca, jasne cele - realizujesz zarabiasz kasę - nie realizujesz nie zarabiasz. Jeżeli komuś się nie chce abo "tnie w pręta" to się nie dziwie, że potem wysmarowuje swoje negatywne opinie tutaj, wówczas gdy przelew jest niski. Jak ktoś nie jest ambitny i nie dąży do realizacji celów - to można zawsze zatrudnić się w Biedronce.

Daniel D

Witam tak się składa że jestem doradcą biznesowym tego dealera. Pracę tą sobie bardzo cenię i nie prawdą jest to że zarabiasz 2000 (no chyba że się WGL nie przykladasz do swojej pracy i po prostu nie ogarniasz). Opinie osób które straciły pracę Nie są obiektywne A więc też nie godne uwagi. Bardzo mi przykro że ktoś z Was ma jakieś nieprzyjemne doświadczenia z Naszymi doradcami bądź samym dealerem. Jednak nie możecie piętnować każdego z Nas bo kilku było nieodpowiedzialnych. Mam nadzieję tylko że wszystkim którzy w jakikolwiek sposób czują się oszukani wyjaśni się sprawa i że zamiast obsmarowywać Nas na forach internetowych po prostu do Nas zadzwonią i spokojnie porozmawiają o tym co nie pasuje A gwarantuję że razem znajdziemy wyjście z problemu. Pozdrawiam gorąco.

Art.B

Trzeba uważać na tego dilera. Co innego mówi i zapewnia a co innego robi i daje. Można bardzo łatwo się przejechać na tzw. ajencji. Wchodzisz z kasa i zapałem w przeświadczeniu ze Boga za nogi chwyciłeś, dajesz z siebie wszystko tj. Poświęcasz swój czas, prace i ciagle tylko słyszysz ze następny miesiąc będzie lepszy i tak w kółko aż bankrutujesz, rezygnujesz i tu dopiero zaczynaja siw schody.... puszczają cię w skarpetkach z przeświadczeniem o twojej winie i twojej niezaradności. Poprzedni prezes to jeszcze miał jakaś klasę, ale ten obecny??? Wydoi cię ze wszystkiego co ci jeszcze zostało. Stanowczo i zdecydowanie odradzam

jan

Wicia, nie przesadzajmy, to dobra praca dla studentów, zawsze jakieś 2000 złotych dorobisz.

p4m

współpracę franczyzową odradzam jeszcze bardziej, co innego mówią co innego robią, można dużo stracić, uważajcie!

Firma masakra- są agentami i mają możliwość sprzedaży produktów Play. Pracowałem w salonie i ogólnie była masakra z czymkolwiek załatwić- najlepiej pracować za darmo. Mają także swoich doradców biznesowych- tego też nie polecam. Doradcy muszą wszystko utrzymywać wszystko ze swojej kieszeni: Działalność, kurier z telefonami, itd- zdzierają ponad 30 % z prowizji, słyszałem że potrafią także niezłe wały zrobić na fv.

Damian

Uważajcie na tych ludzi. Wszystko niby ok na początku a potem dodatkowe koszta itd przy współpracy z nimi. Odradzam !!

wkurzony klient

klienci uważajcie na ten salon Play (Mała Galeria w Brzegu Dolnym, sklep Mix Electronics), bo kłamią, [usunięte przez moderatora] i bajki opowiadają, a potem udają, że nie wiedzą o co chodzi, nie mówią prawdy o warunkach umów i promocji, a potem dowiadujesz się tego z faktury, unikać jak ognia, bo oszukują klientów!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Play 4 Mix Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Play 4 Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Play 4 Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Play 4 Mix Sp. z o.o.?

Play 4 Mix Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wadowicka 8A
    30-415 Kraków