Opinie o Play 4 Mix Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Play 4 Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Play 4 Mix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Play 4 Mix Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Play 4 Mix Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Lukasz Nowy wpis

play zakopianka (usunięte przez administratora)(dowalanie pakietów zamiast usuwanie) (usunięte przez administratora) nie przestrzeganie regulaminu usuwanie twego wypowiedzenia(z kamer też usunęli lub nie nagrali ciężko było sprawdzić?) nakaz płacenia dwa razy za tę sam okres(i odłączenie sieci nawet jedli daty się im pomyliły)za to jest odpowiedzialny kierownik tego oddziału, pracownicy nie pracują pod sobą i maja samowolkę?no chyba że mają to po co kierownik

Wojtek Nowy wpis

Kraków,-zakopianka prawdopodobnie(usunięte przez administratora) dobija pakiety specjalnie bez twej zgody zamiast usuwać anuluje umowę wypowiedzenia specjalnie by dalej ciągnąć kasę zwalając na pracownika że to on i (usunięte przez administratora)a jak w końcu przyjmie wypowiedzenie jeśli to jest ono a potwierdzenia nie otrzymasz to każe sobie płacić pieniądze za okres nieużywalności internetu który jeszcze sam ci odetnie w środku miesiąca bez info wcześniej a masz zabulić za odsetki które były wcześniej opłacone i za neta którego nie używasz, który wyłączony tanie i jakość jest denna

@Play4mix

(usunięte przez administratora) wyzyskiwacze, obiecują jedno z czasem wychodzi co innego, podpisy na papierze tylko wtedy kiedy oni chca sie zabezbieczyć pracownikowi obiecuja cos słownie potem się wypierają. Regulaminy i premie tak skonstruowane byś nigdy nie wiedział ile za co dostaniesz. Czym wiecej się zaangażujesz tym gorzej na tym wyjdziesz.

Byłynaszczesciepracownik Nowy wpis
@@Play4mix

Święta prawda. Banda wyzyskiwaczy i kanciarzy. Obiecują złote góry a tak naprawdę zabierają kasę za wszystko. Nawet za rzeczy które całkowicie niezależne są od pracownika.Windują plany, kantują na rozliczeniach a o kasie za nadgodzinach można zapomnieć bo te się magicznie potrafią ulotnić. Najgorszy pracodawca ewer. Radzę unikać jął ognia

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Play 4 Mix Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Inżynier Budowy / Kosztorysant robót ogólnobudowlanych/Specjalista ds. zamówień.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Play 4 Mix Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Budowy? Pojawiło się 1 maja na Praca.pl. Planujecie na nie aplikować?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Play 4 Mix Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

BYŁA pracownica

Zdecydowanie nie! Naprawdę jeśli chcesz pracować w tej branży to radzę zacząć od salonu własnego P4. Nie znam osoby która by dobrze wspominała współpracę z Play4Mix łącznie ze mną :( pracodawca praktylukuje książkowo wszystkie przejawy (usunięte przez administratora)

Byłem widziałem

Jedyne co można powiedzieć o tej lawinie absurdu i zażenowania to to, że należy do tego podchodzić jak do choroby wenerycznej, wiejdziesz na chwilę nie tam gdzie trzeba i trauma na całe życie. Tak też bywa z tym arcydziełem bezsensu. Pracodawca oczekuje od Ciebie tego, że samemu wszystko załatwisz i dasz sobie radę, ale nie da Ci do tego narzędzi, nie wyszkoli Cię w sprzedaży tylko napomknie jaki to beznadziejny jesteś i nie wykorzystujesz potencjału, a jak już jest przy Tobie i kliencie na pierwszej linii frontu bo akurat łaskawie zawitał to schowa się na zapleczu żeby później móc powiedzieć " dlaczego nic nie sprzedałeś". Po mojej wypowiedzi można wywnioskować, że to ze mną jest coś nie tak i to ja mam problem z tą pracą, ale kilka lat po przygodzie z tym czymś dalej jestem w branży i całkiem nieźle mi idzie. Podsumowując to pracę w tej firmie polecam jak randkę w Tajlandii z poznaną tam "damą" na początku wszystko pięknie aż tu nagle...

franczyzobiorca
@Byłem widziałem

potwierdzam, nie współpracować

@franczyzobiorca

W sumie to opinia sprzed dwóch lat. A coś na temat Twoich aktualnych doświadczeń?

dlugoletni pracownik

Czytam z niedowierzaniem informacje dotyczące pracy w tej firmie, pracuję ponad 5 lat, pieniądze zawsze na czas, plany narzucane jak wszędzie. Na pewno trzeba napisać , że praca nie jest dla każdego, stres oraz wyciągania wyników są na porządku dziennym. Wyrobisz plan , premie otrzymasz. Daję sobie uciąć rękę, że osoby które piszą te komentarze, są to konsultanci zapewne pracujący kilka miesięcy, z perspektywy czasu zauważam , że osoby , które wiedzą z czym wiąże się ta praca, pozostają na dłużej, osoby mało kumate i nie znające się na sprzedaży , uciekają. Kolejnym kłamstwem są drogi rozwoju, zaczyna się zawsze od młodszego konsultanta, potem jest konsultant, starszy konsultant i ekspert ds. sprzedaży, wiec jak możemy zauważyć kolejne kłamstwo osób niżej piszących. Czy poleciłbym pracę nowym? Oczywiście, jeżeli lubisz kontakt z klientem, jestes wygadany/na to praca dla Ciebie. Jedyny minus na start - nauki mnóstwo, ale to jedyny , który można przełknąć .

@dlugoletni pracownik

2011-2018... coś trzeba dodać? Ta praca jest jak tasiemiec, im więcej jesz tym więcej jeść musisz. Nielicznym uda się tego robaka wysrac... u (usunięte przez administratora) głupot. W moim przypadku na kontrakcie skończyli się, że 2 razy obciążyli mnie za te same telefony (mam na to faktury), obciążyli mnie za karty sim które oddałem (mam na to wz i faktury), i wypelnili sobie weksel in blanco (był obligatoryjny jeśli się chciało pracować na samozatrudnieniu) kwotą wyssaną z (usunięte przez administratora) Skończyło się w sondzie a sprawę oczywiście pRegralem, bo obrońca i sędzia byli po imieniu. I tak, insynuuje to wprost...

Długoletni pracownik
@mateusz

W tych latach spółka należała do Kaczora, więc zapewne z tym zarządem miałeś nie mile sytuację. Szkoda że ciągnie się taka opinia już tyle lat po przejęciu spółki przez nowy zarząd.

@Długoletni pracownik

Ta wiadomość się "manijak" do stanu faktycznego. A tak poważnie, to w zarządzie był wtedy już pan Darek, z którym chyba cie coś łączy...

@Mateusz

Czemu tak wnioskujesz, że go coś łączy z nim?

@Aneta

Po tonie wypowiedzi, po tym jak sprzeczne to jest z rzeczywistością i próba wybielenia. Jeśli jesteś zła na firmę w której już ie pracujesz, to piszesz opini3 ku przestrodze innym, i trochę z zawiści. Jeśli natomiast nie pracujesz już w firmie, to po cholerne pisać cokolwiek pozytywnego? Z braku zajęć? Nie sądzę. Poza tym znam Darka o którym mowa, i potrafię w wypowiedzi odnaleźć pewne specyficzne maniery a wierz mi, po tylu odsłuchanych nagraniach rozmów czuje jakbym znał go jak brata (tK nagrywałem ale sami byście to robili jakby firma wyruchała was a 30.000 i jeszcze wypisała sobie weksel na prawie 7)!!

@Mateusz

O matko. Nie no to się nie dziwię i nie oceniam oczywiście, bo kwota przytłaczająca. Nie no czasami ktoś może napisać coś miłego, jeśli poważnie czuł się związany z firmą, ale w tym przypadku, który przedstawiasz raczej tak nie jest. A widzę, że pisałeś coś kiedyś o pozwie zbiorowym. I jak to się rozwinęło?

@Aneta

Na razie w toku. puki co czekam jeszcze na 2 osoby i działam!

Jatoja
@dlugoletni pracownik

Wyobraz sobie ze nie masz racji. Jako pracownik wyższego szczebla, zatrudniony już kilka lat w pełni zgadzam się z negatywnymi opiniami. Niestety ta dziadowska firma i jej dziadowski prezes wyniszczają pracowników.

@Mateusz

Tak z ciekawości jak aktualnie sytuacja po takim czasie u Ciebie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Play 4 Mix Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ja zrezygnowałem, czułem się w firmie jak (usunięte przez administratora)niedoceniony i źle traktowany…

Wiktoria
@Michał

To nie podobała Ci się kwota wypłaty czy po prostu podejście pracodawcy? Jest teraz oferta na stanowisko konsultanta, ale po Twojej opinii to nie wiem czy warto się zgłaszać...

No ja

Sami rezygnują. Niestety mimo szumnych zapowiedzi nie jest w stanie dopełnić obietnic. Oczywiście grzecznie informując, że nie to mieli na myśli ew źle zrozumiane coś.

@No ja

A co konkretnie mówili podczas tych obietnic, bo ciekawa jestem co mogło zostać w tym źle zrozumianego?

Czy Play 4 Mix Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

No ja

Nie. Zdecydownie nie. Nawet ze zwykłymi szkoleniami był problem????‍♀️

Mateusz

Zbieram zainteresowanych pozwem zbiorowym. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy tetisherii(małpa)gmail.com

Zalamanie

Stanowczo odradzam pracę w firmie. Pracujesz jak beduin 6 dni w tygodniu tylko po to żeby dostać najniższą krajową. Starasz się cały miesiąc żeby wypracować premię, przyjdzie klient zrezygnować z umowy i bach zostajesz z najniższą, jakby to była Twoja wina, że ktoś zrezygnował z umowy. Rozliczenia są co 3 miesiące, więc nawet jeśli wypracujesz premię a rezygnujesz z pracy to go**o co dostaniesz. Konkursy też są rozliczane na cały salon, zamiast osobno na każdego pracownika, potem zastanawiaj się kogo to pieniądze i się doszukuj. Co miesiąc coraz to większe plany, coraz większe wymagania na obdzwonki, na szansę sprzedażowe. Non stop człowiek pod kamerami jak w więzieniu. RKS do każdego mówi co innego i ogólnie osoba która powinna pomagać w danym regionie ma swoje ulubione salony a całą resztę ma w (usunięte przez administratora) Jak masz do wyboru pracę za te same pieniądze lub lepsze nawet sie nie zastanawiaj, wiej ile sił w nogach, bo w tej firmie pracodawca ma Cie za tania dziw**, obiecanki cacanki i nic więcej.

Firma żenada na każdym kroku robią wszystko rzebyś nie dostał premii a za podstawe nie da się żyć. Jak nie zrobisz planu bo brakinie Ci sztuka czy 2 to w kolejnym m8esiącu masz więcej żebyś przypadkiem nie zrobił. Szkolenia na poziomie 0. Jsk sam sie nie nauczysz to nikt Cię nie nauczy. Porozumienie wewnątrz firmy dramat to za małe słowo. Słowa uznania bardzo to rzadkie. Szarpiesz sie z zarządem o każdy grosz. Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie.

Szalik

Najgorszy pracodawca. Traktują ludzi jak zwierzęta, wieczne problemy, wymagania nie z tej ziemi za najniższą krajową. a w dodatku można usłyszeć powiedzenia od przełożonych typu: Zatrudniłeś się na psa to szczekaj. Nie polecam

Czy istnieje możliwość rozwoju w Play 4 Mix Sp. z o.o.?

matt

Absolutnie nie. jeśli tak Ci mówią na początku to tylko po to, żeby cię zwerbować.

A dosprzedaż gdzie?

Pracowałem i nie polecam. Człowiek się stara jak może, a na końcu i tak mają go gdzieś. Gdybym miał do wyboru pracę w p4m, a sadzeniem bratków na rabatkach to bym zaczął szukać korzysci jakie mogę czerpać z pracy na świeżym powietrzu. Ta firma się manijak do tego co o sobie mówią.

@A dosprzedaż gdzie?

manijak. dobre ;D

Krystyna

@A dosprzedaż gdzie? To przykre, że współpraca z firmą Play4Mix nie ułożyła się po Twojej myśli. A jak długo tam pracowałeś? Może spędziłeś tam za mało czasu, żeby doświadczyć wszystkiego, co do zaoferowania ten pracodawca. Nie myślałeś właśnie w ten sposób?

@Krystyna

O, pani księgowa, witamy panią Katarzynę G***yłę, byłego członka zarządu. Ciekawe, księgowa w zarządzie? czyżby było trzeba sporo posmarować na pozór szeregowej pracownicy żeby zapłacić jej za milczenie... tak tylko sobie żartuje, to wszystko żarty. serio! serio? ...

Pracuję w firmie Play4Mix od 5 lat jako Doradca Biznesowy. Praca jako Doradca daję mi możliwość zarabiania dobrych pieniędzy i elastyczne godziny pracy. Prawdą jest że są plany które trzeba realizować ale tak jest w każdej pracy w charakterze handlowca. Mam również możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji z zakresu nowych technologii i obsługi klienta. Polecam dla tych którzy nie boją się sprzedaży i chcą zarabiać dobre pieniądze

@Piotr

rozwoju? opisz to szerzej bo jakoś sobie nie przypominam jakichkolwiek możliwości.

Jakie są mocne strony pracodawcy Play 4 Mix Sp. z o.o.?

mateusz

nie ma takich. mnie oszukali na 25000zł. do dziś żyję w ubóstwie, a nie pracuję tam juz od 2016r.

Mateusz

W latach 2013-2016 pracowałem dla tej firmy jako doradca biznesowy. Byłem na samozatrudnieniu na własnej działalności. Szło mi znakomicie, dostałem nawet wyróżnienie za sprzedaż, i tak dalej. Cały problem pojawił się w momencie kiedy z firmy odchodziłem. Spółka nie zapłaciła mi pieniędzy za cały ostatni kwartał mojej pracy. oraz ostatni miesiąc poprzedniego. Łącznie na kwotę ponad 25000zł. Dodatkowo bezczelnie wypisali sobie weksel, który był obowiązkowy żeby w spółce podjąć pracę. weksel wypisano na kwotę niemal 7000 co łącznie daje stratę 32000zł. Nieuczciwa księgowa dwukrotnie obciążyła mnie kwotą za telefony, co kilkunastokrotnie próbowałem bezskutecznie wyjaśnić. Obecny prezes spychał sprawę pod dywan robiąc ze mnie idiotę. Ostatecznie obciążyli mnie nawet kartami sim, które im oddałem, za które nie miało być obciążenia, bo nie były przedmiotem sprzedaży. Spółka kosztami telefonów obciążała nas na bieżąco, po upływie terminu płatności. Tak też było z moimi telefonami, kwota za te telefony została odjęta od mojego wynagrodzenia w odpowiednim czasie a gdy rezygnowałem z pracy na rzecz konkurencji nagle okazało się, że nie jest zapłacone. Nadmienię, że spółka nie miała w zwyczaju podarowywać, czy zapominać o żadnych kwotach do tego stopnia, że gdy po prawie 4 latach owocnej współpracy potrzebowałem zaliczki w kwocie 4000 na auto (wcześniej miałem wypadek i skasowałem poprzednie), to pomimo, iż z prowizji wynikała ponad dwukrotność tejże kwoty musiałem przejść przez mordęgę w związku z wyproszeniem tej zaliczki. Dla tego tym bardziej jestem święcie przekonany że kwota o którą się rozchodzi nie została naliczona słusznie. Nadmienię, że w sądzie (odbyła się rozprawa w Krakowie, na którą tłukłem się przez całą Polskę) usłyszałem, że mogę sobie gadać co chce, a miałem niezbite dowody (np faktura x na kotwę 10000 przeciwko mnie, a ja cyk korekta x' na kwotę 9999 od p4m z czego powinno wynikać że jestem winny 1zł, i tak wielokrotnie). sąd tylko wziął, schował do teczki, oddalił po czym powiedział, że to sprawa wekslowa, i tu jest weksel wiec mam zapłacić. W sumie mogę być szczęśliwy że nie wpisali na np 1.000.000, bo tez by mogli. ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ DLA play4mix. Doprowadzili mnie tym do długów i skrajnego ubóstwa. sytuacja ta spowodowała, że zaczęła się spirala moich niepowodzeń, wpadłem w spiralę długów. i tak począwszy od wypowiedzianych umów za telefony na które kiedyś mnie było stać - komornik, leasing auta zabrany po niezapłaconych ratach - -11000 - komornik, brak pracy bo komornik. ITD. Jeśli łasisz się, na gruszki na wierzbie które Ci obiecują, to wiedz, ze to wszystko bzdura. Wielka marchewka na za długim kiju.

Zostaw merytoryczną opinię o Play 4 Mix Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Play 4 Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Play 4 Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Play 4 Mix Sp. z o.o.?

Play 4 Mix Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wadowicka 8A
    30-415 Kraków