Opinie o Connected Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Connected Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Connected Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connected Sp. z o.o. w Kraków

@pracownik Nowy wpis

Pracuje od prawie roku. Wszystko na czas, jest co robić ale jak się kombinuje to jest i czas wypić kawę. Jak pracuje się w terenie to nie ma problemu ze ktoś sobie coś załatwić przy okazji na mieście byle by robić co do niego należy. Wypłata taka jak w umowie. Szanse na podwyżki również. Jedna z lepszych firm w których pracowałem.

serwisant Nowy wpis

3 lata pracy. 2 podwyżki i tak jak ktoś napisał niżej bez proszenia się stresują klienci a nie sama praca. przełożeni bardzo spoko ludzie całkowicie na luzie.

Robert Nowy wpis

Firma pod wieloma względami bardzo dobrze oceniana i wystarczy dobrze pracować, polecam!!

m Nowy wpis

Pracuję drugi miesiąc. Wypłata przed chwilą wpadła na konto. Zapieprz jest, ale atmosfera jest fajna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Connected Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Robert

Kumata firma, dobre stosunki z szefostwem i fajne środowisko pracy, jakoś ten czas leciał :p

Nie jestem w stanie ocenić karierowego potencjału, ponieważ pracuję od niedawna, ale środowisko pracy wydaje się być pozytywne, miłe szefostwo i dobre warunki. Spory "upgrade" względem mojej poprzedniej pracy (w podobnej branży), więc póki co mogę firmę polecić. Jeśli się coś zmieni po paru miesiącach, to dopiszę :)

pracuś
@Kasia

Też tam pracuję. Nie wiem co było wcześniej że ludzie piszą takie rzeczy, ale nie mogę na nic narzekać. Ostatnio wszyscy dostali podwyżki tak "z kosmosu" bez uprzedzenia i proszenia się.

@pracuś

Może się coś zmieniło, ale z mojej strony również absolutnie nie ma na co narzekać, praca i wynagrodzenie jest bardzo ok.

Enio
@Kasia

Również polecam i nie sugerowałbym się negatywnymi opiniami, firma bardzo rzetelna.

Firma daje radę. Po zmianach w zeszłym roku, wszystko zmienia się na lepsze.

Pracownik do niedawna
@pracownik

Popieram, firma się ciągle rozwija i według mnie idzie w dobrym kierunku

Mateusz

Pracowałem, kiedy istniał jeszcze dział TOKu - później nie było komu nawet rozwiązywać awarii. Klienci indywidualni traktowani jak nachalne robaki, biznesowi nie lepiej. Ogólnie kadra kierownicza to pięć osób którzy szukają ludzi którzy będą robić jak najwięcej za jak najmniej. Mam kontakt z byłymi współpracownikami i wiem, że bardzo źle się dzieje w firmie - uciekli prawie wszyscy którzy potrafili cokolwiek. Ostatnio widziałem prezesa Łukasza spawającego światłowody na Batorego - bardzo dobrze - wystarczyło dbać o pracowników. PS. Telefony dzwonią bez przerwy, czasami nie ma kiedy wyjść do toalety. 1600 złotych do ręki i umowa zlecenie to chyba wystarczająca opinia :)

klient_fibermax_mochnackiego
@Mateusz

Aaaaa, to pan panie Mateuszu (o ile to prawdziwe pana imię). Jeśli to rzeczywiście pan i tak pan pracował i ma pan jaja, żeby podać swoje imię, to to, jak pan obsługiwał klientów z pełnym chamstwa podejściem, to za to bym panu nie dał nawet 600 zł. Nie pozdrawiam: klient z ul. Polonijnej.

Konrad
@Mateusz

Również miałem kontakt z kilkoma byłymi (czy wtedy teraźniejszymi) pracownikami i wypowiadali się raczej pozytywnie, więc nie wiem.

@Konrad

Ważne jest, żeby mieć właściwie podejście do danego klienta. Dobrze więc, że pracownicy Connected - w Twojej opinii - wypowiadali się w sposób pozytywny. Nadal czasami bywasz w tym przedsiębiorstwie? Już dosyć dawno wypowiadali się tu pracownicy Connected, co trochę zadziwia. Może jednak znajdzie się ktoś, kto zechce opowiedzieć o tamtejszych zarobkach? Czy w ostatnich miesiącach uległy one poprawie, czy utrzymują się na podobnym poziomie?

Elder
@Monika

Zarobki to trochę inna kwestia moim zdaniem - każdy raczej wie, zanim podpisze umowę ile dostanie na rękę. Jeśli dana kwota mu nie odpowiada, szuka innej pracy, proste. Zdziwić się można jak wiele osób świadomie pcha się do roboty po to, żeby później narzekać, że dostają za mało (o czym dobrze wiedzieli na samym starcie, nie jest to przecież żadna niespodzianka).

Dawno nie pisaliście nowych komentarzy na temat pracy w Connected - czym spowodowany jest brak Waszej aktywności? Może jednak znajdzie się osoba chętna do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Connected, proszony jest o kontakt mailowy - jeśli w firmie znajdzie się odpowiednie stanowisko pracy, skontaktują się oni z kandydatem (szczegóły: http://www.connected.pl/kariera.php ). Czy ktoś już próbował aplikować?

cstrl

unikać. pieniadze kiepskie. zerowa organizacja pracy.

marcin

Nie płacą kokosów ale wypłata tak jak jest w umowie i nie trzeba się o nią prosić. Można dorobić na dyżurah. Pracowałem w kilku firmach internetowych a w tej było ok. jak chcialem urlop to zawsze dostawalem. juz nie pracuje bo mam wlasna firme.

szukajacy

Witam. Proszę o jakieś informaacje odnośnie tej firmy na stonowisko Serwisant. POzdrawiam,

Mariusz
@szukajacy

straszna lipa, zdecydowanie nie polecam, słabe wynagrodzenie i o wszystko trzeba się prosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Connected Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Connected Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Connected Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Connected Sp. z o.o.?

Connected Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Królewska 57
    30-081 Kraków