Opinie o WelmaS w Rzeszów

W branży jesteśmy od 2008 roku będąc tym samem jedną z najlepiej rozwijających się firm w dziedzinie zdrowego, spokojnego snu. Nasz zespół składa się z szeregu doświadczonych specjalistów, a praca odbywa się w przyjemnej, rodzinnej atmosferze zaufania i spokoju. Przez lata zyskaliśmy setki zadowolonych klientów, którzy po dzień dzisiejszy polecają naszą markę swoim najbliższym i wciąż do nas wracają. Nasze credo? Najważniejszy jest klient!

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WelmaS w Rzeszów

Jacek

Zatrudniłem się 4 miesiące temu i jestem zadowolony z warunków jakie mi daje pracodawca. Samochód, spotkania z klientami umawiane przez telemarketing, duże zarobki. Produkty bardzo jakości dobrej lepsze od konkurencyjnych firm. Zresztą w firmie głośno sie o tym mówi, że mocno stawiają na jakość. Również atmosfera jest dobra, przedstawiciele i kierownictwo pomagają od pierwszych dni współpracy. Praca do łatwych nie należy ale jak się wkręcisz robi się wszystko proste. Klienci zadowoleni z produktów, które zamawiali dużo wcześniej więc nie ma problemu z kolejnym kontaktem co jest ważne. Dziewczyny w telemarketingu ładne :D polecam :D

Iwona

Pościel wyrobu wielbłądziego otrzymaliśmy na rocznicę ślubu. I teraz śmiało mogę stwierdzić, że był to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek otrzymaliśmy. Nie leży na dnie szafy jak niektóre gadżety ;) Planujemy kupić taki sam zestaw dziadkom na święta. Polecam każdemu!

Czesław

Oszukują staruszków i naciągają na pieniądze? Co konkretnie masz na myśli? To poważny zarzut, jestem ciekaw co więcej możesz napisać na ten temat. Pracowałaś tam czy piszesz z pozycji klienta? Większość opinii o firmie jest dobra, zastanawiam się więc skąd takie rozbieżności. Koniecznie napisz jak Twoim zdaniem wygląda sytuacja, takie informacje będą bardzo cenne dla osób które odwiedzają ten wątek.

Hanna

Produkty firmy Welmas są dobre. Mam od miesiąca kołdrę, poduszki oraz materac i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Rodzice mają materac od roku i także są zadowoleni. Firma dba nie tylko o jakość, ale także o wygląd produktu więc wielki plus dla nich za to.

Przedstawiciel Handlowy

Zostałem zaproszony na rozmowę, ale nie przyjąłem

-techniki sprzedaży -pytania o zarobki -silne stron charakteru Ogólnie Pan z którym miałem rozmowę był dziwnie zrozumiały i starał się wywyzszyc. Zadawał pytania na które tylko pracownik mógł znać odpowiedź, przy końcu rozmowy powiedział, że ma jeszcze dużo osób umówiony na rozmowę, i że dostają się tylko najlepsi, i że jakbym się dostał to ewentualnie dostanę jakiegoś meila z potwierdzeniem. Brzmiało to tak, jakby nie brał mnie pod uwagę. A jednak się odezwali.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Teresa

Od roku mam pościel firmy Welmas i jestem z niej bardzo zadowolona. Miewałam problem z bezsennością i odkąd zaczęłam używać produktów tej firmy problem zniknął. Wysypiam się cale noce i wstaje wypoczęta. Produkty bardzo dobrej jakości na pewno posłużą na lata, siostra zakupiła kilka lat temu i używa do dnia dzisiejszego bez zastrzeżeń. Wzory i kolorystyka też bardzo ładne. Szczerze polecam

Teresa

nnn1

A ja mam pytanie, czy jest możliwość dostania się na rozmowę rekrutacyjną bez doświadczenia przedstawiciela handlowego, czy raczej jest ono wymagane?

Nati

Chętnie polecam firmę WelmaS , bardzo miła Pani któregoś dnia do mnie zadzw i zaproponowała zakup porządnej kołdry fakt swoje kosztowała ale nie żałuję jesteś zachwycona a serdecznie POLECAM:)

Kubi

Czy jedzie ktoś na szkolenie do Rzeszowa w poniedziałek 1 lipca ze świętokrzyskiego?

@Kubi

Mógłbyś napisać na jaki temat to szkolenie i czy nowo przyjęci pracownicy też mogą brać w nim udział, czy tylko bardziej doświadczeni? Chętnie posłucham też o innych aspektach zatrudnienia, więc jeśli byłbyś tak pomocny i o nich napisał, byłbym wdzięczny.

blask
@Kubi

ja sie wybieram ale z innego rejonu ;) może ktoś jeszcze się wybiera?

Ern
@blask

Ja z dolnośląskiego. Też jade na szkolenie ale pierwsze dni szkolenia w Katowicach dopiero później mamy jechać do Rzeszowa

blask
@Ern

w katowicach? Ja mam 40km do Katowic a odrazu jade do Rzeszowa, dziwne :P

xerxes
@blask

powodzenia na szkoleniu :)

kamil12

witam! Jak w welmasie wygląda sprawa wolnego czy chorobowego w przypadku zleceniówki?

Jacek

Ktoś jedzie na szkolenie do Rzeszowa w poniedziałek(01.07) z Małopolski? Okolice Nowego Sącza

Odys

Pracuję dopiero trzy miesiące w tej firmie i co mogę powiedzieć: Handlowcy ekipa bardzo fajna pomocna! Przez pierwszy miesiąc szło mi średnio, dziś widzę że to był tylko brak obycia i doświadczenia, handlowcy mi bardzo pomogli! Samochody dają prawie nowe. A tym co pracują dłużej nowe. Praca na początku jest dużym wyzwaniem i wydaje się trudna, ale jak robisz coś nowego zawsze tak jest. Ja już po miesiącu załapałem i uważam ją za świetną do rozwoju jeszcze przy takich zarobkach. Prace zaczynamy między 11;00-13:00 Co drugi tydzień jest szkolenie w jednej z siedzib firmy. Praca polega na sprzedaży i tu nie ma co się oszukiwać, trzeba się tego nauczyć i mieć twardy charakter. Towar w porównaniu do konkurencji jaki widziałem u klienta bije ich na głowę, jakość super. Swoje kosztuje, ale za jakość premium trzeba zapłacić. Z jednym z szefów rozmawiałem już 3 razy bardzo miły facet i pomocny. Zresztą ponoć obaj są ok. Wynagrodzenia na czas. Premie. Konkursy. Ponoć zaraz po wakacjach wyjazd integracyjny. Zarobki co tu dużo mówić. Jeżeli się starasz i uczysz to na prawdę dużo zarobisz i 5+ na łapę zrobisz bez problemu. Klienci z produktów firmy zadowoleni, Ci do których trafiłem ponownie oczywiście.

@Odys

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i jako nowy pracownik otrzymałeś pomoc od bardziej doświadczonych kolegów. Dobra atmosfera w pracy działa bardziej motywująco. Napisz jakie są do zrobienia targety, żeby otrzymać premie i czy możesz liczyć na inne benefity takie jak bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego?

takijeden

Jak chodzi o prace to warunki są takie jak przedstawiają. Tylko prowizja od sprzedaży, brak podstawy wiec można i przez miesiąc nie zarobić nic, bo jak wiadomo są to dość drogie rzeczy, a w niektórych rejonach ciężko znaleźć chętnych. Jakościowo fakt rzeczy są dobre. W kwestii jeszcze pracy to fakt wszyscy starają się pomoc sobie nawzajem, nawet sami kierownicy z chęcią pomogą jeśli ktoś ma problemy. Jedyny problem to fakt, że przedstawiciele "nic nie sprzedają" i tak to jest też przedstawione przez marketing. I trzeba przekonać do zakupu ludzi którzy nie chcą nic kupować.

@takijeden

Skoro rzekomo nie ma podstawowego wynagrodzenia w firmie WelmaS to, co w przypadku, kiedy zatrudniony pracownik chciałby skorzystać z urlopu wypoczynkowego? Mam rozumieć, że wtedy przez okres dni, w których jest nieobecny, po prostu nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia? Proszę, abyś ewentualnie wyprowadził mnie z błędu, gdybym źle to zrozumiał.

osoba

Rozmowa o prace na żenująco niskim poziomie. Proponuję Pani rekrutującej przeczytanie CV kandydata przed rozpoczęciem rozmowy.

KMS
@osoba

Szanowna osoba wie co to Pleonazm? Żenujący = niski poziom Takie masło maślane. W szkole podstawowej o tym uczą. Ocenę trzeba zacząć od siebie :). Życzę dobrego dnia.

@osoba

Według Ciebie rozmowa kwalifikacyjna nie wypadła zbyt pomyślnie. Czy mógłbyś się podzielić informacjami jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano? Mam na myśli rodzaj umowy o pracę i dodatki do wynagrodzenia. Mimo, że nie zdecydowałeś się na zatrudnienie Twoje doświadczenie przyda się innym osobom, które będą chciały wysłać CV.

Bzyku

Czy może ktoś w prost napisać czy jest jakaś podstawa + premie sprzedażowe? Co się dzieje w przypadku nie wyrobienia danego planu?

4&5&4

Witam , pytania głównie do przedstawicieli , jak się pracuje , jak wyglądają plany sprzedażowe , samochody jakie ? Czy są to nowe czy używane jeśli tak to w jakim stanie technicznym , co ile są wizyty w firmie ? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Tytus
@4&5&4

Praca spoko jak się wkręcisz i podszkolisz, atmosfera jeszcze lepsza. Plany są, ale nie wygórowane. Samochody głównie peugeoty partnery, caddy, mercedes citan i parę mniejszych typu nemo, ale jak rozmawiałem ostatnio to mówili, że tych mniejszych sie już pozbywają. Ja dostałem jakiś miesiąc temu właśnie nowego peugeota a wcześniej miałem 2015. Z tego co tak widzę co starsze sprzedają na bieżąco i kupują nowe. Co do stanu technicznego to wszystko w samochodach robione jest na bieżąco. do samej centrali raczej nie jeździsz chyba, że jesteś z okolic Rzeszowa. Bardziej do swojego oddziału w Twojej okolicy. Generalnie szkolenie jest raz w tygodniu a gdzie to zależy skąd jesteś. Pozdrawiam

4&5&4
@Tytus

Super dzięki za pomocną odpowiedź , jestem z dolnegośląska więc pewnie ja bym miał we Wrocławiu . Tylko jeszcze sprawa ze szkoleniem na początek czy tak jak piszą trwa 7-8dni? I wracasz już z bazy samochodem służbowym rozumiem .

Tytus
@4&5&4

No to na pewno. Ja jestem z okolic Katowic i tam mam szkolenia. Moje szkolenie trwało 9 dni. Ale ludzie różnie mówią, jedni mieli 7 inni 8 a ja miałem 9. Chyba zależy od wielkości grupy która się szkoli. Po szkoleniu podpisujesz papiery, dostajesz wszystkie graty i wracasz autem do domu.

Alix
@Tytus

Hej Tytus a jak wygląda prowizja ? Bo nie ma tam podstawy? Czy ciężko wyrobić te 25tys w miesiącu? Pozdrawiam;)

Ew1223
@Alix

Przyłączam się do pytania :) kto na szkolenie 1 kwietnia? Dział handlowy

Ja jadę :)skąd jesteś?

Zuzza
@Ew1223

Hej ???? Ja się wybieram.

Aaaa
@Ew1223

Ja jadę oczywiście jeśli mowa o Katowicach:D

Siedem

Hej, ja jade :)

sith

Jedzie ktoś na szkolenie 27.02.19?

Ew1223
@sith

Jesteś w stanie opowiedzieć czy dalej pracujesz i czy normy fo wyrobienia?

Michal17

Jedzie ktoś z Łodzi na szkolenie w poniedzialek(06.08)

Isola

Jadę ze Zduńskiej Woli

Aga

Tak !

@Isola

I czym dojezdzasz na miejsce?

@Aga

Aga, a jak się zabierasz z Lodzi do Rzeszowa?

Isola

Samochodem będą mnie zawozić

Ew12344
@Isola

Hej! Pracujesz nadal? Czy ciężko jest wyrobić plan?

Maja

Witam. Czy ktoś jutro jedzie z Lublina lub okolic na szkolenie do Rzeszowa? Miło by było razem się wybrać zawsze to razniej. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

1233@3&3&3&3
@Maja

Czy ktoś obecnie pracuje jKo przedstawiciel? Czy jest postawa czy tylko prowizja od sprzedaży i jakie są godziny pracy oraz umowa ?

Kasiulka

Pracuje w firmie w dziale telemarketingu parę miesięcy. Jestem bardzo zadowolona;) super towarzystwo i atmosfera ;)

Zostaw merytoryczną opinię o WelmaS - Rzeszów

• Jak się pracuje w WelmaS?

Zobacz opinie na temat firmy WelmaS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WelmaS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WelmaS?

Kandydaci do pracy w WelmaS napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WelmaS
4.5/5 Na podstawie 679 ocen.

WelmaS