Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Headhunters o/Szczecin

Pracowałeś w firmie Headhunters o/Szczecin i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Wykorzystani - 2012-06-07 01:06:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niedawno agencja Headhunters o/szczecin zamiescila ogloszenie -panie do zbioru i peczkowania rzodkiewki,dowoz gratis,dobre warunki pracy.Niestety na miejscu okazalo sie ze o rzadnych rzodkiewkach nie ma mowy a frajerzy potrzebni sa do odchwaszczania 300metrowych szerokich zagonow z warzywami,bardzo zachwaszczonych.Oskubanie jednego zagonu trwa ponad 4 godziny lub dluzej zalezy od ilosci chwastow.Nie chciano nam powiedziec za ile bedziemy pracowac.Za dowoz okazalo sie trzeba zaplacic 9 zl a pojechalismy ponad 30km za Szzecin.Przyjechalismy zostalismy,mamiono nas ze jesli sprawnie nam pojdzie dostaniemy 10zl za godzine.Niestety okazalo sie ze za ciezka harowke rolnik placi 32 zl,niektorzy nie dawali rady.Po odliczeniu dojazdu do Dabia,pozniej do Szczecona wydaniu paru zlotych na picie wiekszosc przepracowala 10 godzin i dostala za to 20 zl.Niektorym udalo sie zarobic 30 zl.Pal licho agencje,ale jesli pracodawca poszukuje zamiejscowych pracownikow,nie chce ujawnic dokad jedziemy,zobowiazuje sie do darmowego przewozu a na miejscu informuje ze odliczy 9 zl to jest to oszustwo.Do tego pieniedzy nie wyplaca od razu tylko trzeba bylo po nie przyjechac po tyg,specjalnie ponad 30 km jechac po 20 zl.A dojazd tylko raz dziennie PKSem.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Headhunters o/Szczecin

Twoj email:
Wiadomość: