Policja

Szczecin

Opinie o Policja

w

nic się nie zmienia układy ,układy jeśli ktoś ma w policji znajomego to przechodzi do innej placówki w miejscu zamieszkania zaraz po szkole jak niema się znajomości,mieszkają na stancjach daleko od rodzin których często nie widzą miesiąc lub dłużej Zachwalają jak w policji jest dobrze , liczą się statystyki i nagrody dla kierowników. BAGNNO

nik

Związki Zawodowe nie broną zwykłych policjantów nie mają jednej wolnej soboty i niedzieli raz w miesiącu oraz nadgodziny trzeba się prosić żeby je odebrać . Kierownik wymaga wyników [mandatów]

nik

Nawet w policji trzeba mieć układy żeby można było przenieść do innego miasta RAPORTY MOŻNA SOBIE PISAĆ liczą się tylko wyniki

kinik

Hej, a jak teraz wyglądaja testy sprawnościowe do policji?

magda316

jestem wdzieczna komendzie wojewodzkiej za szybka i skuteczna interwence w sprawie przemocy w rodzine.komisariat poicji do ktorego podlegam nie udzielil mi zdnej pomocy twierdzac zejest weekend i sprawa i tak nie nabierze rospedu:( to co uslyzalam na swoimkomisariacie jest zenujace komenda wojewodzka policji robi wszystko zeby mi jakos pomoc

Zostaw opinię o Policja - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Policja