Opinie o Policja w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Policja. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Policja o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Policja w Szczecin

Wamos3 Nowy wpis

Oni są tylko aby szkodzić i karać śledzić i wypisywać mandaty nawet bezdomnym.. ponieważ z tego tytułu dostają premie są to tak zwani bandyci w mundurach,którzy uważają ,że mają władzę,oni nie służą obywatelowi tak jak jest napisane w ich zaprzysiężenie na policjanta ,będę służyć wiernie???powtarzam nigdy w życiu ta formacja mi nie pomogła a byłem okradziony ,pobity skradziono mi kartę bankomatowa , telefon rower itd... pomimo zgłoszeń nigdy w życiu ta formacja nikogo nie znalazła i nie pomogła tylko potrafią ścigać pijanych w parku lub wracających z imprezy ,poprostu moralne i nie humanitarne stowarzyszenie zwane policja

Wamos Nowy wpis

To beszczelna machina niszczenia ludzi

Wamos3 Nowy wpis
@Wamos

Od 50 lat nigdy ta organizacja zwana policją nigdy mi nie pomogła ,a raczej szkodziła i utrudniała normalne zycie

Normalny Nowy wpis

997 w Szczecinie nie istnieje i jest to tylko i wyłącznie wina Komendanta Miejskiego i jego zastępcy poprzez swoją fatalną politykę a najlepsze jest’, że udają że jest ok. 3 patrole na mieście służące bez przerw i ciągle popędzane bo w SWD jest zielono. Potem zdziwienie że popełniają błędy i karanie ich. Wymagania wielkie ale nawet radiowozów sprawnych nie ma bo to co jeździ po mieście to w 90 % nie nadaje się do użytkowania. Można by tak wymieniać patologie jaka panuje w szczecińskiej Policji bez końca ale oni czyli dowództwo ma to gdzieś bo liczy się tylko statystyka a na każdym kroku jest konflikt interesów pomiędzy wydziałami. Więc odradzam chętnym do przyjmowania się w tych czasach do tej formacji, która w oczach społeczeństwa po dobrej zmianie wiele straciła. Pozdrawiam

Amanda

Chciałabym strać się o pracę w policji w służbie cywilnej w biurze. Od czego mam zacząć? W ogłoszeniach o pracę niestety nic nie widzę. Czy na własną rękę mogę gdzieś złożyć podanie o pracę?

@Amanda

Myślę że zawsze można! Czasami chyba tak najlepiej, iść samemu, podpytać, uśmiechnąć się, zagadać, może akurat trafisz na właściwą osobę. Pisałaś to 2 miesiące temu - udało się? :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Policja? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Ktoś

Policja? A co to jest, przejadą się u i tam w radiowozach i wszystko mają gdzieś byle by nic nie robić do końca służby i tak przez 20 lat w mojej miejscowości (Przecław podkarpacie) stoją ludzie autami tam gdzie nie ma parkingu lub na chodniku bo nie mogą stanąć 20m dalej gdzie można a policja przejedzie i 0 reakcji, przynajmniej od miesiąca jak zrobili nowe przejście to coś od czasu do czasu się zainteresują tak w 1% ale i tak tali łącznie 4-5 mandatów za każdym razem inna policjanci (oczywiście tylko emerytom dają w szczególności) a potem luz nic nie trzeba robić normę w końcu wyrobili na te 20-40 lat :/ A parkować dalej ludzie (bractwo drogowe) parkuje do tego nawet centralnie na przejściu dla pieszych ..... a policja jedyne co robi to podjedzie włączy sygnały na sekundę i cytat jednego z policjantów "zjeżdżaj pan z tąd bo będzie mandacik" a inaczej to pomachają palcem (oj tytyty...) i na koniec jeszcze w pupę pocałują a kierowca im pomacha serdecznym palcem. Brak słów, przynajmniej ludzie musieli zabrać kwiatki z rynku po drugiej stronie i w zdłuż chodnika postawić by barany nie wjeżdżały z powrotem chociaż na chodnik bo zanim zrobili nowy chodnik to stary miał górki, pagórki i doliny :/ a wyglądał względem chodnika na rynku tragicznie, a jak tylko postawili nowy nie do końca to już głupie ludzi wjeżdżali na nowy chodnik ...... Buraki w samochodach a policja to nie policja tylko przebierańcy by co tylko kase biorą i nie muszą nawet nic robić. (czy się stoi czy się LEŻY dwa tysiące się należy) takie powiedzenie co się spełnia w policji na 100% :P oj dobrze oni w tej Polsce mają :/

Asia

Podziękowania dla panów policjantów za sprawne działanie przy ul.Rydla w sobotni wieczór (28.08.2021) Sprawca szybko odnaleziony a poszkodowany bardzo z tego powodu zadowolony :)

Równo godzina od przyjęcia zgłoszenia, a policji jak nie było tak dalej nie ma. Dziękuję, dzięki wam czuję się w tym mieście bezpiecznie

Natalia

W jaki sposób można dostać się do pracy w administracji w Policji? Należy aplikować bezpośrednio do nich czy np. wyłącznie przez Urząd Pracy? Jak ktoś może przybliżyć, to będę wdzięczna.

Gratuluję szybkiej interwencji , policja była wezwana ponad godzinę przed powstaniem tej opinii a dalej ich nie widać , dzięki wam czuje się bezpiecznie ????

Animal
@Anonim

Profesjonalna akcja :)

Tomczi

Mam pytanie jaki limit mandatów ( kwota ) musi wystawić polski policjant miesiecznie żeby nie podpaść komendantowi ( wywiad kiedys widzialem z policjantem co i za ile norma musi byc ) bo jak patrze za co ludzie dostaja po 500 zł bo nie macie gdzie norm wyrobić przez korona wirusa jak wszyscy w domu siedza to mi sie porzypomina takich 2 panów co moneta rzucali czy bedzie 50 czy 100 a potem sie dziwicie ze policjanta nikt nie szanuje

Tomczi
@Tomczi

ps przypomniało mi jak kasa idzie do budżetu państwa z drogowki a nie do gminy to juz na wioskach nie stoja z radarami

....

(usunięte przez administratora) was :) dziwki

Państwo

Mam pytanie nie za dużo obowiązków na was spada ? Nie wymagają od was większego zaangażowania, aby dobrze się żyło i tym bardziej prowadziło

Iwo

Powiedzcie jak warunki wstępne trzeba spełnić ,żeby w ogóle mieć szanse na pracę w policji?

Pała

(usunięte przez administratora) tam tylko toni

Hania

Czy obecnie poszukuja chętnych do pracy? Jakie sa warunki przyjecia? Gdzie składać CV?

ciszek

Forum jest po to żeby opisać jak się pracuje ale uczciwie a nie złośliwie żeby zaszkodzić.c

Marcin Plewik

Przepraszam Pana Kaczora Donalda i Panią Myszkę Miki za obraźliwie wpisy , których dokonywałem na portalu "gowork.pl". Dokonywane przeze mnie pod różnymi nickami , opinie są wymyślone i nie mają pokrycia w rzeczywistości. Marcin Plewik

Wanda

@w Czy pomimo Twojej negatywnej oceny, dostrzegasz jakieś plusy w pracy dla Policji w Szczecinie? Aktualnie wiele młodych osób myśli o służbie mundurowej. Czy Twoim zdaniem praca w Policji w Szczecinie jest atrakcyjną ścieżką kariery dla tych osób? Jak oceniasz poziom wynagrodzeń i atmosferę wśród najbliższych pracowników. Czy możesz liczyć na ich wsparcie? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

w

nic się nie zmienia układy ,układy jeśli ktoś ma w policji znajomego to przechodzi do innej placówki w miejscu zamieszkania zaraz po szkole jak niema się znajomości,mieszkają na stancjach daleko od rodzin których często nie widzą miesiąc lub dłużej Zachwalają jak w policji jest dobrze , liczą się statystyki i nagrody dla kierowników. BAGNNO

nik

Związki Zawodowe nie broną zwykłych policjantów nie mają jednej wolnej soboty i niedzieli raz w miesiącu oraz nadgodziny trzeba się prosić żeby je odebrać . Kierownik wymaga wyników [mandatów]

Zostaw merytoryczną opinię o Policja - Szczecin

• Jak się pracuje w Policja?

Zobacz opinie na temat firmy Policja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Policja?

Policja