Opinie o Inwestor Nieruchomości w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Inwestor Nieruchomości. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Inwestor Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwestor Nieruchomości w Szczecin

baner wywiady
Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Inwestor Nieruchomości?

Asia
Inne
@Michał

Trzeba mieć jakiś określony wynik żeby przedłużyli umowę po okresie próbnym? Czy na coś innego patrzą przy przedłużaniu umów? Potem jakieś inne szkolenia też firma oferuje?

Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Inwestor Nieruchomości?

Michał Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Jest to trudna ale i bardzo satysfakcjonująca robota. Praca w inwestorze jest bardzo rozwijająca i kształtująca charakter. Przyjazna atmosfera, współpraca z bardzo doświadczonym i pomocnym zespołem. Pracujesz ile chcesz, jednakże w tej branży sam powinieneś chcieć pracować dużo by osiągać lepsze wyniki i cały czas iść do przodu. Dla osób bez doświadczenia przewidziany jest genialny kurs wprowadzający który pozwala ci płynnie wejść do świata nieruchomości i bezpiecznie się po nim poruszać. Z całego serca polecam Inwestora i cały zespół.

Czarny Nowy wpis
Inne
@Michał

Za kurs który tak chwalisz trzeba płacić czy firma sama go finansuje? Kończy się certyfikatem czy po prostu to takie wdrożenie dla nowych?

Michał Nowy wpis
Pracownik
@Czarny

Kurs który trwa 2 miesiące jest opłacany przez firmę. Całe szkolenie jest podzielone na 3 etapy, a za każdy etap dostaje się certyfikat z wynikiem.

Asia Nowy wpis
Inne
@Michał

Trzeba mieć jakiś określony wynik żeby przedłużyli umowę po okresie próbnym? Czy na coś innego patrzą przy przedłużaniu umów? Potem jakieś inne szkolenia też firma oferuje?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca

Emilia, pozytywna opinia partnerów naszej firmy stanowi najwyższy komplement. Dziękuję i życzę samych sukcesów.

Marcin
Inne

Polecam wszystkim współpracę z biurem a w szczególności z panem Adrianem Szydłowskim. Po raz pierwszy korzystałem z pomocy agenta nieruchomości na szczęście wszystko odbyło się w sposób bardzo profesjonalny. Proces sprzedaży mieszkania prowadzony przez Pana Adriana przebiegał w sposób rzeczowy, cierpliwość i spisywanie wszystkich ustaleń świadczą o dużej wiedzy oraz doświadczeniu, polecam !

Pracodawca
Pracodawca
@Marcin

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Docenienie pracy agenta jest największym dla niego wyróżnieniem i motywuje do pracy na najwyższym poziomie. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług.

Marek
Inne

Przeczytałem komentarz że głównie zatrudniają tu na B2B i że to praca idealna dla freelancerów. Czy w związku z tym można ją wykonywać zdalnie albo w systemie hybrydowym? Jakie jest do tego podejście szefostwa? Są elastyczni i można się dogadać. Ktoś w ogóle tak pracuje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Inwestor Nieruchomości po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca Weekendowa - dodatkowa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystentka pośrednika nieruchomości
Warszawa
Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca

Dzień dobry Pani/ Panie "hallo" Niestety zdarzają się sytuacje, gdy ktoś wyraża swoją opinię na temat firmy, z którą nie mamy nic wspólnego, o podobnej nazwie, ale z innego miasta. Nie widzimy wówczas powodu, aby takie wpisy widniały na naszym profilu i wprowadzały w błąd. W takiej sytuacji, na nasz wniosek, opinia jest ukrywana przez administratora GoWork. Pozdrawiam i zapraszam do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii, popartych doświadczeniami z naszą firmą Inwestor Nieruchomości ze Szczecina.

Kandydat
Kandydat

Bardzo pozytywne biuro nieruchomości. Konkretnie, bez obietnic i owijania w bawełnę. Pełna profeska. No i mają piękne biuro.

Sylwia
Inne
@Kandydat

O, przyjęli Cię? Możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś i czy rekrutacja była kilkuetapowa? :) jakieś wskazówki?

Wiktoria
Inne

Firma ostatnio szukała marketing managera :) Był ktoś z was na rozmowie lub dostał pracę, i napisze jak podoba mu się stanowisko, oferowane warunki? W skrócie, czy jesteście zadowoleni? Firma posiada cały dział od marketingu, czy są to pojedyncze stanowiska? Ja niestety przegapiłam rekrutację, i nie zdążyłam zaaplikować, ale w przyszłości, gdy pojawi się jeszcze taka oferta pracy — kto wie:)

Karolina
Inne

Ogromnie polecam współpracę z panem Adrianem Szydłowskim. Po raz pierwszy korzystałam z pomocy agenta nieruchomości i pan Adrian Szydłowski przeprowadził mnie przez proces wynajęcia mieszkania w sposób bardzo profesjonalny. Szukałam mieszkania, które miało spełniać pewne konkretne wymagania i pan A. Szydłowski trafił właściwie już w pierwszej zaproponowanej mi ofercie. Następne czynności związane z zawarciem umowy czy przekazaniem kluczy spoczywały na barkach pana Adriana, który dostosowywał wszystko do moich potrzeb. Mieszkanie, które obawiałam się że będę poszukiwała tygodniami, dzięki panu Adrianowi znalazłam właściwie po kilku dniach a po niecałym miesiącu już w nim mieszkałam. Pan Adrian zaimponował mi profesjonalizmem, spokojem, cierpliwością i ogromną wiedzą dotyczącą rynku nieruchomości - jeszcze raz serdecznie polecam!

Pracodawca
Pracodawca
@Karolina

Takie opinie są dla nas ogromną motywacją do podnoszenia standardów obsługi na jeszcze wyższy poziom. Bardzo dziękujemy. Zapraszamy ponownie.

Michał
Inne

W sieci jest informacja że firma szuka pracowników: instalatora, budowlańca, murarza, brukarza do pracy stałej lub zlecenia. Stawka 5 tys na rękę. Ile godzin trzeba poświęcić żeby tyle zarobić? Dorywczo też da radę?

Pracodawca
Pracodawca
@Michał

Dzień dobry. Nie szukamy pracowników na takie stanowiska. Z pewnością zaszła pomyłka.

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie Inwestor Nieruchomości? Wiecie, czy jako Marketing Manager zatrudniają na umowę zlecenie?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Dzień dobry W przypadku marketing managera możliwa jest umowa B2B.

Krystyna
Inne
@Pracodawca

jeżeli ktoś jednak nie posiada własnej działalnosci i nie może zawierać umów B2B, czy jest jakieś inne rozwiązanie tej sytuacji i inna propozycja umowy ?

Michał Wasilewski
Pracownik

Branżę nieruchomości traktuję nie tylko jako pracę a pasję. Działanie w tej branży z pewnością nie należy do najłatwiejszych natomiast jest warte wysiłku. Działanie pod szyldem marki Inwestor nieruchomości daje mi zdecydowanie większe pole rozwoju, stałe szkolenia i wiedza przekazywana od bardziej doświadczonych osób w firmie jest wiele warta.

Magda
Były pracownik

Polecam pracodawcę. Bardzo przyjazna partnerska atmosfera w biurze. Duże wsparcie ze strony szefa. Wartościowe szkolenia. Sporo można zarobić, ale trzeba się przykładać. Na początku nie było łatwo. Praca idealna dla freelancerów. Gdyby nie wyjazd do innego miasta na pewno pracowałabym nadal.

Maria
Inne
@Magda

hej, widzę że piszesz o jakiś wartościowych szkoleniach. jest w sumie szansa na ich doprecyzowanie? czego się dzięki nim nauczę? z kasą miesiąc jak średnio się układa?

Adam
Inne

Dodaję 5 gwiazdkową opinię z wielkim uznaniem dla prefesjonalizmu Pana Adriana. Oby takich agentów więcej.

Zadowolony klient
Inne
 Rekomendacja

Rzeczowe podejście do sprawy. Nie ściemniają. Jak dotąd najlepsze biuro jakie mnie obsługiwało. A trochę już nieruchomości sprzedałem i kupiłem. Polecam.

Jola
Pracownik
 Rekomendacja

Ambitna i satysfakcjonująca praca. Na pewno nie dla tych, co hołdują powiedzeniu "Czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy". Praca daje dużo swobody, ze strony firmy zawsze można liczyć na wsparcie. Atmosfera w biurze partnerska i ogólnie klimat do pracy jest super. To ile czasu poświęcam na pracę, zależy tylko ode mnie. Bez złudzeń jednak, jak nie pracujesz systematycznie i konsekwentnie, to nie zarobisz.

Mateusz
Inne

Obsługa wysokiej jakości. Bardzo kompetentna agentka Aleksandra. Widać i czuć, że podchodzi do pracy z pasją. Sprzedała moje mieszkanie w kilka dni. Inne agencje nie podołały. Piękne zdjęcia zostały mi na pamiątkę, opis mojego mieszkania to czysta poezja- nawet nie wiedziałem, że tyle można napisać w sprawie jednej nieruchomości. Prowizja zapłacona z przyjemnością. Tak trzymać

Marcin
Kandydat

Co prawda nie zostałem przyjęty, bo nie spełniłem podstawowych warunków, ale co trzeba oddać to miła atmosfera i szacunek, jaki się czuje od pracodawcy. Mało takich się spotyka. Z tego, co zdążyłem się zorientować, to mają fajny program szkoleń i partnerskie warunki pracy. Można sporo zarobić, ale trzeba się napracować. Na pewno nie jest to ciepła posadka. Niestety szukają bardziej doświadczonych w obsłudze klienta. W każdym razie dostałem dużą dawkę motywacji i za to jestem wdzięczny Panu Piotrowi. Postaram się za rok.

Zadowolony klient
Inne

Polecam każdemu, kto chce szybko i dobrze sprzedać mieszkanie i od razu kupić nowe. Wiele razy współpracowałem z różnymi pośrednikami, ale jak dotąd agent inwestora przebił zawodowstwem wszystkich dotychczasowych. Rzadko piszę jakiekolwiek opinie, ale tym razem nie mogę się oprzeć. Profesjonalizm w czystej postaci. W zasadzie dzięki czujności agenta zaoszczędziłem na podatku dochodowym kilkanaście tysięcy złotych.

Doradca nieruchomości
Pracownik

Bardzo dobra atmosfera w biurze, jasne przejrzyste zasady współpracy, masa szkoleń sprzedażowych. Bardzo duże wsparcie menadżera i szefa. Jestem bardzo zadowolony

Artur

Gorące podziękowania dla pana Oskara Lewandowskiego za bardzo przyjemne i bezproblemowe przeprowadzenie formalności (tutaj od strony kupującego). Czapka z głowy za cierpliwość i mimo "Corona Mode" we wszystkich instytucjach za terminowe dotrzymanie umówionych punktów. Polecam gorąco wpółpracę z nim... Tak trzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Inwestor Nieruchomości - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Inwestor Nieruchomości?

    Zobacz opinie na temat firmy Inwestor Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwestor Nieruchomości?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwestor Nieruchomości
4.2/5 Na podstawie 25 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Inwestor Nieruchomości
Przejdź do nowych opinii