Inwestor Nieruchomości

Szczecin

Inwestor Nieruchomości

Opinie o Inwestor Nieruchomości

Maja

@anonymous jestem moderatorem forum gowork.pl. Moje uczestnictwo ma służyć pomocy Wam w uzyskaniu przydatnych informacji o firmie Inwestor Nieruchomości i następnie o decyzji o aplikacji do firmy.

Maja

@S. jak długo pracowałaś w firmie Inwestor Nieruchomości? Możesz napisać czego konkretnie się nauczyłaś w firmie? Czy to była Twoja pierwsza praca w nieruchomościach? Wszystkie informacje jakie podałaś są na pewno istotne dla potencjalnych pracowników.

anonymous
@Maja 06.04.2018 10:11

A ty kto?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Inwestor Nieruchomości?

S.

Z uwagi na wyjazd z pracy w Inwestorze musiałam zrezygnować. To był wspaniały czas. Dziękuję kolegom i koleżankom oraz panu Piotrowi za wprowadzenie mnie w tajniki sprzedaży.

Maja

@Zadowolona pracownica czyli jesteś zadowolona głównie ze współpracy z szefem. To dobrze, że wdraża on nowych pracowników i mogą oni na niego liczyć. Czyli nie ma sytuacji w firmie Inwestor Nieruchomości, że przychodzi nowa osoba i boi się szefa, tylko od razu można złapać nić porozumienia i wyczuwa się luźną atmosferę? Atmosfera to jeden z czynników , na który coraz więcej pracowników szukających pracy zwraca uwagę.

Zadowolona pracownica

W Inwestor Nieruchomości pracuję od niedawna. Szef — prawdziwy motywator, przewodnik. Zachęca do ciągłego kształcenia, sam zaś szkoli tak, że po powrocie do obowiązków energia rozpiera, po prostu — chce się. Nie jest to moja pierwsza praca w biurze nieruchomości, tym bardziej więc oceniam firmę bardzo pozytywnie. Zadowolona pracownica ;)

Maja

Chce ktoś z Was pracować jako doradca nieruchomości? Nauczyć się jak zarabiać dużo pieniędzy, stać się niezależnym finansowo, spełniać swoje marzenia, lubić pracę którą się wykonuje? Jeżeli tak to macie taką szansę w Inwestor Nieruchomości w Szczecinie http://www.inwestor.com.pl/material,praca-w-inwestorze,225.html Można też najpierw zadzwonić do biura i porozmawiać o warunkach finansowych, a potem udać się na rozmowę. To kto będzie próbował?

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o tym, że Inwestor Nieruchomości poszukuje kandydatów do pracy jako Inwestor doradcy ds. nieruchomości. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się aplikujący? Jakie zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Odpowiedzi na te pytania mogą być istotne dla osób, które biorą pod uwagę Inwestor Nieruchomości jako potencjalne miejsce pracy. Dlatego będziemy wdzięczni za merytoryczne i rozbudowane opinie, które pokażą plusy i minusy pracy w firmie.

Ma

No mi się wydaje że Makler Nieruchomości tutaj naprawdę nieźle zarobi, a to ze względu na właśnie premie bardzo bardzo dobre, no ja polecam chyba tego

Bożena Podgórska

Największemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.Pracowałam ponad rok u tego pana.Zostałam wykorzystana,oszukana,nazwana złodziejem,a kiedy porzuciłam pracę w trybie natychmiastowym zostałam pozwana przez tego pana do sądu.Wygrała jednak sprawiedliwość!!!Po prawie trzech latach 16 stycznia sąd oddalił apelację(pierwszą sprawę wygrałam oczywiście).Teraz mój ruch.Będę sądziła się o niezapłacone prowizje,o koszty ,które pobrał komornik,również o zmianę kwlifikacji umowy zlecenia na umowę o pracę.Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.Tam nie ma szacunku dla pracownika.Wszystkim pokszywdzonym radzę by walczyli o swoje na drodze sądowej,ponieważ mój przykład dowodzi,że tylko temu panu wydaje się ,że jest niezniszczalny.

Inwestor
@Bożena Podgórska 18.01.2015 16:57

Jeżeli ktoś robi transakcje "na boku", kradnie firmową bazę danych aby otworzyć własne biuro, działa przeciwko firmie, w której pracuje, namawia klientów na rozwiązywanie umów, ukrywa się przed komornikami śpiąc w biurze, to raczej nie należy mieć dobrego zdania o takim człowieku. A na pewno taki ktoś nie jest lojalnym partnerem do współpracy.

Agnieszka

A ja nie zgadzam się z opinią anonima. Pracowałam w tej firmie przez wiele lat i zakończyłam swoją karierę tylko ze względu na konieczność wyjazdu. Bardzo dobra atmosfera i bardzo dużo się nauczyłam w tej firmie. Stali agenci pracują przez długi czas i są dobrymi fachowcami. Faktem jest, że trzeba mieć predyspozycje do tego zawodu, których zapewne "anonim" nie posiadał. Dlatego nie osiągnął żadnych efektów. Do tej pracy potrzebne jest zaparcie i systematyka. To nie jest praca dla przeciętniaków. Prosta zasada, jak chcesz dużo zarobić to musisz dużo pracować a jak szukasz ciepłej posadki to daj sobie spokój z pośrednictwem w tej czy innej firmie nic nie osiągniesz.

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie. Atmosfera jest dobra do momentu, gdy ktoś nie narazi się szefowi albo kierownikowi. Praca opiera się w dużej mierze na wykorzystaniu własnych zasobów- auto, paliwo. Wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników. Panuje propaganda sukcesu, który z reguły nie nadchodzi. Wielu moich kolegów dołożyło do interesu. Straszny przemiał ludzi- co rusz jest ktoś nowy.

Zostaw opinię o Inwestor Nieruchomości - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwestor Nieruchomości