Dedeco Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Dedeco Sp. z o.o.

arch

Pracowałem w Dedeco ponad 5 lat temu. Nie szanują pracowników, wymagają pracy do nocy i w weekendy, nie płacąc za nią. Chciałem jeden dzień wolnego po kilku miesiącach pracy i go nie dostałem, zaznaczam, że była to praca na umowę o pracę. Gdy temat się skończył, bez zapowiedzi wszyscy zostaliśmy zwolnieni z dnia na dzień. Wszystko odbyło się w wyjątkowo nieprzyjemny sposób. Nie polecam. Jest to kolejny przykład jak firma wykorzystuje kiepską sytuację na rynku. Z tego co od lat słyszę od osób, które podzieliły mój los jest tylko gorzej. stanowczo odradzam.

Twoim zdaniem praca w firmie Dedeco Sp. z o.o. wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Dedeco Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dedeco Sp. z o.o.