4 Dodaj opinię
4 3 18 5 1

Opinie o Gestor Home Sp. z o.o.

Dzień dobry!

w imieniu firmy Gestor Home chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl!

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce dostarczającą kompleksową usługę zarządzania najmem wraz z doradztwem inwestycyjnym oraz pomocą w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dbamy o spokojny zysk Właścicieli z ich mieszkań, wyróżniając się przy tym jakością obsługi oraz bezpieczeństwem wynajmu.

Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Partnerów i Pracowników dlatego zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do społeczności portalu GoWork.pl. Chcemy brać czynny udział w dyskusjach odpowiadając na pytania i na bieżąco rozwiązywać problemy. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane na forum publicznym, zachęcamy więc do kontaktu bezpośredniego pod adresem email @.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, chcemy cały czas się rozwijać, prosimy jednak pamiętać, że na forum zamieszczane mogą być jedynie komentarze zgodne z prawem polskim i regulaminem portalu GoWork.pl. Zachęcamy więc do merytorycznej i kulturalnej dyskusji. Pozwoli nam to stworzyć miejsce pełne przydatnych informacji.

Zespół Gestor Home
Monika

Pracowałam w tej firmie. Niestety kłopoty osobiste zmusiły mnie do rezygnacji. Miło wspominam, doceniam szacunek do pracownika i wysokie kompetencje prezesa oraz jego współpracowników. Są konkretni, merytoryczni, odpowiedzialni i tego oczekują od wszystkich. Polecam firmę. Zdecydowanie ogromny plus - szczególnie w dzisiejszych czasach.

Jarek
Nazwa działu: Handlowy

Jako niestety już były pracownik firmy Gestor Home Sp. z o.o. chciałbym podzielić się swoją opinią na temat pracy w tejże firmie. Jeżeli jesteś samozdyscyplinowany i nastawiony na realizację swoich marzeń, to jest to miejsce idealne do pracy :) Nie ma tak, że "czy się stoi czy się leży...". Warunki finansowe są jasno określone i prowizje są na naprawdę przyzwoitym poziomie. Sam jesteś sobie szefem i zarządzasz swoim czasem pracy, masz ją po prostu wykonać a czy zrobisz to w ciągu dnia czy wieczorem to już zależy tylko od Ciebie. Wystarczy chcieć, złapać ten "feel" i realizować wyznaczone cele. Im bardziej się zaangażujesz tym lepiej zarobisz :) Proste. Praca w Gestor Home była moim pierwszym zderzeniem z rynkiem nieruchomości i bardzo wysoce cenię sobie doświadczenie jakie tutaj zdobyłem. Co do szefostwa - wg mojej opinii są to bardzo dobrzy i pomocni ludzie, którzy nigdy nie odmówili pomocy swoim pracownikom i pomimo nieraz napiętego kalendarza, zawsze znajdą chwilę na rozwikłanie problemu. Reasumując, pracę w Gestor Home Sp. z o.o. serdecznie polecam

Aktualność
Zapraszamy do lektury wywiadu z Borysławem Pasierbskim przeprowadzonego przez Anię Zamylkę z Akademii Stagingu!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Wiecie czy w Gestor Home Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Aktualność
Wiele zdrowia, samych sukcesów no i wystrzałowych zwrotów z inwestycji wraz ze spokojnym wynajmem życzy cały Zespół Gestor Home!

Aktualność
Ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy cały Zespół Gestor Home!

Artur
 Rekomendacja

Jestem byłym najemca i polecam firmę. Sporo dokumentow, ale przynajmiej wszystko jest czarno na białym i nie ma problemów z rozliczeniem.

Tak3Nie

@Artur

Panie Arturze, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół Gestor Home

Rekomendacja

Polecam GESTOR HOME Sp z o.o. Firmę tworzą ludzie kompetentni i przyjaźni klientowi. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony, z rezultatów jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Nazwa działu: Finanse

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Sz.

Współpracuję z nimi od dłuższego czasu. Konkretni, żertelni i sympatyczi.

Tak1Nie
Rafał
@Sz.

Pozytywnie oceniasz pracę w Gestor Home, a mógłbyś napisać dlaczego konkretnie? Jakie warunki pracy sprawiają, że warto spróbować swoich sił i aplikować? Relacje są wg. Ciebie dobre, a jak pensja?

Dzień dobry!

Zespół Gestor Home

Aktualność
Nasza praca to dla Właściciela przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów związanych z wynajmem. Lepiej przecież w dobrym towarzystwie korzystać ze Słońca na piaszczystej plaży :)

Jarek

Tak2Nie

Jak jest z pakietem medycznym w Gestor Home Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Borysław Pasierbski
@Pytanie

Na ten moment jeszcze nie, ale trwają rozmowy na ten temat ;)

Sławomir
Nazwa działu: Finanse

Jakiś czas temu, mój syn wspólnie z kolegą szukali mieszkania do wynajęcia w Szczecinie. Dotychczas nie mieli żadnych problemów i zawsze mieli dobre relacje z właścicielami, od których wynajmowali pokoje. Niestety, przyszedł czas, kiedy trafili na wyjątkowo wyrachowanych ludzi. (usunięte przez administratora) Uważam, że przy wynajmie wystarczającym gwarantem jest kaucja, którą wnosi się jako formę zabezpieczenia dla właściciela mieszkania. Proszę, aby właściciele firmy przemyśleli swoje zachowanie, ponieważ z tego co mówił mój syn, chłopaki próbowali polubownie załatwić sprawę i częściowo zrzec się pieniędzy za panów czas, jaki musieliście im poświecić przy sporządzaniu dokumentów jak i przy okazji dwóch spotkań, z których mój syn był tylko na jednym, postawiony przed faktem dokonanym, nie zdając sobie sprawy tak naprawdę z konsekwencji podpisania umów przygotowanych przez państwa. Jak do tej pory, pieniądze w całości zostawiliście dla siebie a młodych odprawiliście z kwitkiem (usunięte przez administratora)Mam nadzieje, ze sprawa zakończy się pomyślnie i ze zrozumieniem dla obydwu stron. Narazie - negatyw. Pozdrawiam, Sławomir.

Rafał

Od dawna nikt nie podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w "Gestor Home". Opowie ktoś z obecnych pracowników jaka jest sytuacja firmy i czy prowadzona jest na ten moment rekrutacja?

Gabriela
@Monika

Super, że podzieliłaś się tak pozytywną opinią o pracy w firmie Gestor Home Sp. z o.o.. Nie poruszyłaś jednak w niej jednej kwestii - wynagrodzenie. Czy te wszystkie pozytywne rzeczy idą w parze z dobrymi warunkami finansowymi?

@Gabriela

Obowiązujące w firnie zasady finansowe są jasno sprecyzowane. Podobało mi się, że o wysokości zarobków autentycznie decydował wkład pracy własnej a nie "widzimisię szefa".

Tak1Nie
Zuzanna
@Monika

Z tego co piszesz można wnioskować, że warto wysłać do nich CV. Właśnie szukają przedstawicieli w 3 województwach https://pracodawcy.pracuj.pl/gestor-home-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia,183782 Pozostaje trzymać kciuki z kandydatów.

TakNie

Obecnie coś dzieje się w firmie Gestor Home Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne info odnośnie Gestor Home Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

TakNie1

Zostaw opinię o Gestor Home Sp. z o.o. - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie