4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 4 23 5 1

Opinie o Gestor Home Sp. z o.o.

Dzień dobry!

w imieniu firmy Gestor Home chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl!

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce dostarczającą kompleksową usługę zarządzania najmem wraz z doradztwem inwestycyjnym oraz pomocą w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dbamy o spokojny zysk Właścicieli z ich mieszkań, wyróżniając się przy tym jakością obsługi oraz bezpieczeństwem wynajmu.

Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Partnerów i Pracowników dlatego zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do społeczności portalu GoWork.pl. Chcemy brać czynny udział w dyskusjach odpowiadając na pytania i na bieżąco rozwiązywać problemy. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane na forum publicznym, zachęcamy więc do kontaktu bezpośredniego pod adresem email @.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, chcemy cały czas się rozwijać, prosimy jednak pamiętać, że na forum zamieszczane mogą być jedynie komentarze zgodne z prawem polskim i regulaminem portalu GoWork.pl. Zachęcamy więc do merytorycznej i kulturalnej dyskusji. Pozwoli nam to stworzyć miejsce pełne przydatnych informacji.

Zespół Gestor Home
Jarek
Nazwa działu: Handlowy

Jako niestety już były pracownik firmy Gestor Home Sp. z o.o. chciałbym podzielić się swoją opinią na temat pracy w tejże firmie. Jeżeli jesteś samozdyscyplinowany i nastawiony na realizację swoich marzeń, to jest to miejsce idealne do pracy :) Nie ma tak, że "czy się stoi czy się leży...". Warunki finansowe są jasno określone i prowizje są na naprawdę przyzwoitym poziomie. Sam jesteś sobie szefem i zarządzasz swoim czasem pracy, masz ją po prostu wykonać a czy zrobisz to w ciągu dnia czy wieczorem to już zależy tylko od Ciebie. Wystarczy chcieć, złapać ten "feel" i realizować wyznaczone cele. Im bardziej się zaangażujesz tym lepiej zarobisz :) Proste. Praca w Gestor Home była moim pierwszym zderzeniem z rynkiem nieruchomości i bardzo wysoce cenię sobie doświadczenie jakie tutaj zdobyłem. Co do szefostwa - wg mojej opinii są to bardzo dobrzy i pomocni ludzie, którzy nigdy nie odmówili pomocy swoim pracownikom i pomimo nieraz napiętego kalendarza, zawsze znajdą chwilę na rozwikłanie problemu. Reasumując, pracę w Gestor Home Sp. z o.o. serdecznie polecam

Monika

Pracowałam w tej firmie. Niestety kłopoty osobiste zmusiły mnie do rezygnacji. Miło wspominam, doceniam szacunek do pracownika i wysokie kompetencje prezesa oraz jego współpracowników. Są konkretni, merytoryczni, odpowiedzialni i tego oczekują od wszystkich. Polecam firmę. Zdecydowanie ogromny plus - szczególnie w dzisiejszych czasach.

Bartek Nowy wpis

Praca w Gestor Home to moje pierwsze zderzenie z rynkiem nieruchomości, niestety z osobistych powodów musiałem zrezygnować. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, jasno określone warunki finansowe, pieniądze zawsze na czas, ciągłe wsparcie ze strony szefostwa, nie jesteśmy rzucani na głęboką wodę, w razie problemu zawsze otrzymamy wsparcie. Z czystym sumieniem polecam Gestor Home jako pracodawce

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Gestor Home Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nowy wpis

Aktualność
W tych jakże niespokojnych czasach, życzymy Państwu wiele spokoju i radości, mając jednocześnie nadzieję, że po Świętach Wielkiej Nocy wszyscy będziemy mogli z optymizmem spoglądać w przyszłość!

Tak1Nie
Alicja i Jerzy z Warszawy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Gestor Home. Przede wszystkim wielki komfort psychiczny, bezpieczeństwo przy wynajmie komuś mieszkania. Bardzo profesjonalne prowadzenie sprawy. Miła i fachowa obsługa prowadzona przez Pana Borysława Pasierbskiego. Dla nas był zawsze dyspozycyjny. Po zakończeniu okresu najmu, mieszkanie oddane zostało nam w takim samym stanie, jak przed wynajmem. Polecamy każdemu.

Nowy wpis

@Alicja i Jerzy z Warszawy

Bardzo serdecznie dziękujemy za te miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i jesteście Państwo zadowoleni ze współpracy z nami!

Tomasz

Ale przecież to forum pracownicze więc klienci swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 161 dni.

Wiecie czy w Gestor Home Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Aktualność
Wiele zdrowia, samych sukcesów no i wystrzałowych zwrotów z inwestycji wraz ze spokojnym wynajmem życzy cały Zespół Gestor Home!

Aktualność
Ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy cały Zespół Gestor Home!

Artur
 Rekomendacja

Jestem byłym najemca i polecam firmę. Sporo dokumentow, ale przynajmiej wszystko jest czarno na białym i nie ma problemów z rozliczeniem.

Tak4Nie

@Artur

Panie Arturze, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół Gestor Home

Rekomendacja

Polecam GESTOR HOME Sp z o.o. Firmę tworzą ludzie kompetentni i przyjaźni klientowi. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony, z rezultatów jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Nazwa działu: Finanse

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Sz.

Współpracuję z nimi od dłuższego czasu. Konkretni, żertelni i sympatyczi.

Tak1Nie
Rafał
@Sz.

Pozytywnie oceniasz pracę w Gestor Home, a mógłbyś napisać dlaczego konkretnie? Jakie warunki pracy sprawiają, że warto spróbować swoich sił i aplikować? Relacje są wg. Ciebie dobre, a jak pensja?

Dzień dobry!

Zespół Gestor Home

Aktualność
Nasza praca to dla Właściciela przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów związanych z wynajmem. Lepiej przecież w dobrym towarzystwie korzystać ze Słońca na piaszczystej plaży :)

Tak2Nie
Jarek

Tak3Nie

Jak jest z pakietem medycznym w Gestor Home Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Borysław Pasierbski
@Pytanie

Na ten moment jeszcze nie, ale trwają rozmowy na ten temat ;)

Sławomir
Nazwa działu: Finanse

Jakiś czas temu, mój syn wspólnie z kolegą szukali mieszkania do wynajęcia w Szczecinie. Dotychczas nie mieli żadnych problemów i zawsze mieli dobre relacje z właścicielami, od których wynajmowali pokoje. Niestety, przyszedł czas, kiedy trafili na wyjątkowo wyrachowanych ludzi. (usunięte przez administratora) Uważam, że przy wynajmie wystarczającym gwarantem jest kaucja, którą wnosi się jako formę zabezpieczenia dla właściciela mieszkania. Proszę, aby właściciele firmy przemyśleli swoje zachowanie, ponieważ z tego co mówił mój syn, chłopaki próbowali polubownie załatwić sprawę i częściowo zrzec się pieniędzy za panów czas, jaki musieliście im poświecić przy sporządzaniu dokumentów jak i przy okazji dwóch spotkań, z których mój syn był tylko na jednym, postawiony przed faktem dokonanym, nie zdając sobie sprawy tak naprawdę z konsekwencji podpisania umów przygotowanych przez państwa. Jak do tej pory, pieniądze w całości zostawiliście dla siebie a młodych odprawiliście z kwitkiem (usunięte przez administratora)Mam nadzieje, ze sprawa zakończy się pomyślnie i ze zrozumieniem dla obydwu stron. Narazie - negatyw. Pozdrawiam, Sławomir.

Rafał

Od dawna nikt nie podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w "Gestor Home". Opowie ktoś z obecnych pracowników jaka jest sytuacja firmy i czy prowadzona jest na ten moment rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Gestor Home Sp. z o.o. - Szczecin

Chcę opublikować: