Opinie o Gestor Home Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gestor Home Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gestor Home Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestor Home Sp. z o.o. w Szczecin

baner wywiady
Mic
Inne

Jako wlasciciel nieruchomości szczerze odradzam jakiekolwiek formy współpracy z tą firmą. Narzucanie własnych wycen wziętych z kosmosu na naprawy lokalu, zrywanie umów i straszenie sądami, traktowanie powierzonego mienia jako prywatny (usunięte przez administratora) straszna buta i chamskosc w kontaktach (usunięte przez administratora)

Hanna
@Michał Sz

Nie o to mi chodziło. ;) Raczej czy liczba klientów znacząco spadła?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Gestor Home Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Administrator

W Gestor Home Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Asystent biura. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Borysław Pasierbski Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Skąd Państwo czerpiecie takie nieprawdziwe informacje? :)

Magdalena Nowy wpis
@Borysław Pasierbski

A czy w bliskiej przyszłości będzie prowadzona rekrutacja do firmy? Skoro to nie jest prawda :)

Borysław Pasierbski Nowy wpis
Pracownik
@Magdalena

Tak, najpewniej po Nowym Roku.

Mic
Inne

Jako wlasciciel nieruchomości szczerze odradzam jakiekolwiek formy współpracy z tą firmą. Narzucanie własnych wycen wziętych z kosmosu na naprawy lokalu, zrywanie umów i straszenie sądami, traktowanie powierzonego mienia jako prywatny (usunięte przez administratora) straszna buta i chamskosc w kontaktach (usunięte przez administratora)

Lidia
@Mic

A z jakiego powodu umowy były zrywane?

Borysław Pasierbski
Pracownik
@Mic

Przykro nam Panie Michale, że po zapewnionych Państwu 6 latach nieprzerwanego i niezaburzonego dzięki nam najmu wystawia nam Pan taką opinię, rozumiem jednak że wynika to z rozczarowania po wypowiedzeniu Państwu umowy. Nie możemy się jednak zgodzić na oszukiwanie Najemców i utrudnianie im normalnego korzystania z lokalu. Z jednym się z Panem zgodzimy: o mieszkania pod naszym zarządem dbamy jak o własne.

Borysław Pasierbski
Pracownik
@Lidia

Dziękuję za to pytanie Pani Lidio, Warto nieco doprecyzować stwierdzenie Pana Michała: zarządzaliśmy dwoma mieszkaniami, jedno należało do Pana Michała i zakończyliśmy współpracę po trzech latach na Jego życzenie po powrocie do Polski bez jakichkolwiek zarzutów z Jego strony. Oraz drugim mieszkaniem, Partnerki Pana Michała w którym zapewniliśmy ciągłość najmu i bezpieczny przychód przed 6 lat (bez najmniejszych zaburzeń finansowych nawet w czasie pandemii). W tym drugim mieszkaniu wymagany był remont w łazience, którego Właścicielka nie chciała zaakceptować i zaangażowała własnego wykonawcę. Nie tylko znacząco wydłużony został czas prowadzonych prac, ale ograniczono ich niezbędny zakres a w konsekwencji wykonanej prowizorki powstała nowa szkoda w przedpokoju. W tym czasie uniemożliwiono nam wykonywanie naszych obowiązków, Pan Michał czynił własne ustalenia z Najemcą za naszymi plecami, powstały rozliczenia pieniężne pomiędzy nimi, a na koniec okazało się, że przez 6 lat najmu Właścicielka zatajała przez nami i Najemcą informację o powierzchni przynależnej do mieszkania za którą płacił Najemca. To tylko niektóre z powodów, które doprowadziły do podjęcia przez nas decyzji o zakończeniu współpracy. Naszym zadaniem jest możliwie najlepsze zabezpieczenie Właścicieli przed nierzetelnymi Najemcami. Nie możemy jednak pozwolić by wykorzystywano nas jako narzędzie do działania na szkodę Najemców. Szacunek należy się obu stronom umowy najmu, a nie tylko jednej z nich.

MIC
@Borysław Pasierbski

To ja również doprecyzuję - spółka narzuca kwotę za remont łazienki 10.000 PLN + 1000 zł za "nadzór". Bez zdjęć, bez szczegółowych ekspertyz uszkodzeń - na zasadzie akcpetujesz czy nie. Dodam, że łazienka ma uwaga niecale 3 m2 powierzchni. Koszt remontu nawet z waszą bezpodstawnie wystawioną karą był mniejszy niż wasze pierwotne wyliczenia! Remont został przeprowadzony niezwłocznie, czas na jaki łazienka była wyłączona z użytku wynika z normalnych norm budowalanych takich jak czas schnięcia itp. Cieszę się że niedysponując jakąkolwiek wiedzą merytoryczną na temat budownictwa i braku przeprowadzonych ekspertyz na miejscu spółka nazywa naprawy jako "prowizorka" na forum publicznym obrażając tym samym moich wykonawców. Całość została skopiowana i zabezpieczona jako materiał dowodowy. Do zobaczenia w sądzie.

Borysław Pasierbski
Pracownik
@MIC

Panie Michale nikt Państwu nie narzucał żadnej kwoty, a otrzymali Państwo autentyczną wycenę firmy zewnętrznej, którą mieliście Państwo prawo odrzucić i tak uczyniliście. Dziwi mnie podnoszenie przez Pana kwestii naszego wynagrodzenia związanego z nadzorem i organizacją nad naprawami skoro jest ono wprost wskazane w umowie i się na nie Państwo zgodziliście. Rozumiem Pana emocje wynikające z wypowiedzenia Państwu umowy ze wskazanych wyżej powodów. Proszę przy tym nie zapominać, że ktoś musi wykonać konkretną pracę, poświęcać swój czas, wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie. Dotąd wszystkie usterki organizowaliśmy dla Państwa za darmo. Tak duże prace wymagają jednak stosownego wynagrodzenia.

Borysław Pasierbski

Szanowny Panie Michale Sz., występujący w imieniu Barbary J. - Właścicielki mieszkania położonego w Szczecinie przy ul. Jarogniewa 38, które znajdowało się pod naszym zarządem do momentu wypowiedzenia przez nas umowy z powodu złamania warunków umowy przez Właściciela z dniem 10.03.2022 r. - żałuję, że brakuje Panu odwagi by podpisać się pod takimi obrzydliwymi kłamstwami i insynuacjami swoim imieniem i nazwiskiem, stąd też nie zamierzamy nawet komentować takich bzdur. Nie pozwolimy przy tym na naruszanie naszych dóbr osobistych.

Mic
@Borysław Pasierbski

Ojejku ktoś tu z emocji chyba oplul monitor :)))) Też bym na waszym miejscu publicznie nic nie komentował skoro druga strona dysponuje dokumentacją podpisaną przez was samych gdzie widać czarno na białym że waszą "karę" sciagneliscie sobie z kaucji oraz czynszu najemców tym samym działając na ich szkodę. Fajnie że wspominacie o odwadze. Przyda się wam kiedy odwiedzi was prokuratura.

Michał Sz.
@Borysław Pasierbski

Szanowny Panie Borysie P. występujący w imieniu Gestor Home - firmy, z którą miałem nieszczęście współpracować w przełości będąc właścicielem nieruchomości. Żądam powołując się na obowiązujące przepisy RODO o nieudostępnianie moich prywatnych danych osobowych w tym adresu e-mail podmiotom trzecim, w tym współpracującym z wami kancelariami prawnymi, którzy nękają mnie wysłając SPAM. Żądam dodatkowo o usnięcie wszelkich postów mogących dać pogląd o naszych prywatnych relacjach z Panią Barbarą oraz o naszym statusie majątkowym osobom trzecim.

Michał Sz.
@Borysław Pasierbski

Proponuję również o potraktowanie powyższego posta jako przestrogę dla klientów potencjalnych i obecnych tej firmy w jaki sposób obchodzi się z ona danymi tzw. wrażliwymi.

Hanna
@Michał Sz.

Ciekawa jestem ile osób od publikacji tego do dziś wysłuchało tej sugestii. Nie da rady tego jakoś zweryfikować?

Klient
@Mic

Potwierdzam , buta w kontaktach . Umowę można z nimi podpisać dwa razy : pierwszy i ostatni.Szkoda … to takie polskie…

Tom
@Michał Sz.

Bo to trafione w punkt

Michał Sz
@Hanna

To że firma podała dane adresowe swoich byłych klientów na forum publicznym może Pani sama zweryfikować z ich postów trochę wyżej.

Hanna
@Michał Sz

Nie o to mi chodziło. ;) Raczej czy liczba klientów znacząco spadła?

Jolanta
Inne

Nie trafiłabym na tę stronę i nie poznała takich negatywnych opinii na temat firmy, gdyby nie zwrócił mi na nie uwagi Pan Borysław, który poprosił mnie żebym się podzieliła swoim zdaniem. Współpracuję z firmą Gestor Home od 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie kontakty, profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza są na najwyższym poziomie. Bez zawahania poleciłam firmę mojej najbliższej rodzinie, która również z nimi współpracuje. Nie mogę się zgodzić z niektórymi, którzy mówią o bucie czy jakichś nieprzyjaznych relacjach. Wręcz przeciwnie. Ogromnie sobie cenię ich pracę i samego Pana Borysława, który jest bardzo pomocny. Jestem już wiekową osobą, więc wiele już widziałam. Ja mogę wyłącznie pochwalić firmę. Jeśli ktoś uważa inaczej to jego prawo. Zawsze są dwie strony medalu, dlatego podchodzę do tych negatywnych opinii z pewnym zdziwieniem i ostrożnością. Panu Borysławowi przy tym chciałabym podziękować za całą pracę jego i innych pracowników.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gestor Home Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Zarządca Nieruchomości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Projektant CAD
Szczecin
Lars Laj Polska
(160 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sprzątanie
Szczecin
Polita Sp. z o.o.
(130 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca - hydraulik, elektryk - Niemcy
Szczecin
Hrappka.pl
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik hali w markecie spożywczym - kompletacja zamówień Szczecin
Szczecin
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(771 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Pracodawca

 Aktualność
Z ogromną radością informujemy, że Gestor Home został laureatem plebiscytu ORŁÓW Nieruchomości!
Wyróżnienie to przyjmujemy z ogromną satysfakcją, jest ono bowiem miłą nagrodą za masę wytężonej pracy całego Zespołu ludzi tworzących tę firmę już od niemal 6 lat. Zachowujemy przy tym dużą dawkę pokory: tak jak w poprzednich latach naszej działalności, w każdym tygodniu pracujemy nad mechanizmami i narzędziami mającymi na celu zapewnienie Państwu bezpiecznych przychodów z wynajmu nieruchomości przy zachowaniu jak najwyższego stopnia bezpieczeństwa.
To wyróżnienie jest również i nagrodą dla Państwa! Tylko dzięki Państwa zaufaniu możemy realizować naszą misję i wspólnie zmieniać rynek nieruchomości w Polsce.
Serdecznie dziękujemy!

Klient
Inne

Chyba za najmniej przyjazna firmę dla klienta

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Gestor Home Sp. z o.o. na część etatu?

Agnieszka
Inne

Wartościowi ludzie, w pełni zaangażowani i kompetentni w zapewnieniu bezpiecznych wplywów z wynajmu dla właścicieli nieruchomości. Szczerze polecam.

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gestor Home Sp. z o.o.?

Adam
Inne

Wszystko dobrze poukładane, bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm. Mogę szczerze polecić.

Bartek

Praca w Gestor Home to moje pierwsze zderzenie z rynkiem nieruchomości, niestety z osobistych powodów musiałem zrezygnować. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, jasno określone warunki finansowe, pieniądze zawsze na czas, ciągłe wsparcie ze strony szefostwa, nie jesteśmy rzucani na głęboką wodę, w razie problemu zawsze otrzymamy wsparcie. Z czystym sumieniem polecam Gestor Home jako pracodawce

Pracodawca

 Aktualność
W tych jakże niespokojnych czasach, życzymy Państwu wiele spokoju i radości, mając jednocześnie nadzieję, że po Świętach Wielkiej Nocy wszyscy będziemy mogli z optymizmem spoglądać w przyszłość!

Alicja i Jerzy z Warszawy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Gestor Home. Przede wszystkim wielki komfort psychiczny, bezpieczeństwo przy wynajmie komuś mieszkania. Bardzo profesjonalne prowadzenie sprawy. Miła i fachowa obsługa prowadzona przez Pana Borysława Pasierbskiego. Dla nas był zawsze dyspozycyjny. Po zakończeniu okresu najmu, mieszkanie oddane zostało nam w takim samym stanie, jak przed wynajmem. Polecamy każdemu.

Pracodawca

@Alicja i Jerzy z Warszawy

Bardzo serdecznie dziękujemy za te miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i jesteście Państwo zadowoleni ze współpracy z nami!

Tomasz

Ale przecież to forum pracownicze więc klienci swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres.

Pracodawca

 Aktualność
Zapraszamy do lektury wywiadu z Borysławem Pasierbskim przeprowadzonego przez Anię Zamylkę z Akademii Stagingu!

Artur
 Rekomendacja

Jestem byłym najemca i polecam firmę. Sporo dokumentow, ale przynajmiej wszystko jest czarno na białym i nie ma problemów z rozliczeniem.

Pracodawca

@Artur

Panie Arturze, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół Gestor Home

Szymon S.
 Rekomendacja

Polecam GESTOR HOME Sp z o.o. Firmę tworzą ludzie kompetentni i przyjaźni klientowi. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony, z rezultatów jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Sz.

Współpracuję z nimi od dłuższego czasu. Konkretni, żertelni i sympatyczi.

Rafał
@Sz.

Pozytywnie oceniasz pracę w Gestor Home, a mógłbyś napisać dlaczego konkretnie? Jakie warunki pracy sprawiają, że warto spróbować swoich sił i aplikować? Relacje są wg. Ciebie dobre, a jak pensja?

Jarek

Jako niestety już były pracownik firmy Gestor Home Sp. z o.o. chciałbym podzielić się swoją opinią na temat pracy w tejże firmie. Jeżeli jesteś samozdyscyplinowany i nastawiony na realizację swoich marzeń, to jest to miejsce idealne do pracy :) Nie ma tak, że "czy się stoi czy się leży...". Warunki finansowe są jasno określone i prowizje są na naprawdę przyzwoitym poziomie. Sam jesteś sobie szefem i zarządzasz swoim czasem pracy, masz ją po prostu wykonać a czy zrobisz to w ciągu dnia czy wieczorem to już zależy tylko od Ciebie. Wystarczy chcieć, złapać ten "feel" i realizować wyznaczone cele. Im bardziej się zaangażujesz tym lepiej zarobisz :) Proste. Praca w Gestor Home była moim pierwszym zderzeniem z rynkiem nieruchomości i bardzo wysoce cenię sobie doświadczenie jakie tutaj zdobyłem. Co do szefostwa - wg mojej opinii są to bardzo dobrzy i pomocni ludzie, którzy nigdy nie odmówili pomocy swoim pracownikom i pomimo nieraz napiętego kalendarza, zawsze znajdą chwilę na rozwikłanie problemu. Reasumując, pracę w Gestor Home Sp. z o.o. serdecznie polecam

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Gestor Home Sp. z o.o. - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Gestor Home Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Gestor Home Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii