Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestor Home Sp. z o.o. w Szczecin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gestor Home Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis
Klient

Wszystko dobrze poukładane, bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm. Mogę szczerze polecić.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Gestor Home Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nowy wpis

Aktualność
Z ogromną radością informujemy, że Gestor Home został laureatem plebiscytu ORŁÓW Nieruchomości!
Wyróżnienie to przyjmujemy z ogromną satysfakcją, jest ono bowiem miłą nagrodą za masę wytężonej pracy całego Zespołu ludzi tworzących tę firmę już od niemal 6 lat. Zachowujemy przy tym dużą dawkę pokory: tak jak w poprzednich latach naszej działalności, w każdym tygodniu pracujemy nad mechanizmami i narzędziami mającymi na celu zapewnienie Państwu bezpiecznych przychodów z wynajmu nieruchomości przy zachowaniu jak najwyższego stopnia bezpieczeństwa.
To wyróżnienie jest również i nagrodą dla Państwa! Tylko dzięki Państwa zaufaniu możemy realizować naszą misję i wspólnie zmieniać rynek nieruchomości w Polsce.
Serdecznie dziękujemy!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gestor Home Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Zarządca Nieruchomości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Projektant Fotowoltaika
Heisterkamp Transport
(361 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Bartek

Praca w Gestor Home to moje pierwsze zderzenie z rynkiem nieruchomości, niestety z osobistych powodów musiałem zrezygnować. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, jasno określone warunki finansowe, pieniądze zawsze na czas, ciągłe wsparcie ze strony szefostwa, nie jesteśmy rzucani na głęboką wodę, w razie problemu zawsze otrzymamy wsparcie. Z czystym sumieniem polecam Gestor Home jako pracodawce

Aktualność
W tych jakże niespokojnych czasach, życzymy Państwu wiele spokoju i radości, mając jednocześnie nadzieję, że po Świętach Wielkiej Nocy wszyscy będziemy mogli z optymizmem spoglądać w przyszłość!

Alicja i Jerzy z Warszawy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Gestor Home. Przede wszystkim wielki komfort psychiczny, bezpieczeństwo przy wynajmie komuś mieszkania. Bardzo profesjonalne prowadzenie sprawy. Miła i fachowa obsługa prowadzona przez Pana Borysława Pasierbskiego. Dla nas był zawsze dyspozycyjny. Po zakończeniu okresu najmu, mieszkanie oddane zostało nam w takim samym stanie, jak przed wynajmem. Polecamy każdemu.

@Alicja i Jerzy z Warszawy

Bardzo serdecznie dziękujemy za te miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i jesteście Państwo zadowoleni ze współpracy z nami!

Tomasz

Ale przecież to forum pracownicze więc klienci swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres.

Aktualność
Wiele zdrowia, samych sukcesów no i wystrzałowych zwrotów z inwestycji wraz ze spokojnym wynajmem życzy cały Zespół Gestor Home!

Aktualność
Ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy cały Zespół Gestor Home!

Artur
 Rekomendacja

Jestem byłym najemca i polecam firmę. Sporo dokumentow, ale przynajmiej wszystko jest czarno na białym i nie ma problemów z rozliczeniem.

@Artur

Panie Arturze, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół Gestor Home

Rekomendacja

Polecam GESTOR HOME Sp z o.o. Firmę tworzą ludzie kompetentni i przyjaźni klientowi. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony, z rezultatów jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Sz.

Współpracuję z nimi od dłuższego czasu. Konkretni, żertelni i sympatyczi.

Rafał
@Sz.

Pozytywnie oceniasz pracę w Gestor Home, a mógłbyś napisać dlaczego konkretnie? Jakie warunki pracy sprawiają, że warto spróbować swoich sił i aplikować? Relacje są wg. Ciebie dobre, a jak pensja?

Dzień dobry!

w imieniu firmy Gestor Home chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl!

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce dostarczającą kompleksową usługę zarządzania najmem wraz z doradztwem inwestycyjnym oraz pomocą w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dbamy o spokojny zysk Właścicieli z ich mieszkań, wyróżniając się przy tym jakością obsługi oraz bezpieczeństwem wynajmu.

Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Partnerów i Pracowników dlatego zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do społeczności portalu GoWork.pl. Chcemy brać czynny udział w dyskusjach odpowiadając na pytania i na bieżąco rozwiązywać problemy. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane na forum publicznym, zachęcamy więc do kontaktu bezpośredniego pod adresem email @.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, chcemy cały czas się rozwijać, prosimy jednak pamiętać, że na forum zamieszczane mogą być jedynie komentarze zgodne z prawem polskim i regulaminem portalu GoWork.pl. Zachęcamy więc do merytorycznej i kulturalnej dyskusji. Pozwoli nam to stworzyć miejsce pełne przydatnych informacji.

Zespół Gestor Home

Aktualność
Nasza praca to dla Właściciela przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów związanych z wynajmem. Lepiej przecież w dobrym towarzystwie korzystać ze Słońca na piaszczystej plaży :)

Jarek

Jako niestety już były pracownik firmy Gestor Home Sp. z o.o. chciałbym podzielić się swoją opinią na temat pracy w tejże firmie. Jeżeli jesteś samozdyscyplinowany i nastawiony na realizację swoich marzeń, to jest to miejsce idealne do pracy :) Nie ma tak, że "czy się stoi czy się leży...". Warunki finansowe są jasno określone i prowizje są na naprawdę przyzwoitym poziomie. Sam jesteś sobie szefem i zarządzasz swoim czasem pracy, masz ją po prostu wykonać a czy zrobisz to w ciągu dnia czy wieczorem to już zależy tylko od Ciebie. Wystarczy chcieć, złapać ten "feel" i realizować wyznaczone cele. Im bardziej się zaangażujesz tym lepiej zarobisz :) Proste. Praca w Gestor Home była moim pierwszym zderzeniem z rynkiem nieruchomości i bardzo wysoce cenię sobie doświadczenie jakie tutaj zdobyłem. Co do szefostwa - wg mojej opinii są to bardzo dobrzy i pomocni ludzie, którzy nigdy nie odmówili pomocy swoim pracownikom i pomimo nieraz napiętego kalendarza, zawsze znajdą chwilę na rozwikłanie problemu. Reasumując, pracę w Gestor Home Sp. z o.o. serdecznie polecam

Jak jest z pakietem medycznym w Gestor Home Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Borysław Pasierbski
@Pytanie

Na ten moment jeszcze nie, ale trwają rozmowy na ten temat ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Gestor Home Sp. z o.o. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Gestor Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Gestor Home Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Gestor Home Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gestor Home Sp. z o.o.