Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestor Home Sp. z o.o. w Szczecin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gestor Home Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis
Klient

Wszystko dobrze poukładane, bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm. Mogę szczerze polecić.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Gestor Home Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Z ogromną radością informujemy, że Gestor Home został laureatem plebiscytu ORŁÓW Nieruchomości!
Wyróżnienie to przyjmujemy z ogromną satysfakcją, jest ono bowiem miłą nagrodą za masę wytężonej pracy całego Zespołu ludzi tworzących tę firmę już od niemal 6 lat. Zachowujemy przy tym dużą dawkę pokory: tak jak w poprzednich latach naszej działalności, w każdym tygodniu pracujemy nad mechanizmami i narzędziami mającymi na celu zapewnienie Państwu bezpiecznych przychodów z wynajmu nieruchomości przy zachowaniu jak najwyższego stopnia bezpieczeństwa.
To wyróżnienie jest również i nagrodą dla Państwa! Tylko dzięki Państwa zaufaniu możemy realizować naszą misję i wspólnie zmieniać rynek nieruchomości w Polsce.
Serdecznie dziękujemy!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gestor Home Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Zarządca Nieruchomości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Projektant Fotowoltaika
Szczecin
Mactel Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy SPAWACZ LUB MONTER KADŁUBÓW ALUMINIOWYCH
Szczecin
Agencja Pracy PanPol
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Szczecin
Heisterkamp Transport
(361 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Bartek

Praca w Gestor Home to moje pierwsze zderzenie z rynkiem nieruchomości, niestety z osobistych powodów musiałem zrezygnować. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, jasno określone warunki finansowe, pieniądze zawsze na czas, ciągłe wsparcie ze strony szefostwa, nie jesteśmy rzucani na głęboką wodę, w razie problemu zawsze otrzymamy wsparcie. Z czystym sumieniem polecam Gestor Home jako pracodawce

Pracodawca

 Aktualność
W tych jakże niespokojnych czasach, życzymy Państwu wiele spokoju i radości, mając jednocześnie nadzieję, że po Świętach Wielkiej Nocy wszyscy będziemy mogli z optymizmem spoglądać w przyszłość!

Alicja i Jerzy z Warszawy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Gestor Home. Przede wszystkim wielki komfort psychiczny, bezpieczeństwo przy wynajmie komuś mieszkania. Bardzo profesjonalne prowadzenie sprawy. Miła i fachowa obsługa prowadzona przez Pana Borysława Pasierbskiego. Dla nas był zawsze dyspozycyjny. Po zakończeniu okresu najmu, mieszkanie oddane zostało nam w takim samym stanie, jak przed wynajmem. Polecamy każdemu.

Pracodawca

@Alicja i Jerzy z Warszawy

Bardzo serdecznie dziękujemy za te miłe słowa! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i jesteście Państwo zadowoleni ze współpracy z nami!

Tomasz

Ale przecież to forum pracownicze więc klienci swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres.

Pracodawca

 Aktualność
Wiele zdrowia, samych sukcesów no i wystrzałowych zwrotów z inwestycji wraz ze spokojnym wynajmem życzy cały Zespół Gestor Home!

Pracodawca

 Aktualność
Ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy cały Zespół Gestor Home!

Artur
 Rekomendacja

Jestem byłym najemca i polecam firmę. Sporo dokumentow, ale przynajmiej wszystko jest czarno na białym i nie ma problemów z rozliczeniem.

Pracodawca

@Artur

Panie Arturze, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, Zespół Gestor Home

Szymon S.
 Rekomendacja

Polecam GESTOR HOME Sp z o.o. Firmę tworzą ludzie kompetentni i przyjaźni klientowi. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony, z rezultatów jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Szymon S.

Polecam GESTOR HOME Sp. z o.o. Firmę tworzą kompetentni i przyjaźni klientowi ludzie. Szanuje swój czas i pieniądze, dlatego jestem zadowolony z rezultatów, jakie wspólnie udało nam się osiągnąć podczas współpracy. Pozdrawiam, Szymon.

Sz.

Współpracuję z nimi od dłuższego czasu. Konkretni, żertelni i sympatyczi.

Rafał
@Sz.

Pozytywnie oceniasz pracę w Gestor Home, a mógłbyś napisać dlaczego konkretnie? Jakie warunki pracy sprawiają, że warto spróbować swoich sił i aplikować? Relacje są wg. Ciebie dobre, a jak pensja?

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry!

w imieniu firmy Gestor Home chcielibyśmy powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl!

 
Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce dostarczającą kompleksową usługę zarządzania najmem wraz z doradztwem inwestycyjnym oraz pomocą w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Dbamy o spokojny zysk Właścicieli z ich mieszkań, wyróżniając się przy tym jakością obsługi oraz bezpieczeństwem wynajmu.


Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Partnerów i Pracowników dlatego zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do społeczności portalu GoWork.pl. Chcemy brać czynny udział w dyskusjach odpowiadając na pytania i na bieżąco rozwiązywać problemy. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie kwestie mogą być poruszane na forum publicznym, zachęcamy więc do kontaktu bezpośredniego pod adresem email @. 

 
Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, chcemy cały czas się rozwijać, prosimy jednak pamiętać, że na forum zamieszczane mogą być jedynie komentarze zgodne z prawem polskim i regulaminem portalu GoWork.pl. Zachęcamy więc do merytorycznej i kulturalnej dyskusji. Pozwoli nam to stworzyć miejsce pełne przydatnych informacji.


Zespół Gestor Home

Pracodawca

 Aktualność
Nasza praca to dla Właściciela przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów związanych z wynajmem. Lepiej przecież w dobrym towarzystwie korzystać ze Słońca na piaszczystej plaży :)

Jarek

Jako niestety już były pracownik firmy Gestor Home Sp. z o.o. chciałbym podzielić się swoją opinią na temat pracy w tejże firmie. Jeżeli jesteś samozdyscyplinowany i nastawiony na realizację swoich marzeń, to jest to miejsce idealne do pracy :) Nie ma tak, że "czy się stoi czy się leży...". Warunki finansowe są jasno określone i prowizje są na naprawdę przyzwoitym poziomie. Sam jesteś sobie szefem i zarządzasz swoim czasem pracy, masz ją po prostu wykonać a czy zrobisz to w ciągu dnia czy wieczorem to już zależy tylko od Ciebie. Wystarczy chcieć, złapać ten "feel" i realizować wyznaczone cele. Im bardziej się zaangażujesz tym lepiej zarobisz :) Proste. Praca w Gestor Home była moim pierwszym zderzeniem z rynkiem nieruchomości i bardzo wysoce cenię sobie doświadczenie jakie tutaj zdobyłem. Co do szefostwa - wg mojej opinii są to bardzo dobrzy i pomocni ludzie, którzy nigdy nie odmówili pomocy swoim pracownikom i pomimo nieraz napiętego kalendarza, zawsze znajdą chwilę na rozwikłanie problemu. Reasumując, pracę w Gestor Home Sp. z o.o. serdecznie polecam

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Gestor Home Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Borysław Pasierbski
@Pytanie

Na ten moment jeszcze nie, ale trwają rozmowy na ten temat ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Gestor Home Sp. z o.o. - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jakie są opinie klientów o firmie Gestor Home Sp. z o.o.?

    Liczba opinii klientów firmy Gestor Home Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Gestor Home Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Gestor Home Sp. z o.o.