Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Media Markt Polska Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Mistake Nowy wpis

W z Szczecinie są trz Media Markty, dwa w centrum i jeden na obrzeżach. Te w centrum to beznadzieja. Koszmarna załoga, duża rotacja, kosmiczne wymogi. Tabelka Excela i nic więcej. W największym przy MIESZKA I zmienił się dyrektor i wszystko wywrca do góry nogami. W drugim w centrum dyrektor chyba nad niczym nie panuje. (usunięte przez administratora) na kółkach. Nie polecam tam pracy. Jak masz jakieś ambicje zderzysz się z ignorancja innych i polegniesz. Natomiast market na obrzeżach (prawobrzeże) to zupełnie co innego. Mniejsza załoga, która jest dość zintegrowna. Atmosfera jest tam duuuużo lepsza. Market prowadzą kierownicy z dużym stażem. Chyba wszyscy zaczynali w markecie który był pierwszy w Szczecinie a tamten powstał coś koło roku 2000. Przeszli chyba wszysfkie szczeble kariery i dla tego mają dobry stosunek do pracowników. Pracują tam moi znajomi i sobie chwilą, choć twierdzą, że kasa mogłaby być lepsza. Podobno właśnie atmosfera ich tam trzyma. Kierownik sklepu ponoć spoko. Jego zastępca też. Jest też tam taki kierownik od czarnej roboty. Ogarnia wszystkie kwasy z klientami i zna się prawie na wszytkim. Wszyscy go tam lubią ale jak to w życiu bywa, ze wszystkich kierowników jest najniższy rangą. Jak ktoś chce pracować w tym Media warto popytać o pracę na jego dziale (kasy, reklamacje, internet). Generalnie jak ktoś myśli o pracy w Media warto postarać się o pracę właśnie w tym najmnjszym markecie. Rotacja jest tam dość mała. Miejsca zwalniana się dość rzadko.

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Media Markt Polska Sp. z o.o.