Opinie o HSH Professional Sp.z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HSH Professional Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HSH Professional Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSH Professional Sp.z o.o. w Poznań

bylypracownik

Pracowałem 2 lata temu w HSH niespełna 3 miesiące. Atmosfera? Sztuczna jak cycki Dody. Wypłata? Wszyscy obiecują tony mamony i spokojnie wypracowane premie - a tu, jeśli nie wyrobisz tych 15 umów (ciężko to zrealizować pracując np. od połowy miesiąca) to dostajesz 6zł za godzinę pracy i... tyle. Co cwańsi pracownicy namawiają nowych, świeżaków żeby oddawali im swoje umowy, bo i tak przecież nie wyrobią 15! Umowy bez telefonu liczone jako pół i ciągłe wmawianie, że firma nic nie zarabia na takich umowach. Wyrzucanie ludzi z miejsca po 3 dniach pracy - ciekawe jak taki pracownik mógł się czegokolwiek nauczyć? I niespodziewane, ogłaszane w piątki pracujące soboty - szczyt wszystkiego. Państwu już podziękujemy.

Stała
@bylypracownik

Heja byłypracowniku... mam takie pytanie 2 lata temu jak pracowałeś to kto był Twoim Team Leaderem? Bo ja tu pracuje na tyle długo, że znam wszystkie zasady i reguły i te, które opisujesz na pewno nie obowiązywały w tej firmie 2 lata temu.. stąd wiem, że ten opis to jedna wielka ściema. Jak mi napiszesz, w której grupie byłeś to może się wtedy wyjaśni.. chodź wątpię ;p

my

Mondo chyba nie udało Ci się dowiedzieć, że taka firma jak Synergis nie istnieje już od kilku lat.. kiepski z Ciebie detektyw :)

Mondo

Wydawało mi się, że firma Synergis jest profesjonalnym uczestnikiem rynku. A jedyne co mi się udało dowiedzieć, to to, że ich strona internetowa to stek nieoczywistów znaczków, na które na pewno natrafiają klienci i mogą być zdziwieniu - o co chodzi. Zastanawiam się czy właściciel ma jakieś pomysły na usprawnienie czy podjęcie jakiś działań w celu zmiany przepisów...

hendo

jeden gorszy od drugiego... @paweł dla którego wielkim wysiłkiem jest bycie miłym dla ludzi którzy go otaczają , a drugi @taa który nie ma w głowie nic innego jak tylko pieniędzy. Z takim podejściem to życzę Wam naprawdę udanej przyszłości w pracy. Nie sądzę , abyście tut trafili jeśli rzeczywiście macie taki stosunek do ludzi

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HSH Professional Sp.z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

hahah po pierwsze hsH nie jest na Towarowej, mówisz o innej firmie, poza tym pamiętam tą Twoją koleżankę i może się nadawała ale na pewno nie do kontaktu z klientem :) a ta druga czytać nie umie to ma konsekwencje. Play wprowadził nowe premie , gadżety, jest spoko, Seba ciśnie , Martyna także ale team się trzyma integracje itp.... Tylko strasznie gorąco...............

Zigi

Luki -chyba myślisz o innej firmie bo HSH nie jest na Towarowej...

Luki

Nie polecam nikomu tej firmy HSH na Towarowej w Poznaniu, dlaczego? po pierwsze moja koleżanka po 3 tygodniach została zwolniona, nie szło jej najlepiej ale się starała... przykro jej było, ale poszukała sobie innej. Natomiast szczytem HSH było przysłanie jej po miesiącu kary 250 zł, gdyż od momentu jak się dostaniecie to musicie przepracować daną liczbę godzin pod groźbą kary... wszystko rozumiem ale to oni ją zwolnili i jeszcze na dokładkę karę jej wlepili!, czy tak się zachowuje uczciwa firma? Druga koleżanka przepracowała wymaganą liczbę godzin później sama odeszła, ale co się okazało, zamiast 8 zł o których była mowa, powiedzieli, że policzą jej po stawce 6 zł!, jak się okazało sama sobie była winna ponieważ podsunęli jej papierek, który podpisała przy podpisywaniu umowy (niestety nie czytając treści) Wniosek jest jeden, HSH Professional jest nastawiona na nabajanie nawianych w butelkę, oszukiwanie i wyzyskiwanie młodych niedoświadczonych ludzi. Cóż wasze ryzyko wasz wybór...

Hej, to moja 3 praca w życiu i uważam że świetnie trafiłem, szef seba spoko chłopak, trenerka Martyna także, pomogli mi w coachingach. No i mamy rekord Ania premia powyżej grubo 1000zł plus godzinówka. Byli mamisynki ale odeszli z pracy. Atmo fajna jak narazie a to 2 miesiąc :)yo

znajomi

ogólnie to firma chyba nie jest taka zła, patrzcie też na pozytywne strony, znajomi troche mi o niej mówili, bo pracowali jakieś 2 lata temu i nie narzekali tak jak wy :) tylko mieli problem z jakąś panią z centrali zdaje się, bo wywyższała się czy atmosfera wtedy była słaba, ciekawe czy nadal tam pracuje

nelix

HSH professional istnieje i się całkiem dobrze miewa. Bardzo fajne szkolenie wstępne! Polecam.

ex.

Ja pracowałam w HSH Professional. Synergis System? Tej firmy już nie ma od lat. Albo ja nie wiem, może gdzieś na górze budynku ? Podstawą HSH jest atmosfera. Dodatkowo super sprawą jest Jagoda - miesięcznie nawet 500zł, organizowane sa konkursy, słuchawki PHILIPS, gadgety od Play, dodatkowe premie i kasa jest na czas tzn czeka się przy pierwszym miesiącu pracy ale dają zaliczkę, później jak ktoś pracuje to wszystko tiptop. POLECAM HSH, LUDZIE, DOBRA SZKOŁA :) BĘDĘ TĘSKNIĆ.

Okularnica

Pracowałam w Synergis-Systems. Wszystko było ok, ale po drugim miesiącu pracy wynagrodzenie, które powinnam dostać spóźniało się... za marzec- pieniążki dostałam w maju- i to jeszcze musiałam jechać i interweniować. Myślałam- pewnie księgowa pomyliła nr. rachunku, czy coś- zdarza się... ale niestety nie byłam jedyną osobą, która wynagrodzenia w terminie nie dostała. Przykre, bo fajnie się tam pracowało...

Nen.

Bartek - aż się uśmiałem bo w każdej pracy trzeba o tym mysleć, ważne co wyniesiesz z firmy. Bardziej mnie smieszy jeszcze jak ktos idzie do "wizytówek" co jest ogólnie rozumiane jako "beton telesprzedazy". Jestem w szoku odnosnie atmosfery, premii i jacy tu fajni ludzie pracują. Polecam.

fresh

Cześć, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Zastanawiam się między HSH a innym call center. Co powiecie o płatnościach i szkoleniu na początku?

Mano

Powiem tak. Czasem bywa ostro - tak jak dzisiaj było. Ale taka jest specyfikacja w sprzedaży. Nie ma wyniku, dostajesz zjebe, coaczing i do roboty! Co jak co ale w HSH na pewno nie brakuje spoko ludzi. Zarówno w zespole jak i w kadrze. Jasne warunki, wiesz na co pracujesz. Z tego co sie dowiadywałem to kazdemu wypłacaja kase i nie ma ujni jak w Holiconie! Jedyne co to gorąco i nie ma klimy ;-/

nowa

Nigdy nie spotkałam się z tak spoko podejściem do pracownika. Nigdy też nie pisałam na forach ale jestem pod tak poztywnym wrażeniem, że aż musiałam... pozytywna energia, parcie na wynik ale tez ludzkie podejscie. mam nadzieje ze dam rade bo wydaje sie to fajna firma

stalybywalec

A ja juz trochę pracuję w HSH i nie znam i nie słyszałam o kims komu nie wypłacono pieniędzy. KAŻDY DOSTAJĘ SWOJE PIENIĄDZE ludzie jak Was zwolniono to idzcie do roboty i przestancie(usunięte przez administratora) MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE CALL CENTER w Poznaniu. I to moga potwierdzić inni którzy poprzechodzili do HSH. A poza tym Patryk? chyba od roku nie było tu inengo niż nas z Słejzi wiec coś m itu smierdzi. AVE!

byly pracownik
@stalybywalec

Martyna?

KK

(usunięte przez administratora) "Idealny Team? Wkurzyliście bo chce zmeinić pracę? Pieniadze nieadekwatne?" Ale serce firma złamała . Zawsze współczułem takim desperatom, zapewne bardzo młodym. Dla mnie jako pracownika z 2 letnim stażem w największym CC w Poznaniu powiem Ci coś. Nie ma czegoś takiego jak "idealny team" ale dobrze,że masz wysokei mniemanie osobie, rotacja po paru miesiącach - idealnie dla firmy (pewnie nie znasz się na specyfice branzy ale wciaz Cie pocieszę - nie martw się), hmmm za np 130h pracy 2 koła - dla mnie bardzo spoko. I wiesz co Ci powiem, nie tylko dla mnie. Ale nie martw się Kolego, wszystko będzie dobrze.

swiezyna

Coś mnie tknęło aby tu zajrzeć! Grupa mówiła o takich co ściemniali i kombinowali bezsensu (pozdrawiam tych podnieconych prawem heh) i że nie warto kłamać i być fair a firma też będzie - jak do tej pory 100% prawdy. Jestem od niedawna i widzę jak wiele się zmienia. Najlepszy ever grafik pracy, stała podstawa godzinowa, premie do 2k pewnie średnio osiagalne) ale to 1200premii to da się zrobić.

nowy

A poza tym ważna sprawa, po godzinie wpisu widać że psize to jedna, ta sama osoba. PEWNIA TAKA KTÓRA NIE ROBIŁA WYNIKU ;) hihi.

Zostaw merytoryczną opinię o HSH Professional Sp.z o.o. - Poznań

HSH Professional Sp.z o.o.