Opinie o HSH Professional Sp.z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HSH Professional Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HSH Professional Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSH Professional Sp.z o.o. w Poznań

rumcajs

praca idealna na wakacje, pracowałem w tamtym roku, idealna atmosfera, zarobki ok, generalnie spoko, polecam

misia

Ja pracowałam w tej firmie i byłam zadowolona, po pie4rwsze atmosfera w pracy- w żadnej poprzedniej pracy takiej nie miałam, nie było żadnego problemu, gdy mi coś wypadło i nie mogłam p[rzyjść, dodatkowo mili,młodzi ludzie- praktycznie większość studentów więc ze wszystkimi się świetnie dogadywałam, bo sama też studiuje. generalnie było miło i sympatycznie, zarobki też ok, jednak po paru miesiącach znudziło mi się dzwonienie do ludzi, troche to monotonne się robi gdy codziennie przez 8 godzin nawijasz podobną gadkę, praca całkiem spoko, ale jak dla mnie bardziej na wakacje niż na stałe, chociaz są osoby które świetnie się w tym czują

Luki

Jak nie ma numeru ? Przecież oni bazują na komórkach i mają jeden stacjonarny. Jakim trzeba być (usunięte przez administratora), żeby o tym nie wiedzieć ? I od razu widać kto te opinie wypisuje. Mi się tutaj dobrze pracuje, ale kilka osób zostało pożegnanych przez szkoleniowca, bo dużo gadały a g....o robiły Tyle w temacie

jack

no ciekawe rzeczy, a wybierałem się właśnie na rozmowę thx za info

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w HSH Professional Sp.z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Merol

Tam nie ma nawet nigdzie podanego nr telefonu. (usunięte przez administratora)

mga

a macie może nr telefonu do hsh?

moni

U Mateusza też jest okej. Krzyczy i wścieka się, ale ogólnie jest w porządku. Co do atmosfery, to faktycznie można poznać fajnych ludzi i każdy chętnie pomoże, ale radze na nic sie nie nastawiać. Mnie też się na początku podobało....

vgho

Elastyczne godziny, ja pracowałam w wakacje więc nie wiem jak to ze studentami dziennymi/zaocznymi wygląda, ale pewnie idzie się dogadać. A szkolenie miałam 2 dni. Pozdrawiam!

mam pytanie: czy czas pracy jest naprawdę elastyczny, pracują tam również studenci dzienni? Jest szkolenie przed rozpoczęciem pracy?

alwi

czyli tak. Radzę się nastawić na podstawe czyli (usunięte przez administratora)za godzine. prowizje są ale trzeba wyrobić 20% targetu zeby je otrzymac. Są ludzie ktorzy zarabiaja ok dwójki ale to po paru miesiacach doswiadczenia i to tez nie kazdy. Atmosfera spoko, praca dosc monotonna, najwiekszy nacisk na sprzedaz jest w grupie janka i juranda, najmniejszy chyba u dominika. Ogolnie nie zaluje to na pewno, a ta firma pozostanie milym wspomnieniem.

super atmosfera w pierwszym dniu juz mialam sprzedaz wiec ogolnie spoko polecam:)

emt

Polecam studentom/osobom uczącym się, żyjącym na rachunek rodziców a chcących sobie dorobić na drobne przyjemności. Praca z pewnością przyjemniejsza od rozdawania ulotek w cuchnącym uryną przejściu pod Rondem Kaponiera. Niestety, z samej miłej atmosfery nie idzie wyżyć w mieście takim jak Poznań. Tyle w temacie.

przejrzyste zasady, miła atmosfera, wsparcie grupy i lidera. ogólnie narazie pozytyw ale jest to ocena po 1 dniu pracy;) zobaczymy jakie sa mozliwosci prowizji, bo podstawa nie zachwyca. ale ogolnie polecam!

Witam . Co nasz na myśli pisząc że obiecująco -proszę o szczegóły . Pozdrawiam

Pan Japa

Nie wiem jak inni, ale jak dla mnie świetne warunki, a po miesiącu można zacząć wyciągać fajną kasę.

artur

co myślicie o tej firmie? byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i zapowiada się bardzo interesująco :)

Zostaw merytoryczną opinię o HSH Professional Sp.z o.o. - Poznań

HSH Professional Sp.z o.o.