Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Niestety dno: zabraniają mi wystawiać skierowań na badania krwii na cokolwiek… jak ktoś prosi o tarczyce to mam mówić że wystawiam zlecenie (a w zleceniu jeden hormon xD), jak cholesterol wystawiam to mam mówić że wystawiam (a realnie wystawiam test paskowy na cholesterol calkowity). Cięcie kosztów i oszukiwanie pacjenta. Niegodna praca - korporacja typu medyczna biedronka. Jeszcze chyba tylko EnelMed tak nisko nie upadł jak cała reszta tego świństwa

Graża
@Marcin

Nie generalizuj. To chyba jakiś przypadek losowy... szczerze pierwsze słysze o takich 'zaleceniach'

Rafał

Pytanie do osób z zespołu IT: jaka atmosfera w dziale? Czy jest opcja na pracę zdalną?

Łuki
@Rafał

Jest całkiem ok. Dogadujemy się, kierownik spoko. Mozna z nim normalnie po ludzku pogadać. Co do pracy zdalnej to jest taka możliwosc, ale to też musisz przegadać z przełożonym najlepiej na początku jesli jest to dla Ciebie priorytet przy zatrudnieniu.

@Łuki

Ok, a jaką macie umowe na start?

Łuki
@Rafał

Na poczatek pewnie dostaniesz umowe na 3 miesiące okresu próbnego, pózniej przynajmniej ja tak miałem, była 12-miesięczna na czas określony, po czym przedłużyli mi współprace na stałe

@Łuki

To trochę słabo :( teraz umowa na czas nieokreślony jest wymaga do wszystkiego jeśli chodzi o załatwianie spraw formalnych. Nie da się tego jakoś skrócić? I tak serio dotyczy to wszystkich? W aktualnej pracy dostałem na czas nieokreślony od razu po próbnym, który zreszta też był skrócony

Sandra
@Rafał

Spokojnie, oczywiście że się da. Po prostu zagadaj w tym temacie na rozmowie, powiedz czego oczekujesz i że nie chcesz w nieskończoność być na umowie bez pokrycia dla banku czy urzędu. Kumpela ostatnio była zatrudniana, na uop na czas nieokreslony przeszła po kilku miesiącach od zatrudnienia

Mieczysław
@Sandra

Czyli można to wynegocjować i idą na rękę? A jeśli chodzi o pracę zdalną to trzeba być przy komputerze w określonych godzinach czy czas pracy jest elastyczny? W tym też można się dogadać?

młody
@Mieczysław

Na zdalnym są ci, którzy nie potrzebują dostępu do dokumentacji, co jest w sumie całkiem logiczne. A godziny pracy, tak, sa całkiem elastyczne. Ważne żeby zadanie wykonać zgodnie z deadline'ami i nałozonymi kpi

Wagner

Mam zamiar wziąć udział w rekrutacji na stanowisko stomatologiczne na oddziale w Gdańsku. Jaka tam panuje atmosfera? Jakich warunków zatrudnienia można się tam spodziewać?

On
@Wagner

Spotkanie jak spotkanie, pytanie co będzie później, albo w trakcie ? Zwrot należności ?

maniek11

Absolutnie nie polecam, a nawet stanowczo odradzam pracę w firmie Medicover, na stanowisku(usunięte przez administratora)! Tam to dopiero się dzieje! Czekanie całymi miesiącami na zaległe premie. Można wydzwaniać do pani (usunięte przez administratora),zdaje się o wdzięcznym imieniu (usunięte przez administratora).I tak nic z tym nie zrobi, bo jest zajęta (usunięte przez administratora)kierowników.Liczą się dla niej jedynie plany sprzedażowe i targety, które są niemożliwe do zrealizowania. Podstawa marna, ciężko się z tego utrzymać. (usunięte przez administratora)na sprzedawcach i optometrystach.Tysiące (usunięte przez administratora)plików do wypełnienia, np: czemu pacjent nie kupił okularów po wizycie? A na badaniach wzroku hurtownia.Pacjent jeden za drugim, nie ma czasu iść do toalety. Marna płaca - więc każdy robi spychologię. Niekompatybilne programy w komputerach chyba z lat 90 tych.Co chwila trzeba biegać do informatyka żeby te trupy zadziałały. Cała masa młodych studentów, zatrudnionych na c(usunięte przez administratora), którzy muszą jeździć po całej Warszawie i uzupełniać braki w personelu.Praca po godzinach. I zero szacunku.Nawet jeśli nie dostaniesz swojej premii przez parę miesięcy, nie licz na to że kogoś to zainteresuje. Tu nie ma czynnika ludzkiego.Jesteś(usunięte przez administratora).Jak to miało miejsce z kierowniczką (usunięte przez administratora), która musiała, oczywiście z braku personelu, kierowac salonem na Klimczaka i szpital Wilanów. Dziewczyna w końcu dostała depresji i załamania, bo pani (usunięte przez administratora)prześladowała ją od świtu do nocy, nawet w jej dni wolne od pracy. Pani (usunięte przez administratora)lubi znaleźć sobie (usunięte przez administratora)ofiarnego, żeby ukryć własne niekompetencje, i brak znajomości, choćby minimalny, branży optycznej.Ale siostra też pracuje w firmie, rodzinnie załatwiają sobie stołki. Mam nadzieję że kiedyś sprawiedliwość dosięgnie tę firmę, bo to co robią z pracownikami, jest po prostu nie ludzkie.A to podobno firma medyczna :D :D

Iza
@maniek11

Roboty jest full to prawda, ale zapytaj gdziekolwiek indziej i powiedzą Ci to samo. Mam wrażenie że w ogóle nasza branża raczej więcej narzeka czy tam widzi więcej negatywów. Nie wiem co tam dokładnie u Was sie dzieje, ale wyrzucanie komuś (usunięte przez administratora)z imienia jest po prostu słabe. Skoro jest tak bardzo źle, spróbuj w innym miejscu, myślę że szybko zmienisz perspektywę

Lojek
@Iza

Sporo w tym prawdy. Wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma. A prawda jest taka, że większość placówek szczególnie tak dużych jak medicover działa na podobnych zasadach. Pracy było, jest i będzie dużo. A z drugiej strony no za ładne oczy nikt nikomu raczej pensji sypał nie będzie. Robisz swoje i spadasz do domu

żywy
@Lojek

dokładnie, u sąsiada za płotem zawsze się wydaje lepiej. W ogóle sądząc po wypowiedziach na goworku, nie tylko tutaj na profilu medicover, to mam wrażenie, ze raczej wypowiadaja sie tylko ci, którym ktoś w firmie zalazł za skórę i tutaj wylewa swoje żale i pretensje.

@maniek11

Kilka miesiecy pracowalam na zlecenie w Gdańsku na Sosnowej. Jak moge odebrac PIT za 2022? Do maila firmowego nie mam dostepu, a gdy pisze na ich maile nie odpowiadaja. Pozdrowiam

Gabriela
@Annik

A oni sami nie powinni tego wysłać? Ciekawa jestem czemu niczego nie masz... A ta praca na zlecenie to jak wyglądała, że teraz z kontaktem są problemy, wcześniej wszystko było normalnie?

@Gabriela

Czesc! Dziekuje za wiadomosc. W Medicover gdy pracowalam mialam dostep do firmowego maila, na ktory wysylano mi dokumenty. Teraz nie mam dostepu ani do platformy ani do loginu i hasla, a na 100% wyslali tam rozliczenie PIT, bo centrala nie mysli logicznie. Coz, jutro pofatyguje sie do menagera placowki, ktory pewnie i tak nic nie wie o zadnych PIT-ach. Ta firma to kompromitacja. Lol

Obserwatorka

Hahaha :) I jak zwykle musi być pocisk, bo ktoś choćby wspomni o jakimkolwiek pozytywie pracy w medicover. To konto powinno zmienic nazwę na: negatywy gowork

@Obserwatorka

prawda w oczy kole? warto sie przyjrzeć historii zatrudnienia pewnych osób, to nie jest żadna tajemnica. dodatkowo chyba jest coś na rzeczy, skoro dyrektor hr mówi, że medicover przegrał wszystkie sprawy w sądzie pracy - wydaje mi się, że Hry chyba by tak tego nie mówili bezpodstawnie (tu adnotacja - takie info było przekazane rok temu).

Zofia
@Obserwatorka

Czyli twoim zdaniem to powinien być portal tylko dla cukierkowych komentarzy. To że tobie się podoba/podobało nie znaczy że inni nie mają innego zdania i że nie mogą tutaj pisać o swoich odczuciach. Przecież to portal dla subiektywnych ocen.

Annik

Super, bo centrala Medicover pomyslala i PIT na emaila prywatnego wyslali. Na ich firmowa platforme od roku nie zagladalam. Nawet dentysci gubili sie w haslach do logowania, ktore byly grubo udziwnione. Odejscia z gabinetu nie zaluje, bo zmuszali mnie przez listy ponaglajace i gatke managera, do wstrzykniecia trzech dawek preparatu do 1 marca 2022. Pozdrowionka, jeszcze nie z cmentarza.

Yyy
@Annik

Nie rozumiem o co chodzi z tym preparatem. Możesz wyjaśnić?

Ula
@Annik

Zmuszali? Do czego? Nie jestem za kierownictwem, ale sorry w firmie mam już zacny staż, a żadnego przymusu nie doświadczyłam. W mojej opinii ostro przesadzasz. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał i nie zmusza. Także hamuj, bo takie oskarżenia wykraczają poza normy zarzutów tolerowanych na goworku.

Syla
@Ula

Dokładnie, jak coś takiego się dzieje to się zgłaszaj wyżej, a nie tutaj wypisuje w dodatku mało konkretnie z wyraźnie negatywnym podtekstem. Takie komenty mogą zaszkodzić i to zazwyczaj niewinnym osobom

Czas
@maniek11

Ja z elektronowa też mam złe wspomnienia. Teraz w innej pracy wreszcie widzę jak powinien wyglądać szacunek do pracownika. Spora większość znajomych z elektronowej już tam nie pracuje i mówi że czuję się nareszcie szanowana przez pracodawcę i kierwnictwo. Zwolnienia lekarskie w podobnym czasie od kilku osób o czymś świadczą, załamania nerwowe itp to standard

rozmowa telefoniczna - 3 min

pytanie o dostepnosc i wynagrodzenia (brak pytan o kompetencje).... w aplikacji podano 6000 brutto, a w rozmowie 6500 zl... serio? 500 zl robi wam taka roznice i od razu przekreslacie pracownika? bylo to slychac juz w glosie samej rekruterki, ze czlowiek jest juz skreslony... smieszne;)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Sprzedawca

Cześć, ma ktoś doświadczenie na stanowisku Doradca ds. Sprzedaży Usług Szpitalnych, jakie macie odczucia, jak to wygląda w praktyce, czy z premii sprzedażowej idzie coś ciekawego urwać czy jest to marny dodatek

@Sprzedawca

Wszystko tak naprawde zalezy od Twojego doświadczenia. Ja pamietam swoje poczatki to powiem, że było trudno, ale startowałem jako prawdziwy żółtodziób. Kumpel mnie 'wprowadzał'. Teraz jest łatwiej. Premia naliczana od wyniku. Jak się postarasz tak masz. Są lepsze i gorsze miesiące

Agnik

Ja tam nie wiem ,chyba same lewusy te opinie piszą.Co do gabinetu na Sosnowej personel ok,lekarze ok ,pensja wiadomo nie za duża od minimalnej ,ale masz te bonusy .

romek
@Agnik

Taaaa wszędzie wygląda coś lepiej, gdzie nas nie ma. Też nie narzekam. A prawda jest taka, że warunki zatrudnienia są podobne w każdej placówce z tym że tutaj rzeczywiście fajnie wyglądają benefity i opieka medyczna

Kamila
@romek

Wiesz może czy ta opcja z opieką medyczną jest też na rodzinę?

romek
@Kamila

Jak najbardziej, możesz rozszerzyć opiekę na rodzinkę, ale tylko najbliższą czyli męża i dzieci

Olka

Hej hej po jakim czasie przeszliście na UOP po okresie próbnym?

@Olka

zależy gdzie pracujesz, ale nawet UOP jest jak najdłużej na czas określony.

Daria
@Olka

Ja miałam po próbnym na czas określony na 12 miesięcy, a pózniej w międzyczasie przeszliśmy na czas nieokreślony. Potrzebowałam przejśc szybciej, bo staralismy się o kredyt hipoteczny z mężem. Nie było problemu, żeby przyspieszyć. Poszłam, pogadałam i się dogadaliśmy bez problemu

@Daria

Ok, fajnie że jest taka opcja, że mogą pójść na rękę w razie potrzeby. Bo nie ukrywam, że ten czas określony też mnie trochę blokuje

1000 opinia

jakiś czas temu pożegnałem się z organizacją - jak każda organizacha ma plusy i minusy u mnie liczba minusów przeważyła najgorsze co było dla mnie to "święte krowy" oraz zachowania, które nie są powszechnie akceptowalne - cześć managerów leczyła sobie tu kompleksy.

Paula
@1000 opinia

Przeszłam do medicover kilka miesiecy temu z innej placówki i szczerze... nie żałuję. Tak jak piszesz firma ma i plusy i minusy. Ale z perspektywy czasu, jednak widzę, że sam standard pracy jest wyższy, a na kierownictwo złego słowa nie powiem. W poprzedniej pracy było dużo dużo gorzej. Atmosfera gęsta, że nie pytaj. Nie można było nawet żartem sypnąć ani nic, bo zaraz było krzywe patrzenie. Tutaj ludzie są spoko

Marianna
@1000 opinia

Co prawda już mnie nie ma w medicover ze 2 lata, ale na atmosfere to złego słowa nie powiem. Był czas na śmiechy hihy i na pracę. A że wymagają to jak wszędzie, przecież do pracy nie idzie się odpoczywać. Ale nikt nigdy nie stał z batem nad głową jak się wykonywało swoje obowiązki

Kamil

Pracownik ds. Archiwizacji Dokumentów, Miejsce pracy: Biuro Medicover, Al. Jerozolimskie 96. Proszę o informacje jak wygląda praca na tym stanowisku, kierownictwo w tym biurze, relacje między pracownikami i pensja. Pozdrawiam

victim
@Kamil

Wrzucę pierwszy post nim spłynie pewnie lawina komentarzy. Zależy czego oczekujesz po tej pracy. Generalnie nie ma tu żadnych udziwnień. Robisz swoje na etacie, ludzie są według mnie spoko, pensja... wiadomo że chciałoby sie lepsza, ale to każdy Ci powie na każdym stanowisku. Kadra ok, mozna sie dogadać. Umów sie na rozmowie, mow jasno o swoich oczekiwaniach, to będzie ci później łatwiej

Jakub
@Kamil

Dużo zależy kto będzie twoim przełożonym. Pensja raczej przeciętna. Podwyżki bardzo słabe o ile w ogóle.

@Kamil

Na kierownictwo nie ma co narzekać. Kontakt na plus. Aktualnie o podwyżki rzeczywiscie nie jest łatwo. Inflacja daje sie we znaki wszystkim. Ale fajne są dodatki do pensji. W benefitach jest prywatna opieka medyczna, co uważam za bardzo duży plus szczególnie ze mozna nią objąć również rodzine

Też szukający
@Olka

Coś więcej poza tą opieką z benefitów dostajecie? A ta opieka tylko na małżonka czy na dzieci również?

@Też szukający

Jeśli chodzi o ten program opieki medycznej to dotyczy on najbliższej rodziny czyli małżonka lub partnera i dzieci bodajże do 25. roku życia. Dodatkowo w zalezności od stanowiska, masz karnet medi sport z dostępem do siłowni czy klubów fitness. Działa też platforma benefitowa i tam jest sporo do wykorzystania, bo są i jakieś wejściówki do wybrania i fajne rabaty promocyjne na zakupy

@Olka

benefity tylko do wysokości ZFSS. czyli wielkie słowa a kwota tylko ta obowiązkowa.

Archiwum
@Kamil

Archiwum mieści się w Raszynie. Praca jest spoko. Kierownik ok, robisz swoje zadania. Z grafikiem da się dogadać, kasa też standardowa.

@Kamil

Warunki zatrudnienia dostaniesz takie jak wszędzie na podobnych stanowiskach w innych firmach. Mnie osobiście pracowało się spoko, nie narzekałem i gdy nie konieczność wyjazdu do innego miasta, pewnie nadal bym pracował w medicover. Zero stresu, kierownictwo ok, nigdy nie było problemu żeby wyjść szybciej na zebranie do szkoły czy w jakiejkolwiek innej prywatnej sprawie

Krzysiek
@jakub

Jesli chodzi o te platforme kafeteryjną to się zgadza. Dla mnie najważniejsza jest prywatna opieka medyczna. Brat brał cały dzień wolnego, żeby iść z synem do pediatry.. Spędzili w poczekalni (państwowej) 4h po czym lekarz wyszedł i powiedział że ma teraz przerwę. I tak kolejne pół godziny oczekiwania. Dramat..

TUŃCZYK

Jak wygląda Dzień Kobiet w Medicover? Są kwiaty, ewentualnie jakieś bony do (usunięte przez administratora)?

Ex

Jeżeli chcesz, żeby pracodawca wycisnął z ciebie dosłowni wszystko, a dał w zamian minimum to trafiłeś/aś w dobre miejsce ;) Dziwie sie, że ocena tego pracodawcy to 3,5 (w chwili pisania). Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem, a jestem na rynku pracy od 20 lat. Dla mnie zasługują jako pracodawca na max 1,1. Zgadza się, kliniki mają ładne, ale to tylko przypudrowany pryszcz. Jedyni zadowoleni z tej pracy mogą być dyrektorzy i personel medyczny, reszta to zbędny wydatek. Większość dyrektorów, którzy tam pracują to jedna klika. Od nastu lat kurczowo sie trzymają swoich posad, a ręka ręka myję. Śmieszne jest to, że ci dyrektorzy są jak nasi celebryci tzn. potrafią dosłownie wszystko - śpiewać, tańczyć, aktorzyć. Każdy z nich to człowiek orkiestra. Nie powodzi sie na jednym stołku? Są przesuwani na kolejny i tak bez końca. Każdy z nich zna sie na sprzedaży, marketingu, administracji, medynie, zasobach ludzkich i wielu wielu innych dziedzinach, a bajzel rośnie. Polecam tylko jeżeli nie masz innego wyjścia, a czasami może i lepiej poszukać dłużej niż tam sobie szargać nerwy.

zdziwiony
@Ex

Mnie dziwią takie wpisy. Serio, piszesz że przepracowałeś juz w życiu 20 lat i cały czas dziwi Cię to, ze w jakiejs firmie stara kadra sie trzyma jak należy? Proszę Cie. wszedzie tak jest. I jak dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Ludzie przepracowali swoje w firmie, kilkanaście lat temu byli na Twoim miejscu, wiec jak widać wszystko sie da, tylko trzeba zacisnąć pasa i robić swoje. Nie żebym był jakims super fanem firmy, bo nie jestem, ale proszę Cię. Tak jest w większosci firm. A że sa jak człowiek orkiestra i bardzo dobrze. Pójdziesz to Cie nie odeslą z kwitkiem, tylko załatwia sprawe

prawda
@Ex

cała prawda. pracowałem w firmie 3 lata - nepotyzm i nieliczenie się z pracownikami. (usunięte przez administratora)

andi
@zdziwiony

Uwierz mi, że nie we wszystkich firmach jest tak. To co wyprawia Medicover nie ma nic wspólnego z jakością, czy rynkiem profesjonalnych usług. Bałagan totalny.

@andi

Ja nikogo nie bronie, wrecz przeciwnie. Nie pisze też że w medicover są jakieś cuda wianki i praca tutaj to czysta przyjemność. Po prostu mam świadomośc tego jak wyglada rynek pracy w tej branży. I ja i żona już troche w niej siedzimy i z niejednego pieca, jedliśmy chleb. Po prostu wiem że nie ma idealnych pracodawców i szefów. A schemat wyglada zazwyczaj tak, że pracownicy zaczynają mieć żale wtedy gdy zaczyna się od nich wymagać

loco
@zdziwiony

hahaha i tak i nie, ale fakt faktem, jak sie dogadujesz z szefem, na momencie załatwisz problem. Także wystarczy się troche postarać i trzymać sztamę z kim trzeba. Wszędzie tak to działa i sprawdza sie jak świat światem

@loco

czyli w skrócie - jak potrafisz wchodzić szefowi w (usunięte przez administratora) to załatwisz sprawę. to jest dokładnie jak działa ta firma. a szkoda, bo misja firmy jest szczytna, szkoda, że pracowników ma za nic.

loco
@jakub

Nie do końca to mam na myśli. Wystarczy po prostu robić swoje bez wchodzenia w czyjeś łaski. Jak pracujesz zgodnie z ustaleniami zawsze jest lżej cokolwiek załatwić, bo nikt o nic nie ma do Ciebie pretensji

Soon ex
@Ex

A w jakim oddziale pracujesz? Bo mam wrażenie jakbym czytał znów m.in. o naszej cudownej i wszystko potrafiącej krawcowej-influencerce, która nagle trafila do hrow w Medicover i z dnia na dzień została dyrektorem w Optyku

Ciekawy
@Soon ex

Hahaha ktoś tu chyba ma duuuże ambicje :) wyczuwam lekkie rozżalenie w podtekście. Staraj się staraj to może i Ty z czasem awansujesz Pracuj na swoje, a wchodzenie w czyjeś kompetencje lepiej odpuść. Pozdrawiam

@Ciekawy

Bardzo nie na miejscu komentarz osoby której dotyczy ten post. Pozwólcie nam pracownikom chociaż tutaj wyrażać swoje opinie

Zastanawiam się

Nikogo nie bronię... ale czy Twoim zdaniem na miejscu są zarzuty w kierunku prywatnych osób o jakiekolwiek 'wtyki', załatwianie stanowisk 'po znajomości' i co chyba najgorsze brak kompetencji bez wglądu w doświadczenie i umiejętności danej osoby?

Xoxo

Jak obecnie wyglada proces przedłużania umów? Umowa na okres próbny, potem rok i nieokreślony? Doszły mnie słuchy, ze zbytnio nie chcą teraz dawać umów na czas nieokreślony

Zebra
@Xoxo

Ogólnie jest rekomendacja żeby mieć możliwość manewrowania zatrudnieniem - czyli umowy najlepiej na czas określony. Obecnie jest trudno umowę przedłużyć -trzeba mieć zgodę samej góry.

Maciek

Jak wyglada praca w marketingu? Jaki panuje atmosfera? Czy można korzystać z pracy zdalnej?

Inflacja

Brak podwyzek inflacyjnych. Niedlugo nie zdziwie sie jak zalogi beda strajkowac. Oby doszlo do paralizu tej firmy ktora tylko jest lasa na pieniadze.

jak wszedzie
@Inflacja

Hahaha u żony w firmie nie było podwyżek od czasów covidowskich, a jak się pojawia temat to szef wychodzi. Tu jak dla mnie nie chodzi o to, że firma jest 'łasa na kasę', ale raczej o to, że jej po prostu nie ma. A nasz rząd kolejnymi podatkami, naszej pracowniczej sytuacji nie poprawia

Kamil
@Inflacja

strajkować to my wszyscy powinniśmy, ale raczej w kwestii sytuacji w kraju. Po co tak podburzasz atmosfere w ludziach? Jak Ci źle, to zawsze możesz sobie zmienić i poprawić. Nikt przecież nikogo na siłę do pracy nie zmusza.

Kadarka
@Kamil

A Ty z ktorego dzialu? Kadry?????

Nie polecam rekrutacji. Mój udział polegał na parodii spotkania. Pani Agnieszka o wyjątkowo białych zębach nie przeczytala cv i pytała o oczywiste fakty. Nie słuchała odpowiedzi, nie dopytywała. Miałem wrażenie że ktoś tej pani płaci od spotkania w formie akordu. Żenada

Gabriela
@Kandydat

no to teraz mnie zaciekawiłeś tą spekulacją. Może i nie akordu chyba... Chociaż dałby ktoś znać jak wynagradzani są tutaj tak właściwie rekruterzy? co jeszcze należy do ich konkretnych obowiązków pod firmą?

Dominika
@Kandydat

Jeśli myślę o tej samej Pani, to mam totalnie odmienne zdanie. Miałam wręcz wrażenie w trakcie rozmowy, że wie więcej o mnie niż ja sama. Rozmowa nie była długa, ale rzeczowa. Był konkret po prostu, więc nawet ja ze swojej strony nie dopytywałam o warunki. Pracy co prawda nie dostałam, ale wrażenia po rekrutacji mam pozytywne

Torcik

Cześć Czy możne ktoś jest z działu Sourcingu? jak wrażenia , czy warto tam pracować, jak atmosfera? jak Kierowniczka-bo jest nowa...

Seba

Od czego zależy wysokośc premii w dziale sprzedaży?

staszek
@Seba

Premia jest naliczana na podstawie wyników jak wszędzie

@staszek

Ok, a co jest zagwarantowane na wyposażeniu sprzedawcy?

Kondzio

Depresja...

Edi
@Kondzio

Dostajesz po podpisaniu umowy samochód, telefon i kompa.

@Edi

Ok, a są jakieś dodatkowe bonusy czy benefity dla działu sprzedaży?

Paula
@Seba

Podobnie jak na innych stanowiskach z tego co wiem, jesli dostaniesz oczywiscie umowę o pracę, czyli dostepy do platformy benefitowej, opiekę medyczną i ubezpieczenie

Olek

Witam, jak wygląda rekrutacja na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi pacjenta? Nie mam doświadczenia w rekrutacji i nie wiem czego mogę się spodziewać, a nie ukrywam, że bardzo mi zależy na tej pracy

Lolek
@Olek

Spokojnie nie ma się czym stresować, rozmowa jak rozmowa. Rekruter przeciez będzie widział po Twoim cv że masz niewielkie doświadczenie. Rozmowa pewnie będzie standardowa. W pierwszej części rozmowa o Twoim doświadczeniu i umiejetnosciach, a póxniej będziecie dyskutowac o warunkach. I taki tip ode mnie: nie bój sie zadawac pytan

Patryk
@Olek

Zasada jest jedna: nie ściemniaj. A jeśli nie masz doświadczenia to próbuj nadrobić umiejętnosciami i 'urokiem osobistym'. Powodzenia!

Nina
@Olek

I taka rada od starszej koleżanki, przygotuj się też na mniej standardowe pytania typu: Jak sobie radzić z trudnym klientem :)

Viktor

You better not get sick with Medicover. The worst customer experience I've had in my whole medical history. Awful (almost absent) customer service on "hotline", can't get my insurance/policy number (why do I even have to ask for it?), can't get an appointment with the doctor or a piece of medical advice for the whole day and several calls made already. And, of course, the hidden terms - I didn't expect my insurance to be invalid in all other medical institutions except for Medicover's, and this was not clearly stated in the offer and contracts we signed.

Elena

Kierownik Centrum przy ul. KLIMCZAKA stosuje (usunięte przez administratora)wobec pracowników. Sprawa jest już w Sądzie. Poprzedni koordynator wyleciał z firny bo wspomagał się %% w czasie pracy. Oczywiście każdy każdego kryje.

Myk
@Elena

No a na elektronowej nie potrafili zrobić porządku i nadal trzymają koordynatorkę która nie szanuje nikogo

Nokaut
@Elena

Masz na to jakieś dowody? Ludzie nie oczerniajcie innych personalnie. Przeciez to uderza osobiście w konkretne osoby. Jak coś widzisz, to zgłoś to wyżej, a nie bezpodstawnie rzucasz publicznie oskarżenia

Danka
@Elena

Nikt nikogo nie kryje, tylko przy takich zarzutach sprawa musi być wyjasniona na każdym froncie. Masz świadomośc tego jak poważne jest to oskarżenie?

Przesada
@Danka

Dokładnie, nie kumam takiej nagonki tutaj na goworku bez żadnych dowodów. Na kilometr brzydko to pachnie potrzebą 'wyleczenia własnego ego'

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 13 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover