Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Xuxu

Drodzy pracownicy Jak się Wam pracuje z panem Michałem (usunięte przez administratora) - dyrektorem od spraw rozwoju telemedycyny? Dużo osób zwolnił już? A ile przez niego osób wycierpiało? Chętnie się dowiem, bo Medicover to 3 firma w niezbyt długim okresie, gdzie podjął pracę. 2 poprzednie upadły...

morrison007

Czesc kochane higienistki z Medicover Sosnowa w Gdansku. Jak Wasze nastroje w Nowym Roku 2023. Czy nadal musicie pracowac z technikiem dentystycznym i psycho menadzerem Michalem? W zeszlym roku zwalnial personel czesciej niz chodzil na papierosa pod balkonami Medicover. Chyba ze w centrali polapali sie, ze cos z nim nie halo i wyrzucili go na zbity ysk?

Webcast

Poziom chamstwa na webcastcie na czacie byl zalosny. Chodzi mi o komentarzyki, broniace wiadomo kogo. Jaki to dzial benefitow wynagrodzen sprawiedliwy. Zenujace to bylo. Firma chwali sie zyskami, a podwyzki inflacyjnej brak... Zaslaniaja sie kosztami. A my pracownicy to co? Prad woda ogrzewanie!!! Nie wspomne o tych co maja kredyty.

Agnieszka
@Webcast

Ale o co chodzi? Że benefity sa niesprawiedliwe? Właśnie szukam info o pracy jako Doradca ds. Opieki Medycznej. I bardzo mnie te benefity interesują. Jakie dodatki można dostać na tym stanowisku? Chodzi mi o takie pozafinansowe? Sa jakieś karty sportowe czy paczki na święta?

Webkast
@Agnieszka

Jest g. Wielkie w tej firmie. Firma sie chwalila znowu wzrostami przychodow pracownikom nie dali podwyzek inflacyjnych. Slyszalam, ze w jednej spolce odejda masowo po nowym roku. Bedzie prezent.

witam
@Agnieszka

Żanujący komentasz @webcast. Oczywiście, że są dodatki. Tylko widze, że niektórym po prostu nigdy się nie dogodzi. Jak dla mnie powiedz siostrze, żeby próbowała. Coraz mniej firm decyduje się na benefity, a tutaj w końcu są, bo chocby karta sportowa czy programy kafeteryjne, że i opiece medycznej nie wspomnę

Lidka
@witam

To fakt, opieka medyczna jest ok szczególnie jak ma się rodzinę, bo można bliskich właczyć do programy

Doktor

Pytanie do osób zatrudnionych na stanowisku lekarza, specjalizacja nie ma znaczenia na ten moment. Na jakich warunkach pracujecie? Kontrakt czy zlecenie? Co jest bardziej opłacalne wg Was? I jeszcze jedno czy pracujecie w systemie teleporad?

Kamil
@Doktor

Mnie bardziej opłacało się przejśc na kontrakt, bo nie mam w tej chwili jeszcze zobowiązań w innych placówkach. Co do teleporad, bardzo polecam, bo tak jest wiadomo spokojniej :p podobnie jak Telecentrum, choć z tego co wiem taka opcja jest tylko dla wybranych specjalizacji i co ważne odbywa się również stacjonarnie. Pozdrawiam

Doktor
@Kamil

Dzięki za opinię. Osobiście zastanawiam się nad umową zleceniem jednak. Dla jakich konkretnie specjalizacji możliwa jest praca w formie teleporad? Pewnie interniści, pediatrzy? I jeszcze mam pytanie o pacjentów. Jak to funkcjonuje w medicover: czy pacjenci są abonamentowi jak to bywa w przypadku większości placówek prywatnych?

Kamil
@Doktor

Zgadza się w systemie Telecentrum działają interniści, specjaliści medycyny rodzinnej, pediatrzy i endokrynolodzy z tego co kojarzę. Jeśli chodzi o samych pacjentów, to przyjmujemy głównie pacjentów abonamentowych, którzy sa umawiani na konkretne godziny, co nie powiem jest sporym udogodnieniem, bo nie ma kilkumetrowych kolejek w poczekalni.

rozmowa telefoniczna - 3 min

pytanie o dostepnosc i wynagrodzenia (brak pytan o kompetencje).... w aplikacji podano 6000 brutto, a w rozmowie 6500 zl... serio? 500 zl robi wam taka roznice i od razu przekreslacie pracownika? bylo to slychac juz w glosie samej rekruterki, ze czlowiek jest juz skreslony... smieszne;)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
kandydat

Dzwoni Pani z HR, nawet bez "zbędnego" poinformowania zaczyna przeprowadzać rozmowę i później cisza. Ani dziękuję, ani nic. Niepoważni ludzie

Danio
@kandydat

No daj im chwilę. Skoro robi rekrutacje telefonicznie to musi obdzwonić wszystkich kandydatów. Do znajomej odezwali się dopiero po miesiącu jak skończyli ze wszystkimi, niestety odpowiedź była u niej odmowna

Loco
@kandydat

To teraz standard, żeby przyspieszyć wstępną weryfikację. Do męża dzwonili z innej firmy w odpowiedzi na jego cv, gdy był w trasie i malo tego, pani powiedziała, że jesli teraz nie pogadają, to taka szansa może mu się już więcej nie przydarzyć :D

Olga
@Loco

Czyli pomimo kwalifikacji można odpaść przez brak rozmowy bo nie ma się czasu jak akurat dzwonią? Jakiego to stanowiska dotyczyło w ogóle?

Olga
@Olga

Na to wychodzi. To pewnie zależy od firmy. Ta, z której dzwonili do męża, jak się później okazało szukała kogoś na cito, bo pracownik z dnia na dzień rzucił papiery i tyle go widzieli, prawdopodobnie wyjechał z kraju. W medicover tak raczej nie jest, zawsze można się umówić na wstępną rozmowę weryfikującą na spokojnie, jesli ma byc prowadzona telefonicznie.

Długoletni klient

Korzystamy z Medicover od ponad 10 lat. Kiedy do nich dołączyliśmy ówczesny opiekun klienta był osobą na poziomie, kontaktujący się ze swoimi klientami. Wszystkie błędy, pomyłki i niedopatrzenia były załatwiane od ręki, sytuację wyjaśniane na bieżąco, a sama firma szła na rękę klientom dla dobra swojego wizerunku i współpracy. W tym momencie Medicover z jakością swoich usług biznesowych zjechał do poziomu NFZ. Nie mają za grosz ochoty czegokolwiek wyjaśnić, nie zależy im na kliencie. Klienci nie mają swoich opiekunów, z którymi można cokolwiek załatwić. Od 2020 roku na infolinię nie idzie się dodzwonić albo czeka się bardzo długo. Brak osób kompetentnych do wyjaśnienia jakiejkolwiek sprawy. Jeśli nawet klient się pomyli to brak po stronie Medicover jakiejkolwiek dobrej woli i chęci do nawiązania pozytywnej relacji i pójścia na rękę klientowi. Zdecydowanie polecam przyszłym klientom, żeby rozejrzeli się w ofertach u konkurencji i sprawdzili jak wygląda współpraca z opiekunem klienta tutaj i w innych firmach zanim podpiszą jakąkolwiek umowę na obsługę pracowników w ich firmie.

obecny_pracownik

Cześć, Zostawiam opinię, aby przestrzec potencjalnych kandydatów do pracy w biurze Medicover. Jako obecny pracownik oceniam firmę negatywnie: 1. Pracownik jest traktowany jak siła robocza - wyzysk, darmowe nadgodziny, nacisk (żeby nie powiedzieć (usunięte przez administratora)) w większości działów 2. Firma składa się z wielu spółek (tak, nawet ok. 200) co powoduje chaos informacyjny i organizacyjny w pracy 3. Nawet jeśli pracujesz tylko dla jednej spółki nie ma żadnych standardów i zasad, nie w Polsce. Brak sprecyzowanych obowiązków dla stanowisk, więc ile dasz radę, a jak już nie dajesz to następny 4. Wynagrodzenie i benefity są niskie, nierynkowe, zamrożone, zero podwyżek, nagród czy jakichkolwiek zachęt do pracy 5. Kompetencje zatrudnianych osób na specjalistycznych i kierowniczych stanowiskach nie są weryfikowane, często również niskie

Koleś
@obecny_pracownik

No to pojechałeś. Wynagrodzenie i benefity to się zgodzę, mogłyby być lepsze, ale patrząc na to co dostaje od swojej firmy np. moja żona, uważam że i tak jesteśmy w korzystnej sytuacji, bo w ogóle są. Oni nie mają kompletnie nic. Standardy pracy, jakieś jednak są. Przecież już na rozmowie rekrutacyjnej jasno się określa kto co powinien, jakie ma obowiązki na danym stanowisku. U mnie tak było i sa w miare zachowane do tej pory. Kwestia negocjowania swoich warunków. Chaos informacyjny, to tak bardzo górnolotnie nazwane, bo uwierz że w innych firmach to jest dopiero sajgon, więc jak firma działa ogólnopolsko to naturalne, że jest zamieszanie. Dla mnie nie ma nic odkrywczego i też nic nadzwyczaj innego w tym na co zwróciłes uwage, biorąc pod uwage jak funkcjonuje większosc firm w tym kraju

Czarny
@obecny_pracownik

Szukanie dziury w całym. Benefity? Ciesz się, że cokolwiek dostajesz do pensji

@Czarny

To akurat prawda. Siostrze w robo poucinali wszystkie 'dodatki' i premie. Podwyżki nie dostała od hohoho. A w tym roku już im nawet szefo zapowiedział, że premie świateczne też będą 'bidne'.

Ladnie nas wydy... Z benefitami. Ta firma to dno.

@678

Możesz rozwinac? Jak nas wydymali? Nie rozumiem Przeciez jest ok, o co chodzi?

Aha
@były pracownik

Hmm, zmniejszyli ilość punktów na platformie - nic już tak naprawdę nie weźmiesz na niej. Dorzucili pakiet sportowy, który będzie rozliczany PRZEZ PRACOWNIKA jako dodatek, więc oczywiście PIT będzie z dopłatą, bo przerzucili podatek na pracownika - czy tego chcesz czy też nie. Zmniejszyli dodatek świąteczny. Ale ogólnie sytuacja jest super, co kwartał w mailu dowiadujemy się jak bardzo się rozwijamy, jak niesamowicie nam idzie i jak to nie ma żadnych problemów. Na webinarach, wszystkie negatywne pytania bądź jakkolwiek problematyczne są po prostu omijane. Oczywiście widełki na punkty czy dodatek świąteczny świadczy, że wszyscy jesteśmy aż nazbyt bogaci wg. Firmy i nie potrzebujemy pieniędzy bo mamy ich tyle, że nie wiemy co z nimi robić. Z każdym rokiem jest coraz gorzej.

Irek

Pytanko mam, czy komuś udało się przejść na wyższe stanowisko w medicover? Co zrobić żeby awansować? na poczatku była mowa o jasnej ściezce kariery, ale jakoś opornie z tym idzie

Postaraj się
@Irek

Chyba co tydzień wysyłane sa przez hr aktualne oferty pracy. Każdy moze się rozwijać tylko trzeba też dac coś od siebie, bo jak możesz awansować, pracując np. na recepcji bez odpowiedniego przygotowania na inne stanowisko? Zrób jakąś certyfikację, pogadaj z hrem. Możliwosci jest wiele

Prawda
@Postaraj się

Dokładnie, można próbować sił w innych obszarach, a nawet przejść z centrów medycznych do centrali. Trzeba tylko mieć odpowiednie uprawnienia. Idź do hru i zapytaj jak wyglada ścieżka kariery Twojego stanowiska

Eleonora

Mam pytanie do obecnych pracowników zatrudnionych w siedzibie, w Warszawie- czy od niedawna panujący tam (usunięte przez administratora) rozpoczął już proceder zwalniania pracowników? Czy zaczął zatrudniać swoich znajomych i rodzinkę? Bardzo mnie to ciekawi, bo jestem z jednej z firm, którą zniszczył w ten sposób...

zainteresowany
@Eleonora

A o kogo chodzi bo admin usunął, ostatnio tylu nowych doszło do kierownictwa, że nie wiadomo o kim piszesz (nie pomaga fakt, że Admin usunął dane), jakieś imię albo coś?

Olak

Cześć Do kiedy jest wypłata podstawy na stanowisku doradca klienta ds pacjenta ? Jaka jest podstawa wynagrodzenia i atmosfera w pracy ?

@Olak

Atmosfera pracy jest spoko. Mnie pasuje, nikt się nie czepia, wiesz co masz robic i robić. Sporo młodych osób, więc jest fajna energia. Kasa jakaś jest, rewelacji nie ma, ale mnie wystarcza póki co. Pozdro

Janek33
@Bartek

A coś więcej poza stałym wynagrodzeniem jest? Mam na myśli tzw. benefity pracownicze? W firmach różnie się do tego podchodzi. W poprzedniej pracy nawet premii nie było, a jak przyszedł covid to poleciało nawet po pensjach, teraz zresztą też nie jest lepiej, bo wszystko zrzucaja na inflację. Więc też się zaczynam rozglądać i tak trafiłem tutaj

Rogal
@Janek33

Tak, jest karta sportowa i opieka medyczna

Olak
@Rogal

A jak atmosfera w pracy? Ludzie ok? Da się w razie potrzeby z kimś zamienić w grafiku?

Danka
@Olak

Tak, można się dogadać z kimś, gdy coś komuś nie pasuje w grafiku. Czasami nawet z dnia na dzień można się zamienić, byle się porozumieć. Na ludzi naprawde nie mozna narzekać, są w porządku. A najlepiej od razu przed ustalaniem grafiku, zgłosić koordynatorowi że się danego dnia nie może i to uwzględnią.

Mateusz

Cześc wszystkim czy standardem w medicover jest umowa zlecenie? Przyznam że nie bardzo mi to leży. Jestem po studiach, szukam stabilnego zatrudnienia, dlatego śmieciówki mnie nie interesują. A wiem że wiekszosc prywatnych placówek tak działa

mm

Niestety to standard

Sara
@Mateusz

Zależy, jakiej pracy szukasz, na jakim stanowisku. Ja od razu otrzymałam umowę o pracę. Wszyscy, których znam mają taką formę zatrudnienia.

Milka
@Mateusz

niestety tak jest i tutaj, tylko zleceniówki, umowę o pracę ewentualnie po roku pracy

Werka
@Mateusz

Nie, to nie jest standard. Wielu osobom zlecenie jest po prostu bardziej na ręke szczególnie studentom. Mnie od razu dali umowe o prace, co zaznaczyłam że jest moim priorytetem na rozmowie rekrutacyjnej. Nie było z tym problemu. Pewnie też to zalezy od stanowiska na jakie aplikujesz

Natalia
@Mateusz

zdecydowanie częściej zatrudniają na umowę o pracę.

Kisa
@Milka

No nie wiem, jak przebiegała twoja rozmowa na rekrutacji, ale ja zaznaczyłam od razu, że zależy mi na uop i taką umowę też dostałam.

Rambo
@Milka

Eeee tam, nie zgodze się. Też dostałem od razu umowę o pracę. Trzeba po prostu zagadać na rozmowie. Nie tylko rekruter może przeciez dopytywac, kandydat też ma prawo stawiać warunki. A że ludzie teraz są w różnych sytuacjach finansowych, to trzeba walczyć o swoje i się dopominać

Jarek

Czy znajdzie się tu lekarz, który dostał wynagrodzenie za polecenie? Gdzie? Kiedy i do kogo się zgłosić, żeby nikt nie przeoczył że się kogoś poleciło?

Elo
@Jarek

A coś takiego w ogóle tutaj funkcjonuje? Jak to wygląda?

Kisa
@Elo

Tak. Takiego pracownika należy polecić zanim zostanie zatrudniony. Wiem, bo sama poleciałam, to jest akurat super sprawa

Maniek
@Elo

No funkcjonuje i całkiem ładną gotówkę można z tego wyciągnąć przynajmniej jeśli chodzi o stanowisko lekarzy, nie wiem jak jest z pozostałymi rekrutacjami. Dlatego też wysyłają na bieżąco info o nowych rekrutacjach. Jak masz kogoś, to dawaj i ciśnij po swoje. Pozdro

niezadowolony klient

Jako klient medicoveru stanowczo odradzam usługi u nich. Mają okropnie długie terminy oczekiwania na jakiekolwiek badanie, np. 1,5 miesiąca czekam już na USG kolana. Pomimo tego, że dane badanie masz w zakresie swoich usług - PŁACISZ ZA TO - lekarz odmawia wydania skierowania na badania powołując się na to iż "jestem młoda i zdrowa". Miało to miejsce kilkukrotnie. Jest to jeden wielki żart i parodia.

Ruda

Jak wygląda praca na stanowisku higienistki stomatologicznej w Medicover? Czy warto pchać się do tej firmy na tym stanowisku?

Jowita
@Ruda

Znajoma pracowała, ale to już dawno temu, ogólnie nie narzekała. Może poza tym co wszyscy, czyli że ciężko bo pacjenci bardzo różni i że bywa stresująco. Ale to chyba normalne w tej pracy. Warunki nie są złe, są niezłe świadczenia przynajmniej dla mnie. We wcześniejszej pracy nie mieliśmy prywatnej opieki medycznej

Amando
@Ruda

Patrząc przez pryzmat tego co się dzieje na rynku pracy to jak dla mnie warto próbować. A przynajmniej umówić się na rozmowę i przegadac warunki, bo ludzie na forach pisali i piszą różne rzeczy. Lepiej przekonac się samemu co firma oferuje

Uuu
@Amando

A co się dzieje na rynku pracy?

Gabriela
@Uuu

A tu nie chodzi o to, że zapotrzebowanie na medyków wszelkiej maści wcześniej było?

Amando
@Uuu

Mowi się, że praca jest bo i jest, ale warunki są słabe, a inflacja rośnie. Firmy rezygnują z jakichkolwiek benefitów pracowniczych, a przy tym pensje są nieadekwatne do obowiązków

aga
@Ruda

higienistki otrzymują 10 zł za 1 zabieg higieny, bo koleżanka pracowała, poza tym musi wyrobić normę/limit tzw. higien, w innym przypadku nie wypłacą

Marek7 Gdansk
@Ruda

Bylem pacjentem fajnej higienistki w Gdansku na Sosnowej. Wysoka, typ modelki i dobrze robila skaling. Czy ta pani nafal tam pracuje? Asystowala tez pani profesor Maciejewskiej. Znowu mam kamien, wiec planuje wizyte. Bede wdzieczny za odpowiedz.

moreno
@Marek7 Gdansk

Zapewne chodzi o dr. higieny Weronike (usunięte przez administratora)Zapraszamy na ponowny skaling na Sosnowa.

Maciek

Na jakich warunkach zatrudniani są lekarze? Umowa kontrakt, od razu na stałe czy jest okres próbny? Proszę o odpowiedzi

@Maciek

Witam, można się zatrudnić na kilka możliwości. Jest opcja zarówno umowy na zlecenie, jak i umowy kontraktowej. Pracowałem w medicover pare lat, jednak sytuacja życiowa zmusiła mnie do wyjazdu za granicę. Niemniej nie żałuje. Tak naprawde tam zaczynałem. Firma jest rozwojowa, ma też dobra opinie na rynku w naszej specjalizacji

Maciek
@Adam

A można dopytać jak ocenia Pan warunki pracy i nie mam tutaj na myśli zarobków, a raczej relacje pracownicze, standardy, jacy pacjenci przychodzą, jaki generalnie jest poziom usług medicover świadczonych przez lekarzy?

@Maciek

Witam, generalnie jest podobnie jak wszędzie . Pracy jest sporo. Kolejki do lekarzy jak w każdej innej placówce, ale tutaj jest plus, że nie ma umówionych 2 pacjentów na 15 minut, co jest częstym zjawiskiem widzę. I atmosfera też jest całkiem przyjazna, a przede wszystkim na koleżeństwo nie można narzekać

@Adam

A zarobki jakie jeśli można spytać, tak w przeliczeniu na czas pracy. pozdrawiam

Wojciech
@Bartek

To zalezy jaka umowa. Bo jest opcja porozumienia się na zlecenie, ale i kontrakt. Idą bardzo na rękę. Nie ma problemu żeby sie dogadać

Sylwia

Szukam pracy w administracji. Jak wygląda zatrudnienie w medicover? Jest szansa na angaż mimo że z tego co wiedze nie ma ogłoszenia? Jakie warunki i oczekiwania?

Czerwona
@Sylwia

Co dokładnie masz na myśli przez 'administrację'? Na jakie konkretne stanowisko chcesz startować? Generalnie jak szukasz albo dopiero sie rozglądasz, to zawsze warto wysłać. CV zawsze zostaje w bazie. Do mnie tak odezwali się z medicover po miesiącu, a też nie było info o prowadzonej rekrutacji.

Sylwia
@Czerwona

Aktualnie pracuję w recepcji, jestem 3 lata po studiach. Skończyłam administrację. I myślę że na ten moment pewnie będę kontynuować szukanie pod tym kątem, choć nie ukrywam że zalezy mi na rozwoju. O pracy na recepcji w medicover są zbieżne opinie. Stąd moje pytanie czy jest wymagany angielski? Jakie sa inne oczekiwani an to stanowisko i czy jest szansa na rozwój?

Czerwona
@Sylwia

Angielski z tego co wiem jest wymagany na poziomie komunikatywnym. Praca nie jest łatwa, koleżanka pracowała własnie na recepcji dłuższy czas. Pacjenci raczej nie są zbyt myli, ale skoro już tak w innej placówce to pewnie masz tego świadomość. Trzeba być cierpliwym i wyrozumiałym. Atmosfera ogólnie jest ok, co do kasy nie wiem, ale na pewno dostaniesz benefity, z których myśle warto korzystać bo opieka medyczna w tych czasach to fajny dodatek. Plus oczywiscie karta sportowa

ANGIELSKI

Hej! Bardzo proszę o info, jak to jest z tym angielskim ? W formularzach dot. pracy są pytania w jakim stopniu zna się język angielski. czy jest on weryfikiwany ? CY faktycznie w pracy potrzebny jest stopień aż B2 ? W obecnej pracy nie jestem orłem z angielskiego, ale zwroty medyczne, podstawowe pozwalają mi na swobodną komunikację. myślę że jestem na poziomie A2 i dobrze sobie radzę. Czy taka osoba ma szansę ?

Pablos
@ANGIELSKI

Szansa jest zawsze, ale z doświadczenia wiem, że skoro jest w wymaganiach wyraźnie wskazany poziom zaawansowania, to nie ma się co kłócić, tylko najwyraźniej takiego się oczekuje. Z drugiej strony jak napisałem szanse są zawsze, szczególnie że może zbyt surowo siebie oceniasz. Z pewnością rozmowa kwalifikacyjne zweryfikuje wszystko. Ja bym pewnie próbował gdyby mi zależało. Powodzonka!

@ANGIELSKI

Oczywiście, jeśli chodzi o mnie to nie weryfikowali poziomu mojego angielskiego, to i tak wyjdzie w trakcie rozmowy z pacjentem, potrzebujesz komunikować się w sposób swobodny.

Julka
@pracownik

Na oszustwie, nawet maleńkim w CV daleko nie zajedziesz. Jeśli w wymaganiach na dane stanowisko jest oczekiwanie znajomości języka na konkretnym poziomie, to najwyraźniej taki będzie przydatny w pracy

Optyk

W optyku wlasnie zaczęły się z dnia na dzien zwolnienia pracowników salonow, rowniez optometrystow. Na co dzien jest rozdawanie bonów, wydzwanianie do klientów, tajemniczy klient, żebranie niemal o każdą sprzedaż, sprzedawanie w optyku (!) szamponów, witamin w zamian za targety których nie da się zrealizowac. Nie zrobisz targetu- twoja premia indywidualna jest pomniejszana. A do realizacji brakuje kilkadziesiąt tysięcy w każdym salonie. Najprosciej jest przeszacować target, żeby nie zapłacić premii w momencie kiedy wszystko dookoła drożeje. I to jest firmą która na rynku chce się szczycić dobra atmosfera w pracy.

Zainteresowana
@Optyk

@Optyk Dlaczego są zwolnienia skoro cały czas otwierają nowe salony?

Clarens
@Optyk

Optyk to jest tylko nazwa z optyka nie ma nic wspólnego. Ludzie bez przeszkolenia rzuceni na głęboką wode. (usunięte przez administratora) błedów. Nacisk zeby tylko sprzedac, nie wazne ze nie pasuje ale musi być najdrożej i najważniejsze sa szampony!!!Płace marne jak w Lidlu. Pani dyrektor zarządzająca nie ma pojęcia o optyce i handlu. Cisną na sprzedaż tyle ze ludzie do galerii ida a nie do nas bo jestesmy w biurowcu i jedyna atrakcją na zakupy jest Żabka.

Clarens
@Zainteresowana

Gdzie te sklepy otwieraja?

Czarek
@Zainteresowana

Nie przesadzajmy z tym zwalnianiem z dnia na dzień. Nie jestem w temacie, ale skoro otwierają nowe salony to po co mieliby zwalniać ludzi, w których w jakimś stopniu firma zainwestowała choćby przez czas dla pracownika na szkolenie? To niedorzeczne

ex pracownik
@Clarens

niestety potwierdzam że chyba jedyne co dyrekcja potrafi robić z okularami to zdjęcia, poza tym zero pojęcia o optyce i sprzedaży a pracownicy są królikami doświadczalnymi

Optyk2
@Optyk

A bedzie jeszcze gorzej. Targety, zwolnienia. Czy moze byc jeszcze gorzej?

Lucek
@ex pracownik

A jednak to jakoś funkcjonuje. Zastanawiam się właśnie nad złożeniem cv i jestem w kropce, bo z jednej stronie subiektywne odczucia pracowników szczególnie tych, których nie ma już w firmie, a z drugiej renoma marki. Gdyby rzeczywiście było tak źle po co otwieraliby kolejne oddziały i kim? Skoro pracownicy nie mają odpowiedniego przygotowania. Jakoś średnio te argumenty do mnie przemawiają. Aż wierzyć się nie chce, żeby było aż tak źle?

Janek
@Lucek

Składaj składaj, nic nie stracisz. Po rozmowie będziesz już coś wiedział. Poza tym najpierw zaproponują Ci umowę na czas próbny. Nikt nikogo nie zmusza, a jak dla mnie skoro szukasz bo gdzieś indziej nie jest ciekawie, to próbuj

Marianek

Gdansk Sosnowa, tak wyglada praca stom. asystentki/higienistki w nowej lokalizacji w Gdanski: klitka do sterylizacji szesciu unitow, jeden autoklaw. Praca czasami do godziny 22.00. Centrala wymusza wziecie kilku szpryc przeciw c19 w ich firmowych punktach. Non stop rekrutacja, bo co chwila zwalnia manager, ktory jest technikiem dentystycznym ciagle na papierosku pod balkonami przy socjalu. Powodzenia

Narcyz
@Marianek

Nonono, ale to nie jest forum gowork Gdańsk... klitka? A jaka ma być według Ciebie powierzchnia pomieszczenia do sterylizacji?Jesli nie byłoby zgodne ze standardami, raczej nie miałoby szans na powstanie. Są przecież standardy bhp czy sanitarne, których firma musi się trzymac odgórnie

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 13 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover