Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Czarek

Cześć, dopytuję bo nie rozumiem struktury, a przymierzam się do złożenia swojej aplikacji. Praca w administracji. Kim jest przełożony? Jak wygląda system nadzorowania pracy podwładny-przełożony? I generalnie jacy są ludzie? Mozna się dogadać?

Morning
@Czarek

To zależy dokładnie do jakiego działu trafisz. Ja jakoś wielce nie narzekam, no chociaż wiadomo że zawsze mogłoby być lepiej, ale... i gorzej. Jak złapiesz dobry kontakt z kierownikiem od razu to się dogadasz bez problemu o wolne czy żeby wyjść wczesniej z pracy

J A

Byłam w procesie rekrutacyjnym na wyższe stanowisko niż recepcja. Rekrutacja składająca się z kilku etapów i nikt nawet nie raczył wysłać e-maila, już nawet nie mówię o telefonie, że nie decydują się na nawiązanie współpracy. Ogłoszenie dalej aktywne. Totalny brak szacunku… Jeśli tak podchodzą do ludzi to całe szczęście, że już teraz się o tym przekonałam.

Daria
@J A

Dawno temu byłaś? W medicover procesy rekrutacyjne potrafią się przeciągać i to sporo. Sama pamiętać czekałam kilka tygodni na odzew, ale w końcu był telefon. Do siostry też swojego czasu oddzwonili po dłuższym czasie. Jej się niestety nie udało, ale kontakt był

Medicover stomatologiaszczecin

Nie polecam pracy w Medicover Stomatologia. Praca w soboty za śmieszny wolny dzień w tygodniu. W firmie panuje chaos. Były sytuacje, gdzie brakowało środków ochrony indywidualnej (rękawiczki itp) lub innych niezbędnych materiałów stomatologicznych do pracy! Kadra koordynująca z „pierwszej łapanki” brak wiedzy stomatologicznej. Duża rotacja pracowników.

Sandra
@Medicover stomatologiaszczecin

Nie przesadzaj. Przez całą swoja kadencje w medicover nie miałam sytuacji, zeby brakowało jakichkolwiek środków higienicznych, tym bardziej ochronnych. Zgłaszałaś problem? Akurat o takie podstawy to tutaj dbają. A co do pracy w soboty to chyba tez nie do końca tak jest. Znajoma mówiła że jest dla chętnych. A w zamian dostajesz wolny dzień w tygodniu. Niektórym taki układ pasuje

Bruno Mars
@Medicover stomatologiaszczecin

Nie ma co generalizować, rzecz jasna Ale ja tez nie mam dobrego doświadczenia pracy z kierownictwem. Mi przyszło trafić na ludzi niedokształconych do bycia leaderem, słabych w komunikacji pośredniej i bezpośredniej, konfliktowych itp. Duża rotacja, słaba płaca - więc czego się spodziewać, wiadomo kto bierze te posadę???? Szkoda, ze na wszystkim tracą niewinni pacjenci, którzy wydają sporo pieniędzy, sponsorując to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Kropka
@Sandra

Grafik zmienia się 10 razy w ciągu miesiąca. Kierowniczka potrafi napisać smsa że masz wolne 4h przed rozpoczęciem twojej zmiany i powiedzieć że w zamian za to spontaniczne niechciane wolne masz przyjść w sobotę do pracy. Asystentki i higienistki mają często zmiany po 6 h więc żeby wyrobić etat zasuwają i w sobotę. Albo pracują od 7:30 do 20:30 i mają wolny dzień w środku tygodnia. Środki ochrony osobistej typu rękawiczki fakt zawsze jakieś są. Np lateksowe albo .w rozmiarze XS lub xl czyli jak rozmiarach ktory najmniej osób. Faktycznie często brakuje rękawiczek w odpowiednim rozmiarze a jak wiadomo dobrze dobrane rękawiczki to wieksza ochrona i wygodniej się pracuje..

@Kropka

Tak częste zmiany w grafiku czym są wywołane? Bo ja to myśle czy to nie jest na przykład problem spowodowany ewentualną chorobą drugiej pracownicy czy są jakieś inne powody ? Jako higienistka nastawiona jestem na prace po godzinach i zmiany w soboty wiec git. Ale martwi mnie kwestia asortymentu. Przykład rękawiczek. Osoba która zajmuje się dopełnianiem, kontrolą i składaniem zamówień wie ze pracownicy wymagają również innych rozmiarów i to ignoruje czy to po prostu jest kwestia braków porozumienia między osobami?

Co dalej
@Bruno Mars

Niewinni pacjenci? To ciekawe. Cierpią chyba dzięki pracy równie niewinnych pracowników xd pewnie za chwilę mnie tutaj zjecie komentarzami, ale trudno na szczescie są anonimowe. Na każdą prace mozna narzekać, żalić się i wymyslać niestworzone historie na kierowników. Ale po co? Jesli pracuje sie komuś źle, to ja się pytam co jeszcze tutaj robisz?

NAJGORSZA MEDYCYNA

NIE KUPUJCIE TAM ABONAMENTU!!!! Jedyne co macie to internista online który zapisze vitC!!!! Nie ma miejsc do specjalistów, z urazami musicie czekać MIESIĄC!!!! na infolinii bezuzyteczni!!! JEŚLI CHCESZ ZDYCHAĆ TO KUP TAM ABONAMET!!! (usunięte przez administratora), Lux Med 10000000000 x lepsza opieka!!!!!! MEDICOVER (usunięte przez administratora)!!!!

rozmowa telefoniczna - 3 min

pytanie o dostepnosc i wynagrodzenia (brak pytan o kompetencje).... w aplikacji podano 6000 brutto, a w rozmowie 6500 zl... serio? 500 zl robi wam taka roznice i od razu przekreslacie pracownika? bylo to slychac juz w glosie samej rekruterki, ze czlowiek jest juz skreslony... smieszne;)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Artur

Czy ktoś z Państwa aplikował w ostatnim czasie na stanowisko OPIEKUN DS. RELACJI BIZNESOWYCH w Warszawie? Ja miałem rozmowe z panią z HR na teams'ach nieco ponad tydzień temu i strasznie dlugo każa czekac na informacje zwrotną, a dodam, że pani powiedziala, że beda sie kontaktowac niezaleznie od decyzji. W Medicover zawsze tak długo trwają rekrutacje, czy po prostu juz odpuscic czekanie na telefon? Ktos jest/ był w podobnej sytuacji? :)

@Artur

Hej, a próbowałeś się z nimi skontaktować i zapytać o te feedback? Jak już napisałeś, że byłeś na rozmowie, to powiesz czy to była tylko jedna rozmowa rekrutacyjna, czy to był bardziej złożony etap? No i napisałbyś jakie pytania padały na rozmowie i czy sprawdzali Twoją wiedzę jakimiś testami lub zadaniami? :)

Artur

Chciałem jeszcze poczekać na odzew z ich strony, ale może faktycznie sam spróbuję sir skontaktować z nimi, bo to już zdecydowanie za długo trwa :/ generalnie z tego co wiem to miały być dwa etapy rozmowy. Jeden był na teamsaxh online właśnie, a drugi już w siedzibie firnie. Pytania raczej były typowo standardowe. Co robiłem poprzednio dlaczego szukam nowej pracy dlaczego u nich takie basic pytania. Tym bardziej że rozmowa wg mnie poszła naprawdę dobrze więc nie rozumiem czemu się nikt nie odzywa tak długo:( mo

Karol
@Artur

Lepiej zawsze dzwonić i się dopytywać, jedne rekrutacje trwają dłużej, drugie krócej, nie przewidzisz. Mi dali info zwrotne po 2 ty.

Kowalski

Nie sprawdzam opinii na portalach jak ten o firmach, bo wiem z czym to się je. Sam kiedyś byłem w grupie osób, które wrzucały negatywy tylko po to, aby firmie dopiec zwłaszcza po swoim odejściu. Nie rozumiem takiego działania, ale to inna rzecz. Znajomy powiedział, że dzieją się tutaj cuda wianki, wiec wpadłem poczytać i dodać parę słów od siebie. W medicover nie pracuje od kilku lat (celowo nie podaje ilu konkretnie, zeby wzbudzać powiązań). Moja opinia o firmie sie nie zmieniła. Nigdy nie było super dobrze. Ale nie było też takiego dramatu jak tu się wypisuje. Kadra też bywała różna, ale zawsze mozna było się porozumieć. Wystarczyło spróbować. Dementuję plotki niżej o złym traktowaniu szarego pracownika (sam takim byłem). Powiem tylko tyle: jak ktoś chce, to będzie pracował, jak nie to szukał powodów

Czarny
@Kowalski

Fanem medicovera nie jestem, ale masz kolego rację. Przecież nie ma przymusu pracować tutaj. Nie chcesz, to sie zwalniasz i szukasz szczescia gdzie indziej. Najwyraźniej niektórzy maja za dużo wolnego czasu. Polecam siłownie na rozładowanie dodatkowej energii. Mamy nawet przecież karty sportowe, wiec ot czas je uruchomić ;p

Jane

Wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi niestety... (usunięte przez administratora)

pawel b

nie wiem dlaczego mój wpis (moja odpowiedź) został usunięty - chyba komuś zależy, żeby ktoś robił politykę na moim grzbiecie. zatem jeszcze raz - pocztą pantoflowa doszły mnie słuchy o tym wpisie i o tym, że wpisane tam dane (czyli już były dyrektor, że to dział finansowy) jasno wskazują mnie na autora postu. zatem od razu prostuję, że ten wpis nie jest mojego autorstwa. nie oceniam czy dane zawarte we wpisie są prawdziwe, ale uważam, że jeżeli ktoś chce robić politykę, albo wylewać gorzkie żale - to jeżdząc na moich plecach i wycieranie sobie pyska moim nazwiskiem jest mega słabe. szanowna autorko posta/autorze posta (chociaż wiem kim jesteś) -miej odwagę. słabe to, że chowasz się pod takimi gierkami. sumując - muszę rozczarować wszystkich, którzy myśleli, że po takim czasie od odejścia z mcov będę wypisywal takie dane - litości... pozdrawiam czytających pawel - ex-finance

@pawel b

Szacun że chciało Ci się wracać i szukać po goworkach żeby się wytłumaczyć. Jak widać opinie tutaj niewiele mają wspólnego z prawda. Pozdrawiam

Xxxy

Widzę że jest spora aktywność na forum więc z mojego podwórka doświadczenia sa inne. Może nie jakoś super pozytywne, ale też nie są skrajne negatywne. Wrociłam do medicover po odejściu kilka lat temu. Powiedzmy że zasmakowałam tego co sie dzieje gdzie indziej. Już po 3 miesiacach od zwolnienia żałowałam decyzji zwlaszcza jeśli chodzi o warunki pracy. Standardy dramat, ciągłe braki w podstawowym wyposażeniu, dookoła mnóstwo plotek i ploteczek, jeden nadaje i donosi do drugiego. Nie przeszłam żadnego szkolenia, rzucili mnie od razu do pracy jako 'tę doświadczoną'. Umowa? Owszem była, ale pracuja tylko na uop na czas określony. No dramat. Po roku błakania się po różnych placówkach, wróciłam do medicover. I tak jak wcześniej narzekałam, tam teraz doceniam choćby garstke fajnych ludzi z którymi da sie normalnie popracować

Zainteresowana

Czy pielęgniarki dostają coś więcej poza podstawowym wynagrodzeniem?

Julita
@Zainteresowana

A jakie masz oczekiwania? Na pewno na stałe przypisane są karty sportowe i benefity z platformy. Możesz sobie wybrac bilety, vouchery itp. Dodatkowo oczywiscie prywatna opieka medyczna

Zainteresowana
@Julita

No a jakieś premie, bonusy czy cokolwiek?

@Julita

A rodzina też ma opiekę medyczną czy trzeba coś dopłacić? Można zrezygnować z karty sportowej i tym samym dostać więcej kasy do wypłaty?

Paulina
@Zainteresowana

Wszystko zależy od etatu, bo każde stanowisko ma inny system benefitowy i na innych zasadach mogą być wypłacane wynagrodzenia. Ogólnie są premie uznaniowe A dział sprzedaży ma też premie za wynik

Ten wątek już sie chyba tutaj kilkukrotnie przewijał. Śmiało możesz dołączyć najbliższych do pakietu opieki medycznej. Sama tak robię, bo tak jest szybciej i łatwiej zwłaszcza w sezonie grypowym. A o rezygnacji z pakietów na rzecz czegoś innego, nie słyszałam

Anastasia

MISJA Warsaw Dental Center to miejsce, gdzie pasja i profesjonalizm łączą się w trosce o naszych pacjentów. Nasza najważniejsza misja to zapewnienie pełnego komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. Nasza klinika, usytuowana na malowniczym warszawskim Powiślu, zachwyca nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się pozytywnym doświadczeniem. Niezwykle dbamy o stworzenie kameralnej, przyjaznej i dyskretnej atmosfery, gdzie każdy pacjent otrzymuje indywidualne podejście oraz pełen zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im pełen komfort, na który w pełni zasługują. https://warsawdentalcenter.pl/

Śledziorek

Ja tam lubię pracę w Medicover. W firmie panuje wysoka kultura pracy i przyjacielska atmosfera. Firma płaci za nadgodziny ale rzadko się zdarza, że trzeba zostać po pracy. Benefity bardzo dobre, z dnia na dzień wizyta u specjalisty. Polecam. A ci frustraci co narzekają i piszą bzdury, nie nadają się do pracy z prawdziwymi wyzwaniami.

Yyy
@Śledziorek

Od kiedy firma płaci bez problemu za nadgodziny? Gdzie pracujesz? Jaki dział? Chętnie zweryfikuje. Wizyta z dnia na dzień... Proszę cię, takie fejki.

klops
@Śledziorek

Firma nie płaci nadgodzin, proszę nie opowiadać bzdur.. W ostatnim czasie ucięto wszystkie premie, bonusy, i szuka się oszczędności wszędzie gdzie się da. Równia pochyła

@klops

A dziwisz się? Państwo skutecznie utrudnia planowanie jakichkolwiek dodatków motywacyjnych. Premie... popytaj znajomych jak to wygląda w innych firmach. Tutaj i tak cieszmy sie ze mamy opieke medyczną prywatną za darmo i program kafeteryjny.

Yyy
@Ludzik

Nie zrzucaj na państwo czy na innych. Opieka medyczna jest ale podstawowa. Program kafeteryjny to fundusz socjalny więc obowiązkowy. Ogólnie firma daje minimum. I tak mam porównanie z innymi firmami. Medicover wygląda słabo. No chyba że ktoś pracuje w budżetówce lub w jakieś firmie Janusza lub Grażyny. Medicover to firma dla której ludzie są potrzebni do osiągania celów.

@Yyy

A która firma działa inaczej? Każda przecież działa po to, zeby realizować swoją strategię i cele. Nie miałem jeszcze okazji pracować w firmie charytatywnej, która ma działać pro publico bono. Choć fakt, wiem że powstają takie. Zgadza się, zawsze może być lepiej, dlatego można szukać szczęścia w innych placówkach. Ale może być też gorzej z czym wielokrotnie się spotkałem. Dlatego jak dla mnie nie ma co narzekać. Wiele firm aktualnie w ogóle rezygnuje z benefitów - i tak, mam to też potwierdzone od znajomych z korpo z innych firm. Wielu z nich jest nawet w tej chwili bez pracy :(

@Ludzik

Nie dalej jako wczoraj (na serio w same Walentynki) siostra własnie wyleciała z firmy z dnia na dzień po przeszło 30 latach, bo cięcia, bo inflacja, bo oszczedności. Myślę, żeby ją u nas wkręcić chociaż czasowo. Do HRu z tym? kogo najlepiej zapytać?

Patrycja

Tak tak, u nas czyli w Medicover. Jak widać co osoba to inne zdanie. Mnie się tutaj całkiem ok pracuje, nie narzekam. Zresztą inaczej nie wkręcałabym tutaj siostry :p spróbuję popytać w Hrach o wolne etaty. Dzięki

@Patrycja

Zapytaj od razu o system poleceń, to może coś ci skapnie jakaś kasiora dodatkowa za polecenie znajomego

jakub
@Ludzik

system poleceń działa na kluczowe stanowiska (lekarze głównie).

@jakub

Ok, ale jak to działa? Ktoś rzeczywiście dostał z tego jakieś dodatkowe gratyfikacje?

@Patrycja

Tak, ostatnio chyba nawet był na ten temat czyjś post. Tu nie ma żadnych skomplikowanych rzeczy. Po prostu zgłaszasz w hrach, że dana osoba jest od Ciebie, a najlepiej niech i ona idzie z Tobą i dostajesz coś a'la premię/dodatek do pensji. Z tym że rzeczywiscie nie dotyczy to wszystkich zawodów, więc lepiej się zorientuj

Link
@Ludzik

Absolutnie to tak nie działa. Jest specjalna strona do poleceń i nie targasz nikogo do HR. I nie jest to żaden dodatek do pensji. Kto pisze te głupoty?

XD
@Śledziorek

Bzdura. Medicover nie placi za nadgodziny jezeli jestes na umowie o prace. Mozna wzial dzien wolny :)

Darek
@XD

Dzień wolny za nadgodziny to dla mnie nowość. W poprzedniej firmie nawet nikt nie liczył tych nadgodzin. Trzeba było obrobić swoje tematy i basta. I wtedy dopiero mozna było wyjść z robo :) Ktoś te nadgodziny liczy? Hr? czy samemu?

Kamil
@Darek

Są liczone odgórnie. Ale samemu też dobrze jest to monitorować i skontrolować na koniec

Paula

Aplikowałam na stanowisko recepcjonistki stomatologicznej (Poznań). Pani Kierownik podczas rozmowy była bardzo miła i uśmiechnięta. Niestety, ostatecznie rozczarował mnie brak profesjonalizmu z jej strony. Pytałam wyraźnie- czy kontaktują się również z tymi osobami, które nie przejdą rekrutacji. Pani odpowiedziała wtedy, że stara się dać feedback każdemu. Następnie zapytałam kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi zwrotnej. Pani Kierownik podała konkretną datę i ZAPISAŁA JĄ SOBIE NA MOIM CV. Telefonu nie otrzymałam, a ogłoszenie pojawiło się ponownie w dniu, kiedy miałam dostać odpowiedź zwrotną. Rekruterzy oczekują, że kandydaci na dane stanowisko będą odwoływali rozmowy, kiedy im nie pasuje, a sami obiecują rzeczy, z których finalnie się nie wywiązują... Nie polecam.

Mika
@Paula

Pracowałam kiedyś jako rekruterka i tak szczerze to naprawdę różnie bywalo z tym oddzwanianiem w terminie. Trudno byłoby każdemy dać zwrotkę, gdzie robiło się dziennie po 5 meetingów. Nie bronię oczywiście rekrutera, ale wydaje mi się że zaczekaj jeszcze chwilkę cierpliwie

Lala
@Paula

Nie zrażaj się jesli Ci zalezy, bo to nic nie zmieni. Jak mówili że zadzwonią to zadzwonią. Możesz też sama spróbować sje skontaktować. Nikt Ci za to głowy nie urwie, a wręcz to może dobrze o Tobie świadczyć

Kawcia
@Paula

I jak dostałaś tę posadę? Odezwali się? Do mnie oddzwonili po miesiącu, bo podobno rekruterka była na urlopie czy na chorobowym jakoś tak. W każdym razie mnie sie nie udało. Dalej szukam

Dzień dobry, na jaki adres można wysłać swoje CV?

Młoda

Wyślij do kadr czy tam jak się ten dział ładnie nazywa: HRy. Zdaje sie, ze to oni robią rekrutacje na wszystkie stanowiska. A Ty na co chcesz aplikować?

@Młoda

Szukam pracy jako recepcjonistka albo do administracji. Generalnie praca biurowa, może jakaś asystentka. Nie mam zbyt dużego doświadczenia. Obecnie pracuję na recepcji już 3 rok, ale potrzebuję zmiany, bo firma się zamyka od października

Młoda

Wysłać zawsze można, choć nie mam pewności czy aktualnie trwa rekrutacja na recepcję. Ale rekrutacji jest wiele, co chwilę coś nowego się pojawia na różne stanowiska. Studentka czy na UOP?

Ana

Jakie są stawki dla lekarzy? Godzinowa czy za pacjenta? Interesuje mnie konkretna kwota bo aktualnie pracuję w powiecie i nie mam nawet kogo podpytać jak to wygląda w dużych miastach. Jestem na 4 roku rezydentury z kardiologii. Niby stawki w AOS na NFZ się poprawiły i nie jest tragicznie ale organizacja leży i pacjenci poupychani co 5 minut. Tutaj jest lepiej czy też młyn?

Kama
@Ana

Nikt tutaj raczej nie napisze konkretnych cyfr, bo to też zależy. Lekarze pracują na innych warunkach niż pozostały personel. Jedni są na kontrakcie, inni na uop. Jedna i druga forma komuś może pasować, a innemu już nie. Wynagrodzenie myślę że zbliżone jak w innych placówkach w miescie, choć moze sie okazać to wyższa kwotą niż ta w mniejszych miejscowościach. Myśle, że najlepiej byłoby zapytać bezposrednio u źródła i zwrocic sie do hrów. Mozna wysłać cv, nie biją za to :)

Stara
@Ana

To co na pewno zadziała na plus to brak kolejek. Pacjenci sa umawiani na godziny. Nie ma tłoków na korytarzach. I generalnie jest przyjaźniej niż w państwówce

Oliwia

Cześć czy pracował ktoś w recepcji w stomatologia al Jerozolimie. Szukam opinii, obecnie z tego co wiem zmienił się kierownik tej placówki pochwalił się, że zwolnił mu się cały zespół i tworzy go od nowa, a poprzednia recepcjonistka zrezygnowała po kilku tygodniach czy ktoś jest w stanie napisać coś więcej?

Kinga
@Oliwia

Pracowałam tam jakies 3 lata temu, ale z przyczyn osobistych, zmieniłam lokalizacje zamieszkania i tutaj było mi wygodniej dojeżdżać. Nie wspominam jakoś bardzo źle atmosfery wbrew temu co ludzie czasami pisza. To naturalne, że bywało stresująco i nerwowo, ale potem emocje opadały i generalnie praca w porządku

@pracodawca

MASAKRA !3 osoby z firmy ubezpieczone na kwote miesięczną 2.800 pln czyli rocznie ponad 30.000. Bardzo rzadko korzystaliśmy z ich usług, bo na szczęście nie było takiej potrzeby. Próba umówienia pilnej wizyty z neurologiem ( telefonicznie trwa to około 2 godzin ,aby móc się z kimkolwiek porozumieć!)odpowiedź ...okres oczekiwania 2 miesiące ( chyba dlatego,że była pilna !). Ale Medicover zasugerował, że współpracujemy z Centrum Damiani i tam można spróbować . Kolejne godziny na telefonie po to, aby usłyszeć, że trzeba czekać na wizytę około 2 miesięcy. GROZA !! Ale pytamy,czy jest szansa aby umówić się prywatenie .TAK JUTRO ! Jak to nazwać? Okradanie ludzi z pieniędzy i zagrywki na ich zdrowiu . ABSOLUTNIE NIE POLECAM Ponadto po złożeniu wypowiedzenia trzeba napełniać ich kieszenie opłatami przez kolejne 3 miesiące. Nie ufajcie przedstawicielom handlowym. Czytajcie dokładnie umowy przed podpisaniem, bo my zaufaliśmy i straciliśmy dużo zdrowia i niepotrzebnie nerwy .

Renata
@@pracodawca

Reklamacje to chyba nie tutaj? :) Proszę złożyć zażalenie pod adres medicover na stronie. To portal pracowniczy

Wiki
@@pracodawca

Ostatnio żeby cokolwiek załatwić, a zwłaszcza wizytę u specjalisty...Zalatwiam to "gębą" termin podają za 2-3 miesiące, a jak człowiek zrobi awanturę i poprosi o o rozmowę z kimś decyzyjny, to znajdują się terminu z dnia na dzień. Ale kurde to chyba nie chodzi o to by ciągle wyucac się o coś co nam si należy ????‍♀️

JulitaZ

O matko....co tutaj się dzieje. Gdyby rzeczywiście w medicover tak tragicznie jak niektórzy piszą, nikt by tam nie pracował. Pensje obniżyli pracownikom, bo tego wymagała sytuacja zwiazana z covid. Nie chcę tutaj nikogo bronić, ale to chyba lepsze niż zwolnienia? Poza tym zarząd zrezygnował z wynagrodzenia, a to pokazuje, że rzeczywiscie czas wymaga poświęcenia. Sytuacja sie przeciez powoli normuje. Nie siejmy zamętu, tylko skupmy się na tym, by rzeczywiście wracać do normalności

@JulitaZ

To bardzo miło z ich strony, że obniżyli sobie pensje i pracownikom przy okazji też, biorąc pod uwagę to, że teraz mają tanią siłę roboczą - pracowników na recepcji nie może być tylu co wcześniej, bo reżim sanitarny, ale ilość klientów wróciła już praktycznie do normy. Także tym sposobem pieniążki z utargu się zgadzają, a jedna osoba robi za dwóch. A czasem nawet i za trzech. Jest się z czego cieszyć.

obserwator
@JulitaZ

zwolnienia też były, redukcja etatów. Jakoś w innych prywatnych placówkach medycznych / konkurencji nie obnizyli pensji a nawet dali lekkie podwyzki, w NFZ nawet nie było obniżek !!

KasiaK
@JulitaZ

Rzeczywistość już wróciła do normy, ale pracownicy nadal mają obniżone pensje - cóż, najważniejsze, że zarząd zarobi na wpływach z tarczy antykryzysowej. Pracownika mają w (usunięte przez administratora) bo wiedzą, że i tak wyjdą na swoje. Żenada.

Joanna
@KasiaK

kiedy niby powrót na pełną pensje? Wiecie coś... bo spółka Medi Partner podobno w sierpniu!!!

lekarz
@obserwator

No to ma Pani złe informacje. Owszem w wielu miejscach poredukowano liczby godzin (formalnych, za które się płaci, bo przecież ilośc pracy ta sama) a często i wynagrodzenia zarówno pracownikom medycznym jak i niemedycznym.

Joanna
@lekarz

enelmed? luxmed? z tego co wiem to nie :) Panie Menadzerku ;) a nie lekarzu :)

JulitaZ

Nie napisałam, że jest to rewelacyjne zagranie, ale najwyraźniej konieczne...Nie mam pojęcia kto ile na tym zarobi i czy w ogóle zarobi, szczerze to nie interesuje mnie to. Dla mnie kluczowe jest to, że nie straciłam pracy, co spotkało mojego męża i szwagra

beznicku
@JulitaZ

Jeszcze możesz ją stracić. Zwolnienia są zapowiadane od 15 lipca do końca roku kilkoma transzami.

Szczęśliwy były pracownik
@JulitaZ

Ludzie siedzą bo nie mają wyboru i alternatywy póki co, aby uciec gdzieś indziej. Gdyby rynek był na tyle chłonny to na pewno duża grupa nie pracowałaby w tej firmie. Przed odejściem atmosfera była tragiczna, pełny profesjonalizm w dezinformacji i przemilczaniu większości kwestii przez management.

gość
@JulitaZ

Szanowna Pani, obniżka wynagrodzeń owszem, ale nie powinna być zastosowana do pielęgniarek. Bo każdy inny mógł pracować z domu, (nawet lekarze) natomiast cały ciężar i ryzyko związane z zakażeniem spadło właśnie na pielęgniarki i recepcję. W takim razie może medicover, jako pracodawca powinien ujawnić ile osób z personelu zostało pozbawionych 15% wynagrodzenia i 20% z powodu zakażenia lub kwarantanny (bo obsługiwały pacjentów z covidem). Jeżeli Pani jest tak lojalna to zapraszam pracy jest pełno, za najniższą krajową. Pozdrawiam solidarnych

@JulitaZ

Zgadzam się, pracowałam w Lux Medzie przed epidemią, jakie tam było rozwiązanie? Pierw wyrzucili wszystkich na home office a po miesiącu? Wypowiedzenia. Tez nawet zapytałam o to czy nie mogliby mi skrócić etatu ale żebym pracowała, to nie, nie chcieli. W dodatku gdy zapytałam czy to był wynik jakiś błędów z mojej strony-odpowiedzieli że nie, ze kwestia oszczędności.

Loftka
@Ania

No właśnie...dlatego powiem Wam, ze no ok nie jestem jakos szczególnie szcześliwa z aktualnej sytuacji w firmie, ale co mam zrobić? Na szczescie póki co praca jest i nie słyszałam o zmianach. Wierzę że temat covid niebawem zostanie zamkniety i wszystko wróci na normalne tory

Blablabla
@JulitaZ

Hahaha tak tak zgoda na obniżenie pensji solidarnie bo chronimy stanowiska pracy a potem BACH BACH i zwolnienia po cichcaczu + nie przedłużanie umów tym co mieli pecha i akurat konczyly im się umowy po 3 msc albo roku

p.
@JulitaZ

wymagała sytuacja z covid- sorry ale ta firma ma pieniądze, i nie musieli obiżać pensji, w nfz dali podwyzki,. chyba nie wiesz bo nie pracujesz, pielęgnarki ktore nie chca pracowac w szpitalach a dyżurach lub te co po szkole chcą nauczyć się lepiej zawodu to dla nich to dobre miejsce, ale jak ktoś chce zarobić to nie tutaj

Bolek
@JulitaZ

Firma akurat m.in. dorabia się na testach na ~Covid i innych usługach medycznych, więc czy faktycznie było uzasadnienie na zwollnienia i cięcia... Jaka branża się nie dorabia w czasach gdy jest ona najbardziej potrzeba. Ale każda okaza by zwiększyć zyski lub ciąć koszty jest dla niektórych managerów dobra. Taka etyka.

Martkha
@JulitaZ

Padłam że smiechu ,zarząd zrezygnował z wynagrodzenia a ty ciesz się że tylko obniżyli kasę a mogli zwolnić. Idź na szkolenie z podwyższenia samowartości.

Zebra
@Martkha

szczególnie, że Zarząd nie zrezygnował z wynagrodzenia, tylko prezes i to chyba na nie za długo.

Pablo Montoya
@JulitaZ

Opinia pisana przez białego niewolnika instytucji kredytowej. Szabasowy goj.

Obecny pracownik
@JulitaZ

Zarząd zrezygnował z wynagrodzenia dopiero gdy zrobił się medialny (usunięte przez administratora) związany z obniżeniem pensji pielęgniarkom…

Rick
@JulitaZ

Bronienie (usunięte przez administratora)działań firmy i zaprzeczanie złemu doświadczeniu części pracowników świadczy o tobie źle. Dlaczego? Bo jawnie ich umniejszasz, nie mając podstaw ("gdyby było tak źle to nikt by tam nie pracował" to nie argument logiczny, to manipulacja odbiorem innych komentarzy, które wg Ciebie są złe - i chcesz żeby inni tak je widzieli). Suabe. Kolejny przedstawiciel firmy próbujący ratować opinie, zamiast zająć się realnym problem?

Monia
@Rick

Jak dla mnie to dokładnie to samo można powiedzieć o nagonce na 'wszystko i wszystkich w firmie. Ludzie, jak Wam tak źle to przeciez nikt nikogo nie trzyma na siłę. Poza tym, co by nie mówić, trzeba przyznac ze od jakiegoś czasu sporo sie zmieniło. I to nie jest tylko moja opinia. Jest więcej pozytywnej energii i generalnie przyjaźniej w działach

Klara
@Monia

To racja, rzeczywiście atmosfera się zmieniła i opadły emocje. Jest bardziej 'propracująco' i 'propracowniczo'. Mozna dojść do porozumienia z przełozonym, a i z wolnym czy z zamianą godzin pracy nie ma generalnie problemu

Stiwen

Z jakim wyprzedzeniem firma szuka pracowników do nowo otwieranych placówek?

Martyna
@Stiwen

Moja rekrutacja ale w placówce w innym miejsce była organizowana z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem, już nie pamiętam dokładnie z jakim. Kandydatów było wtedy sporo. Ale sama rekrutacja przebiegła szybko. Po jakichś dwóch tygodniach oddzwaniali z info zwrotnym. Na jakie stanowisko się przymierzasz?

Becia
@Martyna

Cześć :) Udało się dostać pracę? Mnie by interesowało stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Bezpośredniej, miałas może z nim styczność i orientujesz się jak wygląda praca, warunki czy rekrutacja?:)

Stiwen
@Martyna

Oj to długo! Ja złożyłam cv na specjaliste od dokumentacji medycznej. Ogloszenie wisi już długo, a placówkę otwierają w październiku. Wiec liczę że się jeszcze odezwą :) fajnie że Tobie się udało!

Cześć, czy pracował ktoś na stanowisku specjalista ds. klientów korporacyjnych w Łodzi? Jakie obowiązki, płaca, atmosfera?

Laguna

Warto było by przyjrzeć kierowniczce działu BHP, która celowo nie daje możliwości rozwoju pracownikom. Ile w ciągu roku jest ogłoszeń na stanowisko Inspektor ? Praktycznie co miesiąc. A dlaczego nie ma ogłoszeń na stanowisko Specjalista? Dlatego, że to najbardziej "oszczędna" firma jaka istnieje na rynku medycznym prywatnym jeśli chodzi o inwestowanie w pracownika. Oczywiście zarobki absolutnie nieadekwatne do tych kryształowych żyrandoli, które wiszą w niektórych placówkach stomatologicznych.... (Ciekawe, że nigdy PIP/PIS nie wydał negatywnej opinii w tej kwestii)... Chyba nic więcej nie ma co dodawać. Fajnie wpisać sobie tylko doświadczenie w CV i to jedyna korzyść w tym dziale:-) a potem jeśli człowiek jest inteligentny to szybko się zorientuje, że szkoda czasu na taką pracę...

Ciekawa
@Laguna

Firma ma taką a nie inną politykę, wiec jak dla mnie nie ma co wnikać w to dlaczego jakieś stanowisko jest, a jakiegoś nie ma. A jakich zarobków się spodziewałaś? Na pierwszej rozmowie pewnie była o nich mowa, a mimo wszystko sie zdecydowałaś. Po co w takim razie?

Emko
@Laguna

Fakt faktem ruch jest spory w tym dziale w ostatnim czasie. Ale z drugiej strony jak pisze wyzej kolezanka po co sie ktoś zatrudnia skoro mu warunki juz na wstępie nie podchodzą? Nikt nikomu wiecej nie dołozy niż musi. Niestety tak działa firma od początku. O premie mozna sie starać. Warunki tez ustala sie indywidualnie w zaleznosci od stanowiska

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 13 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover