Opinie o A-Trybut - Polski HR S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A-Trybut - Polski HR S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A-Trybut - Polski HR S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Trybut - Polski HR S.A. w Kraków

Tomasz

Słyszałem, że to dobra firma. Dlaczego tak sporadycznie piszecie??

Alicja

@KrzysiekKrK, jak widać każdy ma jakieś inne doświadczenia związane z wypłacaniem pensji, ale na pewno dobrze, że pojawia się więcej komentarzy, które jednak pokazują, że A-Trybut - Polski HR S.A. zaczął coś działać w tym temacie i takich sytuacji jest coraz mniej.

PracownikPHR
@Alicja

Jestem zatrudniony w A-trybucie od ponad roku i przyznaje były możne z trzy sytuacje z opóźnieniem wypłacenia wynagrodzenia, to od kilku miesięcy nie ma tego problemu, wręcz przeciwnie - od tych kilku razy wypłata jest 7 lub 8 nawet. Nowy koordynator jest bardzo sympatyczny i zawsze ma dla mnie czas co jest bardzo ważne, bo wiem,ze nie każdy pracodawca jest ludzki i pomocny. a co co tych"lepszych warunków u innych pracodawców, to bym się kłócił - tutaj jest umowa o prace, tutaj zostałem zatrudniony mimo, ze mam stopień lekki

Lady z Atrybutem

Witam serdecznie. Jestem zatrudniona w A-Trybut i JESTEM Z TEGO DUMNA i naprawdę zadowolona. Co do opóźnień w wypłatach to ja miałam środki na koncie kilka dni wcześniej. Atmosfera w pracy jest naprawdę super, wszyscy pracujemy rzecz jasna jak należy, ale znajdujemy też czas, żeby się troszeczkę pośmiać i pożartować. Fajne jest też to, że firma angażuje się w różne wydarzenia na rzecz osób niepełnosprawnych np. Miss Wheelchair World.

Skryty

Pracuję w tej firmie i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, jeśli chodzi o terminowe wypłaty. Dziś 11.10.2017 godz, 20;00 a wypłaty nadal nie mam. Czyli może będzie jutro tj. 12,10,2017. Generalnie nie polecam tego pośrednika pracy.

@Skryty

Ja dostałem info od konsultanta, ze problem z wypłata był z powodu awari systemu bankowego. I deklarację, że takie sytuacje już się nie powtórzą.

W tym miesiącu wypłaty są na koncie przed czasem :)

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Irek

Czy to prężne działania firmy i efekt to długa lista ofert pracy czy też braki fachowców na rynku pracy spowodowały taka sytuację? Czy trudno jest przebrnąć etap rekrutacji? Może bardziej doświadczenie pomogą nowicjuszowi? Ogólnie słyszałam o agencji sporo dobrego.

Jolka

A-Trybut - Polski HR to fajna firma a w dodatku mają prace dla osób niepełnosprawnych. Czy dużo jest takich firm? Narzekający niech lepiej zajmą się pracą!

mogła bym prosić o udzielnie mi informacji ponieważ dziś jest dzień wypłat a mi z ich firmy jeszcze nie przyszedł przelew czy w tej firmie są przelewy w sobotę już tam nie pracuje dlatego pytam a miałam okazje tylko miesiąc mam wrażenie że ta firma sobie robi jaja z ludzi... i że mają ludzi za wariatów pozdrawiam

Alicja

A-Trybut - Polski HR S.A. zamieszcza bardzo dużo ofert pracy! Możecie je znaleźć tutaj - http://www.a-trybut.eu/c152,oferty_pracy.html Będziecie aplikować? ;)

Integracja

Super firma a beztalencia potrafiące jedynie oczerniać wszystkich powinny znaleźć sobie inną pracę.!

gość123

Ja byłem pod tą firmą 3 miesiące 2 wypłaty były opóźnione najgorsze było w grudniu za listopad dostałem wypłatę dopiero po nowym roku 2016 r

gość

erd

Nawet jeśli są nadgodziny @komi to nie jest tak źle, bo atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.

pawel

witam dostalem propozycje pracy w mannheim przy inwentaryzacji byl ktos ktos cos wie jakie opinie na co zwracac uwage czego sie wystrzegac? kasa wyplacana na czas? jakie dni-godziny pracy?jakie warunki mieszkalne? z gory dzieki za odp pozdrawiam

atrybutowa

haha ludzie nie dość że nie potrafią zrekrutować pracowników . Ludzie uciekają jest duża rotacja . To jeszcze o wypłatę trzeba się upominać , co do szkoleń przemilczę tą sprawę ,

OnlyMe

Czyli nie tylko ja czekam :-(

tragedia

Nie płacą na czas od na umowie do 10 tego, dziś 12 i dalej nie ma i z bywają tylko..

Nanana

Kontakt z pracodawcą bardzo dobry, zarobki najniższe Jeśli wyplata wypada na weekend to sobie lecą w kulki i wpływa w poniedziałek popołudniu , mimo, ze na umowie jest płatne do 10tego każdego miesiąca!!!! Nie polecam.

kandydatka

nie polecam zwłaszcza oddział w Katowicach i pewnego chamskiego pana w tym oddziale!!

uzdrowiony z Atrybut

Ludzie!!! Jak macie odrobinę szacunku do siebie to raz na zawsze wbijcie sobie do głowy że Atrybut to wałek. Oni doszli do kasy z wyzysku ludzi. Byłem na rozmowie o pracę w tej śmiesznej firmie. Pani Prokurent(Dumnie się nazwała) nie wiedziała już na wstępie na jakie stanowisko aplikujei kto mnie zapraszał. Nalezy dodać że spózniła się 45 minut i nikt mnie zawiadomił o tym. Już wtedy powinno mi to włączyć czerwoną lapkę. Kiedy już ta śmieszna kobietka przeszła do rzeczy i zaczęła opowiadać o stanowisku pracy i o tym jak to jest odpowiedzialna funkcja i wiążę się z olbrzymią odpowiedzialnością zapytałem ją o wynagrodzenie. Kiedy powiedziała mi że zarobki oscylują koło 1500 zł netto to parsknąłem śmiechem. Chyba zauważyła moją reakcję bo zapytała jak co ja na to? Odpowiedzialem jej że czegoś nierozumiem....Skoro praca jest taka odpowiedzialna, skoro mam obracać setkami tysięcy złotych i negocjować w imieniu firmy z Bankami to niech wytłumaczy mi jak się to ma do tego że przy smażeniu frytek w MC dostaje się na start 500 zł więcej? Oczywiście odpowiedzi nie otrzymałem. Wyszedłem i na zawsze zapamietam Atrybut jako symbol złodziejstwa, wyzysku niczym w Bangladeszu. Dodam na koniec że lampka czerwona która powinna mi się zaświecić kiedy ta śmieszna Pani się spozniała powinna zaświecić się jeszcze raz kiedy w recepcji firmy usłyszałem propozycję pracy dla 2 studentów w Drukarni. Praca na 3 zmiany , również w soboty i niedziele stawka UWAGA!!!!!!!.................................. 5.60 zł BRUTTO!!!!!!!!!!!Tak to nie pomyłka!!! To nie Somalia, To nie Pakistan, To ATRYBUT Polski HR!!!!!

xxx

Nie polecam, właśnie wybieram się do Państwowej Inspekcji Pracy. Wypłata puki co spóźniona o tydzień i jeszcze ponoć nikt nie wie co się stało, że pieniądze nie dotarły na konto. Przez cały dzień Pan Prezes nie wyjaśnił sytuacji co jest karygodne. Wypłata widmo :D Po za tym, że nie wiesz czy Twoja wypłata nie zniknie w okolicznościach rodem z Archiwum X to jest całkiem spoko :D

Zostaw merytoryczną opinię o A-Trybut - Polski HR S.A. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A-Trybut - Polski HR S.A.?

Kandydaci do pracy w A-Trybut - Polski HR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A-Trybut - Polski HR S.A.