Opinie o Unipol Wschód w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unipol Wschód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unipol Wschód o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipol Wschód w Lublin

karol

kazik - 2013-02-27 10:12:09 zosia - 2013-02-27 09:32:44 Do olka kapusia z unipolu. Pracował na bmw i potem w regensburgu bo budowa bmw się zakończyła i wszyscy zjechali. Za takie pieniądze jak ci płaci dudek to byś może coś lepszego napisał. I nie wklejaj tego gówna surf itd bo nikt tego nie będzie używał. Szkoda tylko że masz swoje lata i do tej pory nie nauczyłeś się porządnie pracować. odczep się od olka ty nierobie olek ma racje jak bys potrafił coś zrobic to byś dalej robił u czerwinskiego a waldek cie popedził potrzebowali ludzi do regensburga to cie tam wywiezli CZERWINSKI WYWALIŁ CIE NA ZBITY PYSK ZAPAMIETAJ TO RAZ NA ZAWSZEA kto tego waldiego popędził ? Człowiek się kompletnie nie nadawał na kierownika budowy. Darcie ryja to za mało , tu potrzebne są kwalifikacje. Widać, że dudek wypuszcza swoich krewnych na forum. Dla was to też już koniec nie macie co pisać , cała ta wasza mafia to już padła i nikt nie będzie na was pracował. (usunięte przez administratora)to też żaden autorytet budowlany, chyba tylko dla ciebie bo niejedną flaszkę z nim wypiłeś w czasie "pracy".

Nick'

Panowie firma jest w lublinie bylem wczoraj siedzą dalej mi też kase wisza i jeżdże za nią mam nie daleko i prawie co dzień jestem

kazik

zosia - 2013-02-27 09:32:44 Do [usunięte przez moderatora] z unipolu. Pracował na bmw i potem w regensburgu bo budowa bmw się zakończyła i wszyscy zjechali. Za takie pieniądze jak ci płaci dudek to byś może coś lepszego napisał. I nie wklejaj tego gówna surf itd bo nikt tego nie będzie używał. Szkoda tylko że masz swoje lata i do tej pory nie nauczyłeś się porządnie pracować. odczep się od olka ty nierobie olek ma racje jak bys potrafił coś zrobic to byś dalej robił u [usunięte przez moderatora] cie popedził potrzebowali ludzi do regensburga to cie tam wywiezli [usunięte przez moderatora] WYWALIŁ CIE NA ZBITY PYSK ZAPAMIETAJ TO RAZ NA ZAWSZE

karol

maniek - 2013-02-26 20:19:38 karol - 2013-02-26 19:56:11 jjx - 2013-02-26 18:10:33 karol - 2013-02-26 16:00:00 jjx - 2013-02-26 15:47:54 chłopaki jak podliczaliście ile wam wiszą kasy liczyliście sobie wszystkie godz na budowie razem z przerwami czy odliczaliście przerwy Przerwy się odlicza bo są niepłatne. Nie możesz też policzyć sobie ciągle po 12 godzin bo przepisy niemieckie zabraniają pracy ciągłej po więcej niż 10 godzin. Można w wyjątkowych przypadkach pracować po 12 ale chyba nie dłużej niż 3 dni . Taki wyjątkowy przypadek to jakaś awaria lub technologicznie uzasadniona sytuacja. Nie możesz też wykazać iż pracowałeś więcej niż 160+2 godz w miesiącu jeżeli byłeś na stawce niemieckiej bo wtedy tą różnicę musisz odprowadzić jako podatek. Niemiec jak tak ma to idzie na urlop i płacą mu wtedy z tego "banku godzin".nie rozumiem to jak mam wypracowane w miesiącu 220 godz to mogę walczyć tylko o 160 godz a resztę mam im podarować?Na każdej budowie była lista godzin którą podpisałeś. A tam już każdy kerownik się starał abyś nie miał więcej godzin jak 160. W sądzie unipol pokaże te papiery z twoim podpisem i co wtedy powiesz ? Składanie podpisu pod fałszywymi danymi jest karalne. Unipol natomiast powie iż tobie się wydawało iż pracujesz po 16 godzin bo tak naprawdę to usuwałeś usterki które powstały z twojej winy. Jako świadka przedstawią ci znajomka-krewnego co był z tobą na budowie . A on wszystko powie jak było i jak nie było. Bo po to te typy na budowie są. Usuwanie usterek powstałych z twojej winy jest tak proste iż nawet dzwigowemu można to udowodnić bo w papierach będzie miał napisane kranfahrer-eissenflechter i świadek potwierdzi iż ciebie widział jak wiązałeś druty które potem się rozleciały. Jak dasz swoich świadków to zapytają się kiedy to było jak na dźwigu pracowałeś i tu padnie data, to wtedy [usunięte przez moderatora] spuści takiego kranfahrera z łańcuchami i on powie że to on wtedy pracował a ty na dole. Nie pisałbym takich bzdur jakbym sam tego nie doświadczył. Firma jak ma prawnika to może ci wszystko udowodnić.ta firma już nic nie udowodni,co miała to udowodniła że niewypłaciła ludzią,oszukiwała zus,urząd skarbowy a na koniec uciekła przed ostatnią kontrolą inspekcji pracy do niewiadomo do kąd bo gdzieś z kartki szło wyczytać że do warszawy.Tej firmie niepomoże nawet najlepszy prawnik bo oni już są niewiarygodni i każdy sąd wyda na nich nakaz zapłaty tylko że czeba przed rozpoczęciem ściągania długu wpłacić komornikowi a i tak on od nich nic nie ściągnie.Ta firma byłaby wiarygodna jakby nieoszukiwała zusu,us i nieuciekła przed inspekcją pracy.Na to wszystko są dokumenty i są przegrani.To wszystko to fakty. Ja pisałem aby chłopaki nie byli zaskoczeni jak w sądzie będą musieli udowodnić, że nie są wielbłądem. To że firma nie płaciła na zus czy us to nie problem bo jak się ma odpowiednie wtyki i da łapówkę to zwolnią albo odroczą i kto wie czy tak nie jest bo jak nie płacisz to zus zajmuje konta a tu nic się nie dzieje. Polska to kraj przekupny tu nie ma prawa . Robola sadza się za rolkę papy na 3 lata więzienia a człowieka który oddał fabryki i wprowadził totalne bezrobocie nagradza "orderem Orła Białego". Jak będziecie w sądzie to nie dajcie się wyprowadzić z równowagi bo to pogarsza sprawę.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unipol Wschód? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zosia

darex

xxx - 2013-02-27 07:37:24 Libratum - 2013-02-26 20:22:21 Witam Panów Bardzo bym prosiła ,zeby do piatku/soboty osoby zainteresowane przesłały dokumenty potiwerdzjace zatrudnienie w Unipolu plus wyliczenie jaka jest wg nich zaległosc. Narazie mam siedem osob a to stanowczo za mało. Chcemy złożyc pozew zbiorowy a jeśli kwota roszczenia bedzie spora to moze nawet wniosek o upadłośc. Chodzi o bardzo szybkie uzyskanie nakazów zapłaty . Jeśli ktos ma listy obecnosci to sa one podstawa do naliczenia godzin rowniez. Proszę wszystkie dokumenty przesyłac na adres [usunięte przez moderatora] W przyszłym tygodniu bedziemy liczyc i wysyłac umowy zlecenie i pełnomocnictwo do osob, ktore sie z nami skontaktowały. [usunięte przez moderatora]od kogo chce Pani listę obecności? od pracowników? żart chyba jakiś. i o jaką listę Pani chodzi? o tę której nie było, czy o tę sfałszowaną z fikcyjnymi godzinami? to może zwróci się Pani do kierownika budowy on tam sobie skrobał w zeszyciku nie wiadomo co, a może do pana [usunięte przez moderatora] jeśli nie zgubił, a z pewnością dawno już zniszczył to może Pani udostępni. I proszę wybaczyć mi mój lekki sarkazm. z poważaniem ps. ja mam zdjęcia list obecności zrobione tel. komórkowym, ale one mówią tylko o tym,ze tam byłem i pracowałem 8 godz. co jest totalną bzdurą bo pracowało się ca 12 godz.rozumiem Cię kolego że listy były fałszowane ale my wiemy po ile się robiło w Gerching i nie tylko tutaj bo na całych budowach w Niemczech, ale mnie ciekawi czy nie pisałeś sobie godzin w zeszyt żeby w razie"W" rozliczyć złodziei chociaż do sprawy ona nie bedzie miała znaczenia bo nie jest podpisana przez kierownika budowy wyobraź sobie jakbym poszedł do czerwonki z taką listą do podpisania co by zrobił,ale wiem dzięki tym godzin ile są mi winni. Pozdrawiam:))))))

olek

janek - 2013-02-26 12:53:06 darex - 2013-02-26 11:08:39 karol - 2013-02-26 09:20:42 darex - 2013-02-25 22:18:09 Mirus - 2013-02-25 21:13:32 Panowie poszkodowani przez unipol rozmawiałem telefonicznie o godz. 21 z tą Panią z kancelarji adookackiej [usunięte przez moderatora] i prosiła mnie żeby napisać na forum żebyśmy się nie zwalniały z unipolu bo oni tylko nato czekają i prosiła żeby się ztrzymać się dwa dni i nie dzwonić do urzędów skarbowych poczekać do pierwszego marca to unipol będzie miał następne przestępstwo pozdrawiamKolego ale jak nie dostaniemy Pitów to tak musimy zgłosić do skarbówki i ch poinformować ze nie dostaliśmy od złodziei rozliczenia bo nie chcemy aby skarbówka nam się dobrała do tyłka[usunięte przez moderatora] ty daj szansę unipolowi na popełnienie kolejnego przestępstwa, to naprawdę nic nie kosztuje i nie boli. Tam teraz mają bałagan i sami nie wiedzą jakie dokumenty popalili czy te od czerwa czy te polskie. Nie widzą też kto u nich pracował. Ja zadzwoniłem kiedyś to mi ta gruba powiedziała : "że nie ma mnie na liście wypłat i czy pracowałem w unipolu". Ja nie wierzysz to zapytaj twojego wspaniałego kerownika waldka bo on z nimi dalej lody kręci i czeka na nowych jeleni.Mirus mogę poczekać mnie się nie spieszy wierzę [usunięte przez moderatora] gdyż też u nie złożyłem papiery. i kolego żadnego nie znam [usunięte przez moderatora] tym bardziej mojego kierownika nie znasz mnie więc mi nie ubliżaj bo w Gerhingu jak tam pracowałem nikomu (usunięte przez administratora) w biurze nie lizałem więc nie obrażaj mojej inteligencji po za tym nie chce nic mieć wspólnego ze złodziejska firmą ani ich przytupasami Pozdrawiam"Witam ja pracowalem tam w Monachium kierownik to stary ciesla [usunięte przez moderatora] oszukiwal nas na godzinach a w szczegulnosci na wodzie, to bylo lato 30 stopni , na innych budowach woda byla za darmo a kierowni [usunięte przez moderatora] bral kase od nas za wode i do siebie rachunki i sie rozliczal z firma [ bral kase dla siebie], a co do regenzburka tez tam bylem i pracowalem bylo niezle praca po 10 h . Kierownik stary [usunięte przez moderatora] , on myslal ze jest najmadzejszy ale mu tylko to sie wydawalo kierownik rybicki to cwaniak oszust 500 km do banku w Niemczech." Sory darex musiałem ciebie pomylić z innym darkiem co napisał to powyżej na interwencji.no i wszystko jasne jesli pracowałes wczesniej w monachium a pózniej w regensburgu to oznacza ze czerwinski wypieprzył cie z budowy na zbity ryj taki z ciebie pracownik a pyskujesz i rzucasz sie jak fachowiec pierwszej klasy

xxx

oszukany

Janek - 2013-02-26 19:58:32 Ja pracuje w firmie Andrex i chciałbym wam tutaj napisać że moja firma nie ma nic ale to nic wspólnego z firmą Unipol. U nas wszystko jest dobrze kasa jest robota jest a i prezes uczciwy człowiek oszukać nie pozwoli. Tak wiec zachecam wszystkich wachajacych sie.Pal gume wieśniaku a andrex to niby skąd się wziął skoro andrex taki dobry to po jaki [usunięte przez moderatora] a szefowa to niby kto jaknie córka i zieć [usunięte przez moderatora]

Libratum

jeszcze o pitach. Pracowaca ma obowiazek wysłac do Państwa pity do 28/02 do godziny 23,59. Wcześniej nikt Wam skargi nie przyjmie . Jesli nie wysla popełnia przestepstwo karno-skarbowe, ktore jest karane i to tez da nam argument

maniek

To jeden z najbardziej drastycznych przypadków łamania prawa pracy, z jakim miał ostatnio do czynienia Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie. – Chodzi o firmę Unipol Wschód działającą w branży budowlanej i zatrudniającą ponad 200 pracowników – informuje [usunięte przez moderatora] z OIP Lublin. – Łącznie w 2012 i 2013 wpłynęło do nas ponad 50 skarg pracowników dotyczących zaległości w wypłacaniu należności ze stosunku pracy. Efektem były cztery kontrole przeprowadzone przez lubelską inspekcję pracy. Pod koniec 2012 roku inspektorzy stwierdzili, że Unipol nie wypłacił 182 pracownikom łącznie 332 tys. zł. Były to zaległe wynagrodzenia za wrzesień i październik. – Inspektor pracy wydał nakazy zapłaty z rygorem natychmiastowej wykonalności i nałożył karę grzywny – wyjaśnia [usunięte przez moderatora]. Ale pracownicy wciąż skarżyli się na Unipol. Ostatnia kontrola, przeprowadzona w stycznia 2013 r. również wykazała zaległości płacowe za 2012 rok. Tym razem firma była winna 153 pracownikom łącznie 498 tys. zł. – Nakazaliśmy natychmiast uregulować zaległości. I zawiadomiliśmy prokuraturę o popełnieniu przestępstwa uporczywego naruszania uprawnień pracowniczych – dodaje [usunięte przez moderatora] Problem w tym, że w styczniu 2013 roku Unipol Wschód… zmienił siedzibę, przenosząc firmę do Warszawy. – Pracodawca nie tylko łamie prawo nie wypłacając pensji, ale też postępuje niemoralnie unikając kontaktu z pracownikami – przyznaje [usunięte przez moderatora], p.o. okręgowego inspektora pracy w Lublinie. I tłumaczy: To kredytowanie działalności własnej firmy kosztem ludzi. [usunięte przez moderatora] podkreśla, że to przypadek trudny, beznadziejny. – Pomagamy pracownikom Unipolu pisać skargi do sądu pracy. Z szefami firmy Unipolu nie udało nam się skontaktować.

Libratum

maniek

karol - 2013-02-26 19:56:11 jjx - 2013-02-26 18:10:33 karol - 2013-02-26 16:00:00 jjx - 2013-02-26 15:47:54 chłopaki jak podliczaliście ile wam wiszą kasy liczyliście sobie wszystkie godz na budowie razem z przerwami czy odliczaliście przerwy Przerwy się odlicza bo są niepłatne. Nie możesz też policzyć sobie ciągle po 12 godzin bo przepisy niemieckie zabraniają pracy ciągłej po więcej niż 10 godzin. Można w wyjątkowych przypadkach pracować po 12 ale chyba nie dłużej niż 3 dni . Taki wyjątkowy przypadek to jakaś awaria lub technologicznie uzasadniona sytuacja. Nie możesz też wykazać iż pracowałeś więcej niż 160+2 godz w miesiącu jeżeli byłeś na stawce niemieckiej bo wtedy tą różnicę musisz odprowadzić jako podatek. Niemiec jak tak ma to idzie na urlop i płacą mu wtedy z tego "banku godzin".nie rozumiem to jak mam wypracowane w miesiącu 220 godz to mogę walczyć tylko o 160 godz a resztę mam im podarować?Na każdej budowie była lista godzin którą podpisałeś. A tam już każdy kerownik się starał abyś nie miał więcej godzin jak 160. W sądzie unipol pokaże te papiery z twoim podpisem i co wtedy powiesz ? Składanie podpisu pod fałszywymi danymi jest karalne. Unipol natomiast powie iż tobie się wydawało iż pracujesz po 16 godzin bo tak naprawdę to usuwałeś usterki które powstały z twojej winy. Jako świadka przedstawią ci znajomka-krewnego co był z tobą na budowie . A on wszystko powie jak było i jak nie było. Bo po to te typy na budowie są. Usuwanie usterek powstałych z twojej winy jest tak proste iż nawet dzwigowemu można to udowodnić bo w papierach będzie miał napisane kranfahrer-eissenflechter i świadek potwierdzi iż ciebie widział jak wiązałeś druty które potem się rozleciały. Jak dasz swoich świadków to zapytają się kiedy to było jak na dźwigu pracowałeś i tu padnie data, to wtedy dudek spuści takiego kranfahrera z łańcuchami i on powie że to on wtedy pracował a ty na dole. Nie pisałbym takich bzdur jakbym sam tego nie doświadczył. Firma jak ma prawnika to może ci wszystko udowodnić.ta firma już nic nie udowodni,co miała to udowodniła że niewypłaciła ludzią,oszukiwała zus,urząd skarbowy a na koniec uciekła przed ostatnią kontrolą inspekcji pracy do niewiadomo do kąd bo gdzieś z kartki szło wyczytać że do warszawy.Tej firmie niepomoże nawet najlepszy prawnik bo oni już są niewiarygodni i każdy sąd wyda na nich nakaz zapłaty tylko że czeba przed rozpoczęciem ściągania długu wpłacić komornikowi a i tak on od nich nic nie ściągnie.Ta firma byłaby wiarygodna jakby nieoszukiwała zusu,us i nieuciekła przed inspekcją pracy.Na to wszystko są dokumenty i są przegrani.

janek

piotr - 2013-02-26 18:00:27 w pażdzierniku niemiecka policja spojrzała na umowe unipolu i kazali walczyć sobie w polsce bo to polska umowa i powiedzieli że arbajcant nic nie wskóra,o fakcie był nawet poinformowany klebl dla której pracował unipol ale twierdzili że płacą i mamy iść do polskiego pracodawcy a tak naprawde to goniły ich terminy i się cieszyli że unipol przysyłał im murzynów z polski za 15 euro którzy pracowali po 12 godzin i dłużej w tym w soboty.Czy unipol płacił czy nie polakom to ich nieobchodziło grunt że oni płacili unipolowi 15 euro na godzine i mieli pracownika.Jaki niemiec by pracował za 15 euro na budowie po 12 godzin i w soboty.W szyscy mówili klebl policja macie umowe polską z polską firmą to to musicie iść do sądu polskiego.A unipol miał pozwolenie na prace w niemczech i ich nieobchodziła reszta.Mówili żeś głupi to pracuj śmiali się i kręcili głowami że u niemieckiego pracodawcy to nie do pomyślenia aby robić tyle godzin i przez 3 miesiące nie widzieć pieniędzyTo fakt. Naloty Arbeitsamtu i Zolla to już dawno minęły. Niemców teraz to nie interesuje ile Polak zarabia. Kiedyś były naloty i presja finansowa bo chcieli Polaków wyrzucić z rynku. Dziś forma pracy przyjęta to niewolnictwo . Są jeszcze przypadki jakieś medialne wypłacania kasy ale dotyczą one firm niemieckich zatrudniających Polaków. Polski szef nie musi się niczego obawiać : dostarcza niewolnika za 15Euro i ma spokój.

janek

zibi - 2013-02-26 19:13:24 witam. Przyjrzałem się sprawie unipolu i muszę powiedzieć że nawet inspekcja pracy kłamie w tej sprawie.Jeśli firma zalega 500 tysięcy złotych za 3 miesiące pracy 300 pracownikom to rachunek jest prosty 500 tysięcy : 300 osób = 1666 zł wychodzi że firma zalega każdemu pracownikowy za 3 miesiące pracy. 1666 zł : 3 miesiące to wychodzi że każdy pracownik zarabiał w unipolu na miesiąć 550 złotych. Szanowna inspekcjo pracy najniższe wynagrodzenie w kraju wynosi 1600 brutto na miesiąć więc mam pytanie do inspekcji pracy na ile etatu ci ludzie pracowali że wychodzi im po 550 złotych na miesiąc. I do was poszkodowani mam pytanie czy pracowaliście na jedną usmą etatu że zarabialiście według inspekcji 550 zł na miesiącTo tak się tylko wydaje. IP nie kłamie tylko pracuje na dokumentach uniopolu tych oficjalnych. Zgrozę tyko bierze fakt co to za dokumenty. Jak sam widzisz są to umowy za marne grosze i inne umowy podpisane że pracujesz za najniższą krajową. My naiwnie liczymy że oni nam nie wypłacili w euro razy stawka w euro. IP że z najniższej krajowej. Teraz sam widzisz jak pracuje grupa przestępcza i skąd się biorą wszelkie merce,bmw, i wille.

Janek

zibi

dd

jjx - 2013-02-26 18:10:33 karol - 2013-02-26 16:00:00 jjx - 2013-02-26 15:47:54 chłopaki jak podliczaliście ile wam wiszą kasy liczyliście sobie wszystkie godz na budowie razem z przerwami czy odliczaliście przerwy Przerwy się odlicza bo są niepłatne. Nie możesz też policzyć sobie ciągle po 12 godzin bo przepisy niemieckie zabraniają pracy ciągłej po więcej niż 10 godzin. Można w wyjątkowych przypadkach pracować po 12 ale chyba nie dłużej niż 3 dni . Taki wyjątkowy przypadek to jakaś awaria lub technologicznie uzasadniona sytuacja. Nie możesz też wykazać iż pracowałeś więcej niż 160+2 godz w miesiącu jeżeli byłeś na stawce niemieckiej bo wtedy tą różnicę musisz odprowadzić jako podatek. Niemiec jak tak ma to idzie na urlop i płacą mu wtedy z tego "banku godzin".nie rozumiem to jak mam wypracowane w miesiącu 220 godz to mogę walczyć tylko o 160 godz a resztę mam im podarować?walcz o 220 godzin jak przerobiłeś tyle tylko że musisz walczyć przez sąd pracy w lublinie i trochę czasu to potrwa.Musisz udowodnić że przepracowałeś 220 godzin i w tym celu musisz przedstawić świadków.Jeśli sąd wyda wyrok a wyda to musisz wpłacić pieniądze do komornika który i tak nic nieodzyska bo ta firma nic nie ma,jak byłeś w niemczech to widziałeś że niemieli ani ołówka,co mieli na stanie to teczke dla dudka w której przewoził pieniądze od klebla do lublina dla swoich

jjx

Zostaw merytoryczną opinię o Unipol Wschód - Lublin

• Jak się pracuje w Unipol Wschód?

Zobacz opinie na temat firmy Unipol Wschód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipol Wschód?

Unipol Wschód