Opinie o Unipol Wschód w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unipol Wschód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unipol Wschód o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipol Wschód w Lublin

Ktoś

Unidex Unipol w [usunięte przez moderatora] ludzi mają nie interesująca się czy na chleb mają czy mają na opłaty a człowiek ciężko pracował fizycznie zamień się z prezesami na na tydzień zęby tak pracowali jak ludzie po pół dnia by odechciało im się, jak [usunięte przez moderatora]... nie wyszło z budy do pracy bo wypłaty nie było to straszenie ze wywalimy i ze do sodu podadzą no po [usunięte przez moderatora].. ludzie [usunięte przez moderatora].. my pracowaliśmy ciężko eh... co za czasy

nieznany

napiszcie czy udało się coś wam załatwić ..

tolo

TO JAK, BĘDZIE DZISIAJ TA TELEWIZJA W LUBLINIE CZY NIE ?

jan

xxx - 2013-02-11 16:28:36 Co do Ulaku to nie opłaca się odbierać podatku w następnym roku ponieważ odbiorą dodatkowo 19%,lepiej jest poczekać do następnego roku bo w żadnym banku nie ma takiej lokaty na tak wysoki procent,ja co roku tak robię.sorry za wcześniejsza opinię, masz w pewnym sensie rację

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unipol Wschód? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
jan

xxx - 2013-02-11 16:28:36 Co do Ulaku to nie opłaca się odbierać podatku w następnym roku ponieważ odbiorą dodatkowo 19%,lepiej jest poczekać do następnego roku bo w żadnym banku nie ma takiej lokaty na tak wysoki procent,ja co roku tak robię.co ty [usunięte przez moderatora]? przecież ULAK to urlopy a nie podatki

xxx

ZATROSKANA - 2013-02-11 18:50:40 Witam. Pisze w sprawie ojca ktory wlasnie wrocil z budowy w niemczech. Niestety tata nie zatroszczył o żaden kontakt a firma nie wypłacila mu zaległego wynagrodzenia z 2012. Czy jest organizowany jakis zbiorowy pozew?? Proszę o kontakt na e-mail bombaj_goa@gazeta.pljeżeli pracowałeś w 2012 roku i chcesz odebrać podatek za ten rok w 2013 to opodatkują cię 40%,jeśli zaś wystąpisz o zwrot w 2014 to podatek będzie zmniejszony o 19% ,np za 2010 od kwoty 5663.93 miałem potrącone 21,1% , a gdybym rozliczył się w 2011 a nie w 2012 doszło by dodatkowo 19%,nie chcę tu dyskutować na ten temat najlepiej przedzwoń pod nr.[usunięte przez moderatora] pod tym nr siedzi osoba mówiąca po polsku to ci wszystko wytłumaczy.

ZATROSKANA

Jan

xxx - 2013-02-11 16:28:36 Co do Ulaku to nie opłaca się odbierać podatku w następnym roku ponieważ odbiorą dodatkowo 19%,lepiej jest poczekać do następnego roku bo w żadnym banku nie ma takiej lokaty na tak wysoki procent,ja co roku tak robię.A w sumie to co chciałeś powiedzieć bo ja za tego nic nie zrozumiałem

xxx

oszukany

Ale korespondencję odbierają bo mam potwierdzenie poleconego listu !

bezpiecznik

tych [usunięte przez moderatora] już nie ma w lublinie trzeba wo warszawy jechać

PAMIĘTAJCIE ŻE JUTRO (WTOREK) O 11:00 WSZYSCY WIDZIMY SIĘ W FIRMIE! BĘDZIE TELEWIZJA POLSAT. JEŻELI KTOŚ POSIADA ZDJĘCIA Z BUDÓW W NIEMCZECH NA APARACIE BĄDŹ TELEFONIE TO TEŻ NIECH BIERZE

Firma jest zamknięta, nikogo w niej nie ma nie sądzę aby jutro było inaczej. Nie wiem może przenieśli ją do Warszawy.

jacula

jak wysyłasz papiery do ulaku np w 2012 i chcesz kase za 2012 to musisz odczekać 3 miesiące tak samo jak masz umowe do końca grudnia 2012 to dopiero w w kwietniu 2013 możesz składac papiery wcześniej cię nie będą rozliczać ja zjechałem 20 października i ten pan z ulaku powiedział że dopiero od 21 stycznia będą brac mnie pod uwagę mimo żee papiery wysłałem na początku grudnia

Kinga

znany - 2013-02-11 10:11:35 pank - 2013-02-10 22:37:54 jutro zadzwoniedruki do wypełnienia możesz pobrać ze strony soka bau i nie musisz wcale czekać trzech miesięcy natomiast na pieniądze czeka sie do sześciu tygodniCoś mi się wierzyć nie chce, że unipol płacił składki na sokabau. A tylko jak sie płaci to można je odzyskać.

znany

pank

jutro zadzwonie

jacula

my dostaliśmy papiery do ulaku z unipolu wysłaliśmy ponad miesiąc temu jak zadzwoniłem do ulaku spytać się kiedy mniej więcej będzie kasa to pan powiedział mi że to oni powinni wysłać papiery nie unipol i wysłał nam nowe tamtych nie brali pod uwagę mówił też że te papieru zawsze wysyłają po upłynięciu 3 mieś od zakończenia pracy

pank

Masz rację - dzwoni się do niemiec ale tylko wtedy, gdy unipol nie płaci składek lub nie przysle ci papierów. Ja bylem zatrudiony u nich od sierpnia do listopada ubieglego roku. Wysłałem do unipolu maila o przysłanie papierów potrzebnych do ulaku i przysłali mi w ciągu 3 dni. I paru chłopakom też przysłali. W tych dokumentach jest podany numer pracownika; jest też broszura, w której jest podana informacja na temat wypłacanej kasy. Nie pisałbym takich bzdur, gdybym nie otrzymał od unipolu tych dokumentów.

znany

pank - 2013-02-10 11:12:32 Papiery dostaje sie od unipolu - trzeba do unipolu napisac lub zadzwonic o te papiery. W tych papierach będzie adres do ulaku. Po wypelnieniu nalezy dokumenty wyslac do ulaku. I czekać.Bzdury opowiadasz kolego unipol nie ma obowiązku wydawać zadnych papierów musicie zadzwonić do niemiec tam mówią po polsku ka,zdy pracownik ma nadany swój numer jeśli nie znasz tego numery to podajesz firme i swoje dane jesli chodzi o ulag to jest wpłacone ok 80 procent bo to wpłacały firmy guggenberger i klebl z którymi firma miała podpisane kontrakty jakby to należało do obowiązków unipolu to napewno nie zobaczyłbyś kasy bo (usunięte przez administratora) by okradli tak jak z wypłatami podaje numer dla zainteresowanych 00496117074053 jeśli ktoś potrzebuje jeszcze jakis informacji to piszcie postaram sie odpowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Unipol Wschód - Lublin

• Jak się pracuje w Unipol Wschód?

Zobacz opinie na temat firmy Unipol Wschód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipol Wschód?

Unipol Wschód