Opinie o Unipol Wschód w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unipol Wschód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unipol Wschód o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipol Wschód w Lublin

jimi

Tak trzymać ! skończymy gnoi ! tę panią bez twarzy w telewizji z jej obrazami i tego igronranta w tej kurtce, ukrywają twarze ale dobrze wiemy jak wyglądają.Ręka sprawiedliwości za naszą krzywdę wreszcie ich musi dopaść. Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych z Garching!!!!!!!

wrona

panowie ja mam pełno dokumentacji unipolu mam dowody ..... i mam papiery z ze podrabiali podpisy AS --- w rękawie Prokuratura też niebawem będzie miała konsultuję to właśnie z prawnikami aż się zdziwią ..........Barany jedne ten unipol nie wiedzą z kim zadarli ''

cieśla

No to proste, chlopy., trzeba poinformować na piśmie i powysyłać informacje do inspekcji i prokuratury że oni tam siedzą i dalej kompinują i żeby sprawdzili czym sie zajmuje teraz ta pani co była prezesem. Jak będzie tych pis pare to może zareaguiją

Grzesiek

Pozdrawiam wszyskich co byli w Lubinie 12.02. i Tych co nie byli ale wszyscy siedzimy w tym samym gównie .Popieram pomysł Wacka .Wysłać do Ziobry ,może pomoże a na pewno nie zaszkodzi.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unipol Wschód? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wacek

ci co pracuja w czestochowie przenosza ich do ostrołeki

jurek

chlopaki ta nowa firma dudka to na inzynierskiej 5 a chlopaki z s-8 mowia ze to dwie firmy jakies constrction skiby i himel tam siedzi ta zgraja [usunięte przez moderatora]

Andrzej Z

Koledzy, mi się wydaję że tylko jedna droga jest, napisać i zainteresować polityków może ktoś zna jakiegoś posła albo innego co ma chody .Niech to bedzie przestroga i niech sie zainteresują co ci ludzie nadal robią jakie interesy z kim i skąd mają kasę. Po co są nasi wybrańcy, pisać gdzie się da. To są jaja, jak sie ogląda te interwencje. Ten facet w skórze nowy prezes czy jakiś prokurent normalnie grozi, to on wzywać chce policje , jaja na całego

zenek

koledzy znacie jakies inne strony gdzie można coś poczytać o bandzie unipol

piła

darex - 2013-02-20 15:05:27 marek - 2013-02-20 14:58:20 darex jestes z orzysza i byłes w monachium na budowiebyłem w Gerchingu koło Monachium i jestem z wielkopolskidarex jestem z piły woj. wielkopolskie,napisz w jakim okresie byłes w garchingu

darex

marek

darex jestes z orzysza i byłes w monachium na budowie

darex

MIETEK - 2013-02-20 13:15:49 Ludzie ja gadalem z jednym kierowca z unipolu i powiedzial ze dudek i jego [usunięte przez moderatora] juz maja nowa foirme na inzynierskiej i szukaja nowych idiotow do zlupieniaMietek daj namiary tej nowej firmy Dudka i jego popleczników a ja wrzucę w internet ostrzeżenie dla innych by nie szli pracować dla [usunięte przez moderatora]

normalny pracownik

zanim coś napiszesz to 3 razy sprawdź czy to prawda bo za pomówienia też można beknąć. Jestem pracownikiem Andrexu i ktoś o nazwisku Dudek tu nie pracował i nie pracuje. Ci którzy szukają pracy sami tu dzwonią a kto gdzie pracował okazuje się dopiero po tym jak złoży swoje CV.

poszkodowany

Dudek siedzi w Andrexie zbiera ludzi z Unipolu na nowe kontrakty wiem bo mi mówili ci którym obiecuje nową robote na nowych kontraktach

MIETEK

Dariusz

[usunięte przez moderatora] Mial nam wyplacic kase to powiedzial w Niemczech ze Bank jest dopiero za 500 km stary bajerant. Opluc go

Dariusz

Witam tak to prawda pracowalo sie po 12 - 15 h bez wody latem. Kierownik Waldek bral odnas kase za wode i na tym sie dorabial na naszej krzywdzie .

pank

Ja byłem u kierownika Rybickiego w Regensburgu i pracowaliśmy po 10h a zapisane było 9 ciekawe u kogo ty byłes

wasyl

ja też jestem zainteresowany PIT-em

karol

kasia - 2013-02-19 20:09:16 mój mąż jest w Niemczech w pracy. Podpisał umowe z firmą Unipol jestem przerażonaProszę się nie obawiać. Mąż dostał już zaliczką w wysokości 100Euro, kurtkę gumowaną i buty o wartości 75Euro, jak to Pani sobie zsumuje to juz zarobił u nas 735zł .

Zostaw merytoryczną opinię o Unipol Wschód - Lublin

• Jak się pracuje w Unipol Wschód?

Zobacz opinie na temat firmy Unipol Wschód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipol Wschód?

Unipol Wschód