Opinie o BATER w Gliwice Dźwigowa 63

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BATER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BATER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BATER w Gliwice Dźwigowa 63

picia

Witam. Staram się o pracę w tej firmie. Proszę o podpowiedz co robić? Jaka tam jest kadra kierownicza, jakie zarobki i jaka atmosfera między pracownikami?

kres

Bater to firma ktora robi bokami, milionowe kredyty, sprzedaż pada, mnóstwo rekalamacj, bo kto wyprodukuje dobrą jakośc jeżeli rotacja załogi jest max. ludzie (pracownicy) dla nich to śmieci, to cwaniaki warszawskie.

Ted

Hmmm trudne pytanie tym bardziej ze nie maja tam żadnego laboratorium. Chemik/technolog robi wszystko. I rysunki i pastę na urzadzenia przemysłowe. W sumie to większość czasu to chodzenie brudnym z ołowiu i w takim środowisku. A umiejętności tak naprawdę nie trzeba mieć żadnych żeby tam pracować na początku. Z czasem zacznie się wykorzystywanie - jak całej pozostałej załogi. Konieczności zostawania za darmo po godzinach - a jeśli się sprzeciwia to nie jest się pracownikiem utożsamiającym się z firmą i jest się na czarnej liście do odstrzału. Choć z drugiej strony to wszyscy z tamtą ostatnio uciekają - cała kadra zarządzająca produkcją. Poprzedni post doskonale obrazuje pracę tam.

aegon

a jak wygląda tam praca dla chemika?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Jack

Mozna by pisac długo na ich temat. Ogólnie rzecz ujmując w firmie nie istnieje pojęcie harmonogramu czasu pracy. Pracownicy zarówno produkcyjni jak i kierownictwo są wykorzystywani w godzinach nadliczbowych za ktore nikt nigdy nikomu nie zapłacił w prawidłowy sposob. Brak odpowiednich srodkow BHP, brak badan srodowiska pracy - w przypadku ołowiu jest to jak wiadomo bardzo niebezpieczne, ograniczenie finansów na maksymalnie możliwych polach zwiazanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Pracuja tam "starzy" pracownicy tylko i wylacznie z powodu obawy przed znalezieniem nowej pracy. Wszyscy młodzi uciekają z tej firmy mając porównanie z innymi, nowoczesnymi firmami. Szczerze nie polecam. Szczegolnie do momentu kiedy zakładem w Gliwicach bedzie "dowodzić" (sarkazm) szanowny nasz austriacki "doktor". Totalny brak profesjonalizmu. Marionetka szefostwa. Dodatkowo osoba całkowicie oderwana od rzeczywistosci w postaci Sz. P Vice Prezesa. I tu mała rada: Nie wszystko da się ukryć. Myślę że nie warto wiązać się z firmą z której ludzie raczej uciekają i dodatkowo rzeczywistość mydlona jest obrazami o wielkich planach, modernizacjach, klientach z zagranicy. Zresztą kto pracował dłużej zna "zebrania" i opowieści o wielkim potencjale i przyszłych zmianach. Póki co zaklad upada. W każdej kwestii. Niedowiarkom polecam spróbować i podzielić się opiniami.

rOtKeH

Nie będę owijał w bawełnę jak długo będzie ta pracował dyrektor tak będzie tam (usunięte przez administratora) !!!!! facet który powinien sobie podarować pracę z ludźmi,zachowuje się jak dzieciak,w ogóle ta firma to totalna porażka,nie chce mi się bruździć ale jakby wpadło kilka kontroli pip.pih,sanepid to koniec istnienia.NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY.....

@rOtKeH

Masz rację co do tego dyrektorka. Przytrafiła mi się rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorkiem jarosławem k. to faktycznie zachowywał się on jak jakiś dzieciak, albo jakiś przygłup, bynajmniej nie jak manager. Najlepszy numer to że w czasie rozmowy zaczynam się go pytać odnośnie tego w firmie przeprowadzają walidację produktów i procesów, czy stosują FMEA oraz o to czy stosowane metody pomiarowe w kontroli jakości miały przeprowadzane walidację to on kompletnie nie wiedział o czym w ogóle ja mówię. Nie miał zielonego pojęcia co to w ogóle jest. Stwierdził, że "on się na tym nie zna i że od spraw związanych z chemią, kontrolą jakości jest od tego członek zarządu co się tym zajmuje a on się na tym nie zna". Jeszcze dodał że "skoro pytam się na rozmowie kwalifikacyjnej o takie rzeczy to chyba mi kompletnie nie zależy żeby dostać pracę" :) Żeby facet zarządzający firmą i to nie wielką nie miał zielonego pojęcia o tym to jakaś totalna paranoja. W sumie raczej po rozmowie moje wrażenie było że takie rzeczy jak FMEA, walidacje procesów, produktów, metod pomiarowych u nich nie występują. W sumie kiedyś zdarzyła mi się wątpliwa okazja pracować w polskiej firmie w której produkowano wyroby niespełniające wymagań odpowiednich norm, tak więc jakby tamtej firmie wpadła porządna kontrola to by im cały zakład zamknęli. Moje wrażenie co do Batera po rozmowie w sumie jest takie, że należałoby sprawdzić czy ich wyroby spełniają wymagania przepisów i norm, bo być może w ogóle nie powinny być dopuszczone do sprzedaży - ale to są tylko moje domysły po rozmowie z jarkiem k. Rozmowa z nim akurat była telefoniczna bo nie bardzo była możliwość żebym przyjecha wtedy do nich na rozmowę. I w pewnym momencie jak się go dopytuję o kwestie z FMEA, walidacjami itp rozłączył się i pomimo mej próby dodzwonienia się do niego nie odbierał. W sumie to dobrze że rozmowa była telefonicznie bo jakby była na miejscu to za jego głupkowate zachowanie i ewidentną niekompetencję oraz wyraźne cieszenie się z tego że w firmie u niego panuje jeden wielki bajzel mógłby wyłapać ode mnie po pysku. Tak więc niech się cieszy że telefonicznie ze mną rozmawiał a nie osobiście, bo mogłoby się to dla niego bardzo źle skończyć jakby mi nerwy puściły w czasie rozmowy.

kolejny_byly_pracownik

Analogicznie sytuacja wygląda w filii w Warszawie, nic ująć.

Witam chciałbym przestrzec przed firma BATER z Gliwic znajdującą się przy ulicy przczyńskiej 309 , jest tam nagminne łamanie przepisów BHP oraz prawa pracy plus do tego zapylenie ołowiem bez jakichkolwiek pomiarów na terenie hali od czasu otwarcia tzw.zabawa w kotka i myszke , brak mozliwości wybierania urlopów , niepłacą za żadne nadgodziny a przymuszaja do nich pod pretekstem zabierania premii -wszystko jedynie jest niby do wybrania ale zero dokumentacji prowadzonej w tej sprawie z nadgodzinami bywały już przypadki podkładania świń od strony pracodawcy pana prezesa.....do byłych pracowników....pracowałem tam pare lat i niedawno się zwolniłem, przesiew jest tam totalny stale ktoś nowy.....wpierw daja umowe zlecenie co jest niezgodne z przepisami a dopiero pozniej umowe o prace , przestrzegam przed ta firmą....

Zostaw merytoryczną opinię o BATER - Gliwice

• Jak się pracuje w BATER?

Zobacz opinie na temat firmy BATER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BATER?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BATER?

Kandydaci do pracy w BATER napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BATER