HIPPOKRATES24

KAROLINA 2010-11-23 19:35:12
FIRMA PRZYJAZNA DLA PRACOWNIKA,
JESTEM MILE ZASKOCZONA

condrat 2011-03-14 13:07:14
(usunięte przez administratora)wogóle telefonu nie odbierają zerowy kontakt...tak samo z kasa nie wypłacają wymyślił sobie jakieś zawiłe procedury o których nie mam on bladego pojęcia i musie sie wypytywać znajomych mam dobrą rade dla tych państwo że jeśli nie potrafią prowadzić prowadzić firmy to może niech sie wezmą za zamiatanie ulicy to im pójdzie chyba sprawniej... P.S. dobra rada dla kobiet które chcą pracować w Niemczech jako opiekunki trzymajcie sie z dala od tej firmy !!!!!!!!
stokrotka 2011-04-01 15:19:21
słyszałem o nich, niewypłacaną całych delegacji czyli tak naprawdę największej części tego po co się jedzie zagranice. Ostrzegam przed Panią (usunięte przez administratora)
anonimu 2012-10-16 10:47:28
KAROLINA - 2010-11-23 19:35:12

FIRMA PRZYJAZNA DLA PRACOWNIKA,

JESTEM MILE ZASKOCZONA

Wez dziewczyno !
fakt 2013-06-07 10:28:23
Hippokrates ,pozniej inne firmy legalne i nie legalne. Ale oszusci ci sami , chorzy i chciwi ....Potrzeba czasu, w ten czy inny sposob zmieni sie KIJ MA DWA KONCE Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy. oni sie boja i uciekaja przed ludzmi , po co inna sprawiedliwosc ich siegnie .wszystko w temacie
Welur 2016-05-20 19:53:02
No powiem Wam, że widziałem w życiu dużo, ale muszę śmiało przyznac, że u nich było najzabawniej, dobra firma, świetne umowy o prace, doskonałe paczki pracownicze i atmosfery każdego dnia, moim zdaniem fantastyczna sprawa i szczerze polecam ich już teraz
Zostaw swoją opinię o HIPPOKRATES24 - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIPPOKRATES24