Opinie o MM Group w Bydgoszcz

ktoś z cboś

dobrze wiedzieć zaraz sam ustalę w internecie numer kontaktowy do cbś w bydgoszczu i też o czymś poinformują

do carlos

Kasa na czas robota na legalu

do carlos

Kasa na czas robota na legalu

ulotki

zaczęła się robota niezły klimat zaczyna się robić dobrze telefony się pojawiły

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

tok

daruj sobie

zaczęło się

od rana już telefony :) zaczyna się

ulotki

czy ktoś wie coś o roznoszeniu ulotek proponują mi pracę na wsparcie skladów ktoś coś robił?

myślenie

proszę Cię już w kompani węglowej sami mówili o niskiej jakości swojego węgla. Tak kup o 200 zł drożej :) to jest sieć, tak jak żabka, lidl , biedronka tam mają produkty w promocji i co było coś nie tak? Były pracownik to może napisz swoje dane i gdzie pracowałeś?

kierowca

jestem w szoku orzech gruby 599? jak to nie jest pomyłka to moje pół rodziny zamawia!!!!

asior

My już dostaliśmy. nie licząc innego wyglądu to jest nowy cennik. Ceny niższe o wiele po 100-150 mniej zależy co.Orzech Gruby na super cenę. Na prawdę się opłaca więc i klienci będą na pewno

hmmm

dostaliście już ulotki podobno idzie partia

tony

hahahaahahaha no na bank:D a to dlatego że od poniedziałku bedziesz siedział nie 8 godzin a 10. (usunięte przez administratora)

węglarz 102

Panowie sezon już się zbliża. U nas na składzie zaczynają pojawiać się klienci konkretnie zainteresowani. Także będzie mam nadzieje tylko lepiej..(usunięte przez administratora)O to nie trzeba się martwić w tej firmie.

praca jak praca ważne, że jest i płacą bo ostatnio u majstra i na lewo i do dziś kasy nie ma

zzzz

Praca jest dobra warunki dobre jak dla mnie byle by tylko nie zrobili obniżek do 1200 zł ogólnie. Bo wtedy to się wiary pozwalnia. Nikt tam nie będzie robił za taki grosz gdzie najniższa wynosi 1242.20 zł a w pierwszym roku pracy należy się 993,76 zł bo tak jest w ustawie. Buahahaha i jeszcze raz Buahahaha to dopiero będzie śmieszne i śmiesznie będzie firma funkcjonować bo każdy spie.....oli nawet pomocnik na budowie dostaje 1400 zł na rękę, coś o tym wiem ;)

:O

tzn? Weźcie piszcie jak ludzie albo nie piszcie wcale!

pipi

może a nawet napewno były orzeczenia o wypłacie należności , ale czy oni wypłacili czy też dalej odwoływali się to h wie

Ryś

No dobra, to ilu wypłacili za nadgodziny po rozprawach?

mmmmmmmmmmmmmmmm

ty zapytaj ilu wypłacili a nie ilu złożyło wnioski

Ryś

Hej, Wie ktoś może ilu pracowników złożyło pozwy o nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group