Opinie o MM Group w Bydgoszcz

przemek

hmm a ja słyszałem ze szykują sie zwolnienia i w najlepszym razie firma przetrwa ale nie 350 składów tylko gora 100 tych najbardziej zyskownych.

kolega dobrze napisał wypłaty zostały podpisane wczoraj i najpózniej do środy bedziemy mieli je na kontach tez dostałem info ze firmą zajoł sie ten nowy udziałowiec w przyszłym tygodniu bedzie wybierany nowy zarząd firmy i nie myslcie sobie ze siedze gdzies w biurze jestem zwykłym pracownikiem a ma sie znajomych poprostu w kadrach i tyle a ci co pisza bzdury to niech pisza bo tylko tyle im zostało pozdrowienia dla wszystkich normalnych na tym forum

życzliwy

Hopsasa, a ty myślisz, że kierowniczka działu kadr ma w tym temacie coś do powiedzenia? Grubo się mylisz i zupełnie niepotrzebnie czepiasz się niewinnej kobiety.

ktoś

Ja tez wiem ze sprzedaż jest dobra ,i z każdym dniem lepsza. A do prawdziwego sezonu jeszcze trochę.a te wszystkie wpisy negatywne to chyba ciągle jedna ta sama osoba robi

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
NNNNNNNNNNN

TEN 100% INFORMATOR TO CHYBA NIESZCZĘŚNIK RZECZNIK

NNNNNNNNN

sprzedaż idzie bardzo dobrze HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CO TY PISZESZ TOBIE SIE COS PRZEKRĘCIŁO

żal mi ciebie
@NNNNNNNNN

Ogarnij się dzieciaku

pracownik firmy

Słuchajcie jest pozytywna informacja. Wiem z bardzo dobrych źródeł, że pensje będą wypłacone na 100% więc nie mamy się o co bać. Sprzedaż idzie zadziwiająco dobrze, a polityka firmy w tej chwili nastawiona jest na pracownika czytaj, zapewnienie pensji.

JJJJJJJJJJJJJJ

A CO TO CIEBIE OBCHODZI ? A I PEWNIE OBCHODZI SKORO PATRZYSZ NA WPISY I SAM DOKONUJESZ OCENY SYTUACJI.

ktossss

kurde ludzie a co was to obchodzi , niech zamykaja szefostwo,niech zasypuja jakis smieszny staw , niech wycinaja drzewa , itd . jesli pracujecie na skladach to widocznie wam pasuje a jak nie to do domu na wasze miejsce przyjdzie 100 nastepnych ktorzy beda zadowoleni. ja pracuje i tam nie narzekam wyplata bedzie a wy nic tylko co miesiac bedzie wyplata czy nie bedzie i wkolo to samo. jakos pracuje rok i nigdy nie bylo tak zeby 10 wyplaty nie bylo. robicie tylko sztuczny zamet. co do podpisania urlopu fakt przyslali ale mi nie przeszkadza bo jakos 1,5miecha wczesniej sie wychodzilo i wtedy nie plakaliscie a teraz nagle jaka krzywda o jejku bo 4 dni urlopu trzeba oddac.

AAA

Ciekawe czy wypłate dostaniemy po tej całej akcji..

greg

mam pytanie do wszystkich kolegów z branży. Czy do Was też dzwonili z kadr z informacją, że musicie wypisać pseudo urlop(4 dni)na poczet tego, że przez półtora miesiąca pracowaliśmy krócej (pn/pt 9-17 sob 9-15) ?pozdrawiam

Hmmmm...

Wszystko pieknie ale czy ktos dobierze sie do urzednikow gminy Biale Blota...ktorzy przymykali oczy na dzialaniafirmy awrecz je legalizujac....? A coz lasem ktory nagle zniknal i jeziorem ktore wyparowalo....

?

Pracownicy dostaliście jakiś komunikat z centrali w sprawie ostatnich wydarzeń czy cisza jak by nic się nie wydarzyło?

Ryś

NARESZCIE

jaaa

Wlaśnie przeczytałem reportaż UWAGI,jest tam wszystko opisane na ile były przekręty itp,tak więc polecam przeczytać.

vvvvvvbb

A wie ktoś kogo konkretnie zatrzymali

MMMMM

a ciekawe jak zakuli w kajdanki ARKA P. ? WIDZIAŁ KTOŚ ?

s
@MMMMM

hahah

pipo

ale se facet kupił akcje za 100 mln złotych

nnnn

Powołajmy komisję nadzoru węglowego :) :) :) Swoją drogą czy usuwanie nie łamiących regulaminu czy dobrych obyczajów wpisów nie jest łamaniem wolności słowa?

mm

a burak kasuje NIECH NAPISZE CZY JUŻ ZWOLNILI Z TIURMY MOCODAWCÓW

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group