Opinie o MM Group w Bydgoszcz

sw

do LLL ! Zobaczymy czy w przyszłym dostaniesz, nie dla wszystkich teraz starczyło!!! znowu jakiś niby błąd, ścima...i czekać mam....I k..... nie bzdury! Jakby ciebie to dokneło to inaczej byś pisał, ale poczekamy...zobaczymy za miesiąc..ilu tu nagle dokoptuje

sikiratka

rzeczywiście ktoś kasuje te niewygodne wpisy komuś zależy żebyśmy się nie zjednoczyli i nie wystąpili z pozwem zbiorowym o WYPŁATĘ ZALEGŁYCH WYNAGRODZEŃ

orzech b. gruby

a mój wczorajszy wpis ktoś usunął szkoda bo pytałem o sedno czyli o świadectwa pracy z Torunia o wypłatę wynagrodzenia zaległego o pity za przepracowany okres o weksle które wszyscy podpisywali i składali, pytałem co jest bo mimo że nie pracuje od lipca nadal jestem zgłoszony do ZUS więc o co chodzi z tym wszystkim, PiP nie odpowiedział teżna moje pytania kazał pójść do sadu z tym wiec chciałem wiedzieć czy inni też mają tego typu problemy co z tym robicie ... ?

no hej

LLL Bladzich to Ty ? Czy może Kościński ? przestańcie się już ośmieszać tymi pozytywnymi komentarzami... Bawicie się na wigiliach firmowych zamiast docenić tych co siedzą jeszcze na składach i pilnują Waszego majątku !! Tylko dzięki nim ta firma jeszcze nie zniknęła z mapy Polski ! doceniacie tych co siedzą z tyłkami w ciepłym biurowcu zamiast tych, którzy marzną dla Was bo nawet nie jesteście w stanie im zapewnić tego by mieli ciepło! Dajcie już spokój z tą szopką bo wystarczy małe dmuchnięcie i składacie się jak domino !!

mm
@no hej

Tak Cię boli ta ich Wigilia firmowa?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
LLL

sw - jak nie placa??? wszyscy dostali wynagrodzenia wiec co za bzdury wypisujesz!!!!! bys lepiej wzial się za prace a nie wypisywanie zalosnych komentarzy

skd

a co ze swiadectwami pracy z agencji ? Pani Beata Wzietek zapomniala , sklady wegla.pl jej niby zablikowali dostep , jak odzyskacie swiadectwa ?

Sw

Żenujące jest to, ze usuwacie prawdziwe komentarze. Nie płaca ludziom, a bawią sie w 4 gwiazdkowym hotelu City w Bydgoszczy dzis. A może tak, my wszyscy jak koledownicy także przyjedziemy... Jesli maja kasę na imprezy wigilijne, to może zapłacą nam ,.,? Główna księgowa mająca kadry pod sobą nie wywiązuje sie ze swoich obowiązków, ciekawe czy sobie nie zapomniała wypłacić wynagrodzenia ?!!

no hej

Karol jak już skasowałeś komentarze z prawdą ! to mogłeś usunąć również komentarz od Brykietu bo to jest prawdziwe lanie wody!

nnnnnnnnn

brykiet skład w moim mieście jak i w okolicznych miejscowościach nie istnieje. Co ty na to?

Brykiet

Już od 5 miesięcy wróżycie że firma pada, że jutro to już nie ma po co do pracy przychodzić itd. A jednak jakby Wam na złość firma cały czas funkcjonuje, kasa na koncie na czas ( może z małymi poślizgami, ale jak na tę branżę to i tak jest ok). A najgorsze jest to że pewnie te trole co najbardziej marudzą i sieją ferment, zniechęcając innych, sami dalej siedzą na składzie i ze służbowego laptopa plują opiniami na swojego chlebodawcę.... żal....

kierowca juz nie pracujacy

witam czy we Włocławku jest skład istniejący. pozdro p.s bo w Kaliskach już nie istniejemy.

ooo

Panowie dostałem pismo z Bydgoszczy przeciwko MM Work: "wzywa Pana do wskazania w terminie 7 dni danych osób wchodzących w skład zarzadu pozwanej Spółki oraz przedstawienia dokumentacji potwierdzającej te okoliczności, ewentualnie danych kuratora pozwanej Spółki wraz z dokumentacją potwierdzającą okoliczność jej powołania" Dla mnie to jest cyrk! tym bardziej że z Włocławka dostałem już wyrok przeciwko GG na moją korzyć (zapłata pensji,świadectwo pracy,koszty sądowe) Czekam na uprawomocnienie. A z tą Bydgoszczą to mam wrażenie że działają na korzyść pozwanych. Mógłby ktoś pomóc to czekam na emaila poczta851@wp.pl

no hej

Gratuluję, wyboru nowych kontrolerów, którzy od tygodnia nie potrafią wyłączyć przekierowania w telefonie :-) gratuluję, również ludziom, którzy dzwonią na ten numer i nie orientują się, że nie rozmawiają z osobą, do której próbują się dodzwonić! Z takimi pracownikami ta firma zdecydowanie ma szansę na reaktywację :-)

dk

TO KTÓRY SKŁĄD TERAZ SPRZEDAJĄ MOŻE BY COŚ KUPIŁ :)

UWAGA

sluchajcie , slyszalem ze nasi byli szefowie(wlasciciele) juz kreca nowe sklady podobno w bydgoszcyz na fordonie otwiera sie jakis sklad tych patenciarzy

głupi

ja dostałem 500 zł premii mam węgiel auto i ładowarkę wszystko wróciło do normy

dff

hahahah to i tak jeszcze dużo i powiem kolego... Ja dostałem też przelewem na konto troche ponad 5zl hahahahaha!! To nas zachęcili do sprzedazy hohoho. Nie wiem na co wydam te premie..

madry

u mnie dostaw nie było ale sprzedaz mam normalną.... a wczoraj dostałem premię za sprzedaż za październik-listopad cało 20 zł :D:D

gg

czy jest jeszcze w sw.pl normalnie funkcjonujący skład? czyli są dostawy i normalna sprzedaż? Ilu dostało premie od sprzedaży?

dzisiaj przeważali węgiel w Barczewie, właściciel terenu zabierał węgiel za długi

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group