Opinie o MM Group w Bydgoszcz

bolo

A skąd ty masz taką wiedzę co do zadłużenia ? Myślę , że chyba wiesz co piszesz ? Nie żebym pisał to złośliwie ale w trosce o to czy nie przyjdzie dzień w którym po przepracowaniu miesiąca nie dostanie się wypłaty.

Pankracy

Wiesz....jakby wisieli tyle kasy to dawno by transporty przestaly przychodzic. Ostatnio kombinowali cos z firma B gdyz czesto firmowe ciezarowki tam zajezdzaly. Teraz jest takze bardzo duzo mialu....szkod atylko ze nikt nie liczy sie z mieszkancami....a gdzie sa drzewa i zbiornik wodny? Totalna samowolka.

SS

eee pewnie miałeś przestawiony zegarek :) była to godzina 11 rano i tylko fakt że jest tak duże zapylenie to pomyślałeś że to 23 w nocy ;)

wlkp

Czy to prawda, że ponownie w składach które mają niesatysfakcjonujące utargi pracuje lub będzie pracował sam kierownik na dwóch stanowiskach( nawet bez pół etatowego kierowcy) ?

Egzo82
@wlkp

Prawda

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ktoś

Ty kolego to masz tylko jeden zwój mózgowy więcej od koguta. A jak nie wiesz czemu to mogę ci napisać

.....

Wiecie to chore...Wolne mamy już wypłaty są...Wiadomo za takie godziny to i nie są luksów kasy ale są.Lepsze to niż na Kuroniówce.A jak się nie podoba to żegnajcie sie i tyle.Cóż jest firma jaka jest.Dostali po karbach i coś staraja się teraz robić.Niech oni odpowiadają sami za siebie a my albo pracujmy albo dowidzenia i tyle.Dajcie sobie już siana.Węgiel jest ruski?no jest i ok ale u nas wracają po ten węgiel.Nie jest źle,choć mogłoby być lepiej,ale pracujmy po prostu jak to było w piosence...róbmy swoje panowie róbmy swoje.Idę dalej z wolnego korzystać.

kkkk

A co ty za szefa kasę chcesz się bawić ?

Lolo

Witam Panowie. Mam pytanie odnośnie pracy w dziale kontroli? Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć rzetelnie co o niej sądzi i jaka jest pensja? Bo chciałbym spróbować bo ponoć szukają kontrolerów

darek

Czy ktoś wie dlaczego wypłata była mniejsza skoro nie jesteśmy na godzinówce?

lulu

spytaj w ZUS to się dowiesz bo może nie jesteś zarejestrowany a może to efekt umowy śmieciowej ?

mmmmmmmm

Wie może ktoś czemu firma płaci 2 miesiąc zwolnienie a nie ZUS ?

hhhh

Z gg wpłynęła no kierownicy możecie odetchnąć z ulgą bo w tym miesiącu kierowcy mają tą 100 mniej.

eko

już dostałeś bo ja jeszcze nie ...

@eko

Właśnie oto chodzi że nie i mam złe przeczucia

Jak tam wypłaty ?

ggggggg

A kto tam nie ma weksli podpisanych ? A jak będziesz obciążony za wydane uprawnienia to będziesz je musiał otrzymać i wszystko w tym temacie ! Niech nikt wody nie mąci w tym temacie. Oby to nie były uprawnienia wydane nielegalnie bo kiedyś ktoś za to beknie i to nie tylko ten co je wydał ale i ten co nimi się posługuje.

hhh

A kogo kto straszy ? z kogo kto się śmieje ? to tylko dokonano wpisu informacyjnie. Uprawnienia będzie musiał wyrobić pracodawca. Nikt kto ma takie uprawnienia nie przyjdzie pracować za marne pieniądze. To nie uprawnienia na wózki widłowe za mniejsze pieniądze.

@hhh

Wszystko się zgadza tylko że pracodawca wyrobi uprawnienia a pracownik podpisze weksel tytułem odpracowania owych uprawnień. Metoda stara jak świat

hhhh

Chory króliku i co jak będę musiał zrobić kolejne uprawnienia bo nie mam akurat na ładowarkę to będzie ci lżej.Pozatym jak zaczną zwalniać za brak uprawnień to poczujesz się lepiej. Nie wszystkich stać Zapłacić 1700zł za kurs.No i śmiej się dalej.

Ja już miałem przesłuchanie

uuuuu

toś ty taki bogaty (usunięte przez administratora)?

hhhh

Żebyś wiedział ze biedny nie jestem a co do zarobków zawsze jest mało. A ty co adwokat. Nie stresuj się .

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group