Opinie o MM Group w Bydgoszcz

łodzkie

Powiedzcie mi jaki jest sens bycia kierownikiem składu w tej firmie? Kierowcy dostali spore podwyżki a kierownicy okrągłe zero. Kierowca zarabia teraz praktycznie tyle samo co kierownik, który ma cały skład na głowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W żadnej poważnej firmie tak nie ma.

norma

jasne że cud ludzie zapierdzielają ile sił, ale to normalne w tych czasach jak jest bezrobocie. Nie ma leżenia, ja nauczyłem się ciężkiej pracy tam byłem przez chwilę ale bez przesady. Dużo narzekania bo duża firma

kb

Popieram Były. Ja też tam pracowałem. Powiedz proszę o jakie dokumenty chodzi.

były
@kb

Tak bardzo cwaniaczku prosisz, że powiem ci tak dowiesz się jak je będziesz musiał przedłożyć

kierownik

Gdyby firma wyznawała zasadę żyjesz sam daj żyj innym ,nikt by niczego nie pisał,a jak jest wszyscy wiedzą.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
normalny

a Ty jakiś śledczy jesteś a skąd wiesz, że to prawda? Obsmarować kogoś można bez problemów a potem wyjaśniać to co innego Ale To Polska jak drugi ma więcej to trzeba go zniszczyć

kb

U mnie w trakcie mojego L 4 wisiało już ogłoszenie na tablicy. Było to moje pierwsze L4 w ciągu 5 mies pracy , a ogłoszenie ukazało się w trzecim dniu jego trwania.:-)

Nanna

Mam pytanie do was. Miał ktoś taka sytuację że po L4 został zwolniony ?

ptyś

alex możesz rozwinąć temat

ryś

masz racje biały ja też jestem zatym żeby zatrudnić kontrolerów z każdego województwa nie wydawali by na hotele a tak pieniądze idą w błoto

biały

kontrola przyjedzie posiedzi parę dni i kilka setek trzeba wydać a tak każdego województwa był by kontroler miał by pod sobą kilkanaśćie składów i ylo by taniej niebyło by trzeba wydawać na hotele takie moje jest zdanie firma Składy węgla powinna się zastanowić nad takim rozwiązaniem pozdrawiam

biały

firma Składy węgla powinna zatrudnić kontrolerów z każdego województwa było by taniej niewydawali by na hotele i była by oszczędność prezes tej firmy powinien się zastanowić nad takim wariantem

Gold

Zgodnie z art. 91 § 1 ustawy z 26.6.1974 r. – Kodeks pracy (tj. Dz.U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94, ze zm.), należności inne niż wymienione w art. 87 § 1 i 7 mogą być potrącane z wynagrodzenia pracownika tylko za jego zgodą i to zgodą wyrażoną na piśmie. W art. 87 § 1 i 7 Kodeksu pracy nie wymienia się należności za niewykorzystany okres używania odzieży i obuwia roboczego. Co więcej takich należności być nie może, o czym kilka słów poniżej. Pracodawca ma obowiązek – wynikający z art. 2377 § 1 Kodeksu pracy – dostarczenia pracownikowi nieodpłatnie odzieży i obuwia roboczego, jeżeli: odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu albo wymagają tego względy technologiczne, sanitarne lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Przydzielone pracownikowi odzież i obuwie robocze stanowią własność pracodawcy (art. 2378 § 2 Kodeksu pracy). Pracownik powinien więc zwrócić je pracodawcy w momencie rozwiązania umowy o pracę (np. uzyskać poświadczenie zwrotu na „obiegówce”). Pracodawca nie może zmusić pracownika do odkupienia od niego używanej odzieży i obuwia roboczego, nawet po zaniżonej cenie (np. po potrąceniu amortyzacji). Jeżeli pracownik jest zainteresowany odkupieniem od pracodawcy używanej przez siebie odzieży lub obuwia roboczego, to ta transakcja może nastąpić tylko na zasadach ogólnych (rynkowych). Proszę przy tym pamiętać, że dochód pracodawcy z tej transakcji pomniejszy koszty wynikające z zapewnienia pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Na koniec jeszcze jedna uwaga – pracownik nie ponosi ryzyka związanego z działalnością gospodarczą pracodawcy, w szczególności nie odpowiada za szkodę wynikłą w związku z działaniem w granicach dopuszczalnego ryzyka (art. 117 § 2 Kodeksu pracy). Radzimy więc przekalkulować, co się lepiej opłaci, czy podnieść wynagrodzenie w celu zachęcenia pracowników do pozostania w firmie, czy ponosić koszty związane z niepełnym wykorzystaniem zakupionych dla nich odzieży i obuwia roboczego. należności potrącane z wynagrodzenia pracownika przydzielone pracownikowi odzież i obuwie robocze dostarczenie pracownikowi nieodpłatnie odzieży i obuwia roboczego należności za niewykorzystany okres używania odzieży i obuwia roboczego odkupienie używanej odzieży i obuwia roboczego

Roman

A daj spokój (usunięte przez administratora) firma!

kierownik

Dużo można mieć do zarzucenia tej firmie,ale obiektywnie trzeba powiedzieć,że bez wzgledu,na pochodzenie węgla to pali sie dobrze.

mmmmm
@kierownik

papier też się dobrze pali - ku se makulaturę i pal to tańsze - kim ty jesteś, że takie bzdury piszesz

Podkarpacka Ośmiornica

A może by tak założyć swoje forum pracownicze tak by jaka (usunięte przez administratora) nie mogła ingerować w to co piszą ludzie?

obecny

może Pan Prezes wyjedzie na objazd swoich punktów

pomorzanin

A co powiecie na pomysł prezesów powołania komisji nadzoru węglowego, w której mieli by zasiadać miedzy innymi eksperci z dziedziny etyki!!!! (usunięte przez administratora)

joki

czy to juz upadek(usunięte przez administratora)?

.......

Powiem tak jest jak jest.Każdy wiedział jaka kasaco nie?Nikt nie szedł w ciemno.Kasę płacą?Płacą no to co jeszcze.Najgorsze jest to co dotyczy godzin bo stawka wysoka nie jest,ale jak się chce pracować to się pracuje jak nie to podziękował.Jestem zwykłym kierowcą nie jestem szczęśliwy z godzin i stawki godzinowej ale wolę to niż siedzieć w domu i w opiece na piwo żebrać.Dajcie spokój a szefostwo niech swoje sprawy samo załatwia a my parcujmy a kto nie chce to dowidzenia niech powie i da spokój

ryży

I następne Firma składywęgla.pl szuka kierowcy na PÓŁ ETATU najlepij z Niemodlina. Wymagania: -aktualne prawo jazdy kat.B -znajomość topografii Niemodlina i okolic -chęć do pracy Oferujemy -wynagrodzenie ok 850 zł brutto -praca 4 godz. dziennie od poniedziałku do soboty Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczn lub proszę przyjść na skład,który znajduje się w Niemodlinie na terenie firmy Markam na przeciwko Hotelu Domino. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group