Opinie o Mister Minit w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mister Minit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mister Minit o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mister Minit w Poznań

1400 PLN Powodzenia :)

minitowiec

U konkurencji na slasku sa przyjecia. Pora sprobowac. Trzymajcie sie

oj-tam

Borek, Oni nie potrzebują uczonych w firmie. Im wystarczy byle głupek który przychodzi do pracy potulnie i nie marudzi. To oni są od marudzenia. :) Pozdrowienia dla wytrwałych.

Mr.Q
@oj-tam

Powiem tyle, zwolnilem sie z minita bo pomimo tego ze robilem najlepsze wyniki na sklepie, dostawalem tylko i wylacznie zjeby, przez rok pracy premie widzialem tylko raz (cale 100zl)... gdy pytalem kierownika dlaczego tak jest, dostawalem odpowiedz "wez sie pan zmien, moja wina czy pana wina?" Jak pytam co mam zmienic dostaje odpowiedz taka sama "wez sie pan zmien". Placa marna, traktuja czlowieka jak smiecia, sklepy musza sie ostrzegac jak kierownik jest w okolicy, bo a noz ktos go z krakowa czy gliwic czy ch*j wie skad wk*rwil i wyzywa sie na wszystkich. Chcesz sobie zaplanowac urlop? Hahaha, zapomnij czlowieku, kierownik bez pytania wybiera Ci dni urlopu, najczesciej takie z dupy typu 5 dni w srodku tygodnia w zime. Powracajac na chwile do premii, system bardzo "madry", tzn. Pracownik nie dostaje premii, bo pracownik ma premie gwarantowana na start w umowie, ale kierownictwo miesiecznie podaje liczbe osob ktorym premie sie odbiera (bo robia ch*jowe inwestycje, dlatego trzeba sciagac od pracownikow ktorzy i tak dostaja ochlapy). Wady tej firmy i ich bledy w rozumowaniu moglbym wypisac na 10 kartkach A4 i i tak nie wiem czy bym sie zmiescil. Powiem tyle, jedyny plus z tej pracy jest taki ze jest to fajny zawod, ale jedynie jak sie go wykonuje w innej firmie.

Borek

Mero To juz bylo wyjasnione, placa jest zalosna. Idz do biedronki, wiecej zarobisz i nikt nie bedzie Ci marudzil, ze utargi slabe. Ciekawy jestem gdzie pieniadze z socjalnego, juz by chociaz angielski zasponsorowali, firma tez by na tym skorzystala.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.

Mazi

Czy się nie narzeka... Hmm trudno powiedzieć. Jednemu wystarczy to co ma za to że prawie nic nie robi prawie cały dzień bo ludzi i pracy mało (od czasu do czasu jakiś but czy klucz zrobi potem siedzi) a drugiemu jest mało i wolałby pracować tak na prawdę przez cały dzień i dostać trochę więcej. Sam musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz nic nie robić i dostawać te 1300 -1700 czy wolisz konkretną prace za lepsze pieniądze ale to nie w Minicie. Tu więcej nie wyciągniesz przy normalnych godzinach.

Borek

A gdzie socjalne, wczasy pod grusza, bony na swieta ?

Mazi

Tez tak jak mówisz jak jest słaby dzień to żyć nie dadzą bo wiecznie mało a jak jest super dzień bo i takie się zdarzają to żaden nie zadzwoni i powie "super chłopaki - tak trzymać".

mazi

Ja tez spadam niebawem. Pomijam kwestię zarobków bo szkoda słów, ale nie mam już siły walić czołem o podłoge, uśmiechać się sztucznie i znosić upokorzenia ze strony wiecznie niezadowolonych klientów. Nie za te pieniądze...

Borek

Ja mam juz dosc, nie bede smierdzacych butow naprawial i sie uzeral z glupimi babami za takie pieniadze. Wyslalem kilka cv dzisiaj i niedlugo stad spadam. Powodzenia.

oj-tam

Ceny jak w europie a pensja? To jakieś 400 euro. To chyba jakaś pomyłka. Nie rozumiem tej firmy, niby belgijska ale pensja nasza krajowa. Na dodatek wieczne pretensje ze małe utargi. Mało, mało, mało, jak masz kiepski dzień i w kasie susza to potrafi zadzwonić i zjechać ze chyba żartujesz z utargiem. I że pewnie cały dzień nic nie robiłeś, ale jak jest super utarg to nie nie powie. Nawet nie zadzwoni żeby choć słowo SUPER powiedzieć. Pozdrawiam wytrwałych...

Bzbrbw

Niedlugo ceny beda wyzsze niz w niemczech, a pensje slabe nawet jak na Polske, cos jest nie tak z Ta firma.

Totylkoja

Na Slasku łatwo dostać pracę u konkurencji, kolego. Ja też się przymierzam powoli

Abcd

G jestes pewny, ze nigdzie w Polsce nie szukaja ? Nawet nie wiadomo skad on jest. Od zawsze ma minit problem z pracownikami i jest duza rotacja przynajmniej w wiekszych miastach gdzie jest jakis rynek pracy a chetnych wcale tak duzo nie ma, albo rezygnuja po miesiacu.

Abcd

Jesli koniecznie chcesz pracowac w tym zawodzie to radzilbym szukac u konkurencji. Na pewno mniej nie zaoferuja.

Idz na punkt w swoim miescie wez numer do kierownika to sie dowiesz, ale zazwyczaj brakuje to biora kazdego jak leci.

Xxz

Plany powinny byc wszedzie takie same, powiedzmy 800zl nie podnoszone co miesiac bo to bez sensu. A od tego co ponad plan 10 procent dla pracownikow, wtedy by byla jakas sprawiedliwosc. Pracownicy, ktorym sie nie chce robic na slabe punkty gazety czytac, a ci co zapieprzaja i maja wyniki na lepsze, niech maja cos z tego, ze sie staraja.

xyz

Niezadowolenie wynika z tego,że pracownicy mający za sobą po 10 lat w minicie zarabiają ok 1900zł brutto, zero podwyżek, dodatkowo są rugani za utargi. Jeśli jest słaby punkt tzn. nie ma klientów ( minit ma takie nietrafione lokalizację) to z miejsca jeste (usunięte przez administratora) Przyjedzie osoba która nazywa się kierownikiem i będzie z Tobą siedzieć na punkcie, ale gdy wyjdziesz do wc to wykorzysta sytuację i nabije coś. Sam kupi (paranoja? debilizm? nie wiem jak to nazwać..) Wrócisz a tu taka niespodzianka, klient był i zostawił 200zł. Pojedzie i co powie? Jeste (usunięte przez administratora) nie kradłeś jak on był, a normalnie jedziesz równo, a punkt ma potencjał, bo jak był to zrobił utarg. I taką łatkę Ci przyczepi. Niestety, ale w minicie na kierowniczych stanowiskach są osoby od pługa oderwane, które kopały dołki pod współpracownikami, stąd stali się kierownikami. Nie twierdzę ,że wszyscy, ale takich chamów jest kilku. Druga sprawa odnośnie zarobków - nie licz na podwyżkę, chyba ,że minimalna krajowa wzrośnie. Na rozmowie o pracę często myli im się brutto z netto, a to już oszustwo. W minicie musisz być szewcem, ślusarzem, księgowym, czasem też serwisantem telefonów za 1850 zł brutto. Premie to ściema. Z grafikami bywa różnie, ale to wynika z tego,że wspomniani wcześniej kierownicy i kierowaniu ludźmi nie mają bladego pojęcia. To tyle. Udanej kariery z mister minit życzę ;)

Xxz

W 3 przypadkach: 1. Nie boisz sie i kradniesz 2. Pracujesz dodatkowo na zleceniu po 250godzin w miesiacu 3. Masz staz 10lat podpieprzasz kolegow i za to dostajesz bonusy

oj-tam

Już są na plusie, bo tajniak przeleciał się po kraju i sporo ludzi umoczyło więc jest co zabierać z premii. Pozdrowienia dla wytrwałych...

Xxx

W sumie racja, glupie pytanie zadalem. Sam siebie chyba chcialem oszukac...

Zostaw merytoryczną opinię o Mister Minit - Poznań

• Jak się pracuje w Mister Minit?

Zobacz opinie na temat firmy Mister Minit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mister Minit?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mister Minit?

Kandydaci do pracy w Mister Minit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mister Minit