Opinie o Mister Minit w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mister Minit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mister Minit o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mister Minit w Poznań

w3w33

wiesz co taka jest prawda ze to czy to się pokrywa z tym co jest w ogłoszeniu to dowiesz się w prac

Lol

Tylko, że nie znam nikogo kto by ją dostał dlatego pytam tu na forum. Jako nowy nie masz na to co liczyc skoro starzy nie mają. Pewnie to sciema i tak piszą na zachete w ogloszeniach a pozniej sie jakos wykpia.

Lol

Dostał ktoś kartę multisport ? Czy tylko tak piszą w ogłoszeniach, aby zachęcić nowych naiwniaków ?

oj-tam

Nie ma żadnych kart, wszystko jest jedynie na listach obecności i to góra Ci mówi kiedy się podpisujesz a kiedy nie. A jak Ci nie pasuje taki system to Ci mówią że możesz się zwolnic, a Twoje miejsce zajmą inni z innych punktów. Dochodzi do takich sytuacji ze są delegacje z innych miast gdy kogoś brak do pracy. Dziwi mnie to bo przecież to też kosztuje i to nie mało. Hotel i pewnie dodatkowa kasa i przejazd. Dlaczego nie podniosą pensji? Wtedy ludzie nie będą się zwalniali i problem się powinien rozwiązać... Od stycznia wzrasta podobno płaca minimalna. Wtedy to już wszyscy będą zarabiali tyle samo. Nie ważne czy stary doświadczony pracownik czy ktoś kto przyjdzie pierwszy dzień bo pewnie podwyżek nie przewidują. Myślę że wtedy to się posypie bo starzy wyjadaczy odejdą do konkurencji.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
oj-tam

1500 to pensja z premią, no chyba że zasuwasz ponad normę (czytaj nadgodziny bo brak rąk do pracy) Wtedy nie płacą jak za nadgodziny tylko jako premia a na liście obecności się nie podpisujesz... Wiem że tak jest na niektórych punktach. Nie ma innych stanowisk jak prezes, regionalny i na końcu zwykły szary pracownik. Jest jeszcze ewentualnie lider punktu z drobnym śmiesznym dodatkiem za kupe obowiązków które musi zrobić (zamówienia, papiery, kasa, itp) a dodatek to śmiech na sali... Brak konkretnej premii to brak motywacji dlatego ludzie się zwalniają. Więc jak chcesz sie zatrudnić to zaczynasz od początku i tu zazwyczaj zostajesz bo nie ma innych wolnych stanowisk i tak wegetujesz ile zniesiesz... pomiędzy nachodzeniami regionalnego i tajnymi klientami i na dodatek na niektórych punktach cały czas pod kamerami prezesa... Pozdrawiam

Yrololololo

Nie ma, ile razy mozna w kolko to samo powtarzac. Mam wrazenie, ze sami idi,oci tu wchodza.

Trololololo

1500 to juz z premia. Umiesz czytac ? Pisali wyzej.

Trolololo

1500 to juz z premia. Umiesz czytac ? Pisali wyzej.

Trolololo

Pozyskiwac klientow i proponowac masz na punkcie jak ktos podejdzie. Proste pytanie - do kogo taki przedstawiciel mialby jezdzic? I nie mow, ze do klientow, klienci sami przychodza jak sa na zakupach i czegos potrzebuja.

Trolololo

Człowieku weź na chłopski rozum, po co przedstawiciel w firmie gdzie usługi się robi na miejscu ? Ktoś od marketingu może i tak, ale nie przedstawiciel. Internet jest nieograniczony, ale watek tyczy sie konkretnej firmy, w ktorej przedstawiciel nie jest potrzebny. Potrzebne sa podwyzki i to nie 50 czy 100zl bo niedlugo nie bedzie komu pracowac.

pracujacy

Czy ktoś wie z tu obecnych pracujących w MM co to są benefity socjalne? hahahaha beka... Chłopie nie ma tu czegoś takiego jak benefity socjalne? wszystko poszło na premie dla prezesa. Przecież za coś musi jeździć na wakacje, bo przecież nie za własną pensję :) Pozdrawiam.

Jaki przedstawiciel handlowy, o czym Ty mowisz haha, masz byc robolem na punkcie inne posady sa obstawione

Co taki przedstawiciel mialby robic ? Maszynki, tablice z kluczami w bagazniku, wybierac losowo osiedle i chodzic po ludziach sie pytac czy klucz dorobic ? Rozbawilo mnie to

były

sdfgh..... stawki stoją w miejscu i jeszcze tną jak mogą , aby pracownik MM poczół się bardziej doceniony przez kierownika AG. .. w tym celu regionalni zawsze wsadzają swoje 3 grosze .... pzdr ( były )

stop minit

1700 na start. 3 miesiące na próbnym. potem 2 tysie. w minicie miałem 1550 na dobrym punkcie. kradł nie będę.

Stop minit

Zlozylem CV u konkurencji w Katowicach. 1700 na rękę na starcie :))) żegnaj minicie

Qwerty

Warszawa! Chce się dostać do pracy w MM, co zrobić żeby się udało. Pracowałem w branży 5 lat aktualnie pracuje na innym stanowisku. Czy mam większe szanse z doświadcZenieM? Czy doswiadxzenbi pracowni także przechodzą szkolenia? Kto jest kierownikiem w Warszawie? Jakie zarobki?

Patryk

A mógłby mi ktoś powiedzieć czy podejmując pracę w Mister Minit podpisuje o zakazie pracy u konkurencji

pomidor

Do tego wszystko zależy gdzie jest umieszczony punkt. Do jednej galerii przychodzi bogaty klient który płaci a do drugiej przychodzi na tanie zakupy i zawsze będzie mu za drogo... Danielo, skoro taka sytuacja ma u Ciebie miejsce zainwestuj w dyktafon i po kłopocie. Albo pokażesz nagranie w PIP'ie albo swojemu regionalnemu i sprawa powinna się rozwiązać sama. Albo go zwolnią albo jak sam zobaczy to da Ci spokój :)

Daniello

Region Śląski. Jako pracownik mogę Wam wszystko czarno na białym opisać. Po mc szkoleniu w Poznaniu trafiasz sam na punkt gdzie Kierownictwo wymaga od Ciebie utargów rzędu tysiąca złotych dziennie. Jeśli Ci marnie idzie obwiniany jesteś że kradniesz, obijasz się i nic nie robisz... Kierownik regionu Jarek to typowy cham i prostak, wywierający mobbing na pracownikach. Potrafi człowieka nawet uderzyć pasem do fleków w rękę według niego jest to "nauka". Praca za 1400 w mister minit nie miała by najmniejszego sensu gdyby nie "Lewucha" na lepszych punktach tak jak mój sięga tysiąca zł mc. Wprowadzają jakieś liczenie towaru i inne gówna ale jeśli Oni nas jebią to i my ich po całości, Pozdrowienia ze Śląska !!

bbb
@Daniello

idiota !!!! żali się że mobbing i chwali się że kradnie

Wez numer do regionalnego gdzie chcesz pracowac, zadzwon i sie dowiedz.

gracz

Wow...! Masakra...! Niestety...! Część negatywnych komentarzy na temat "Mister Minit" jest prawdziwa i to jest - Fakt! Czytając nie które komentarze zastanawiam się co myślą o mnie osoby postronne, które tu nie pracowały - a tylko czytały to forum wchodząc rano - popołudniu - wieczorem na mój punkt usługowy nr 48***6 znajdujący się w jednej z galerii handlowej w mieście wojewódzkim. Czy widzą osobę, która jest gnębiona, poniżana, znerwicowana, która w pocie czoła pracuje 7 dni z rzędu po 12 godzin za 1350 zl netto który skończył zaledwie 4 klasy podstawówki. Jednym słowem takiego ludzika z którym nie wiadomo o co chodzi bo tylko siedzi potulnie i się nie marudzi. Podczas gdy dookoła jest tyle pracy - konkurencja która płaci 2 - 3 razy tyle. Hmm... Coś tu nie gra... Pomóżcie rozwiązać i ta zagadkę. Bo z tego co się orientuję to polowa pracowników to studenci lub mgr, dla tego inni pracują tu i 10 lat Odpowiedzi możecie wysyłać faksem do biura;) A teraz jak to wygląda z mojej strony. Praca w Minicie jest specyficzna - nie każdy się nadaje, chodź każdy może tu pracować. Przede wszystkim musisz być wtajemniczony specyfikę branży - rozgarnięty - kumaty i wiedzieć o co chodzi. Bo inaczej - BIEDA! WIELKA BIEDA! powiadam wam. Potrzebne są zdolności manualne, wiedza ślusarska, pojęcie o elektronice samochodowej itp. Chodź nie obowiązkowo. By usiąść za sterami na punkcie wystarczy Ci to czego naucza w Poznaniu(śmiech na sali) czyli nic. Jeżeli tego nie posiadasz to nie dziw się że niektórzy użeraj się z klientami, że drogo i siedzą 12 godzin i nikt nie chce przyjść. Dorobisz źle klucz, klient wróci na poprawkę, każdemu się może zdarzyć, ale gdy wróci po raz drugi już NIGDY nie będzie dorabiał u Ciebie. A wiadomo kasa ucieka:) Ceny jak w Europie? Hahaha... A wy gdzie mieszkacie w Palestynie? Kambodży Nie cenisz swojej pracy? Bo ja cenie i to drogo czerpiąc z tego profity. Jeżeli wykonujesz swoją prace solidnie, rzetelnie i na poczekaniu a klient nie będzie musiał wracać na poprawki i reklamacje. To zapłaci tyle ile trzeba bez żadnej dyskusji czy rabatów zdobywasz jego zaufanie. Zarobki: Wiadomo jest tylko, że każdego 10-tego jest premia uznaniowa 1950 brutto plus dodatek za pranie koszulek 350 brutto. Dniówki od 100 do *** netto w zależności od punktu i potrzeb. Ale to tylko plotki:) Minit jak zakon templariuszy strzeże swoich sekretów. :D Pozdrowienia dla graczy dla graczy

Zalamka
@gracz

Torun, warszawa albo gdansk. Trzeba sie bylo od razu nazwiskiem podpisac.

Zostaw merytoryczną opinię o Mister Minit - Poznań

• Jak się pracuje w Mister Minit?

Zobacz opinie na temat firmy Mister Minit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mister Minit?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mister Minit?

Kandydaci do pracy w Mister Minit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mister Minit