Opinie o Mister Minit w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mister Minit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mister Minit o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mister Minit w Poznań

Uwolniony

Co tam słychać panowie w wielkiej firmie? Jakoś ucichło na tym kanale... Czyżby wszyscy dostali podwyżkę i tym samym pracuje się lepiej? A może doszły was słuchy o szykujących się bonach na święta? Hehe do świąt daleko i prezes z pewnością zdąży wydać waszą kasę. O przepraszam, od dawna nie ma już dla was kasy :) Pozdrowienia dla wytrwałych.

WILKA

I się skończyło :) odszedłem z firmy :) Na wstępie powiem tak - praca specyficzna, różne rodzaje klientów i typy galerii :) Nie mam nic do zarzucenia ani Pawłowi ani Jarkowi - robili swoje :) Wypłata zawsze na czas, chciałeś zaliczkę dostawałeś :) Minusy ?? Praca tak jak mówiłem specyficzna - 12h daje trochę po (usunięte przez administratora) niekiedy brakuje towaru :) Czemu odszedłem ?? Znalazłem lepiej płatna prace i mniej wymagającą i mniej godzin :) A tak między nami - skończcie pieprzyć ze robi się za 1440. Robisz 14 dni i dostajesz najniższa. Ja robiłem 14dni plus 3-4x i bez wyrobionego celu miałem 2000. Wiec jak chcesz więcej zarabiać wyrabiaj cele (w wielu przypadkach awykonalne) albo weź nadgodziny :) i nie, nie byłem liderem. Ogólnie miałem swoje wzloty i upadki w Minicie ale będę dobrze wspominał czas tutaj spędzony :) Siema :)

Yeti
@WILKA

A jak długo pracowałeś ?

Wilka
@Yeti

Rok

cb 6

Myślę że za dużo w tej firmie jest pracowników nieudaczników życiowych którym pasuje taki układ wlaźą w (usunięte przez administratora) i kablują . Myslą ze coś się zmieni w ich nędznym życiu. A kierownictwo ich dyma po całości bo nie ma cwaniaka na poznaniaka .

Safir

Panowie Historia Lubi Się powtarzać . Podwyżek nie będzie chyba tylko te co zleci ekipa panująca na Wiejskiej . Szczery Uśmiech Arkadiusza i Michała :D to tylko puste słowa. M.M oszukuje pracwników. Tragedia . I pytanie dlaczego jeszcze się PiP nie zainteresował , grafiki w ostatnim dniu miesiąca . Praca po 3 dni to przesada . I podglądanie przez kamery w niektórych sklepach . Walka z klientem , kierownikiem regionalnym i obietnica podwyżki ... szkoda słów.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
RinGerda

Na Śląsku to sa jaja ludzie :) nie dosc ze non stop zjeby za o ze nie wyrabiasz celu ( kogoś pojebało z tymi celami) to najlepszych gnoja i wysyłają na delegacje - 3majcie sie tam chłopaki i walczcie :) Ogólnie jaja na kolkach - zapierdalasz jak mały wół za najniższa krajowa i jeszcze kierownik O zdziwiony czemu chodzisz wkurwiony. Jak tak dalej pójdzie to w minicie nie będzie komu pracować - zero szacunku dla pracownikow z doświadczeniem. Chłopaki powoli czas spierdalac - bo albo nas zajada albo zmądrzejemy.

mms

witam. zna ktoś może dokładny adres siedziby w Belgii?

ww gerda

U mnie w trójmieście tez 2 się zwolniło i nikt nowy nie przyszedł czyli zapychają dziury większą ilością godzin dla innych. A ogłoszenia wiszą że przyjmują w całym kraju hehe. Czarno to widzę... Jak będę miał za dużo X-ów na grafiku to też im podziękuję. Pracuję by żyć, a nie żyję żeby pracować....

Hi

U mnie szykuje sie fala zwolnien jesli nie bedzie podwyzek. Juz wszyscy maja dosc takich warunkow, za takie pieniadze. Ci co zostana wolne beda mieli tylko w swieta. Ktos bedzie musial zaiwaniac za tych co odejda, a nowi raczej w kolejce nie czekaja.

Brawo za szczery i trafny powód odejścia. Pozdrawiam.

EUP-3D

Właśnie wysłałem cv do konkurencji na śląsku. gdyby ktoś chciał namiar to dajcie tu znać

Lb2d

Poważnie z tym dodatkiem do mieszkania i biletami dla ukrainców? Chamstwo. Niech samych banderowców zatrudnią, ja bez żalu się pożegnam w takim razie.

@Lb2d

" banderowców zatrudnią"Nie przesadzajmy, my też jeździmy na zachód.Do zatrudnionych ludzi nie można mieć pretensji.

@Pracownik punktu

Gdzieś na produkcji, magazynie, gdzie go klient nie widzi. Tam gdzie jest kontakt z klientem, czy to telefoniczny, czy osobisty, to firma dużo traci, gdy słyszy się kogoś słabo mówiącego po polsku/ z silnym akcentem. Ja omijam takie miejsca, bo widzę, że firma jest tak słaba, że nie znalazła chętnego Polaka i postanowiła osiedlić banderowca. To wyzej to komenatrz z internetu na temat zatrudniania ukraincow. Jest w nim chyba troche racji, nie sadzisz ?

@Lb2d

Oj,oj, a jeżeli jest Polakiem ze wschodu mówiącym piękną polszczyzną sienkiewiczowską. Akcent o niczym nie świadczy. Na Śląsku, kaszubach,podlasiu,podhalu, wiele osób mówi gwarą mnie to nie przeszkadza wręcz odwrotnie lubię słuchać tak mówiących i nie mam problemu ze zrozumieniem. Więcej tolerancji dla innych.Za politykę firmy nie odpowiadają pracownicy punktu. Pozdrawiam.

@Pracownik punktu

Wyzej ktoś pisal, ze nie robia dokumentow ani faktur, bo NIE ZNAJA JEZYKA! a warunki zatrudnienia lepsze maja niz Ty, o ile to prawda z tymi dodatkami. Slazacy czy kaszubi sa u siebie to moga po swojemu gadac i kazdy ich zrozumie. Jedziesz na zachod, przyjmujesz sie w obsludze klienta i nawijasz po polsku ? Pomysl logicznie. Juz teraz wstyd sie komus przyznac gdzie pracuje, niech jeszcze banderowcy opinie wyrobia to w ogole w kominiarkach i z modulatorem glosu trzeba bedzie obslugiwac. Cale szczescie na razie ich u mnie nie ma.

Potem więcej? A kiedy jest to POTEM? Ja po ponad 6 latach mam mniej niż 2000 na rękę z dodatkiem za funkcje jak jestem cały miesiąc w pracy bez wolnego (urlop, L4)... Więc ja się pytam, gdzie jest to WIĘCEJ??????!!!!! Tak jak mówisz, czas się zwijać... No chyba że jesteś z Ukrainy i przysłała Cię agencja to wtedy masz 2000 na rękę i nie robisz papierów czy nawet nie wypisujesz faktur bo przecież nie znasz języka... Dodatkowo zwrot za bilety i dodatek do mieszkania...

Pracownik punktu

No właśnie, Minit płaci za otwarcie punktu. My otwieramy bo nam płacą za otwarcie i tyle i aż tyle w temacie. Reszta ( utarg ) należy do Ukraińców i nowych pracowników. Tak trzymać dyrekcjo a "audytów" będzie coraz więcej. Jest powiedzenie. Stare zachowaj nowe zdobywaj,ale pamiętaj. Stare to złoto, nowe to srebro. Pozdrawiam Bałtycką i resztę kolegów.

Ciekawy

Jak płaci konkurencja na śląsku? Bo jest też sieciówka na śląsku np w Galerii Kato

M.
@Ciekawy

Pytalem. 1700 na rękę na próbnym. Potem więcej. Pora się zwijać.

Kisey

Nie no prosze was ludzie ... mijajcie z daleka szerokim lukiem.

UL 050

Czy w MM dostaje się jakieś bony albo paczki na święta . Dowiedziałem się że tylko dostają liderzy i biuro . Albo co wybitniejsze jednostki w łapę pod stołem na boku . Może staż pracy ma znaczenie . ?

Kenoko

A kto Ci karze robić tyle butów.

Pytający

Mam jeszcze jedno pytanko pewnie do tych najdłużej pracujących, czy nie obawiacie się o swoje zdrowie szlifując na tych swoich maszynach tą chińską gumę i wdychając ten cały pył? przecież to szkodliwe jest. Czy pracodawca nie powinien zapewnić wam jakiejś ochrony w postaci masek? tego chyba możecie się domagać? Jak to jest w przepisach BHP? Pozdrawiam.

@Pytający

Jak postoisz na przystanku w drodze do pracy to się więcej nawdychasz. Nie dramatyzuj. Jak jestes z Krakowa to nawet nie musisz z domu wychodzic i się bardziej strujesz.

Pytający

Nie jestem z Krakowa i nie dramatyzuje, tyko pytam. Chyba odezwał się ktoś z kierownictwa...

asus

ciekawe, że tak mało płacą. bateryjki za 2 zł sprzedają za 20 (Auchan Swadzim i Pestka Poznań)

Pytający

To bardzo motywujące dla pracownika... To rotacja niemała pewnie jest... W takim razie nie zawracam sobie gitary. Pozdrawiam wszystkich pracowników zarabiających minimalną krajową :)

Pytający

Witam. Mam pytanie o to ile dostaje się na wstępie w MM i jakie są szanse awansu. I jeśli możecie to powiedzcie mi do ilu można dość np po 3-4 latach pracy. Nie wiem czy warto startować czy raczej nie zawracać sobie głowy... Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Pytający

Po 3 czy 4 latach zarabiasz tyle ile pierwszego dnia, no chyba, że minimalną krajową podniosą w międzyczasie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mister Minit - Poznań

• Jak się pracuje w Mister Minit?

Zobacz opinie na temat firmy Mister Minit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mister Minit?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mister Minit?

Kandydaci do pracy w Mister Minit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mister Minit