Opinie o Pipelife Polska S.A. w Kartoszyno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pipelife Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pipelife Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pipelife Polska S.A. w Kartoszyno

6uuuikjjj

Jak zawsze co roku przykro kobiety najwięcej pracują i zero premi docenienia w czasie świąt trzeba zapiera......na swoje masakra a lenie z Ukrainy premie żeby nie uciekli .Jeszcze trochę to Polskie kobiety uciekną

Były handlowiec

Pozytywne są niskie ceny rury kanalizacyjnych. Poza tym straszny bałagan i kolesiostwo. Dyr handlowy ma jakieś plecy w gminie eskimosow w Gdańsku. Zatrudniają samych amatorów, handlowcy nie wiedzą co sprzedają. W ystrybucji jak bims czy onninen znajdziecie fachowe doradztwo, a tutaj same barany. Marek S jest zastępcą zastępcy, co on robi pewnie sam nie wie :). Prosty chłopak nie skażony żadną wiedzą. Nie idźcie tam do pracy. Bardzo słabo płacą.

Maciek
@Były handlowiec

Czy masz na myślii Marka z Warszawy ?

Sebastian
@Były handlowiec

Bardzo słabo to znaczy ile? Handlowcy nie maja prowizji od sprzedaży, bo takie premie to zwykle spora kwota. Tu nie ma takich dodatków?

K.

Wstyd to pisać takie komentarze, jak masz coś do powiedzenia o firmie to napisz a prywatne życie pracowników zostaw w spokoju.

@K.

Dokładnie, co to jest, policja, że nie można się łączyć w pary jak funkcjonariuszom? Zamiast napisać konkret - ile się bierze w miesiąc na produkcji, to sypią danymi zakazanymi rodo.

Handel

Szukają kogoś kto za marne grosze przekaże baze firm a potem dziękujemy w białych rękawiczkach. No moje gratulacje kierowniku 3 rejonu. Brawo.

Kuba
@Handel

Miernoty, nepotyzm i kolesiostwo, radziłbym unikać wszelkich kontaktów ????

Kaz
@Handel

Sama baza nic nie znaczy, trzeba z niej zrobić klientów! A kto to zrobi? Komu się chce pracować w PL?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pipelife Polska S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Systemów Nawadniania?
Leszno

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pipelife Polska S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Riki

W czasie pracy masz w biurze i na hali, jak zostaniesz dłużej w pracy to raczej nie ci nie zabroni, tylko nie wolno dzwonić na 0800

Mieczysław
@Riki

A jak to z kasą wygląda? Ile dają na początku w Pipelife? Są jakieś dodatki i premie? Opowiedz mi też coś o atmosferze w pracy, jestem ciekaw jak się tam między sobą dogadujecie i jakie podejście do pracowników ma kierownictwo firmy. :D

Malgosia
@Mieczysław

Czytasz że zrozumieniem? Czy trzeba Ci tłumaczyć? Czytaj!!!!

Kierownik

Kierownicy na najwyższym poziomie. Sam byłem świadkiem jak Pan kierownik P.K(kosa)wyzywa wszystkich od (usunięte przez administratora) a sam nie potrafi należycie wykonywać swoich obowiązków. Wiecznie czegoś brakuje, uszczelek, kartonów. Ale pretensje że maszyny stoją na weekend, bo ludzi nie ma. Robić jak psy, jak się nie podoba to za bramę. Zwykły pracownik ma pracować codziennie żeby pan albo pani z biura która sobie pracuje od poniedziałku do piątku miła premie. Ale na koniec pan dyrektor przepppprosi że eeeee nie maaaamy czasssuuuu dla rodzinnnnnn

] uuuuu
@Kierownik

Tak te tanie komentarze Pana Koseckiego podejrzewam że nie raz jaby ktoś go nagrał to by już tu nie pracował zero szacunku do pracowników

Pracuje w tej firmie od wielu lat ale to co dzieje się teraz to istna parodia . Do pracy przyjęto wielu Ukraińców na różne umowy i to co oglądam codziennie żart. Kierownicy nie interesują się niczym nie wychodzą na halę nawet żeby zobaczyć co robią nowo przyjęte osoby. Rozmowy przez telefon oglądanie filmów na smrtfonach i przesiadywanie na tzw. palarni przez większość zmiany no i oczywiście drzemki na szatni żadnej odpowiedzialności a nas stałych pracowników gonią do pracy i nie potrafią docenić bo mamy robić na ich premie

Te obowiązki nie spadają na innych poprostu nic nie jest zrobione i towar do za uszczelkowania jest wywożony na dwór. Pracodawcy nie chcą słyszeć nic złego na temat ukraińcow, nie można na nich nic złego powiedzieć bo jeszcze się obrażą i pojadą do domu. Na tyle osób co uszczelkuje to praca powinna iść bardzo szybko ale niestety. Pracy jest coraz więcej, nierobów z ukrainy czy moldawi też. Żadnej selekcji, nic tylko zmienić obywatelstwo i do pipe life. Najlepiej to widać jak jakaś Pani z Polski która ma na akord nie przyjdzie na weekend na dział PCV.(bo przecież każdy musi czasem odpocząć) Kierownicy oburzeni a w miejsce Polki musi iść 3 ukraińcow bo przecież za ciężko by mieli, jeszcze by się biedni zmęczyli i nie mieli siły posiedzieć kolejnych 4 godzin przy jednym koszu. I to ich tłumaczenie że za dużo, że trzeba wycinać że dużo maszyn i oczywiście panowie brygadzisci i operatorzy im wycinają i pomagają. ŻART. A JA SIĘ PYTAM KTO SIĘ MARTWI O TO ŻE POLKI MUSZĄ WYCINAĆ??? Żenada i tyle w temacie, współczuję Paniom uszczelkijacym z Polski które muszą na to patrzeć jak ukraina sobie leży i nic nie robi

] uuuuu
@Andrzej

Przecież pracują najlepiej według Koseckiego he he śmiech na sali. To co się dzieje teraz to naprawdę kpina

;nnnnnn

Chcemy wolne weekendy masakra sami tak pracujcie wystawcie wasze biurka z biot z klimatyzacją na hale dlaczego my mamy pracować w takich warunkach bez klimatyzacji 40 stopni.

Boguś
@;nnnnnn

A w składach klimatyzatory, wolne soboty.... Robole zapieprzać

Julia
@;nnnnnn

Czyli praca na hali w Pipelife obejmuje również weekendy, tak? Podpowiesz jak w takim przypadku wygląda grafik pracy? Czy za weekendy ma się inne dni wolne w tygodniu? Jak to jest rozdzielane?

Tir owca

Może by ciecie okna umyli w kontenerze czy biurze przepustek bo nic nie widzą. Byłem w tygodniu po towar i parę razy musiałem się cofać i rozpędzać żeby wyjechać na ulicę. Z boku budowa piachu pełno a nie ma komu podsypać..

Tir owca
@Tir owca

Szykuje mi się znowu wyjazd do PIPE LIFE , Podpytam jak teraz wygląda zjazd i wyjazd z firmy pod górę na ulicę. czy posypane piachem żeby bezpiecznie zjechać i wyjechać. ???

Ticket
@Tir owca

W głowę się pukni. Tzw.cieć ma tyle roboty biurowej że ty byś się nie połapał nieuku jeden. Bo za kółkiem pewno nic nie umiesz panie kierowco!!!. A od sypania drogi są inni.Skończyły się czasy że pomiatano tzw. cieciami. I jak tam jeszcze jeździsz to podejdź do okienka i ci pokażą Ci panowie ile mają pisania i roboty na komputerze. Wtedy zobaczymy. Nie pozdrawiam.

Patrycja

Ludzie całkowicie bez kultury, tylko wymagają, a gdy się ich o coś poprosi to mówią żeby nie zawracać im (usunięte przez administratora) Zero szacunku dla pracownika. Na początku były obietnice o premiach i podwyżkach. Raz z okazji świat dostałam 500zl premii… to tyle z premii i podwyżek… Odeszłam nie ze względu na pieniądze, lecz na wszechobecne (usunięte przez administratora) i skargi za każdy najmniejszy nic nieznaczący błąd. Nie tylko nie polecam ale wręcz ODRADZAM prace w tym miejscu. Żyć się odechciewa…

Znowu sprzedają poza sieciami, Co za dziadowski firma. Tańcowała 2 Michały. Po co dystrybutorzy? Przecież są ( jesteśmy) tylko narzędziem..... Granda

Jeszcze trochę jak nie docenia pracy kobiet w weekendy święta to sami będą pracować. Kwestia kontroli inspekcji pracy może uderzyć niebawem.

Kontrol

Przydałaby się kontrola ile godzin pracują w miesiącu kobiety i bez dodatków premii nadgodzin. Podejrzewam że wkoncu i twk będzie szanowny Kosa robi trzeci miesiąc cennik kopną a on ponie jednej pewnie podwyżce

Swieto

Jutro kolejny dzień pracy za fri zero premii zero za nadgodziny. Kobiety zero szacunku do kobiet

Sylwester

ŻYCZĘ FIRMIE CZĘSTYCH KONTROLI OD ŚRODOWISKOWEJ DOTYCZĄCEJ GOSPODARKĄ ODPADAMI DO PIPu KTÓRA WINNA PRZYJŻYĆ SIĘ KADRZE ZARZĄDZAJĄCEJ KTÓRA POWINNA NATYCHMIAST ZOSTAĆ ZMIENIONA........ Bez hejtu , merytorycznie.

Mieczysław
@Sylwester

Przyłączam się do tych życzeń dodając kontrolę sanepid - u pod kątem covid 19 i przebywania dzieci na składzie. PIP będzie na koniec miesiąca. SPRAWDZIĆ !!!

Marcel
@Mieczysław

A ja czekam na jakakolwiek kontrole, moze po niej firma zwolni pasorzytow. Dobrze by bylo, wreszcie

Tak
@Marcel

Najlepiej kierownika 3 regionu bo to (usunięte przez administratora) jest

Kikiki
@Marcel

Odnośnie kontroli przydałaby się na Ukraińców leni smierdzacych pewnie nie każdy ma papier

t
@Kikiki

Co za bzdura! Nie wiem o jakich "ukraińcach - leniach" piszesz. Ja pracuję w Kartoszynie i codziennie widzę miłych, uśmiechniętych i pracowitych ludzi z Ukrainy i Mołdawii. Pracują jak wszyscy - od niedawna, w większości na akord. Za to wśród załogi polskiej, czasem znajdzie się (usunięte przez administratora) która próbuje im dokuczyć.

Polak z Polski
@t

Naprawdę uważasz że Ukraińcy uczciwie pracują, wyjmij głowę z czyjejś (usunięte przez administratora) i wyjdź na hale zobacz zobacz co się dzieje.Osobiście znam przypadki jak ukrainiec przychodził na nadgodziny pewnie za 200 zł dniowki a pakował paletę kolana 110/67 (200 szt) za którą polak by dostał by 7 zł i zero reakcji kierowników. Całą zmianę przy jednej maszynie, potu na ich czole nie zobaczysz to co płakać mają? Ukrainiec w tej firmie pasożyt, złego słowa na nich nie można powiedzieć, nic nie robią ale nikt im uwagi nie zwróci. A Polaków się czepiają o wszystko.

Hi hi
@Polak z Polski

.... no, wychodzę na halę i.... widzę pochowanych za maszynami, siedzących w smartwonikach... Zasuwają to kolesie z PCV i może kilka innych osób. O ludziach pracujących na akord nie mówię - ile zrobią, tyle zarobią... Te kobiety robią ważenie. Jak faktycznie w fabryce jest tak źle, to na zewnątrz są budowlańcy. Oni potrzebują ludzi do pracy. Nie?.... a, tam trzeba coś umieć ;)

Polak z Polski
@Hi hi

Czego oczekujesz od ludzi zarabiających 20, no może 22 brutto na godzinę ? No już widzę że będą biegać jak zajączki po hali. No chyba że jesteś wybitnym specjalistą albo lizisem to pewnie masz z 25/27. Odwiedź w stylu na zewnątrz są budowlańcy jest na poziomie pewnego kierownika "nie podoba się to do śrubek". Jakbyś był zorientowany to byś wiedział że już pomocnicy na budowach mają koło 18 zł na rękę. Żadnych argumentów, nie podoba się to wypad, żałosny jesteś,pewnie z kierownictwa albo brygadzistów". Wielu ludziom się nie podoba ale siedzą cicho. A z tym co wcześniej pisałeś większość ukraińcow ma na akord no to już w ogóle się popisałeś. To ciekawe ile razy więcej dostają za ten akord od Polaka skoro opłaca im się zostać 4 godz dłużej za 15 zł. Każdy kto ma oczy w tej firmie widzi ile robią (no chyba że jak ty ma oczy zasłonięte czyimiś pośladkami a język wiadomo gdzie) ale to nic ważne chociaż coś jest zrobione.

Bhp

Hit kilku lat w pipe life, ponad 2 tysiące dni bez wypadku. Sami ogarnięci ludzie. Bhp na pierwszym miejscu. Wystarczy tylko zmotywować pracownika że jak zgłosi wypadek to do końca pracy w pl będzie bez podwyżek i przy pierwszej lepszej okazji będzie zwolniony

Pytajacy

Witam czy ktoś z pracowników w każdej postaci uważa ze podlega mobbingowi w tej firmie ? Jeżeli tak napisz na czym polega a myśle ze po nowym roku zaczniemy rozwiązywać te problemy ! Wypowiedz się opisz dana sytuacje przekaz dalej .

@Pytajacy

Nue musisz przyjsc na weekend nie kazą ci ;)ale obsada ma buc wiec jestes kazdy weekend w pracy a gdzie zycie rodzina

@Anpnim

Przepraszam za słownik

Pytający
@Anpnim

A tak bardziej szczegółowo kto cię zmusza ? Albo idziesz albo nie ?

@Pytający

Albo idziesz na nadgodziny albo będziesz chodził na weekendy za wolne, czyli idziesz do pracy jak żona i dzieci są w domu w sobotę i niedzielę a dostajesz wolne przykładowo w czwartek i piątek albo inne dni w tygodniu żeby posiedzieć sam w spokoju. I oczywiście w nagrodę dostaniesz wysoką podwyżkę (haha)

Ķl

Powinny być weekendy wolne ba regeracje sił atu w dzien w dzien w pracy i czlowiek osłabiony zmeczony a tu wirus krąży

@szukam pracy
@Ķl

Czy przyjmujecie jeszcze do pracy kobiety ?. Pracowałam kiedyś na uszczelkowaniu .

Ń
@@szukam pracy

Tak ale jak chcesz czekac na wyplaty dzwonic upominac sie wszystko kupic w swoim zakresie to zapraszam

Ń chyba o nie tej firmie piszesz, coś ci się pomyliło. W Pipelife płacą na czas i nic nie trzeba sobie kupować do pracy .

Gonisz
@pracownik

Na uszczrlkoeanie sam kupujesz drylich buty oklejarkę z tego co mi wiadomo a za wypłatą gonisz dostaniesz ale czekasz gorzej z urlopem i chorobowym

Janusz

Do dnia 31 pazdziernika br byłem kierownikiem DDS Tczew ( składu fabrycznego ) PIPELIFE ( w skrócie PL ). Chciałbym ostrzec potencjalnych chętnych do pracy w Pl , pod kierunkiem kierownika 3 regionu (obejmującym składy w Białymstoku, Olsztynie i Tczewie ). Uprawnienia UDT nic nie mówią kierownikowi regionu , w czas epidemii można nakazać kierownikowi składu dojazd do składu środkami komunikacji publicznej – mój dojazd komunikacją publiczną do Tczewa to 1,5 godziny narażania się na zarażenie – miała to być kara że czasie urlopu zostawiłem samochód służbowy przed domem (nie używałem go do celów prywatnych co można sprawdzić poprzez rejestrator GPS zamontowany w samochodzie), skład jest jego – może przywozić swoje córki aby pobawiły się w składzie gdy ze względu na epidemię zamknięto szkołę, może ‘’zapomnieć‘’ przekazać decyzję kierownika handlowego o zagospodarowaniu materiałów zalegających, nie przeszkadza mu że kierownik Olsztyna obsługuje i ofertuje asortyment PL klientom z nie swojego zakresu terytorium ( Elbląg, Malbork… ), nie przeszkadza że największe hurtownie branżowe w Starogardzie Gdańskim i Tczewie obsługuje DDS Gdynia, może samemu pojechać do klienta składu i ustalić że duże ‘’sprawy’’ kierować do niego a z drobnicą …. do składu fabrycznego, itp. itp. Ale najlepszy ‘’Michałek’’ to rozstrzygnięcie konkursu dla kierowników składów PL dotyczący sprzedaży instalacji wewnętrznych w II kwartale to ‘’brak spełnienia warunków’’ przez 25 składów !!!!? Sama forma rozwiązania umowy o pracę z dnia na dzień też dużo mówi o szanującym się pracodawcy.. i o kierowniku regionu 3. Rozwiązanie umowy z dnia na dzień, nie uwzględniając umówionych spotkań, dostaw materiałów, spraw do załatwienia, zbliżającej się inwentaryzacji. Zastanawia mnie po co kierownikowi regionu firmowa karta płatnicza, przecież nie pomaga mu w wykonaniu realizacji planów których i tak nie wykonuje. Taki to z kierującego 3 regionu: kierownik , handlowiec, człowiek, a to tylko taki , malutki, nieudolny, złośliwy człowieczek.

Opinia
@Janusz

Potwierdzam opinia jest zgodna z prawdą. Dodatkowo dodam że podejscie do kobiet pracujących w pl pozostawia wiele do życzenia. Miernota nic więcej...

Handlowiec
@Janusz

Gość totalna porażka - odradzam kontakt

@Janusz

Witam dokładnie w ten sam sposób został zniszczony skład Fabryczny w Warszawie na ul. Modlińskiej co gorsza do dnia dzisiejszego firma Pipelife Polska unika kontaktu w sprawie rozliczenia się gdzie wszystkie sprawy zostały już skierowane do sądu oraz prokuratury a Kierownicy Rejonu bo tutaj jest dwóch zrobiło sobie Folwark i uważają się za Bogów łącznie z ich przełożonym Grzegorzem. Proponuję panu z DDS Tczew o złożenie sprawy do sądu jak chcesz pomocy wiesz jak się kontaktować. I z całego Serca nie polecam Pracy w Firmie Pipelife Polska.

Olaf
@Janusz

Januszu to zwykły pionek. Nawet rodziny nie ma. Fryzjer nic więcej. Paskudny charakter.

@Janusz

A co z tym UDTem, mozesz rozwinac ....

UDeT
@Piotr

Napisz proszę jak było naprawdę, przecież jest monitoring i można to sprawdzić... Kto wydał polecenie służbowe... ?

Klient
@Janusz

Człowiek kompletne (usunięte przez administratora) Zapraszam do siebie na skład opowiem resztę historii

@Klient

Na który skład zapraszasz ? Chętnie się spotkam i pogadamy na temat sytuacji w Pipelife ?gdzie wszystko jest ważne prócz pracowników !

@Jaś

Nie jestem oszołomem, nie walczę z Firmą , nie wchodzę na stronę aby hejtować, chcę aby pracownicy mieli profesjonalnych kierowników regionalnych, też takiego chciałem, kierownika który tworzy a nie jest pasożytem , ślizgąjcym się na pracy INNYCH pracowników korporacji. Chciałbym teraz takiej kontroli PIPu aby ustalono jakie są zastępstwa w czasie urlopu pracowników którzy maja uprawnienie UDT na wózki widłowe, kto ich zastępuje i na czyje polecenie, kierownicy składu mają związane ręce .... są mobingowani przez ''regionalnych'' , ja miałem monitoring - kto operował sztaplarkami....można sprawdzić ?, Dyrekcja śpi, tak najlepiej , kontrola firmowych kart płatniczych nie istnieje, a to jest faktyczny nieopodatkowany dochód , może kolejna kontrola Izby Skarbowej, ''Jaś'' każda hurtownia, klient ma swoje klocki z PL - sprawdz może Kowale, - dystrybutora PL.

@Janusz

Logicznie i prawdziwie piszesz. Pełna kontrola US, PIP, UDeT, PIH, może mocno pomóc w podniesieniu poziomu i jakości pracy. Będę w kontakcie z tymi instytucjami gdzie szczególnie dokładnie opiszę "praktyki" stosowane w tej firmie. Mobing tutaj to norma jak można się przed nim bronić - nie wiem ale zaczynam nagrać rozmowy telefoniczne i zainstalowałem sobie kamerkę przy stanowisku pracy. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie.

Ukasz
@Janusz

Dobrze mi się pracowało z Tobą na składzie teraz pewnie zamkną bo zero efekt ów tylko parcie na szkło i (usunięte przez administratora) Magazynier.

@Piotr

Panowie im więcej kontroli tym lepsze rozwiązania Pipelife to klika mafijna trzech może czterech dyrektorów i kierowników najgorsze jest to że latami nikt nie interesował sie tym co wyrabia Grzegorz H. i uchodziło mu to na sucho a to on jest odpowiedzialny za całe zło tej firm. Zastanawiającym jest że nikt nie widzi tego na szczeblu Prezes czy dział ksiegowy. Przykładów złego zarzadzania jest mnóstwo od braku szkoleń poprzez zły dobór pracowników w rejonach np. kierowników. Warszawa jest świetnym przykładem jak można zniszczyć skład z renomą i doprowadzić go do upadku. Tych przykładów jest mnóstwo w całej Polsce. Proponuje sie zjednoczyć i może coś wtedy sie zdziała lecz priorytetem jest odsunięcie od Władzy Grzegorza H. Jest to największy szkodnik w tej Firmie.

Znam
@Janusz

Znam gościa to taki klakier

Bartek
@Janusz

Co za (usunięte przez administratora), !!!! Dobrze ze sa takie portale, a juz chcialem aplikowac. Dziekuje

Aleks

Za toTobie jeszcze sni sie pewnie po nocach ta sladka glazura, napewno delektowales sie nie raz, tylko sie nie podniecaj.

Janusz

ktoś z kierownictwa się wreszcie wypowiada , Michał się obudził , szukaj , szukaj .... jesteś przecież .... pozdrawiam kierownika 3 regionu. Michale spij dalej ... to Ci najlepej wychodzi.

Ogi
@Janusz

Ten gość znajdzie w końcu guza. Dowie się wtedy które pół dnia dłuższe.

Czarek

Tobie już nauka tylko utrudnia życie , dziwię się że przyswoiłeś takie słowo. Janusz, nie zwracaj uwagi na .... szkoda czasu ! Nie polecam pracy z takimi "inteligentnymi " kierownikami i dyrekcją(usunięte przez administratora) Ja niedługo sam odejdę , wstyd

Czarek

Janusz , niech karawana idzie a wściekłe psy stracą głos od bezsensownego szczekania . O tym że Pipelife jest denną firmą jest wiadomo na rynku, nie dotrzymują terminów dostaw, braki produkcyjne .. a o kadrze zarządzającej nie wspomnę.

Genek
@Jaś

Paskudna kadra, nikt ich nie rusza, a obroty spadają , podobno ( chodzą takie głosy ) kierownicy sprzedają bezpośrednio do klientów z pominięciem składów fabrycznych i współpracujących hurtowni . Jeśli tak jest to nie wiem co jeszcze robią na rynku . Będę pilnował ..

Heniu
@Genek

Sprzedają poza siecią składów bezpośrednio na inwestycje dopisując sobie wynik i pobierając za to prowizję

Prawda

Potwierdzam

Maciej
@Heniu

To po co im firmy handlowe/hurtownie, aby je omijać w inwestycyjnych tematach. Brak lojalności do firm współpracujących. Celuje w takich praktykach 3 rejon. Nie polecam współpracy.

Kuba

Fajnie rozprowadzaja siatki firmowe, tylko po coome komu ? Kierownicy I dyrekcja nie ma onnych gadzetow ? Logistyka ponizej oczekiwan rynkowych 21 wieku

Zostaw merytoryczną opinię o Pipelife Polska S.A. - Kartoszyno

• Jak się pracuje w Pipelife Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pipelife Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pipelife Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pipelife Polska S.A.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Pipelife Polska S.A.