Opinie o Pipelife Polska S.A. w Kartoszyno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pipelife Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pipelife Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pipelife Polska S.A. w Kartoszyno

kaczur

pytanie za 100 pkt. Czy dalej w rejonie 1 jest ten cały cyniczny kiero ? legendy kronza po świecie. bo jak tak to nie jest dobrze. czy dalej jest taka rotacja ? dział handlowy to kurierzy ? sprzedają po za dystrybucja ? lojalność to pojęcie obce.

Kalina Nowy wpis

Ciężko się dowiedzieć tutaj ile handlowiec zarabia? szkoda, bo w ofertach właśnie też tego nie piszą… w opisie wskazują na doświadczenie w zarzadzaniu zespołem / punktem sprzedaży. czy to sugeruje ewentualny awans?

F. B. Nowy wpis

Wisi od paru dni oferta pracy w Pipelife Kartoszyno. Jak wygląda aktualnie praca w zakładzie? Warto sie starać o posadę czy raczej szukać czegoś innego? I o co chodzi z tym całym Randstadem i ile on trwa?

Pracownik pvc Nowy wpis
@F. B.

Aktualnie nie ma źle bo sa nadgodziny i stawka godzinowa. Z tego co wiadomo na podfirme dostają już umowy ze stałą pensja czyli poprostu robią cie jak chca na kase. Ogólnie randstad to wysyk ale każdy musi to przejść. Jak wprowadza cztery zmiany lub stawke stala miesięczna to mnie i wielu innych juz tu nie zobaczą i koniec

Ktoś widzę wypatrzył te ofertę dla speca od BHP? Mnie akurat ta druga dla handlowca interesowała od trzech dni chyba wisi dopiero. Czy ktoś mimo wszystko już aplikował? Po jakim czasie na rozmowę zaproszą? I co potem, jaka ocena feedbacku i tak dalej? od razu się dowiem czy mam angaż? I ile przedstawiciel teraz zarabia?

Na jakie benefity można liczyć w Pipelife Polska S.A.?

Masz przy tym także na myśli te spotkania integracyjne z opisu z ogłoszeń na stronie? a cos więcej na temat ich bieżącej organizacji? One zazwyczaj odbywają się w weekendy gdy jest wolne czy także w trakcie pracy?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pipelife Polska S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Systemów Nawadniania?
Leszno
kaczur

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Pipelife Polska S.A.?

Z.S.

Tak źle w firmie jak jest teraz to nie było jeszcze nigdy. Rzucanie pracownikami z wieloletnim stażem na inne zmiany albo na inne działy albo do innych zadań specjalnych typu zamiatanie placu. Zleceń tyle co kot napłakał, przez co o nadgodzinach można zapomnieć. Jeden dział ma tylko możliwość chodzenia czasem w weekend dorobić i to też wybrane jednostki reszta może sobie pomarzyć. Od początku roku brak podwyżek mimo zwiększenia minimalnej krajowej. Ludzi tylko ubywa a nikt nowy nawet nie chce tutaj przychodzić. (usunięte przez administratora) jakich mało i tylko z przyzwyczajenia człowiek tu pracuje.

@Z.S.

co może być ostateczną przyczyna odnośnie tego spadku wspomnianych zleceń? jaki konkretnie wpływ na nie maja sami zarządzający oraz ogólnie zespół pracowniczy? to trudniejsza sytuacja na rynku czy co jest powodem? zastanawiają mnie po prostu dalsze perspektywy na zatrudnienie...

Handlowiec kandydat

Hej. Jak stawki dla handlowców ? Da się wyżyć z podstawy ? Czy sa benefity typu multisport, bony świąteczne itp ? Czy to prawda, ze handlowcy rozwożą materiał niczym kurierzy DHL ? Dajcie znać

potwierdzenie do każdego z pytań? a z tym wyżyciem na tej podstawie to w jakim standardzie w takim razie? bony zależne od czegoś czy każdy ma co roku tak samo? jaka wysokość?

Mać

Znowu sprzedają poza siecią dystrybucyjną, firma bez kręgosłupa

Maja

W każdym komentarzu prawie narzekacie na właściciela, ale tak naprawdę czytam i nie wiadomo, w czym problem. Pisał ktoś, że nie da się z nim pracować. Ale czemu właściwie?

Gucio
@Maja

Kierownicy regionalni traktują pracowników jak (usunięte przez administratora)

@Gucio

a właśnie chciałam pytać.. co w przypadku niedogadania się, trzeba przywyknąć? i kto nad nimi stoi w razie czego jeszcze, można mieć na to wpływ?

Kuba

Czytam, czytam, czytam, ale czy tylko ja ze zrozumieniem ? Dyrekcja , kierownictwo czyta bez zrozumienia ? NIE WYCIAGAJA ZADNYCH WNIOSKOW. ORLY typi Michal J i jemu podobni, jeszcze psuja przedsiebiorstwo, jego opinie. Co Oni soba reprezentuja? Zalecam omijac firme jako potencjalni pracownicy jak I klienci. Przedsiebiorstwo dziala tylko dzieki takim pracownikom jak Asia, polecam tego pracownika konkurencji, jest warta kazdych pieniedzy.!!!!

Jan
@Kuba

To teraz Asia już długo nie popracuje... Uciekać kto tylko może... Pomogą w tym napewno...

Jaś
@Kuba

Od koryta ciężko się jest oderwać, więc lepiej nic nie widzieć nic nie słyszeć ! Ludzie Latami doprowadzili do takiego Tragicznego Stanu tą Firmę a Pan Grzegorz H. czuje się w niej Bezkarny ! Myślę że to kwestia czasu i runie to wszystko jak Domek z Kart! Kontrola jedna kontrola druga i tak do skutku. Zero litosci dla takich skur........ jak Pan Grzegorz !!!

magazynier
@Jaś

Omijać gościa szerokim łukiem nie da się z nim pracować

Jaś
@magazynier

Którego ?

Edek
@magazynier

Kierownika twojego regionalnego

Glin
@Kuba

A orzeł Michał O ? Niech ktoś wypowie się w temacie. Prosimy :-)

Romek

Witajcie tak czytam i czytam te wasze Opinie na temat tego całego Pipelife i tak się zastanawiam czy tam naprawdę Pracują takie Barany ? Od razu zaznaczę że z Firmą nie łączy mnie kompletnie nic może raz albo dwa byłem klientem, lecz firma jest oderwana od rzeczywistości i nie ma szans na współpracę z nią. Natomiast mój kolega jest fanem jednego asortymentu i jest przywiązany do niego i cały czas jest w kontakcie z Większością oddziałów w Polsce, i siedząc tak razem i czytając te wasze wypowiedzi potwierdził informacje na temat kierownika rejony 3 Chłop kompletnie z innej planety, (usunięte przez administratora) korupcja nieudolność oto co mi na jego temat powiedział ,lecz rejon 3 nie jest jednym który ma takie problemy gdyż sporo inwestycji wykonuje na rejonie 4 w całości i nie umniejszając w rejonie 3 to co się dzieje w 4 to jakiś kosmos ! Stwierdziliśmy że opiszemy daną sytuację by czytelnicy mieli obraz jak to jest globalnie, a więc nie wnikając w szczegóły na rejonie 4 miał kolega do zrobienia dość sporą inwestycje Zbiornik i cały z tym związany proces. Więc jak to się odbywa wysłał zapytanie do jednego z oddziałów a dokładniej Warszawskiego dla zainteresowanych miejscem tego wydarzenia miesiąc Wrzesień - Październik. Więc odpowiedź długo nie przychodziła więc postanowił zadzwonić przypomnieć się lecz to nic kompletnie Nic nie dało. Więc postanowił się wybrać osobiście do oddziału Warszawa ul. Modlińska i to co tam zobaczył przeraziło go, To co opisał kolega Janusz w swoim poście po zwolnieniu z dnia 31 października to Nic. Takiego (usunięte przez administratora) nie widziałem Lata a jestem już można powiedzieć wiekowym człowiekiem i nie jedno widziałem. Tam nikt nic nie wiedział Nikt nie umie udzielić rzetelnej informacji i nikt nawet nie próbował a co mnie zaskoczyło to Kierownik tego całego zamieszania. Tutaj należy się też informacja Pamiętam kierownika tego oddziału Kobieta Pani Ania zero problemów wszystko dopięte na ostatni guziczek, gdy współpracowałem z tym odziałem dość intensywnie lata 2016-2018. Wracając do Kierownika tego bałaganu Człowiek Alkoholik byłem tam może godzin 11 -12 śmierdzący wódką oczy czerwone siedział też tam kolejny ja to nazywam łapacz zleceń Pan Kierownik przynajmniej tak się podawał sprawdziłem na stronie nie ma takiego jest osoba o tych rysach twarzy lecz bez stanowiska co też jest kuriozum w 21 wieku. Zapytałem grzecznie co tutaj się odpierd....... ! I wiecie co Jak by nigdy nic otrzymałem odpowiedź wszystko pod kontrolą otrzyma pan ofertę i ten cały bełkot korporacji. Wyszedłem, odjechałem i długo się zastanawiałem co z tym zrobić dodam że ofertę otrzymałem od kierownika rejonu lecz już nic ona nie wniosła. Morał taki z tego jest że firma Pipelife stacza się bardzo na (usunięte przez administratora) naprawdę Firma z którą współpracowałem Latami osiągnęła (usunięte przez administratora) Totalne. A jak człowiek się zagłębi co tam się Dzieje to włosy Dęba stają. Więc nie tylko kierownik rejonu 3 jest totalnie nieudolny Kierownik rejonu 4 A jest nim Pan Piotr z którym miałem okazję się spotkać w latach poprzednich jest Tylko zwykłą Marionetką zarządzaną odgórnie. Oczywiście dowiedziałem się gdzie się podział poprzedni Kierownik Oddziału Warszawa i w jaki sposób zniszczono zarówno życie tej Kobiety jak i w jaki sposób potraktowano Ją zamieniając Ją na kierownika Alkoholika który Bez Doświadczenia został wystawiony pewnie jako figurant pana Piotra. Aż strach pomyśleć do Czego zdolna jest Korporacja. W chwili obecnej po ciężkich namysłach zrezygnowałem z dostawcy Pipelife i namawiam do tego swoich kolegów z firm które się szanują i nie chcą wspierać tak Obłudnej i zakłamanej firmy jaką w dniu Dzisiejszym jest Pipelife. Pozdrawiam Czytelników i życzę udanego i obfitego Roku.

Info

Co bierzesz człowieku ?

Agnieszka
@Romek

Za bardzo rozwlekla wypowiedz, taki pijany belkot, CO NIE ZNACZY ZE PIPELIFE JEST ZORGANIZOWANA FIRMA, moje doswiadczenia z firma jest negattwne, mialam problemy z dotrzymywaniem termunow dostaw. Nie polecam I odradzam jakakolwiek wspolprace. Ceny rynkowe tylko od kierownikow regionalnych, sa do ewentualnego przyjecia. WIDMO, zdarza sie ze nie odbiera telefonow.( kierownik 3 regionu ) raz sie uda, trzy razy nie , szkoda nerwow

Romek
@Agnieszka

Wiem Agnieszka ze wypowiedz rozwlekła sam jak czytałem to tak bardzo nie składnie lecz pisałem za dwie osoby lecz w skrócie Pipelife od paru lat to pasmo nieszczęść i porażek. Terminy kosmiczne, Ceny wygórowane, Dostępność tragiczna, Ludzie bez przygotowania merytorycznego i wiedzy, Kierownicy Rejonów to ogólnie Brak słów. Czy to rejon 3 czy 4 czy 2 nieudolni i Pazerni ! Pozdrawiam

Agnieszka
@Romek

Teraz przejrzyszcie I czytelnie. Dziekuje , kolejna prawdziwa, rzetelna ocena, Mam nadzieje ze Cie Romku nie obrazilam. Pozdrawiam .

Społeczeństwo
@Romek

Martwimy się tym , jezeli tak funkcjonuje firma to jakie zaufanie ma miec spoleczenstwo do produktow tej firmy. Dlaczego tego nikt nie kontroluje . W jakim kraju zyjemy ? Dlaczego niektore wypowiedzi sa usuwane ? Kontrole , kontrole i jeszcze raz kontrole . Kary wysokie i uczciwe podejscie do ludzi i zdrowia społeczeństwa. Czytam ze zdumieniem i przeraza mnie to wszystko. Nie musimy byc zwiazani z firmą zeby śledzic co sie robi w tej firmie. Mam cichą nadzieję ze jest jeszcze jakas w kraju uczciwa firma korporacyjna.

uczciwy
@Społeczeństwo

Na pewno ta korporacja to nie Pipelife niestety to jedna z najbardziej skorumpowanych i zawładniętych kłamstwem i oszustwem Firma, zmiana Dyrektora Grzegorza powinna zapoczątkować Zmiany.

Maciek
@Społeczeństwo

Brak jakiej kolwiek lojalności w stosunku do klienta jak i do partnerów handlowych. Walą jak tylko można ... Bez pardonu wykorzystają!!

Lem
@Maciek

Osoby jak Michal O to parodia stosunków handlowych

Jaka atmosfera panuje w firmie Pipelife Polska S.A.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 13 września. Czy jest rotacja?

Atmosfera jak w każdej firmie, każdy każdemu opierada (usunięte przez administratora), na każdej zmianie trzech guru nie do wygryzienia, wszystko załatwiane za plecami, kilku nieudaczników którzy się wybili na "uprzejmie donoszę", zatrudni Cię podfirma na umowach po miesiąc jak nie będą Cię potrzebować to poprostu bez uprzedzenia nie dostaniesz nowej umowy i do widzenia. Rotacja klasycznie wymiana Polaków na naród wybrany czyli ukraińcow

Kkkkkmmkmmmm

Pracy mało ty musisz zap...aby zarobić a oni bo poco dniówka zapewniona .Pracy mało bo kryzys dotarł do firmy marne wypłaty bez nadgodzin porażka.No ale Ukraina żyć nie umierać jeszcze wielkie halo że mało pracy mieszkanie opłacone prąd woda ogrzewanie opłacone dowóz do pracy zapewniony wypłatą na czysto .I jeszcze krzywda im się dzieje szkoda że coś nie opłaca naszych opłat

Agata

...ale że tak wszystkich od razu wymieniają, opłaca im się to ?przecież każdy nowy potrzebuje chwili na rozruch. a jest w ogóle jakaś szansa na zatrudnienie na dłuższy czas lub awans w tej pracy?

Jakub
@Agata

Jest oczywiście szansa na awans i dłuższy okres pracy. Są tutaj tacy co pracują naście lat i dalej są nikim w tej pracy, bo się nie uczą na własną rękę i robią tylko to co sie im palcem pokaże nic więcej. Są też tacy, którzy uczą się na bieżąco i są chętni do nauki nowych rzeczy i tacy juz po roku, dwóch przeganiają starych nieuków. Krótko mówiąc, jeżeli masz chęci i zapał to zostaniesz i wybijesz sie do góry, ale jak przychodzisz i myślisz, że brygadzisci będą stałe nad Toba stać i pokazywać co masz robić to nie zagrzejesz tu miejsca.

@Jakub

I niby gdzie się wybijesz? Nie wybijesz się wyżej niż na zwykłego pracownika, no chyba że na zmianie A gdzie poziom taki że pół roku i wiesz więcej niż cała reszta. Na reszcie zmian góra jest nie do ruszenia i przeskoczenia bo wszystko załatwiane za plecami. Ewentualnie jak się będziesz bardzo starał i jakoś cudem ktoś to zauważy to dostaniesz 50 groszy brutto na godzinę więcej niż reszta także super układ ale jak różnica już będzie trochę większa to przy następnej podwyżce zrobią wyrównanie i tyle.

@Andrzej

"jakimś cudem"? To chyba jednak często taka ewentualność się zdarza skoro ją przytaczasz? Ta "następna" to coroczna po prostu? w jakim okresie jest tu przyznawana?

@Karolina

Nie chce mi się odpowiadać na głupie pytania i tłumaczyć jak funkcjonuje firma osobie która tu pracuje bo raczej powinna to wiedzieć.

@Andrzej

:( a szkoda, bo naprawdę nie pracuję i być może nie tylko ja bym była ciekawa. Dla osoby spoza to trochę może być niejasne. Generalnie odradzasz?

@Karolina

Sprawa wygląda tak, na początku dostajesz umowy co miesiąc około 18 brutto za godzinę, jak będą nadgodziny to 100 procent płatne, po kilku miesiącach jak się sprawdzisz dostaniesz się do firmy dostaniesz może 2 zł podwyżki i umowę pewnie na rok, jak będzie Ci się kończyć umowa to nikt Ci nic nie powie i będziesz czekać do ostatniego dnia żeby ktoś Cię poinformował, z tego co wiem to 3 pracowników tak załatwili w tym roku że do domu jechali bez umowy. Za dobrych czasów pewna praca pewne nadgodziny to jak chce Ci się na okrągło cały rok pracować z dwoma dniami wolnego w miesiącu to idzie zarobić. To jak pracujesz nie ma prawie żadnego znaczenia, jak masz znajomości albo będziesz biegał jak piesek to będzie git, brygaszisci to idioci, kierownicy to samo, trzeba wiedzieć komu gdzie wejść, ogólnie odradzam

@Andrzej

no dobra, jeśli faktycznie ci trzej zostali położeni w takiej sytuacji to szkoda, czyli twierdzisz, że obecnie też tak jest? a ogólnie to ilu tu w sumie jest brygadzistów i kierowników? ciekawa jestem jakie oni mogliby mieć warunki zatrudnienia, znane są stawki? rotują?

Uuuuuuiii

Wychodzę z założenia że źle dzieje się w Pl w firmach w domach bo niestety Polska pomaga Ukrainie ciągnąć siebie na dno kobiety dzieci niech siedzą ale facecie uciekający z kraju nie walczący o pokój o swój kraj dla rodzin to banda tchórzy po wojnie powinni dostać łomot nie mały

poco

Firma zatrudnia ludzi do produkcji na trzy różne sposoby. Są w niej stali pracownicy, pracownicy zatrudnieni przez agencję pracy tymczasowej. Zarobki bardzo mocno zależą od kwalifikacji i od miejsca w którym dana osoba się znajdzie - tj. od stanowiska, działu, wykonywanej pracy.... Pomijając subiektywne odczucia można napisać że wypłaty są zawsze na czas, wszystko załatwiane legalnie, wszystko udokumentowane. Jest to ważne np w przypadku zwolnień lekarskich czy urlopu. Wtedy wyliczana jest odpowiednia średnia od tego co faktycznie się zarabia. Nadgodziny, jeżeli ktoś ma taką możliwość i gdy istnieje taka potrzeba opłacane są bardziej korzystnie niż nakazuje to kodeks pracy - np. w soboty 100%. Warunki pracy nie są najgorsze. Kiedyś na hali było zimno, teraz jest ogrzewanie i temperatura nie spada poniżej 20 stopni. Są sytuacje gdy jakiś oszołom ustawi na wyższą :) Latem będzie trochę gorzej (sporadycznie nawet do ok. 37 st.) - ale da się przeżyć. Można by jeszcze wspomnieć o dwóch szatniach, stołówce, prysznicach. Pewnie, że znajdą się ludzie , którzy mogą coś wytknąć, którym coś się nie podoba (brak podwyżek, czy "dziwne" podejście dyrektora do podwładnych...)ale jak ktoś jest zdolny, coś umie - może tu znaleźć swoje miejsce.

Łukasz
@poco

Witam serdecznie, szanowny Panie reprezentuję firmę z branży HR.Chciał bym zainteresować Pana propozycją naszego klienta , dotyczącą stanowiska pracownika ds obsługi maszyn produkcji folii w Wejherowie Klient proponuje wynagrodzenie na poziomie 4,5 tyś zł i wyżej aż do 6,5 tyś . Gdyby był Pan zainteresowany szczegółami , lub znała kogoś kto podjął by się tego zajęcia , musi być to jednak osoba z doświadczeniem to zapraszam do kontaktu ????506 826 132

NIKT
@poco

pO CO WYPISUJESZ TAKIE BZDURY, PIPELIFE nie szuka zdolnych pracowników, !!!! Kadra chce mieć zależnych od siebie pracowników. Pozdrawiam niewielu niezależnych ,na rubieżach .

@Łukasz

Wydaje mi się że to fejk. W dziale HR zatrudnia się raczej ludzi, którzy mają mniej problemów z pisaniem (błędy składnia, ortografia...). ja zwykły robol to zauważam.

@NIKT

Pisałem to sześć lat temu. Wielu ludziom się udało. Są szanowanymi pracownikami. Fakt, częściej promuje się miernoty, które potrafią się ustawić i odpowiednio wykorzystać kolegów. Ale gdzie tak nie jest? Tacy są ludzie. Nie pisz, że to bzdury bo tir za tirem wywozi produkcję. Zeszły rok był kolejnym rekordowym rokiem.... Z tego wniosek że "kadra" prawidłowo zarządza tą firmą. Może się mylę? Choć robię to niechętnie, to jednak powtórzę słowa jednego z kierowników - firma ma przynosić zyski. I przynosi. Kiedyś inny kierownik próbował namówić dyrektora aby zrobić wole w Wielką Sobotę. Dyrektor powiedział że się zgadza, ale kto chciałby przyjść na nadgodziny niech wpisze się na listę. Chętnych było dwa razy więcej niż potrzeba. Po co "strzępić ryja" Po co narzekać jak za parę szekli ludzie sami pchają się we wszystkie dni miesiąca do roboty. Dostają przymusowo DWA DNI WOLNE w miesiącu.

Malgosia
@poco

Takiego jak Ty pracownika na pewno docenia kadra, jakie rekordy? Czyim kosztem? Kto został wykorzystany? Ludzie pchają się do pracy aby dorobić do marnych apanaży które firma poprzez pośrednika im wypłaca. Rzeźnia - nic więcej. Liż dalej!!!!

@poco

A jak myślisz dlaczego ludzie się pchają we wszystkie dni w miesiącu do pracy? Śmieszne pieniądze za pracę w tygodniu. Logiczne jest że jak za 2 dni w weekend dostaniesz jak za 4 dni w tygodniu to pójdziesz do pracy bo Ci szkoda. A z tą wielką sobotą to było tak (pierwsza zmiana wiadomo że pójdzie bo do 14 i wolne, druga zmiana była słabo obsdzona, a nocka przyszedła dlatego że pracowała 6 godzin i miła zapłacone jak za 8 i miła w głębokim poważaniu jaka będzie produkcja i wszystko było robione byle jak

Kkkkkmmkmmmm
@poco

Nowych maszyn multum zobaczymy kto je będzie obrabiał bo napewno nie przyjdzie nikt w każdy weekend chyba że którejś Pani w domu się nudzi niektóre Panie mają rodziny .Tak samo weekend majowy czy zwykły i do pracy za friee masakra też chcemy premie świąteczne i za weekendy to 21 wiek ..wszystko ok w górę Weźcie babki wkoncu jedna za wszystkie przestańcie przychodzić .Ukrainki nie dadzą rady .

Wanda
@Kkkkkmmkmmmm

To w ogóle nic nie dostajecie na takie okazje na święta? Poza kasą też nic?

Mkkkk
@Wanda

Zero jeszcze jak masz kilka maszyn i najlepsze się zepsują masz to co zarobisz

Wanda
@Mkkkk

To nikt się nie interesuje tym że coś się zepsuje?

Bhp

W firmie w ogóle nie dba się o bezpieczeństwo pracowników od kilku tygodni na hali trwa remont i instalowana jest wentylacja, firma instalującą jeździ zwyżkami między pracownikami z rurami na zwyżce a pracownicy muszą normalnie pracować a nad głową 6 metrowa rura. Jak jest wizytacja to pani od bhp robi zdjęcia że paleta jest centymetr za linią, a jak na hali jeżdżą z rurami i nic nie jest zabezpieczone to klapki na oczach i wszystko ok. Robili również posadzkę, podczas zrywania cała hala zapylona że oddychać nie szło ale również pani od bhp przechodzi i wszystko jest w porządku, i jeszcze jakimś rozuszczalnikem smarowali że po godzine głowa bolała od wdychania tego syfu. Jak malowali hale z zewnątrz również to samo firma wykonującą w maskach a pracownicy normalnie pracować bo przecież maszyny muszą pracować. Pewnie jak by się paliło też by kazali pracować żeby tylko maszyny pracowały. Produkcja ponad wszystko,ale pan jąkała zaraz będzie się podniecał jaką piękną hale ma, a my dalej czekamy na podwyzki.

Dominika
@Bhp

a to Wam nie dali masek podczas tego malowania? mówili że wszystko ok pewnie, że Wam nic nie będzie?

Janusz

z cyklu Michałki ( kierownik 3 regionu) w każdej normalnej firmie planowane są terminy urlopowe , wysłałem do Michałka informacje o planowanych urlopach pracowników składu w Tczewie ( 18 czerwca br ) - a bystrzak Michałek co robi ? szuka wniosków urlopowych,nie rozumie po co takie informacje przesyła się do przedsiębiorstwa ,nie wie co się dzieje , zdziwiony, zagubiony, zatrudnili Go tacy sami jak On !! TAKI KIEROWNIK JAK JEGO PRZEŁOŻENI .

Kikut

Moze wyjasnij kto jest tym MISTRZEM, z tresci Twego wpisunie moge sie zorientowac.

przem
@Janusz

To jeszcze Miśki rządzą ?

@przem

Kto to jest? Piszecie tutaj o sprawach wewnętrznych, człowiekowi spoza firmy nic to nie mówi. Możesz napisać, ile zarobiłby mój stary na produkcji?

Brutalna prawda

Miło się aż patrzy na śmiejących się ukraińcow którzy zamiast wracać bronić swojego kraju siedzą w wygodnej polszy, ciepłym pipelife i wylane mają i chyba ta cała wojna im na rękę, zaraz zjedzje się tu pół ukrainy no i oczywiście trzeba im zapewnić pracę, mieszkanie, socjal i wszystko z naszych pieniędzy.

@Brutalna prawda

Ale poważnie takich tutaj widujesz? Opowiesz o szczegółach?

Daniel

Covidem już się nikt nie przejmuje ludzie chodzą po przeziębieni do pracy chorzy a co tam ważne że premia jest i ludzie do pracy .Powinni mierzyć temperatury maski i te sprawy a za pewne kilka osób by odrazu pojechała do domu

Boję się covida
@Daniel

Na mózg załóż sobie maskę, i zmierz temperaturę czy pod kopułą się nie gotuje

Covidianin
@Daniel

Nie dziwne że niektórzy przyłażą do pracy chorzy - za jeden dzień zwolnienia już nie dają premii 15% - to "Janusze" przychodzą i prądkują

@Covidianin

zawsze tak było czy w trakcie pandemii tej całej to wprowadzili?

Uuuuuuiii

Premia za pracy rok powinna chociaż być a my je.... tonarze na premie (usunięte przez administratora) .

Zostaw merytoryczną opinię o Pipelife Polska S.A. - Kartoszyno

• Jak się pracuje w Pipelife Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pipelife Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pipelife Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pipelife Polska S.A.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Pipelife Polska S.A.