Opinie o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT.expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT.expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Dawidson

Ja tam zaczynałem swoją karierę i dla mnie najlepszą sprawą była możliwość brania udziału w projektach nie tylko dla polskich, ale też zagranicznych klientów. Pieniądze może nie powalały na kolana, ale jak dla młodziaka to i tak było spoko. Nie ma co się czepiać, polecam.

Kuba aka Fasti

Nie wiem jak tam między sobą żyją w działach IT, ale ja jestem Account Managerem w sektorze finansowym i tylko o tym dziale mogę się wypowiedzieć. Plany sprzedażowe są dosyć wysokie, ale gdzie teraz nie są? Wszyscy walczą o klienta, więc trzeba się starać. Oczywiście plany są do zrealizowania, ale trzeba się trochę postarać. Wysiłek jest odpowiednio nagradzany, więc jest motywacja. Jeśli ktoś lubi stawiać przed sobą nowe cele i je realizować to polecam.

Maksymilian

Praca w IT.expert to praca pełna wyzwań. Dobra organizacja pracy własnej to podstawa, bo inaczej może być ciężko. Firma ma naprawdę dużo ciekawych projektów, więc nie ma monotonii. Moim zdaniem wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności lub stanowiska. Polecam.

Ludzie z HR - nie piszcie tych bzdur w takich ilościach, bo działacie jak całe ITE - jak AA każe skakać, to skaczecie :D nie patrzycie czy ma to sens. Patrząc na to co ile minut wpisujecie jakieś pierdoły, to widać, że konkretnie dobrał się Wam do d**y :-))))) Czyżbyście wygrali kolejny "cudowny" projekt i musicie hurtem przyjąć kilkadziesiąt osób żeby robić coś na sztukę? Na szczęście na gowork pokazują się godziny postów i nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w te bajki :-))) No to już Wam nie przeszkadzam tanie bezbronne małpki - skaczcie dalej i wyżej bo kij jest coraz bliżej ;-))) PS. Nawet rymuję z tej radości, że nie muszę patrzeć na wiecznie nadętą mordkę AA :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IT.expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Janek

Moim zdaniem możliwość rozwoju zawodowego powinna być najważniejsza dla młodych ludzi, którzy mają niewielkie doświadczenie, a w tej firmie jest morze możliwości. Nie rozumiem tych negatywnych opinii ze strony osób, które dopiero się uczą, wdrażają, a chciałyby zarabiać jak senior branży IT. Pracujcie rzetelnie, a też do tego dojdziecie. Samo nic się nie zrobi. Dlatego ja ze swojej strony również polecam tą firmę, bo otwiera przed młodymi ludźmi okno na świat. Pozdrawiam.

Karol

Atmosfera fajna. Nawet swego czasu do obrony mogłem się spokojnie przygotować, bo dogadałem się z kierownikiem i ekipą z teamu. Jak ktoś chce pracować i stara się, to łatwo można też awansować. Na plus są również szkolenia. Jestem naprawdę zadowolony :)

Joanna

Ja może nie do końca z branży IT, bo pracuję w IT.expert jako specjalista ds. finansowych, ale mogę powiedzieć, ze praca jest dobra. Przede wszystkim stałe, stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie w odpowiedniej wysokości zawsze na czas. Ludzie w moim dziale tworzą fajną atmosferę i aż chce się przychodzić do pracy. Polecam

Gabrysia

Polecam, byłam w tej firmie na praktykach, bardzo dużo się nauczyłam, tylko tryb studiów nie pozwolił mi zostać na etat, ale może w przyszłości. Z tego co widziałam przez 3 miesiące dużo w firmie się zmienia na plus, tak trzymać.

OldW

Spójrzcie na to jak bardzo ta firma się rozwija od 15 lat. Dlatego jeśli tylko macie okazję tam pracować to śmiało idźcie - nie będziecie żałować. Po tym ile Was tam nauczą to poradzicie sobie wszędzie. Naprawdę warto.

śmiech
@OldW

widzę parobek się odpalił :) pani z HR z pasem stoi, bije po głowie i każe pisać takie głupoty czy co?

dobry ubaw :)

Fabiński 2017-06-06 13:27 Pan O. 2017-06-06 13:36 Olciak 2017-06-06 13:41 Bajt 2017-06-06 13:48 prezes zmobilizował mudzinów z HR :D

uwolniony

wszystkie opinie które są na TAK to jakaś bzdura ludzie nie czytajcie tego :) pracowałem tam jako programista, zero rozwoju, kasa może i dobra dla lajka, ale na dłuższą metę lepiej zmienić na coś lepszego, jeżeli chodzi o nadgodziny to jakaś paranoja, wręcz każą ci je robić! a jak przychodzi co do odbioru czy zapłaty to pada tekst w stylu: "ale wszystkim nie wypłaciliśmy" i koniec rozmowy, odpowiedzialność zbiorowa jak w obozach koncentracyjnych SS, dodatkowo jeszcze dyrektor techniczny który wszystko wie najlepiej a technologicznie zatrzymał się jakieś 20 lat temu :D NIE POLECAM I NIE CZYTAJCIE KOMENTARZY KTÓRE POLECAJĄ FIRMĘ, SĄ NA PEWNO PISANE PRZEZ BABKI Z HR LUB ŻONKI PREZESÓW, POZDRO :D

Boki

Ludzie nie wiem czemu tak narzekacie, jak Wam nie pasuje to zmieńcie pracę i tyle. Ja tam pracuję i potrafię się ze wszystkimi dogadać i z powodzeniem prowadzić różne ciekawe projekty (a jest tego sporo). Wynegocjowane wynagrodzenie też jest dla mnie satysfakcjonujące, więc nie narzekam, a wręcz polecam.

nn

Można by się rozpisywać w nieskończoność, ale prawda jest tak, że jeśli chodzi o atmosferę to ile ludzi tyle opinii. Każdy lubi coś innego. Firma oferuje dobre stawki, szkolenia i ciekawe projekty, a klimat tworzą ludzie. Moim zdaniem jest okej. Nie wszystkich trzeba kochać, ale ogólnie jest sympatycznie. Mogę polecić.

Spajki

Dla mnie jako inżyniera aplikacyjnego fajne jest to, że wdrażamy rozwiązania opartę o technologię Alfresco, EMC Documentum lub Oracle Fusion Middleware. Jak zaczynałam pracę w IT.expert to nie miałem za dużego doświadczenia w tej kwestii, ale trochę praktyki, kilka szkoleń, które mi zaoferowali i wszystko jest super. Jak widać człowiek cały czas się uczy, a oni dają ku temu możliwość. Moim zdaniem wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych zadań, więc ja z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie.

Xyyy

Działam z nimi od ponad pół roku (dział mobility) i widzę, że dzieje się tam najwięcej ze wszystkich programów w jakich działałem. Firma nie spoczywa na laurach, co mnie cieszy, bo to oznacza nowe możliwości dla mnie :) A co najważniejsze, na zarobki też nie mam co narzekać :)

Patryczon

Widzę, że pojawiło się trochę nowych opinii. To ja też się wypowiem. Szczerze powiedziawszy projekty w IT.expert są różne - jedne bardziej ciekawe, a inne mniej, ale stawki zawsze dobre. Dla mnie największą zaletą pracy w tej firmie jest możliwość pracy zdalnej, chociaż nie wszyscy się do tego nadają. Pracuję tu już jakiś czas, ale z tego co pamiętam proces rekrutacji był w porządku. Fajne jest to, że cały czas mamy dostęp do najnowszych technologii. Pozdrawiam.

Kasia O.

Ja się spełniam przy organizacji eventów. Nie wiem jak w innych działach, ale tutaj praca marzenie. Wiadomo jest dużo pracy i też duża odpowiedzialność, w końcu to organizacja wydarzeń. Najbardziej lubię w tej pracy, że cały czas coś się dzieje i nie ma dwóch takich samych dni. Nie da się pominąć kwestii kasy. Jak dla mnie w porządku. Wiadomo zawsze mogłoby być więcej, ale to co teraz dostaję jest w pełni satysfakcjonujące. Atmosfera też na plus. Ludzie zgrani, pomocni i uśmiechnięci. Wartością dodaną jest to, że często organizujemy konferencje, szkolenia czy seminaria, więc cały czas uczę się czegoś nowego :) :)

Stasiek

Ja pracuję w Lublinie jako tester oprogramowania, musiałem mieć trochę doświadczenia żeby tam się dostać, ale jestem zadowolony. Czuję, że cały czas idę do przodu. Dostałem umowę o pracę i spoko stawki, więc ja narzekać nie będę. Nie do końca wiem skąd biorą się te negatywne opinie, bo w Lublinie wszystko wygląda w porządku, ludzie też przyjemni i nie ma problemów z komunikacją.

Zbyszek

Współpracowałem z nimi nad projektami dla naprawdę dużych marek i trzeba przyznać, że IT.expert ma niebywałą umiejętność dobierania zespołów projektowych. Właściwie przy każdym projekcie była taka ekipa, że flow było czuć praktycznie od samego początku. Nie powiem żeby projekty były łatwe i przyjemne, bo trzeba było się trochę wysilić, ale satysfakcja gwarantowana. Poza zadowoleniem oczywiście stawki bardzo dobre, więc ja polecam i każdemu życzę pracy w takim zespole. :)

Programista wyklęty
@Zbyszek

hahahahahahaha

Maja

Wspominacie o ciekawych projektach oraz dobrych warunkach pracy. Również IT.expert oferuje możliwości rozwoju i szkoleń. A jak wygląda kwestia awansu? Czy jest to firma, którą warto wziąć pod uwagę planując karierę i dłuższe zatrudnienie w ramach jednej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o IT.expert Sp. z o.o. - Warszawa

IT.expert Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 161 ocen.

IT.expert Sp. z o.o.