Opinie o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT.expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT.expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Bajt

Naprawdę porządna i duża firma. Realizują mnóstwo różnych projektów, więc trzeba być kreatywnym i posiadać chociaż minimum wiedzy w temacie. Firma zapewnia szkolenia, wiec w razie czego można doszlifować umiejętności. Wiadomo jak jest duży projekt to czasami trzeba zostać dłużej, ale jest to odpowiednio wynagradzane, a do tego bezcenna satysfakcja. Ja osobiście polecam pracę w tej firmie, nie ma nudy. Chyba, że ktoś chce pół dnia nic nie robić i scrollować fb to wtedy może być ciężko.

Olciak

Dla mnie praca w tej firmie okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu, że przyjmują min. osoby bez dużego doświadczenia zyskałam możliwość rozwoju jak chyba nigdzie indziej. Zyskałam dostęp do najnowszych technologii i trendów rynku IT i cały czas idę do przodu. Atmosfera jest fajna, ludzie sympatyczni i pomocni. Jak dla mnie warunki płacowe też bardzo dobre. Na pewno mogę polecić wszystkim, którzy pragną się rozwijać, a nie tkwić w miejscu.

Pan O.

W związku z rozwojem firmy i ciągle rosnącą liczbą pracowników zdecydowałem się na system Learning Content Management System (LCMS) i polecam każdemu kto dba o swoją firmę i pracowników. Niesamowite jest to jak wzrosła motywacja moich pracowników dzięki szkoleniom, a ten system wszystko ułatwia i oszczędza mnóstwo czasu osoby odpowiedzialnej za szkolenia. Wymyślone po prostu mistrzowsko! Jest to niewątpliwie inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Fabiński

Jestem pracownikiem IT.expert od kilku miesięcy i dotychczasową współpracę oceniam bardzo dobrze. Spora liczba projektów do wyboru i ciekawi klienci. Warunki pracy/umowy wyglądają dokładnie tak, jak były wynegocjowane podczas procesu rekrutacji. Kontakt z mentorem bardzo sprawny, niewielka ilość biurokracji. Wypłata pojawia się na koncie terminowo (niektórzy się dziwią, że ludzie o tym wspominają, ale w innych firmach jest z tym czasami problem - niestety). Wszystko to sprawia, że mogę ze swojej strony szczerze polecić.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IT.expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
SankiDe

Ja się wypowiem z drugiej strony: wystartowałem z nową firmą i zleciłem tej firmie planowanie i budowanie strategii komunikacji. I muszę powiedzieć, że idzie im to "śpiewająco" . Moja firma się rozwija - znaczenie lepiej niż zakładałem otwierając ją. Widać, że to grupa profesjonalistów, która wie co robi i po prostu trzeba im zaufać i oddać się w ich ręce. Zdecydowanie polecam i zamierzam rozszerzyć zakres ich usług. Plus dla firmy.

Ja powiem tak - krzywda mnie nie spotkała z niczyjej strony. Na pewno zdobyłem doświadczenie z którego czerpię do dzisiaj Pracowałem tam przy jednym z fajniejszych projektów w moim życiu. Myślę, też że wiele osób które bardzo narzekają nie trafiły (jeszcze) na naprawdę złe projekty, o których głośno w branży, a takich jest zdecydowanie więcej. Generalnie ciesze się z tego wpisu w CV.

Zadowolona klientka

IT.expert zorganizowało akcje wizerunkową mojej marki w social mediach. I jestem pod mega wrażeniem. Szczerze powiedziawszy byłam trochę sceptycznie nastawiona, bo wydawało mi się, że sama w miarę dobrze radze sobie w tej kwestii, ale chciałam sprawdzić co mogą zaoferować i przy okazji czegoś się nauczyć. I co? I SZOK., ale taki pozytywny. Sprzedaż skoczyła w górę, a klienci na moich portalach czują się jak "w domu" co tylko nakręca biznes. Z czystym sercem polecam każdemu ich usługi!

Wanilaa

Pracuję w tej firmie może i krótki okres czasu, ale naprawdę jestem zadowolona pod każdym względem. Atmosfera i podejście pracodawcy - oceniam na wielki plus. Można liczyć na wsparcie od swoich przełożonych. Czujesz, że Twoja praca jest doceniania- a uważam, że jest to bardzo ważne w dalszej współpracy jak i relacjach. Rekrutacja- profesjonalna, z poczuciem humoru. Wynagrodzenie również ok. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. :)

IT

Pracuje dla IT.expert już jakiś czas. Skusili mnie stawką godzinową i możliwością czasami pracy zdalnej. Dużo płacą za doświadczenie, jako senior masz wejście w projekt bardzo szybko. Fajni ludzie ,ale to chyba już wszędzie norma. Jak ktoś lubi pracować zdalnie za dobrą kasę to polecam :)

Jamajka

Jest super. Atmosfera, podejście do pracownika, w zasadzie wszystko. Nie wiem skąd opinie negatywne, bo od wewnątrz widać, że firma wie, że zależy od pracowników i na każdym możliwym polu pokazuje, że dba. Co do skali projektów i technologii - wszystko na rozmowie rekrutacyjnej jest otwarte, i jasne. Ja nie narzekam. Robi się ciekawe rzeczy i można się rzucać na głęboką wodę. W kwestii finansów jest to kwestia indywidualna i otwarta. Między pracodawcą, a pracownikiem. Skoro tu pracuję tzn. że oferta była dobra. Firma mocno rośnie bo ma pomysł na biznes. Szukam słabych punktów ale nie widzę.

Iko

Warunki pracy są dobre, wypłata terminowo, raczej konkurencyjne stawki. Nadgodziny są czasem - wszystko wypłacane bez problemów. Ludzi potrzeba coraz więcej, nie tylko programistów. Firma cały czas się rozwija, więc można się wiele nauczyć.

Yaro

Świetna firma dla juniorów (dużo się uczą) oraz dla bardziej doświadczonych. Jest wiele osób, które pracują powyżej dwóch lat co w branży IT nie częste. Wyjątkowa kultura organizacyjna, otwartość, chęć słuchania co mówią ludzie. Fajna równowaga między zasadami i wolnością, elastycznością. Wynagrodzenia rynkowe.

Wujek

Ja ogólnie polecam. Nauczyłem się mnóstwo rzeczy. Miałem styczność z nowymi technologiami. Poznałem fajnych ludzi. Z kierownikami współpraca jak najbardziej na plus. Zawsze pomagali mniej lub bardziej. Podsumowując - jeśli chcesz czegoś się nauczyć i się rozwijać to firma jak najbardziej godna polecenia. Pozdrawiam ;)

AA

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Jak dotąd nie trafiłam jeszcze do firmy, w której mogłabym wymienić tyle plusów. Uważam, że warunki zatrudnienia są bardzo dobre - umowa o pracę , co w obecnych czasach jest rzadkością. Wynagrodzenie jest adekwatne do wiedzy i umiejętności jakie się posiada. Jeśli wyjątkowo zdarzą się jakieś nadgodziny, nie ma problemu z ich odbiorem. Atmosfera w biurze również jest bardzo przyjemna. Cieszę się , że udało mi się trafić do tej firmy :)

AMD28

Ludzie i atmosfera pracy naprawdę w porządku, co dla mnie ważne to to, że nie jesteś anonimowym trybikiem tylko częścią zespołu. Są otwarci, możesz się dużo nauczyć jeśli ci zależy i zawalczyć o więcej, także osobiście polecam.

Najs

Ja pracuje od ponad 2 lat i jest ok. Super atmosfera, bardzo ciekawe projekty. Nie ma powodów do narzekań. Cały czas dużo się zmienia na lepsze. A jeśli ktoś przychodzi posiedzieć zamiast pracować to oczywiście pomylił adresy i później wypisuje takie bzdury na forach. Rozwiązania opracowują sami programiści. Jeśli ktoś wybiera technologie z kamienia łupanego to pretensje może mieć sam do siebie. Osobiście polecam pracę w tej firmie.

Olaf

Świetne perspektywy i szanse na rozwój. Komentarze wyżej są chyba zagrywką konkurencji, ale miejmy nadzieję, że bezskuteczną ;). Każdemu polecam pracę tutaj, ponieważ firma naprawdę pomaga rozwinąć skrzydła. Co prawda w dziale IT ciągle szum jak w ulu- każdy zapracowany i nie ma czasu nawet zjeść- ale firma wynagradza swoich pracowników sowitym wynagrodzeniem wypłacanym najszybciej jak to tylko możliwe. Ale największa zaleta - kadra zarządzająca. Aż miło pracować z tak profesjonalnym managementem. 10/10

MM

IT Expert to bardzo fajna firma, miałem przyjemność tam pracować 3 lata i polecam. Bardzo przyjemne miejsce pracy i świetni ludzie.

Mimo iż już nie pracuje od ponad roku to i tak polecam firmę choćby dla świeżych osób w trakcie lub po studiach - aby nabrać doświadczenia w branży i w kontaktach międzyludzkich. Można szlifować języki i nawet pójść na szkolenia.

Maja

@były pracownikkażdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Ważne też jest, by pamiętać że w ramach jednej firmy w zależności od stanowiska na jakim się pracuje, działu, czy też zakresu obowiązków warunki zatrudnienia oraz ocena firmy jako pracodawcy może się różnić. Rozumiem, że Ty nie oceniasz firmy pozytywnie. Chętnie poznamy również Twoją opinię. Ważne jest, by osoby, które szukają informacji na temat IT.expert Sp. z o.o. jako pracodawcy mogły tutaj znaleźć odpowiedź na swoje pytania oraz poznać sytuację w firmie w jak najszerszym zakresie.

Zostaw merytoryczną opinię o IT.expert Sp. z o.o. - Warszawa

IT.expert Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 161 ocen.

IT.expert Sp. z o.o.