Opinie o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT.expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT.expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Bartek P.

Miejsce przyjazne zarówno dla Klientów jak i dla Pracowników. Wiele się tam nauczyłem i korzystam z tej wiedzy w obecnej pracy. Czas i ludzi miło wspominam i polecam to miejsce. Doświadczenie tam zdobyte uważam za bezcenne. Niestety w naszym zawodzie w tej chwili liczy się dla młodych ludzi tylko pieniądz i sam to widzę po moich pracownikach. Dobrze zarabiają, ale potrafią zniknąć z pracy z dnia na dzień, zostawiając nas z umówionymi Klientami.

Dorian

Mogę polecić przede wszystkim ludziom, którym zależy na zdobyciu doświadczenia. Praca o wiele ciekawsza niż w wielu innych firmach tego typu.

Ja dopiero co zaczynam, więc o samej pracy trudno mi się wypowiedzieć, ale mogę coś powiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej. Mam dość małe doświadczenie w branży, cały czas się uczę, ale jestem pod wrażeniem poziomu rozmowy. Pani ds. rekrutacji miła, potrafiła rozładować napięcie i stres żeby rozmowa była swobodna. Rozmawiała ze mną jak równy z równym. Zadania zadawała niby proste, chociaż wiem, że miały drugie dno, więc mimo wszystko trzeba uważać co się mówi :D Polecam nawet w celu sprawdzenia samego siebie :)

Igor Koźmin

Wg mnie praca trudna i wymagająca, ale zarobki dobre. Jeśli szukasz spokojnej pracy to it.expert nie jest dla Ciebie, a jeśli chcesz się rozwijać to aplikuj.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IT.expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Oswaldo

Ja polecam praktyki w tej firmie, mega dużo się tam nauczyłem i później było mi dużo łatwiej.

PaniP.

Pracuje w it.expert prawie 5 lat, byłam świadkiem większych i mniejszych zmian, które doprowadziły do tego jak firma obecnie działa, a działa z każdym rokiem coraz lepiej. Rośniemy w siłę i tą liczebną i tą umysłową.

Uszko

Jak dla mnie firma warta polecenia. Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej. Mimo tak dużej ilości zatrudnionych osób nie ma tutaj tej całej korporacyjnej atmosfery, dzięki temu dobrze się pracuje i w komfortowych warunkach.

Esti

W firmie panuje czasem chaos twórczy pomagający w pracy nad nowymi projektami i wspierający kreatywność pracowników. Czasem odbija się to na porządku, ale nigdy w drastyczny sposób.

Vamos

Praca to jest sprawa trochę indywidualna i zależy od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w projekty., a także podejścia do sytuacji. Wiesz jak ktoś ciągle narzeka, ma wymagania z kosmosu, a sam z siebie nie wiele daje to potem w jego odczuciu firma jest zła. Mimo wszystko trzeba jakiś poziom prezentować. Ja od siebie dodam, że ekipa jest dobra. Nie wiem jak inni.

Nie ma jeszcze południa, a już 4 pozytywne opinie - czyżby Andrzejek wyjął długiego kija? No małpki - skaczemy szybciej, dalej, wyżej!! :)

Czarek

Współpraca na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam IT.expert. Fajna ekipa, duży zakres usług i profesjonalne podejście. Duży plus za całokształt. :)

Przemysław

Pracuję tu kilka lat. Liczy się uczciwe podejście w dwie strony i to sobie cenię. Jak coś trzeba omówić siadamy i rozmawiamy dlatego nie rozumiem pewnych dyskusji na forum. Głos zabrałem, bo firma to ludzie i też ja. Tym bardziej, że jak wszędzie przewinęło się też kilka osób którym zwyczajnie brakowało umiejętności czy chęci pracy pod kątem spóźnień itp. Ze swojej strony polecam i zapraszam

Adik

Krótko i na temat - fajny zespół i ciekawe projekty.

Pablo

Pracuje od kilku miesięcy i każdemu mogę polecić. Dobre podejście do pracownika. Dbanie o interesy pracownika, możliwość kreatywnego działania, a nie tylko wykonywania ściśle powierzonej pracy według narzuconych reguł. uważam, że możliwość własnej inicjatywny pozytywnie wpływa na rozwój jeśli ktoś tylko ma pomysł na prace, odrobinę ambicji i zapału.

pyrys

Praca w IT.expert jest w porządku - tutaj nie mam żadnych wątpliwości. Firma poprzez usługi outsourcingowe dla wiadomego klienta pozwala zdobyć dosyć obszerną wiedzę, która z pewnością przyda się w każdej kolejnej pracy, z racji dostępu do technologii i rozwiązań IT.

Kolorowy

super firma dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w branży IT, ale też miejsce dla osób które szukają stabilnego zatrudnienia. Polecam szczególnie dla osób które cenią samodzielność i kreatywność w pracy.

młody

Dopiero zaczynam pracę w tej firmie (pracuję miesiąc) i póki co nie mogę narzekać, może nie z każdym z ekipy się dogaduje, ale to praca, więc trzeba podejść do tematu profesjonalnie. Jestem świeżakiem, ale nikt nie traktuje mnie gorzej z tego powodu. Póki co mogę polecić, zobaczymy jak po dłuższym czasie.

Triki

Ciekawe co spowodowało rozgoryczenie tych wszystkich osób piszących negatywne komentarze? Ja tam pracuję i mam totalnie odmienne zdanie o sytuacji. To naprawdę porządna firma z perspektywami. Może te wszystkie opinie generuje konkurencja? Ja zalecam przyjść i przekonać się samemu. Polecam

Szczerze polecam tą firmę, szkoda że nie mogłem zostać, szefostwo bardzo sympatyczne. IT.expert cały czas powiększa swój zespół, o czymś to świadczy Pozdrawiam.

BrainWolf

Polecam pracę na stanowisku analityka w IT.expert. Warunki bdb, pieniądze na czas, a praca jak to praca, jeśli jesteś pracowity to na pewno sobie poradzisz i nie będziesz żałował.

Zostaw merytoryczną opinię o IT.expert Sp. z o.o. - Warszawa

IT.expert Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 161 ocen.

IT.expert Sp. z o.o.