Opinie o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT.expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT.expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Jaśmin

Praca w tym sektorze zdecydowanie do najłatwiejszych nie należy, ale daje satysfakcję i jest odpowiednio wynagradzana.

Anteek

Ciekawe projekty, a firma stawia na rozwój pracownika, bo dzięki temu ma lepszych specjalistów. Wynagrodzenie adekwatne do pracy :)

Hadi002

Zgadam się w zupełności z poprzednimi komentarzami. Firma, która ma renomę i warto w niej pracować.

Oskar W.

hej, hej. Ja osobiście polecam, przekonajcie się sami jak tam jest, o ile się dostaniecie :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IT.expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Bilczyński

Generalnie firma daje sporo możliwości. Już sam fakt udziału w naprawdę dużych projektach sprawia, że warto z nimi współpracować. Dodatkowo oferują szkolenia i cały czas masz kontakt z najnowszymi technologiami. Moim zdaniem warto.

Venlo

Zgrana ekipa, wszyscy są pomocni.

Ravi

Ja mogę polecić, atmosfera okej. Zespół to zespół czyli wszyscy pracują na sukces, a nie tylko jednostki. Z przełożonymi również bez problemu można dojść do porozumienia.

Kuba

Ja napiszę tylko, że w kilku firmach już pracowałem i z nimi jest mi najlepiej, zmieniać póki co nie zamierzam.

ktoś

Ja myślę, że warto współpracować z tą firmą, ponieważ bardzo dużo można się tam nauczyć.

Xavi

Szczerze polecam, wymagana umiejętność pracy pod presją czasu, ale firma poważna i stabilna . Dla myślących bardzo dobra baza do dalszego rozwoju. Pozdrawiam

True story

Z pracą trochę jak z filmem, jednym się podoba, a innym nie. Trzeba się samemu przekonać żeby mieć pewność, a nie sugerować się opiniami innych, chociaż ja ze swojej strony mogę polecić.

Wider

Ja pracuję dla nich od 3 miesięcy. Wynagrodzenie zawsze wpływa w terminie, a jednocześnie jest dość wysokie porównując inne firmy o tym samym profilu. Co ważne projekty są naprawdę ciekawe. Polecam

Quasi

Dobre warunki w firmie. Narzędzia pracy na globalnym poziomie. Pieniądze zawsze zgodnie z umową. Szefowie racjonalni i doświadczeni.

Maciekk

Firma motywuje pracowników i oferuje szkolenia, więc każdy idzie do przodu jeśli tylko wykazuje jakieś zaangażowanie. Projekty nie są łatwe, ale jest wsparcie i da się to jakoś ogarnąć. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to wydaje mi się, że jest adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Kcin

Firma prezentuje naprawdę wysoki poziom, to też pracując tam trzeba się trochę postarać żeby nie zaniżać standardów, na które inni ciężko pracują. Jeśli jesteś ambitny i pracowity to odnajdziesz się tam bez problemu.

SeeYou

@O.n.p dla osób na początku drogi zawodowej - tak, jak ja - firma idealna. Na stażu nie parzy się kawy/herbaty, tylko uczy nowych technologii oraz uczestniczy w szkoleniach. Firma wspiera osoby, które chcą się rozwijać: sponsoruje certyfikaty, dostarcza różnorodne materiały dydaktyczne i narzędzia. Duże możliwości rozwoju dla żółtodziobów. Dla młodych to bardzo dobra opcja, i atmosfera też w porządku :)

O.n.p

Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo sympatyczni ludzie, fajne benefity i duże możliwości rozwoju, mam nadzieję, że dołączę do ich zespołu :)

Excited

Ja będę rozpoczynał tam staż w obszarze java development i mega plus dla tej firmy, że dają szanse młodym i będę mógł się tam czegoś nauczyć :) już nie mogę się doczekać :D :D

Tobiasz Rozbicki

Miejsce pracy przyjemne, firma stawia na rozwój pracowników , jestem usatysfakcjonowany na tę chwilę wysokością swojego wynagrodzenia. Pracuję tu od kilku miesięcy. Czasami firma organizuje tzw. wydarzenia integracyjne co moim zdaniem jest dużym plusem!

Hej

Hej, uważam, że atmosfera jest bardzo fajna. Wszyscy starają się w miarę możliwości pomagać. W przerwach zawsze jest o czym porozmawiać. Szefostwo ma do nas spore zaufanie, wiedzą, że jesteśmy dorosłymi poważnymi ludźmi i nie stoją nad nami non stop nas kontrolując tak jak w niektórych firmach, w których pracowałem, gdzie to się zdarzało. Wydaje mi się, że tu założenie jest takie, że my, pracownicy, wiemy jakie mamy prawa i obowiązki, będziemy ich przestrzegać , a oceniane są przede wszystkim efekty naszej pracy. Pracujesz uczciwie, współpracujesz z zespołem - nikt się do Ciebie nie przyczepi, wręcz przeciwnie, doceni to .

Zostaw merytoryczną opinię o IT.expert Sp. z o.o. - Warszawa

IT.expert Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 161 ocen.

IT.expert Sp. z o.o.