Opinie o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT.expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT.expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

firma-nie-taka-zla

Witajcie a ja Wam powiem, że nie ma tragedii. Pisać to każdy może ale do pracy nie każdy się nadaje. Są gorsze firmy. Jeżeli jesteś uczciwy i się starasz to jak wszędzie możesz liczyć na dobre wynagrodzenie. Jeżeli tylko umiesz gadać i jesteś mało wartościową osobą to nie masz na co liczyć. Żadna firma nie chce płacić za gadanie, trzeba pracować i pracować. Rozwalają mnie jak ludzie tylko narzekają i narzekają. Weźcie się do roboty. A jak firma się nie podoba to odtwórz swoją tylko legalną. Czekam na czasy kiedy ludzie przestaną narzekać i stękać a zaczną pokazywać że sa wartościowymi osobami.

byly ite

i tak nasze zle opinie zostaną skasowane bo pan prezes z wielkim ego wynajmuje firmę która czyści złe opinie na ich temat! z daleka od ite......

niedoszły pracownik

Kandydowałem na stanowisko wyżej wymienionego Wdrożeniowca. Rozmowa kwalifikacyjna na bardzo przyzwoitym poziomie. Otrzymałem informację, że firma jest zainteresowana i chce mnie przyjąć do pracy jak najszybciej . Poszedłem zatem do obecnego szefa i powiedziałem, że chcę się zwolnić. Umówiliśmy się na konkretny termin. Po kilku dniach zadzwoniła osoba, która chciała wcześniej mnie przyjąć do pracy i poinformowała, że niestety firma musi przesunąć mi termin zatrudnienia na czas bliżej nieokreślony(co najmniej miesiąc). Nie wiem jak wygląda sytuacja w firmie, zapowiadało się ciekawie. Niestety szybko pozbawili mnie złudzeń. W moich oczach firma jest niewiarygodna. Pozdrawiam

Stefan

Firma obecnie szuka osób na stanowisko Konsultant serwisowy / Wdrożeniowiec. Ktoś się orientuje ile wynosi płaca na tym stanowisku w IT Expert?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IT.expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Pakier

Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Test Leader. Wszystko się potwierdza i dodam od siebie, że mimo spełnienia wszystkich warunków chciałem zbyt dużo bo 7000 netto na umowę b2b. Dostałem maila: "nie możemy zaoferować Panu pracy, adekwatnej do posiadanych kwalifikacji oraz oczekiwań." zapytałem więc "Można z ciekawości dowiedzieć się jakich to kwalifikacji nie spełniam? Ponieważ wydaje mi się jednak, że to tylko kwestia moich oczekiwań finansowych". Oczywiście nie dostałem na to odpowiedzi. Firma i prezes bardzo specyficzna i odstająca od norm podejścia do kandydata. Celem mojej oceny jest tylko ostrzeżenie osób z kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem, że nie mają tam czego szukać to tylko firma dla studentów z niskimi oczekiwaniami.

na pytanie o informację o wyniku rekrutacji odpowiedź brzmiała: jak będziemy zainteresowani złożeniem oferty pracy to się skontaktujemy, a jak nie - to nie jaką mają obsługę na recepcji i jakie kierownictwo to już zostało wyżej opisane

Servo

Trochę nie rozumiem tego wylewania się tutaj jakiś poirytowanych osobników, rozżalonych, że ktoś ich źle potraktował, albo że zarabiają za mało... Pracuję w tej firmie parę lat, owszem ma kłopoty z realizacją projektów IT, ale pracowałem w innych firmach wcześniej i wszędzie było to samo. Jak chcecie szukać sobie raju na ziemi to złóżcie podanie do Google. Nie wiem o co chodzi z tymi praktykantami, ale kto bym im dużo płacił? Ja mam dobre warunki, moi koledzy z zespołu też, zawsze można mieć więcej ale każdy ma tyle ile wynegocjował. Jeśli ktoś mało umie i mało sobą reprezentuje to też mało zarabia oraz jest łatwy do zastąpienia, więc po co firma ma się do niego przyzwyczajać i o niego walczyć? IT.expert robi często bardzo duże projekty, oprócz jakiegoś planktonu są też seniorzy, którzy posiadają ogromna wiedzę i od których można dużo się nauczyć. Co robią inne zespoły? nie wiem bo firma w ostatnich latach urosła niebotycznie i trochę zamienia się w korporację. Jednak nigdy nie miałem kłopotu z wypłatą wynagrodzenia, wygospodarowaniem czasu dla rodziny czy problemów z pójściem do wychwalanych na gowork prezesów i załatwieniem wszystkiego czego potrzebuję. Polecam rozżalonym dzieciakom nie mylić gowork z facebookiem bo tu ludzie szukają jakiejś profesjonalnej opinii a nie wypocin szczeniaków. Co ważne, większość ofert kierowanych do profesjonalistów jest publikowanych na konkurencyjnym dla gowork portalu, mam wrażenie, że tutaj są ogłoszenia tylko przypadkowe.

doServo
@Servo

Fakt certyfikatów cła ściana najczęściej zdobytych przez już niepracujących. Nawet prezesi mają ich po kilkanaście, żeby spełniać wymagania do złożenia oferty. Problem jest w tym, że zdobytych przez pracowników na konto kierownictwa. Od szefostwa się nie nauczysz. Ot taki malutki przekręcik. Zaprzecz jeżeli napisałem nieprawdę. Faktem jest także ze firma ma kilku fachowców (można policzyć na jednej ręce stolarza haha), bez których firma nic sobą nie reprezentuje, ale oni nie przekazują wiedzy by nie być zbędnym ogniwem tego organizmu

erSerwo
@Servo

Ty pracujesz ja pracowałem i to kilka lat cyt "Trochę nie rozumiem tego wylewania się tutaj jakiś poirytowanych osobników, rozżalonych, że ktoś ich źle potraktował, albo że zarabiają za mało..." A ja tak ! Traktowanie ludzi z góry jak śmieci wcale nie jest przyjemnie, zwalanie swoich nieudolnych decyzji na współpracowników, szczucie ludzi na siebie wprowadzanie niezdrowej atmosfery ... O TYM WSZYSCY PISZĄ I TO JEST PRAWDA cyt "Pracuję w tej firmie parę lat, owszem ma kłopoty z realizacją projektów IT, ale pracowałem w innych firmach wcześniej i wszędzie było to samo." I pewnie we wszystkich pracowałeś w nadgodzinach i otrzymywałeś PREMIĘ, DODATKOWĄ KASĘ a w IT otrzymywałeś w zamian za nadgodziny JEDNĄ ZŁOTÓWKĘ ? Ja nie otrzymałem za to obietnic bardzo wiele TEŻ O TYM WSZYSCY PISZĄ cyt "Nie wiem o co chodzi z tymi praktykantami, ale kto bym im dużo płacił? Ja mam dobre warunki, moi koledzy z zespołu też, zawsze można mieć więcej ale każdy ma tyle ile wynegocjował. Jeśli ktoś mało umie i mało sobą reprezentuje to też mało zarabia oraz jest łatwy do zastąpienia, więc po co firma ma się do niego przyzwyczajać i o niego walczyć?" No tak przecież pobierają nauki szczególnie od prezesów i kierowników. Szkoda tylko, że nie związanych z pracą a zachowaniem ludzi I TEŻ O TYM WSZYSCY PISZĄ przykład ? proszę bardzo Twoja wypowiedz świadczy jak traktujesz kolegów z pracy nazywając ich plangtonem bo przecież seniorzy to rekiny i co będą ze śmieciem dyskutować Co do wiedzy seniorów Fakt kilku jest z dużą wiedzą ale który tą wiedzę przekazuje?? jak sam nie osiągniesz oczekiwanego rezultatu to zapomnij o pomocy!!! Z korporacją to tez wielka przesada bo raczej ostatnio ludzie są zwalniani i to w przeciągu kilku minut, ze nie mają czasu się pożegnać z zespołem.... Nie traktuj wszystkich swoją miarką! bo tu wypowiadają się ludzie z którymi także miałeś okazję pracować i być może tez obiecywałeś im złote góry. Prawda jest jednak taka JAK NIE WYNEGOCJUJESZ DOBREJ KASY NA STARCIE TO ZAPOMNIJ O PODWYŻCE PREMII DODATKOWYCH PIENIĄDZACH ZA GODZINY NADLICZBOWE.... Życzę Ci powodzenia w pracy i sukcesów jednak tak jak napisałeś opinie są po to by inni mieli wyobrażenie o firmie i tym co się w niej dzieje. Niestety nie jest dobrze i różowo atmosfera jest pod psem, firma uwikłana jest w procesy i dochodzenie CBA a to nic dobrego nie wróży MOJA OCENA PRACODAWCY mierny Z DUZYM MINUSEM

IT.Expertowiec

- drogi królu Arturku - "Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" :)

Art.urku, nie bądź taki obrażalski od razu...

szogun

it.expert w głównej mierze przyjmują nowych pracowników na stanowiska praktykantów. W tej chwili można liczyć na zatrudnienie jako praktykant w dziale sprzedaży oraz praktykant w dziale realizacji projektów. Czy macie może info czy aby taka robota jako zwykły praktykant pozwalała na choćby utrzymanie się na przyzwoitym poziomie?

neil

firmy IT rozkwitają jak grzyby po deszczu, osobiście utkwiła mi w pamięci jedna firma, która zasługuje na wielkie brawa (usunięte przez administratora) Pracuję tam już 7 lat i szczerze? Nie zamierzam zmieniać tego miejsca na żadne inne - perspektywa rozwoju naprawdę szeroka, wysokie wynagrodzenie na początek plus benefit po 3 miesiącach, oraz mnóstwo dodatkowych zajęć do wyboru: kursy językowe, joga itp. Istotne jest, że masz ze wszystkimi dobry kontakt, prezes nie prezes itp. Dbają o to aby każdy się czuł komfortowo, serio i to jest zauważalne gołym okiem:) polecam bo warto, (usunięte przez administratora) możecie zdobywać konkretne doświadczenie, good luck !

Servo

Firma ciekawa - urosła na bardzo dużą - jednak system zarządzania dalej jak w rodzinnej firmie. Na pewno świetne miejsce na szlifowanie umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń. Raczej nie jest to firm ana lata. Projekty zwykle bardzo duże - nie narzeka się na brak zajęć

ala

Aga

Jak ktoś udaje że pracuje i myśli,że wystarczy przyjść do biura i "odsiedzieć" swoje, a koledzy popracują za niego, to niestety nie ma tu czego szukać. Każdy rozsądny pracodawca płaci za pracę, a nie przychodzenie do pracy. Pozdrawiam Rozżalonych, którzy jak widać się nie sprawdzili.

rychu
@Aga

(usunięte przez administratora) . nie polecam.

minimek
@Aga

Oferta na PM wisi już od 4 lat. (usunięte przez administratora)

jasio-expert
@minimek

Tia. Ogłoszenie wisi od 30 września 2013.

gregory

Z tego co patrze na oferty pracy, to IT.expert nadal poszukuje wielu ludzi do pracy. Troche mnie to martwi, że nie potrafia sobie przez miesiąc nikogo znaleźć.

Zbychu

Prawda, na ich miejscu budowałbym profesjonalny zespół do najtrudniejszych zadań. Ale coż... może bardziej opłaca się ciągła rotacja(usunięte przez administratora)

Zbychu

Pracowałem w firmie IT expert nad jednym z kluczowych projektów - wsparcie IT w czasie polskiej prezydencji w UE. Jak w każdej społeczności młodych ludzi (studentów) był wyścig szczurów - w mojej ocenie zupełnie zbędny i bez podstawny. Ludzie ścigali się niewiadomo o co, bo napewno nie o płacę. Faktem jest ze mieliśmy styczność z dość fajnym sprzętem serwerowym oraz fajnymi inżynierami, którzy zarządzali całą infrastrukturą - choć nie zawsze chcieli dzielić się wiedzą :) (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IT.expert Sp. z o.o. - Warszawa

IT.expert Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 161 ocen.

IT.expert Sp. z o.o.