Opinie o Mrex Marcin Dziączko w Pilchowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mrex Marcin Dziączko. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mrex Marcin Dziączko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mrex Marcin Dziączko w Pilchowo

Mateusz Nowy wpis

Z tego co wyczytałem w internecie nie ma stałej stawki pracowniczej? Widzę ze można zarobić w zależności od zaangażowania? Ciekawe są te prowizje 35 procent, zastanawiam się czy to dostaje każdy od razu na wstępie, czy np po 3 miesiącach pracy

Amelia Nowy wpis

Czy macie w firmie multisporta ?

łud Nowy wpis

wydaje mi się, że chodzi tu o firmę Mrex z Krakowa, która zajmuje się nieruchomościami. Tam na pewno za minimalną krajową nie popracujesz :) choć konkretów nie znam

Ania Nowy wpis

Nie wiem jak w pozostałych oddziałach ale w Krakowie dawali umowę zlecenie, prowizję 35% i podstawę 600 PLN za zrealizowane cele. Opieka medyczna to chyba w placówkach słuzby zdrowia :) Żeby zarobić 5000-6000 zł na rękę trzeba było zakasać rękawy. Nic za darmo. Znałam takich, którym wystarczało 1000 zł ale i takich, którzy wyciągali ponad 10 000 zł miesięcznie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mrex Marcin Dziączko? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
slaski broker

(usunięte przez administratora)biuro ciagle zamkniete. Druki niedostępne. Agenci musieli sobie jakoś radzić. Na szczęście można dobrze zarobić. Samochody to chyba dzisiaj tylko w sieciówkach dają i to nie dla wszystkich. Elastyczna praca, bez konieczności pracy za biurkiem. Duzo swobody ale z drugiej strony nadane targety aby wyrobić sobie podstawę, maksymalnie 600 zlotych plus oczywiście prowizja za transakcje. W sumie narazie nie narzekam. Wszystko jest już poukładane. Niczego nie trzeba samodzielnie drukowac. Skladasz zapotrzebowanie i masz.

KRakus

Cóż... widac wpisy ustawione. Jak firma nie daje zadnego zaplecza to tez nie powinna "zabierać" zbyt dużo, bo niby za co. Drukowanie na mieście, itd. Brokerzy bez samochodu... A wsparcie maksymalnie 200 zł ??? Jeśli Ci wystarczy... Pozdrawiam

justice

Potwierdzam, że tylko Ci którzy cokolwiek robią mogą zarobić. Za nic nierobienie dzisiaj już chyba nikt nie płaci.

zadowolony

Rynek jest trudny a firma jest OK. Nawet jeśli w danym miesiącu nie zrobisz transakcji możesz otrzymać wsparcie finansowe. Oczywiście tylko dla tych, którzy nie siedzą w domu z założonymi rękoma.

broker - 2012-03-29 21:20:31 Odradzam - wszystko tak ułożone aby czasem czegoś nie zarobić...Potwierdzam to co zostało napisane powyżej.

broker

Odradzam - wszystko tak ułożone aby czasem czegoś nie zarobić...

Zostaw merytoryczną opinię o Mrex Marcin Dziączko - Pilchowo

Mrex Marcin Dziączko
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Leśna 2
    72-004 Pilchowo